Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 15. október 2018. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Tvoja tvár znie povedome

Rozbesnený Dangl zranil diváčku, Šmajda skončil s rozbitou hlavou a Bičan... On nemá právo hodnotiť!

Dano Dangl nechtiac zranil diváčku, Mirovi Šmajdovi rozbili o hlavu sklenenú fľašu a Andrej Bičan nemá právo hodnotiť.

Dano Dangl nechtiac zranil diváčku, Mirovi Šmajdovi rozbili o hlavu sklenenú fľašu a Andrej Bičan nemá právo hodnotiť.

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Po týždni sa diváci televízie Markíza opäť dočkali svojej obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa osmička známych tvárí postarala o večernú televíznu zábavu. Rozbesnený porotca Dano Dangl (43) nechtiac zranil diváčku, Mirovi Šmajdovi (29) tanečnica takmer rozbila hlavu a Andrej Bičan (43)... On skrátka nemá právo hodnotiť! viac »

Vondráčková v šoku, Mary vypadol text a... Pyco prvýkrát na kolenách!

Vondráčková v šoku, Mary
Foto

08.10.2018 05:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer na Markíze sa už tradične niesol v znamení premien na svetové hviezdy hudobnej scény. A ako to už býva zvykom, ani v tomto kole nechýbali parádne čísla, ktoré vyrazili dych nielen divákom, ale aj porote. Pozrite sa, ktoré vystúpenia v šou Tvoja tvár znie povedome zaujali najviac tentokrát! viac »


Náhla ZMENA v porote Tvojej tváre: Neuveríte, kto nahradí Dangla!

Náhla ZMENA v porote

02.10.2018 05:45

BRATISLAVA - V nedeľu sa markizácki diváci opäť dočkajú ďalších podarených premien v populárnej šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem súťažiacich sa na ďalšie kolo pripravuje aj porota, v ktorej však bude chýbať jeden zo stálych členov. Vieme, prečo Dana Dangla (43) vymenili a kto ho nahradí! viac »


MEGA SEXI Havranová, Regešovej strhli nohavice a Loj... Takto hlboko ešte nikto neklesol!

MEGA SEXI Havranová, Regešovej
Foto

01.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Markíza včera odvysielala štvrté kolo zábavnej relácie Tvoja tvár znie povedome a tak, ako každú nedeľu, opäť sa bolo na čo pozerať. Medzi najvýraznejšie vystúpenia večera patrila pekelná tanečná šou v podaní Mary Bartaloš (24), skromná Ivana Regešová (34) sa premenila na sexi dračicu a brániciam divákov dalo poriadne zabrať vystúpenie ... viac »


Zoznam piesní 4. kola Tvoja tvár znie povedome: TOTO budú dnes celebrity spievať!

Zoznam piesní 4. kola
Foto

30.09.2018 15:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza sa môžu tešiť už na 4. kolo obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Minulý týždeň si známe tváre vyžrebovali mená interpretov, na ktorých sa dnes večer zmenia. A my vám prinášame zoznám piesní, ktoré zaspievajú! viac »


Extrémne pikantná Tvár: Partlová v gaťkách, horúca bozkávačka Fialovej so zajačikom a... Dangl odpadol!

Extrémne pikantná Tvár: Partlová

24.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Tak toto bolo naozaj silné! Už tretí týždeň majú markizácki diváci možnosť sledovať najnovšiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. A ako to už býva zvykom, opäť sa má o čom hovoriť. Posledné kolo bolo totiž doslova nadupané sexom a emóciami! viac »


Zoznam piesní zo šou Tvoja tvár znie povedome: TOTO budú celebrity zajtra spievať!

Zoznam piesní zo šou
Video

22.09.2018 15:00

BRATISLAVA - Už tretiu nedeľu sa známe tváre slovenského šoubiznisu predstavia divákom televízie Markíza premenené za svetové hudobné hviezdy. Minulý týždeň si osmička súťažiacich vyžrebovala mená interpretov, ktoré budú zajtra spievať. Prinášame vám zoznam piesní, ktoré si vybrali! viac »


Tajný džob sexi speváčky z Tváre: Robí v erotickom klube... Vychováva tam syna!

Ivana Regešová Tvoja tvár
Foto

20.09.2018 00:20

BRATISLAVA – Je krásna, mladá a hviezdi v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Svojím hlasovým rozsahom a úsmevom teší nielen porotu, ale aj divákov. Ivana Regešová (34) má však okrem spievania ešte „bokovku“, ktorou si zarába. V týchto dňoch sa ako herečka objavila v seriáli Policajné prípady, kde si zahrala mladú mamičku pracujúcu v erotickom klube! viac »


Fialová hotová z holého Loja, Bičan plakal a... Tomu spevákovi za**balo!

Fialová hotová z holého
Foto

17.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer sa opäť niesol v znamení premien! Televízia Markíza totiž odvysielala druhú epizódu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Porotkyni Zuzane Fialovej (44) padla sánka pri pohľade na vyzlečeného herca Juraja Loja (35), Andrej Bičan (43) priznal, že pri vystúpení Ivany Regešovej (34) plakal a... Tomuto spevákovi podľa Dana Dangla ... viac »


Unikol tajný zoznam zo šou Tvoja tvár znie povedome: TOTO budú známe tváre spievať!

Unikol tajný zoznam zo
Video

15.09.2018 15:00

BRATISLAVA - Už druhú nedeľu televízia Markíza prinesie svojim divákom obľúbenú šou Tvoja tvár znie povedome. Známe tváre si minulý týždeň vyžrebovali mená interpretov, ktoré budú zajtra spievať. Piesne však divákov doposiaľ známe neboli. Nám sa však podarilo získať zoznam skladieb, ktoré zajtra na obrazovkách odznejú. TOTO sú oni! viac »


Havranová sa rozplakala pred kamerami, narážky na Jasminu a Rytmusa a... Veď je to celá Iveta Radičová!

Havranová sa rozplakala pred
Foto

10.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Po viac ako roku sa fanúšikovia šou Tvoja tvár znie povedome konečne dočkali. V nedeľu večer na obrazovkách Markízy odštartovala už štvrtá séria. A ako už býva zvykom, aj tentoraz sa bolo na čo pozerať. Hviezda seriálu Oteckovia Mary Bartalos (24) sa po svojom vystúpení rozplakala, porotca Andrej Bičan (43) podpichol Jasminu Alagič (29) ... viac »


Fialová verejne naložila Bičanovi: V markizáckej Tvári ho nechcela!

Fialová verejne naložila Bičanovi:

23.08.2018 09:00

BRATISLAVA - Tá sa s tým veru nepárala! Zuzana Fialová (44), ktorá je známa tým, že si nedáva servítku pred ústa, sa už onedlho objaví v ďalšej sérii Tvoja tvár znie povedome. Opäť tam zasadne do porotcovského kresla a po jej boku sa tam objaví aj niekdajší súťažiaci - Andrej Bičan (43). Ten bude, rovnako ako brunetka, hodnotiť výkony súťažiacich počas ... viac »


Posledná zmena v Tvojej tvári: Aha, koho odtiaľ vyšupli!

Posledná zmena v Tvojej

04.08.2018 15:00

BRATISLAVA - Keď topky.sk v júni priniesli prvé mená, ktoré by mali hviezdiť v šou Tvoja tvár znie povedome, televízia Markíza jedno z nich okamžite potvrdila. Ako vtedy informovala aj na svojom instagrame, do šou bola angažovaná komička Eva Evelyn Kramerová. Dnes je však všetko inak a blondínka nikoho na obrazovkách imitovať nebude. viac »


Tragéd roka? Toto si Bezdeda nezaslúžil!

Tragéd roka? Toto si
Foto

10.05.2017 12:00

BRATISLAVA - Fúha! Tretia séria Tvojej tváre už pozná svojho šampióna. Diváci si tak v pondelok večer posledný raz vychutnali zábavnú šou plnú veľkolepých premien. Za skvelými výkonmi účinkujúcich sa ale okrem iného skrývali aj hodiny tvrdej driny, či už na speváckej, hereckej alebo tanečnej úrovni. A tak je pochopiteľné, že nie každému sa túto neľahkú ... viac »


Šokovaná Fialová, urevaná Máziková... a nečakaný VÍŤAZ!

Šokovaná Fialová, urevaná Máziková...
Foto

09.05.2017 18:30

BRATISLAVA - Tretia séria šou Tvoja tvár znie povedome dospela ku svojmu koncu. Finále prinieslo divákom kopec prekvapení a jedným z nich bol určite aj víťaz, ktorý na začiatku pôsobil úplne nenápadne a málokto mu dával veľké šance. viac »


Rozzúrení diváci pred FINÁLE markizáckej Tvojej tváre: Všetko malo byť inak!

Rozzúrení diváci pred FINÁLE

08.05.2017 06:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome je na konci! Už dnes večer sa totiž na obrazovkách televízie Markíza dozvieme víťaza tretej série. O tento titul zabojuje štvorica známych tvárí, ktoré počas všetkých večerov získali najviac bodov. Diváci však pred bránami veľkého finále zostali poriadne rozzúrení. Zhodujú sa v jednom - všetko malo byť úplne inak! viac »


Útok na Kulyho, alfa samica Lina Mayer a Máziková ukázala pod sukňou... No wau!

Útok na Kulyho, alfa
Foto

01.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu deviatym kolom. O neuveriteľné zážitky sa aj tentoraz postarala osmička známych osobností, ktoré už nabudúce čaká veľkolepé finále. Diváci sa tak dozvedeli mená postupujúcich, ktorí si v šou vyspievali popredné miesta v tabuľke. Ani v tejto epizóde však nebola núdza o zaujímavé ... viac »


Psychopat Dangl, extrémne SEXI Lina Mayer a Máziková? Veď tú nemuseli ani maskovať!

Psychopat Dangl, extrémne SEXI
Foto

24.04.2017 17:50

BRATISLAVA - V nedeľu priniesla televízia Markíza svojim divákom ďalšiu epizódu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Podobne ako po minulé týždne, aj tentokrát bola relácia plná zaujímavých momentov. Porotca Dano Dangl (42) sa počas večera predviedol ako čistý psychopat, speváčka Lina Mayer (32) bola extrémne sexi a... Evu Mázikovú (67) nemuseli takmer ani maskovať! viac »


Morbídna a vulgárna Tvoja tvár: Nepodarený vtip, nadávky a... KUK pod sukňu!

Morbídna a vulgárna Tvoja

17.04.2017 22:00

BRATISLAVA - Počas veľkonočnej nedele pokračovala markizácka šou Tvoja tvár znie povedome zaujímavým spôsobom. Hneď na úvod sa podarilo porote vychŕliť urážky a morbídny vtip. Neskôr sa objavila aj nadávka či vulgárne gesto. A nechýbal dokonca ani pohľad pod sukňu sexi tanečnice. viac »


Urazená Fialová, zlatokopka Máziková a trapas na pódiu!

Urazená Fialová, zlatokopka Máziková

10.04.2017 18:45

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu už šiestou epizódou. O dych berúce zážitky sa aj tentoraz postaralo osem známych tvárí slovenského šoubiznisu, ktoré sa snažili čo najvernejšie napodobniť svetoznáme hviezdy. Televízni diváci boli však okrem toho svedkom doposiaľ nevídaných momentov. Hneď v úvode šou totiž Kuly (45) ... viac »


Sklamanie pre fanúšikov: Bezdedova Paťa už má frajera... Toto je on!

Sklamanie pre fanúšikov: Bezdedova

04.04.2017 09:00

BRATISLAVA - V uplynulej epizóde Tvoja tvár znie povedome sa exsuperstarista Tomáš Bezdeda (31) objavil po boku atraktívnej tanečnice Patrície. Tej na parkete venoval okrem romantického vyznania aj množstvo zaľúbených pohľadov. Čerešničkou na torte bol však horúci bozk v závere vystúpenia, ktorý naštartoval špekulácie, či dvojica náhodou netvorí pár ... viac »


Najčítanejšie články