Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Tvoja tvár znie povedome

Finále markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome: Tiekli potoky sĺz... TOTO je absolútny víťaz!

Finále šou Tvoja tvár znie povedome je za nami.

Finále šou Tvoja tvár znie povedome je za nami.

FotoVideo
11.11.2019 05:45

BRATISLAVA - Piata séria markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome pozná svojho víťaza! V nedeľu večer sa totiž konalo veľké finále, v ktorom sa o všetkom rozhodlo. Ešte predtým si však diváci mali možnosť vychutnať osmičku zaujímavých vystúpení a súťažiaci sa neubránili slzám. viac »

Bičan sa opäť vyznamenal: Počas vystúpenia vykrikoval a Dangla označil za ožratého!

Bičan sa opäť vyznamenal:
Video

10.11.2019 13:00

BRATISLAVA - Desať týždňov čakali televízni diváci na to, kto vyhrá piatu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. Dnes sa konečne dočkajú a spoznajú absolútneho víťaza. Finálový večer bude opäť plný premien a okrem štyroch najlepších sa ukážu aj ostatní účinkujúci z tohto ročníka. Počas vystúpenia Rasťa Sokola (50) a Paľa Topoľského (58) sa k nim pripojil ... viac »


Czuczor sa opustil, Hartl ukázal frajerku a... TÍTO štyria idú do finále!

Czuczor sa opustil, Hartl

04.11.2019 05:45

BRATISLAVA - Veľkolepá šou Tvoja tvár znie povedome ide do finále, v ktorom na konci týždňa uvidíme už len štyroch najvyššie hodnotených účinkujúcich. Niektorí sa so šou rozlúčili veľkolepo, iní ukázali zmysel pre humor. viac »


Chlpatá Pocisková, návšteva z vesmíru aj Sašin kolaps... TOTO tu ešte nebolo!

Chlpatá Pocisková, návšteva z

28.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Ďalší týždeň ukončila skvelou zábavnou šou televízia Markíza. Nedeľa večer opäť patrila premenám na iných a osmička známych tvárí si tak vyskúšala, aké to je byť v koži niekoho iného. Hneď na začiatok otvorili šou deti z vesmíru, krásna Nela Pocisková sa zmenila na chlpatého chlapa a na topmodelku doľahlo rýchle tempo. To však nie je všetko. ... viac »


Fialová šokovala: Zbavila sa ikonickej čiernej... Je z nej blondína!

Fialová šokovala: Zbavila sa
Foto

21.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie parádna zmena! Pre Zuzanu Fialovú (45) je charakteristických niekoľko vecí. Čo sa týka jej vystupovania, neodmysliteľnými sú jej temperament a zmysel pre humor, fyzicky si ju zasa snáď málokto vie predstaviť bez typickej čiernej hrivy. Práve tej však najnovšie dala zbohom! viac »


Top momenty Tvojej tváre: Nela ako šialenec a absolútny FEJL maskérov... Čo jej to, preboha, dorobili so zubami?!

Top momenty Tvojej tváre:

21.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Víkend je za nami a s ním aj ďalšie, už siedme kolo súťaže Tvoja tvár znie povedome. Ani túto nedeľu nebola núdza o množstvo zaujímavých momentov. Do konca šou zostávajú už iba tri epizódy a ak ste zvedaví, ako dopadla tá posledná, pozrite sa na to spolu s nami! viac »


Poriadne sexi kolo Tváre: Nízkotučná raperka, Fialová si rozopla blúzku a... Obrie prsia!

Poriadne sexi kolo Tváre:

14.10.2019 09:00

BRATISLAVA - Uplynulý večer patrili obrazovky televízie Markíza šiestemu kolu šou Tvoja tvár znie povedome. A to bolo poriadne horúce. Až na jednu výnimku sa predviedli čisto ženské interpretky. A kým niektoré ukázali viac, ako bolo treba, iné večer neustáli. viac »


Jedna diagnóza za druhou: Japonské drogy, Mojsejová vyšla z basy a... Vyhral to kozmonaut!

Jedna diagnóza za druhou:

07.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Piate kolo zábavnej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome opäť ukázalo neskutočné výkony účinkujúcich, a tak trochu pripomínalo návštevu psychiatrickej kliniky. O zábavu sa však nepostarali len šialené masky. Zahviezdili aj tí, ktorí favoritmi doteraz neboli. viac »


Posledné vystúpenie sexi TWiiNSiek? Jedna bez nohavíc, druhá vytasila rastúce bruško!

Posledné vystúpenie sexi TWiiNSiek?

06.10.2019 13:00

BRATISLAVA - Šou Tvoja tvár znie povedome týždeň čo týždeň ponúka nielen skvelé výkony ôsmich stálych účinkujúcich, no večer ozvláštnia i špeciálne vystúpenia. Tentokrát na pódiu hosťovali aj sestry Nízlové a poriadne potešili mužského diváka. viac »


Kedysi ju Markíza živila, dnes na ňu nadáva: Bývalá hviezdička televízie dourážala slávnejších kolegov

Kedysi ju Markíza živila,

04.10.2019 09:00

BRATISLAVA - Zabudla, odkiaľ vyšla? To si zrejme povie nejeden fanúšik Markízy, keď si prečíta posledné vyjadrenie Alžbety Ferencovej k súťaži Tvoja tvár znie povedome. Do tej sa nedávno pustil aj raper Pil C, ktorý pri premene Saše Gachulincovej na rapera Tupaca narážal na rasizmus. A práve do tejto debaty sa zapojila aj niekdajšia "otáčačka" písmenok z Kolesa šťastia. viac »


Nepreháňa trochu? Slovenský raper sa obul do Markízy kvôli rasizmu a... Vám už to kúruje?!

Nepreháňa trochu? Slovenský raper

02.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Ako si toto mohli dovoliť? Rozhorčuje sa najnovšie verejnosť po tom, čo slovenský raper Pil C uverejnil vytočený príspevok na Instagrame. Nahnevala ho posledná epizóda markizáckej Tvojej tváre, konkrétne má problém s premenou modelky Saše Gachulincovej. Tá si totiž dovolila niečo nevídané. Pri zmene na černošského rapera Tupaca vystúpila... ... viac »


Známy markizák v poriadnych problémoch: Prišiel o zuby priamo pred kamerou!

Známy markizák v poriadnych
Foto

30.09.2019 13:40

BRATISLAVA - Tak toto by nechcel zažiť nikto. Markizácky moderátor Rasťo Sokol (50) prišiel o zuby rovno pred televíznou kamerou. V nedeľnej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome sa totiž zmenil na nepoznanie a stal sa z neho Barry White. Maskéri mu museli vyrobiť aj protézu, ale o tú akosi prišiel... viac »


Brutálne sexi Pocisková, rozzúrený Dangl ničil scénu, Fialová "sundala" Nikodýma a... Tvoja tvár bez víťaza?!

Brutálne sexi Pocisková, rozzúrený

30.09.2019 05:45

BRATISLAVA - Piata séria šou Tvoja tvár znie povedome je v plnom prúde a štvrtá epizóda bola opäť bohatá na vtipné momenty. Prítomným mužom vyrazila svojou premenou dych Nela Pocisková, ktorá sa prevtelila do Beyoncé, Zuzana Fialová sa obula do moderátora a Dano Dangl sa v rámci protestu rozhodol zničiť scénu. A to zďaleka nie je všetko. Historicky ... viac »


Sexi markizáčka vám svojou postavou vyrazí dych: 9 mesiacov po pôrode... Fú, to je ale šupa!

Sexi markizáčka vám svojou
Foto

26.09.2019 00:10

BRATISLAVA – Už dlhší čas sa s ňou diváci televízie Markíza stretávajú prostredníctvom obrazoviek, a to najmä vďaka šou Tvoja tvár znie povedome. Monika Sakmanová (29) patrí medzi stálice zábavnej relácie rovnako, ako jej spolutanečnice z Ladylicious. Minulý rok sa zvŕtala na parkete s tehotenským bruškom, dnes, 9 mesiacov po narodení syna, by ste ani ... viac »


Záhadná smrť v šou Tvoja tvár znie povedome: Člena (†29) štábu našli mŕtveho!

Záhadná smrť v šou

25.09.2019 12:30

PRAHA - Šou Tvoja tvár znie povedome patrí na Slovensku k tým najsledovanejším. U našich západných susedov sa v tomto období vyrába tiež, pod názvom Tvoje tvář má známy hlas. Šiestu sériu českého projektu však poznamenala obrovská tragédia. Len 29-ročného člena štábu našli v pondelok mŕtveho v jeho byte! viac »


Z mladej herečky (18) z Oteckov SEXI kosť s výstrihom po pupok a... Šebová sa prekecla o druhom tehotenstve?!

Z mladej herečky (18)
Foto

23.09.2019 05:45

BRATISLAVA - Po týždni si diváci televízie Markíza mohli opäť vychutnať obľúbenú zábavnú šou Tvoja tvár znie povedome. A naskytlo sa im hneď niekoľko zaujímavých momentov. Jedným z najvýraznejších bolo bez pochýb vystúpenie mladej herečky známej zo seriálu Oteckovia Zuzany Kravárikovej (18). V úlohe Rihanny sa totiž predviedla v super sexi kostýme s ... viac »


Najväčší fail v Tvojej tvári: Toto keď uvidia Česi, vyhlásia nám vojnu!

Najväčší fail v Tvojej

16.09.2019 05:45

BRATISLAVA - Markíza včera odvysielala druhé kolo zábavnej relácie Tvoja tvár znie povedome a opäť sa bolo na čo pozerať. Postupne sa začína prejavovať doteraz nie až tak známy herec Noël Czuczor (30), ktorý je z kola na kolo čoraz lepší. Absolútne valcoval aj počas poslednej epizódy, no na bránice porotcov zrejme najviac zaútočil duet v podaní Štefana ... viac »


Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome je späť: Najstaršieho účastníka nešetria... Si starý a tučný!

Markizácka šou Tvoja tvár
Foto

09.09.2019 05:45

BRATISLAVA - Slovensko ovládla ďalšia séria úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome. V nej sa predstavila osmička nových súťažiacich, ktorí sa snažia vžiť do podoby svetových interpetov. Nie každý však hviezdam očividne stačí. A porota ho rozhodne nešetrí. viac »


Bičan si v Tvojej tvári neškrtne: Vymenili ho... Poznáme štvrtého porotcu!

Bičan si v Tvojej

08.08.2019 11:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza ohlásila návrat obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome už na jeseň. Stihli už odhaliť mená účinkujúcich aj prekvapivú zmenu moderátora, pričom na tento post si vybrali ostrieľaného Martina Nikodýma (48). K relácii neodmysliteľne patrí aj porota, do ktorej opäť zasadnú Zuzana Fialová, Kuly a Dano Dangl. Rozšafného Andreja ... viac »


Šokujúce zmeny v Markíze: Dlhoročná hviezda televízie skončila... Už majú náhradu!

Šokujúce zmeny v Markíze:

05.08.2019 10:30

BRATISLAVA - Už čoskoro televízia Markíza spustí ďalšiu sériu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa osobnosti nášho šoubiznisu z týždňa na týždeň menia na niekoho iného. Neodmysliteľnou súčasťou projektu je moderátor, ktorým bol predošlé štyri roky Martin Pyco Rausch (41). V projekte ale skončil. Televízie má za ostrieľaného štyridsiatnika už aj náhradu! viac »


Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome sa vracia: TOTO je osmička účinkujúcich!

Obľúbená šou Tvoja tvár

26.07.2019 10:30

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou už štyri úspešné série a televízia usilovne pracuje na ďalšej. Už v septembri sa môžu diváci tešiť na nové premeny a spevácke výkony hercov, moderátorov či spevákov. Prekvapením je, že tentoraz sa objaví v doslova hviezdnej zostave aj človek z oblasti modelingu. Rozhodne sa je na čo tešiť! viac »


Najčítanejšie články