Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Hanba na 100 rokov: Slovenského herca nechceli pustiť na Ples v opere 2018, ochranka ho vyhodila pred bránami divadla!

Lukáša Pavláska na Ples v opere 2018 nepustili.
Lukáša Pavláska na Ples v opere 2018 nepustili.
Zdroj: Facebook L.P.
16.01.2018 18:00

BRATISLAVA - Odišiel domov s ovisnutými ušami! V sobotu večer sa v Slovenskom národnom divadle uskutočnil prestížny Ples v opere, kde otvorilo tohtoročnú plesovú sezónu približne 300 slovenských prominentov. Nie všetci však mali tú česť, zúčastniť sa veľkolepej akcie v honosných historických priestoroch. Našli sa aj takí, ktorí prišli skúsiť šťastie bez pozvánky a pred vchodom ich otočila prítomná SBS. Napríklad aj tento známy Slovák...


Herec, neherec, ochranka bola neoblomná. Aj napriek tomu, že nedostal pozvanie, sa Lukáš Pavlásek nahodil do fraku a pokúsil sa dostať medzi prominentov do Slovenského národného divadla. Divadelník, ktorý je verejnosti známy aj z populárnej reklamy na banku, kde si zahral jedného z nešikovných lepičov billboardov, však neuspel a musel sa na päte otočiť domov.

Lukáš Pavlásek bol zo svojho neúspechu rozhorčený.
Hanba na 100 rokov:
Zdroj: Facebook L.P.

Nejde však o žiadny škandál. Lukáš totiž posledné týždne v spolupráci so speváčkou Lenou LeRou Rakarovou nakrúca reláciu Pavlásek na druhú, kde stvárňuje akúsi anticelebritu túžiacu dostať sa medzi osobnosti slovenského šoubiznisu. Inak tomu nebolo ani v epizóde, ktorú nakrúcali počas príchodov na Ples v opere. „Asi nie som dosť slávny,“ vystrelil si sám zo seba herec, keď ho prítomná SBS nepustila ďalej.

Zohraná dvojica sa okrem rozruchu na Plese v opere už stihla postarať už aj o ďalšie kuriózne situácie. „Dej je postavený na premotivovanom a neuveriteľne snaživom umelcovi, ktorý sa túži presadiť v slovenskom šoubiznise. V každej časti absolvuje nejaký umelecký casting, Zatiaľ to boli Bedári v divadle Nová scéna, tiež kasting na československú Superstar. To sa dialo na skutočnom konkurze, a teda sme sa postarali o celkom slušný rozruch. Je pravdepodobné, že Lukyho neminie hviezda rota,“ smeje sa speváčka, ktorá sa už nevie dočkať ďalšej spolupráce s Lukášom. 


Galéria

Lukáša Pavláska na Ples Lukáš Pavlásek bol zo V Slovenskom národnom divadle Lukáš Pavlásek a speváčka

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Facebook L.P.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články