Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Slovenský herec si vyrobil kolosálnu hanbu: Obnažoval sa v kaviarni... Nekompromisný zásah SBS!

Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
Zdroj: Facebook L.P.
30.03.2018 22:00

BRATISLAVA - Tak tomuto sa povie trapas ako hrom! Lukáš Pavlásek (38) je verejnosti známy najmä ako herec, ktorého pred dvomi mesiacmi rozoberala polovica národa. Umelec sa vtedy chcel silou-mocou dostať na prestížny Ples v opere bez toho, aby mal vstupenku. Kým vtedy bola celá situácia dopredu zinscenovaná, najnovšie vyviedol niečo, čo nemal v pláne ani náhodou...


Herec totiž pred pár dňami fotil sériu snímok pre pánsky časopis, ktorý je známy najmä šteklivými zábermi. Keďže mnohí Pavláska prirovnávajú k populárnemu Boratovi, vznikol návrh, aby mal na sebe oblečené legendárne plavky, ktoré zahaľujú iba kúsok jeho „nádobíčka“.

To by koniec-koncov nemusel byť až taký problém, pokiaľ by fotenie neprebiehalo v kaviarni známeho nákupného centra, kde bolo práve prítomných niekoľko detí a starších ľudí. „Fotenie nám mierne skomplikovala situácia, že ľudia v nákupnom centre neboli pripravení na takúto dávku môjho brutálneho sexepílu. Keď som so seba strhol župan, okamžite nabehla SBS-ka,“ povedal nám Lukáš, keď sme ho oslovili, či je pravda, že pohoršoval verejnosť.

Lukáš Pavlásek bol obvinený z pohoršovania verejnosti.
Slovenský herec si vyrobil
Zdroj: Archív L.P.

Z toho, že ho chceli vyviesť, si však ťažkú hlavu vôbec nerobí. „Povedali mi, že sa nemám špacírovat nahý a pohoršovať slušných ľudí. Ale veď ja som nebol nahý, bol som trendy štýlový a svojím outfitom som privolával leto,“ smial sa Pavlásek.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek bol obvinený Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Archív L.P., Nová scéna

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články