Streda, 16. jún 2021. Meniny má Blanka, zajtra Adolf.

Zastupovala aj Kajínka, nad Gottovou však zlomila palicu: Právnička s Dominikou ukončila spoluprácu!

Dominika Gottová
Dominika Gottová
19.02.2020 16:16

PRAHA - Dominika Gottová (46) rieši ďalší problém. Dcéra zosnulého speváka Karla Gotta (†80) totiž zostala bez právničky. Stalo sa tak po záhadnej tlačovke, ktorú blondínka usporiadala pred pár dňami v jednom z pražských parkov.


Keď sa Dominika Gottová rozhodla opustiť svojho manžela Timma Tolkiho a vrátiť sa späť do Česka, vedela, že pomoc právnika bude nevyhnutná. Oslovila preto advokátku Kláru Long Slámovú, ktorá figurovala v mnohých významných prípadoch. Pomáhala napríklad aj Jiřímu Kajínkovi. Podľa najnovších informácií extra.cz však už Slámová dcéru zosnulého českého slávika nezastupuje.

Vysvitlo to len krátko po tom, ako Dominika Gottová zvolala tlačovku v parku, kde poskytla vyhlásenia niekoľkým českým médiám. „Môžem vám iba potvrdiť to, že zo strany našej kancelárie bola klientke vypovedaná plná moc. Na jej zastupovaní sa už viac nepodieľame,” vyjadrila sa stručne advokátska kancelária.

Dominika Gottová sa krátko po smrti otca Karla Gotta vrátila žiť do Česka.
Zastupovala aj Kajínka, nad
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Gottová si však za vzniknutú situáciu pravdepodobne môže sama. Podľa zdroja spomínaného portálu malo právničke vadiť prehlásenie ohľadom právnych krokov, ktoré sa vôbec nestotožňovalo s realitou, ale aj nedostatočná komunikácia či ignorovanie e-mailov a správ. Po spomínanej tlačovke sa navyše v médiách začalo špekulovať o tom, že by práve Slámová mala Dominike pomôcť s rozvodom.

Dominika Gottová si na rozvod s Timom Tolkkin bude musieť nájsť nového právnika.
Zastupovala aj Kajínka, nad
Zdroj: Facebook T.T.

Tá sa preto od zbrklej klientky dištancovala. „Dôvody pre ukončenie právneho zastúpenia som Dominike Gottovej uviedla v liste, verejne ich nijako komentovať nebudem,” nechala sa počuť právnička.

Dominika Gottová s otcom Karlom Gottom.
Zastupovala aj Kajínka, nad


Galéria

Dominika Gottová Dominika Gottová sa krátko Dominika Gottová si na Dominika Gottová s otcom Dominika Gottová údajne mala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články