Šou Pavlásek2 - bláznivé rozhovory s celebritami | Topky.sk
Štvrtok, 9. december 2021. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Šou Pavlásek2

Známy herec vyčíňal v Petržalke: Obvinený z krádeže... Kamera ho usvedčila!

Známy herec vyčíňal v Petržalke

Známy herec vyčíňal v Petržalke

Video
05.10.2018 18:30

BRATISLAVA - Tak ten si zavaril! Bezpečnostná kamera v jednom z petržalských kaderníctiev zachytila známeho slovenského herca, ktorý sa počas zaneprázdnenosti majiteľa nenápadne vkradol za pult s registračnou pokladňou a v rýchlosti opustil priestory s taškou v ruke. Čo sa tam stalo? viac »

Hanba ako hrom: Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!

Hanba ako hrom: Známy
Video

23.09.2018 22:00

BRATISLAVA - Hostia boli totálne v šoku! Tí, čo sa pred niekoľkými dňami rozhodli najesť v reštaurácii na nábreží Dunaja, zostali počas večere poriadne zaskočení. Objavil sa tam totiž aj známy slovenský herec, ktorý si vyslúžil poriadnu hanbu... Tak toto budú prítomní predýchavať ešte poriadne dlho! viac »


To sa vôbec nehanbí? Z rozhovoru známeho herca budete v šoku... Čo slovo, to pi**!

To sa vôbec nehanbí?
Video

22.07.2018 13:00

ZELENÁ VODA - Preboha, toto čo je za slovník? Hoci sú nejaké tie vulgarizmy bežnou súčasťou života takmer každého človeka, známe osobnosti by si na svoje vyjadrovanie mali dávať pozor. A to najmä v prípade, že ich používajú na verejnosti, nieto ešte priamo pred kamerami. Na to však zrejme pozabudol herec Lukáš Pavlásek (30), ktorý sa počas rozhovoru... viac »


Tak toto si ešte nikto nedovolil: Drzý herec totálne naložil Ďurindovi!

Tak toto si ešte
Video

13.07.2018 12:00

ZELENÁ VODA - Fúha, tak toto chcelo poriadnu dávku odvahy! Hoci Maťo Ďurinda (56) a jeho Tublatanka patria k najväčším legendám na česko-slovenskej scéne a obdivujú ich desiatky tisíc ľudí, nájdu sa aj takí, ktorí si bez akéhokoľvek rešpektu pustia ústa na špacír. Medzi nich patrí aj známy herec Lukáš Pavlásek (30), ktorý spevákovi poriadne naložil! viac »


VIDEO Jojkársku hviezdu vytočil »redaktor« do nepríčetna: Treskla ho mikrofónom po hlave a odišla!

VIDEO Jojkársku hviezdu vytočil
Video

03.07.2018 13:30

BRATISLAVA - Poriadne mu naložila! Nela Slováková je česká hviezda, ktorá sa do povedomia dostala vďaka účinkovaniu v jojkárskej reality show Hotel Paradise. Momentálne je z blondínky úspešná podnikateľka a na Instagrame má obrovské množstvo fanúšikov, ktorí sledujú každý jej krok. Kráska je však známa aj svojím temperamentom, ktorý predviedla aj na... viac »


Otrasné maniere slovenského herca: Trieskanie dverami a... Dajte mi kávu alebo idem do p**e!

Otrasné maniere slovenského herca:
Video

24.06.2018 22:00

BRATISLAVA - Klienti zostali totálne v šoku! Keď si tvorcovia prvého slovenského messengera na spoluprácu prizvali Lukáša Pavláska (30), ešte nemali ani potuchy, čo si pri fotení jeho smajlíkov budú musieť odskákať. Okrem toho, že si známy herec na pózovanie pred fotografom priniesol svoje obľúbené borat plavky, predviedol aj čosi úplne iné. A to poriadne... viac »


Toto je ten ich luxus?! Známy herec prichytený pri nakupovaní FEJKOV!

Toto je ten ich
Video

13.06.2018 12:00

BRATISLAVA - Tak ten sa s tým nepára! Lukáš Pavlásek (31) je divadelný a televízny herec, ktorý je verejnosti známy aj vďaka svojim častým vylomeninám. Nemá problém pobehovať pred stovkami ľudí v ružových tangáčoch, či pokúšať sa dostať na Ples v opere bez toho, aby naň dostal pozvanie. Temperamentný umelec sa najnovšie postaral o ďalšiu poriadnu kauzu... viac »


Intímnosti známeho herca so sexi misskou: Veď ona má frajera... A poriadne nebezpečného!

Intímnosti známeho herca so
Foto

23.05.2018 14:00

TUNIS - Fúha, tak ten si ale môže poriadne zavariť! Lukáš Pavlásek je verejnosti známy najmä ako divadelný herec, ktorý v poslednom období robí jeden rozruch za druhým. K svojmu súkromiu sa však aj napriek tomu príliš nevyjadruje a veľa sa toho nevie ani o jeho partnerskom živote. Najnovšie sa však po jeho boku objavila poriadna sexica a vyzerá to ... viac »


Škandál ako hrom: Slovenský herec prerušil šou, na pódium sa dovalil v ružových tangáčoch!

Škandál ako hrom: Slovenský
Video

06.05.2018 22:00

BRATISLAVA - Preboha, to čo má byť?! Nechápali ľudia, ktorí sa začiatkom tohto týždňa zúčastnili na najväčšom transformačnom tréningu roka, vedeného svetovo uznávaným motivátorom Andym Winsonom. Počas toho, ako tréner vystupoval na pódiu a snažil sa svojich poslucháčov zasvätiť do tajov šťastného života, zdravého sebavedomia či pozitívneho myslenia... viac »


Slovenský herec si vyrobil kolosálnu hanbu: Obnažoval sa v kaviarni... Nekompromisný zásah SBS!

Slovenský herec si vyrobil

30.03.2018 22:00

BRATISLAVA - Tak tomuto sa povie trapas ako hrom! Lukáš Pavlásek (38) je verejnosti známy najmä ako herec, ktorého pred dvomi mesiacmi rozoberala polovica národa. Umelec sa vtedy chcel silou-mocou dostať na prestížny Ples v opere bez toho, aby mal vstupenku. Kým vtedy bola celá situácia dopredu zinscenovaná, najnovšie vyviedol niečo, čo nemal v pláne ani náhodou... viac »


Ďalší mega TRAPAS slovenského herca: Pred zrakmi všetkých sa... Ach jaj, veď pozrite sami!

Ďalší mega TRAPAS slovenského
Foto

27.03.2018 10:30

TRENČÍN - Lukáš Pavlásek (30) sa do povedomia slovenskej verejnosti dostal začiatkom roka, keď sa bez pozvánky snažil dostať na Ples v opere. Ochranka ho vtedy nemilosrdne vyhodila a herec mal na krku trapas na niekoľko týždňov. No a aktuálne sa mu podarilo vyrobiť si ďalší. Cez víkend sa totiž v úlohe modela objavil na svadobnej výstave a... Pozrite... viac »


Herec, ktorého nepustili na Ples v opere 2018, si hľadá ženu: ZOZNAMKA - musí mať byt s výhľadom a vyzerať ako Jennifer Aniston!

Herec, ktorého nepustili na

05.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Lukáš Pavlásek (29) sa do povedomia slovenskej verejnosti dostal pred tromi týždňami, keď sa snažil dostať na najprestížnejšiu udalosť roka - Ples v opere. Patrične nahodený v smokingu, no bez pozvánky si to namieril k SBS-károm, ktorí ho napokon spred divadla pekne vypoklonkovali. Všetko to však bolo len súčasťou sitkomu Pavlásek na 2... viac »


Herec, ktorého »nepustili« na Ples v opere 2018, vytočený do nepríčetna: TOTO odkazuje ľuďom!

Herec, ktorého »nepustili« na
Video

19.01.2018 18:30

BRATISLAVA – Herec Lukáš Pavlásek sa prednedávnom postaral o poriadny rozruch. Na sociálne siete sa totiž dostalo video, ako sa bez pozvánky pokúša dostať do Slovenského národného divadla, kde sa práve v tom čase konal Ples v opere 2018. K vzniknutému škandálu sa najnovšie rozhodol usporiadať tlačovú konferenciu, kde nahlas povedal, čo si o celej situácii myslí. viac »


Hanba na 100 rokov: Slovenského herca nechceli pustiť na Ples v opere 2018, ochranka ho vyhodila pred bránami divadla!

Hanba na 100 rokov:
Video

16.01.2018 18:00

BRATISLAVA - Odišiel domov s ovisnutými ušami! V sobotu večer sa v Slovenskom národnom divadle uskutočnil prestížny Ples v opere, kde otvorilo tohtoročnú plesovú sezónu približne 300 slovenských prominentov. Nie všetci však mali tú česť, zúčastniť sa veľkolepej akcie v honosných historických priestoroch. Našli sa aj takí, ktorí prišli skúsiť šťastie... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

ďalšie hry
Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.


Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.