Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Tvoja tvár znie povedome

Tragéd roka? Toto si Bezdeda nezaslúžil!

Tomáš Bezdeda

Tomáš Bezdeda

Foto
10.05.2017 12:00

BRATISLAVA - Fúha! Tretia séria Tvojej tváre už pozná svojho šampióna. Diváci si tak v pondelok večer posledný raz vychutnali zábavnú šou plnú veľkolepých premien. Za skvelými výkonmi účinkujúcich sa ale okrem iného skrývali aj hodiny tvrdej driny, či už na speváckej, hereckej alebo tanečnej úrovni. A tak je pochopiteľné, že nie každému sa túto neľahkú ... viac »

Šokovaná Fialová, urevaná Máziková... a nečakaný VÍŤAZ!

Šokovaná Fialová, urevaná Máziková...
Foto

09.05.2017 18:30

BRATISLAVA - Tretia séria šou Tvoja tvár znie povedome dospela ku svojmu koncu. Finále prinieslo divákom kopec prekvapení a jedným z nich bol určite aj víťaz, ktorý na začiatku pôsobil úplne nenápadne a málokto mu dával veľké šance. viac »


Rozzúrení diváci pred FINÁLE markizáckej Tvojej tváre: Všetko malo byť inak!

Rozzúrení diváci pred FINÁLE

08.05.2017 06:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome je na konci! Už dnes večer sa totiž na obrazovkách televízie Markíza dozvieme víťaza tretej série. O tento titul zabojuje štvorica známych tvárí, ktoré počas všetkých večerov získali najviac bodov. Diváci však pred bránami veľkého finále zostali poriadne rozzúrení. Zhodujú sa v jednom - všetko malo byť úplne inak! viac »


Útok na Kulyho, alfa samica Lina Mayer a Máziková ukázala pod sukňou... No wau!

Útok na Kulyho, alfa
Foto

01.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu deviatym kolom. O neuveriteľné zážitky sa aj tentoraz postarala osmička známych osobností, ktoré už nabudúce čaká veľkolepé finále. Diváci sa tak dozvedeli mená postupujúcich, ktorí si v šou vyspievali popredné miesta v tabuľke. Ani v tejto epizóde však nebola núdza o zaujímavé ... viac »


Psychopat Dangl, extrémne SEXI Lina Mayer a Máziková? Veď tú nemuseli ani maskovať!

Psychopat Dangl, extrémne SEXI
Foto

24.04.2017 17:50

BRATISLAVA - V nedeľu priniesla televízia Markíza svojim divákom ďalšiu epizódu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Podobne ako po minulé týždne, aj tentokrát bola relácia plná zaujímavých momentov. Porotca Dano Dangl (42) sa počas večera predviedol ako čistý psychopat, speváčka Lina Mayer (32) bola extrémne sexi a... Evu Mázikovú (67) nemuseli takmer ani maskovať! viac »


Morbídna a vulgárna Tvoja tvár: Nepodarený vtip, nadávky a... KUK pod sukňu!

Morbídna a vulgárna Tvoja

17.04.2017 22:00

BRATISLAVA - Počas veľkonočnej nedele pokračovala markizácka šou Tvoja tvár znie povedome zaujímavým spôsobom. Hneď na úvod sa podarilo porote vychŕliť urážky a morbídny vtip. Neskôr sa objavila aj nadávka či vulgárne gesto. A nechýbal dokonca ani pohľad pod sukňu sexi tanečnice. viac »


Urazená Fialová, zlatokopka Máziková a trapas na pódiu!

Urazená Fialová, zlatokopka Máziková

10.04.2017 18:45

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu už šiestou epizódou. O dych berúce zážitky sa aj tentoraz postaralo osem známych tvárí slovenského šoubiznisu, ktoré sa snažili čo najvernejšie napodobniť svetoznáme hviezdy. Televízni diváci boli však okrem toho svedkom doposiaľ nevídaných momentov. Hneď v úvode šou totiž Kuly (45) ... viac »


Sklamanie pre fanúšikov: Bezdedova Paťa už má frajera... Toto je on!

Sklamanie pre fanúšikov: Bezdedova

04.04.2017 09:00

BRATISLAVA - V uplynulej epizóde Tvoja tvár znie povedome sa exsuperstarista Tomáš Bezdeda (31) objavil po boku atraktívnej tanečnice Patrície. Tej na parkete venoval okrem romantického vyznania aj množstvo zaľúbených pohľadov. Čerešničkou na torte bol však horúci bozk v závere vystúpenia, ktorý naštartoval špekulácie, či dvojica náhodou netvorí pár ... viac »


Preplastikovaná Máziková, krvavá dráma na pódiu Tvojej tváre a... Bezdeda ukázal frajerku?!

Preplastikovaná Máziková, krvavá dráma
Foto

03.04.2017 18:35

BRATISLAVA - Už piatu nedeľu po sebe si diváci televízie Markíza mohli vychutnať bláznivé premeny známych Slovákov na svetové aj slovenské spevácke hviezdy. A podobne ako po minulé týždne, aj tentokrát sa v šou Tvoja tvár znie povedome bolo na čo pozerať. Eva Máziková (67) vyzerala, akoby to prehnala s plastikami, na pódiu sa odohrala krvavá dráma a... ... viac »


Markizák ukázal šunky a strieskal sa rovno na pódiu!

Markizák ukázal šunky a
Foto

28.03.2017 10:30

BRATISLAVA - Odtrhol sa z reťaze! Hoci na prvý pohľad pôsobí herec Peter Brajerčík (29) slušným a reprezentatívnym dojmom, uplynulú nedeľu mal od tohto výzoru poriadne ďaleko. V bujarej nálade sa totiž pred očami televíznych divákov rozohnil natoľko, že sa na pódiu priam ukážkovo strieskal na zem. viac »


Mázikovej prúser, tučná Siposová a VIDEO, z ktorého prasknete od smiechu!

Mázikovej prúser, tučná Siposová
Video

27.03.2017 18:35

BRATISLAVA - Tak toto čakal málokto! V nedeľu markíza opäť priniesla na obrazovky šou Tvoja tvár znie povedome. 4. kolo bolo z pohľadu masiek takmer dokonalé, Zuzana Fialová by maskérom udelila najvyšší počet bodov. Len či si všimla, že Eva Máziková mala v prezlečení za Františka Krištofa Veselého perfektnú ženskú manikúru a nechty nalakované perleťovou farbou... viac »


Neuveriteľná pocta pre Michala Dočolomanského!

Neuveriteľná pocta pre Michala

20.03.2017 18:00

BRATISLAVA - Všetko najlepšie tam hore, maestro! Národom zbožňovaný herec Michal Dočolomanský zomrel ako 66-ročný na následky zákernej rakoviny pľúc. V našich srdciach však spomienka na neho aj po 9-tich rokoch stále pretrváva. Dôkazom môže byť ďalšia priam neuveriteľná pocta, ktorá mu bola udelená včera večer na televíznych obrazovkách. O 5 dní by ... viac »


Bičan ako gay z Modrej ustrice, vulgárna Fialová a diskoguľa Máziková!

Bičan ako gay z
Foto

20.03.2017 12:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou tretie kolo. Na pódiu sa aj tentoraz stretla partia spevákov, ktorú stvárnila osmička známych tvárí slovenského šoubiznisu. Okrem pôvodnej zostavy však svojím vystúpením zaujala aj poriadne bláznivá zostavička Andrej Bičan (42) a Juraj „Šoko“ Tabáček (36), ktorí svojím stylingom pripomínali ... viac »


Najväčšia haluz markizáckeho herca, SEXI náklad na pódiu a... Veľký návrat Andreja Bičana!

Najväčšia haluz markizáckeho herca,
Foto

13.03.2017 18:45

BRATISLAVA - Televízia Markíza v nedeľu večer priniesla svojim divákom už druhú epizódu tretej série šou Tvoja tvár znie povedome. Pozornosť všetkých pánov bez pochýb najviac upútala speváčka Lina Mayer (32) s hlbokým výstrihom a sexi tanečníčky vo zvodnom negližé. Herec Peter Brajerčík (29) sa zas postaral o najväčšiu haluz večera a... Pozor, koná ... viac »


Padnete na zadok: Pozrite, na koho sa podobá Bezdeda!

Padnete na zadok: Pozrite,
Foto

13.03.2017 08:55

BRATISLAVA - Tak toto určite neplánovali! Minulý týždeň sa Tomáš Bezdeda (31) v šou Tvoja tvár znie povedome podobal vraj na Adelu Banášovú (36). Túto nedeľu zas okrem samotného Freddieho Mercuryho, ktorého stvárňoval, pripomínal ešte aj vtipnú rozprávkovú postavičku. Viete ktorú? viac »


TOTO si Máziková vydupala v Tvojej tvári!

TOTO si Máziková vydupala

12.03.2017 13:00

BRATISLAVA - Minulý týždeň na obrazovkách televízie Markíza odštartovala už tretia séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Jednou zo známych osobností, ktoré sa prezliekajú za svetové spevácke hviezdy, je aj slovenská diva Eva Máziková (67). No a práve ona si u režiséra vydupala zmenu oproti tomu, čo si vytočila v rulete! viac »


Bezdeda ako klon exfrajerky Banášovej, zmasakrované ruky a nenávisť hneď na začiatku!

Bezdeda ako klon exfrajerky

06.03.2017 18:45

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu odštartovala svoju tretiu sériu. Hoci zostava účinkujúcich nepôsobí na prvý pohľad úplne hviezdne a chýba v nej nejaké moderátorské meno zo samotnej televízie, osmička vybraných dokázala, že za prvými sériami nezaostáva. Bolo sa na čo pozerať a za svoj výkon sa nikto nemusel hanbiť. viac »


Dráma krátko pred štartom markizáckej Tvojej tváre: Mladá speváčka si dolámala obe ruky!

Speváčka Lina Mayer.

19.02.2017 22:50

BRATISLAVA - Už o pár týždňov televízia Markíza prinesie na svoje obrazovky tretiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. V týchto dňoch sa preto vyrábajú už prvé epizódy. Štart projektu však poznamenalo hrozivé zranenie jednej z účinkujúcich - speváčka Karolína Majerníková (32) alias Lina Mayer, sa totiž zranila tak nešťastne, že zrejme nebude môcť v šou pokračovať! viac »


Držte sa, je tam aj Máziková: Kompletný zoznam súťažiacich v Tvoja tvár 3!

Držte sa, je tam

16.02.2017 09:00

BRATISLAVA - Súťažiaci sú už vybraní! Čoskoro Markíza uvedie tretiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. Prvé mená prezradila televízia už pred pár dňami, dnes je už známa kompletná zostava. Dokonca je už nakrútená aj upútavka, ktorá začína tou najväčšou hviezdou - Evou Mázikovou (67)! viac »


Víťaz Tvojej tváre nám odhalil svoje súkromie: Prvýkrát o dcérke, Vianociach a... Už stačí!

Víťaz Tvojej tváre nám
Video

20.12.2016 06:00

BRATISLAVA - Zo speváka Lukáša Adamca (29) sa pred dvomi mesiacmi stal dvojnásobný otec. A hoci verejnosť do svojho súkromia doposiaľ príliš nevpúšťal, nám ho v rozhovore trochu poodhalil. Prvýkrát porozprával o svojej dcérke, o tom, ako budú vyzerať ich Vianoce a... Toto už stopercentne stačí! viac »


Žiarlivostná scéna Banášovej, totálne mešuge na pódiu a... TOTO je absolútny víťaz: Finále markizáckej Tváre!

Žiarlivostná scéna Banášovej, totálne
Foto

07.11.2016 21:59

BRATISLAVA - Je rozhodnuté! Presne 10 týždňov sa diváci televízie Markíza mohli každú nedeľu tešiť na druhú sériu zábavnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. Včera večer projekt vyvrcholil veľkým finále. Hosťujúca porotkyňa Adela Banášová (36) predviedla pred kamerami žiarlivostnú scénu, po vystúpení Zuzany Vačkovej (47) a Andreja Bičana (41) zavládlo ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.