Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Tvoja tvár znie povedome

Fialová šokovala: Zbavila sa ikonickej čiernej... Je z nej blondína!

Zuzana Fialová

Zuzana Fialová

Foto
včera o 12:00

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie parádna zmena! Pre Zuzanu Fialovú (45) je charakteristických niekoľko vecí. Čo sa týka jej vystupovania, neodmysliteľnými sú jej temperament a zmysel pre humor, fyzicky si ju zasa snáď málokto vie predstaviť bez typickej čiernej hrivy. Práve tej však najnovšie dala zbohom! viac »

Dilino Loj, polonahý Nikodým v trenírkach a... TÍTO ŠTYRIA postúpili do finále Tvojej tváre!

Dilino Loj, polonahý Nikodým
Foto

05.11.2018 05:45

BRATISLAVA - Populárna šou Tvoja tvár znie povedome sa dostáva do finále. A to doslova. Včerajší večer bol totiž posledný, kedy súťažila celá zostava slovenských celebrít. Už budúcu nedeľu sa dozvieme meno absolútneho víťaza. Zatiaľ sa s nami pozrite, ktorá štvorica o tento titul zabojuje! viac »


VIDEO Exkluzívna ukážka zo SEXI vystúpenia Mary Bartalos: Super mini a výstrih až po pupok!

VIDEO Exkluzívna ukážka zo
Video

03.11.2018 15:00

BRATISLAVA - Mary Bartalos (24) už jedno sexi vystúpenie v rámci šou Tvoja tvár znie povedome na svojom konte má. A zajtra ju čaká ďalšie super zvodné číslo. V úlohe popovej divy Jennifer Lopez sa predvedie v kostýme so super krátkou sukňou a výstrihom až po pupok. A tie tanečné pohyby... Wau! Prinášame vám exkluzívnu ukážku toho, čo si zajtra budete ... viac »


Na markizácku Tvár sa strhla lavína kritiky: Kvôli Jasmine Alagič... PODVOD na televíznych obrazovkách?!

Na markizácku Tvár sa

30.10.2018 06:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer si diváci televízie Markíza vychutnali ďalšiu epizódu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Jasmina Alagič (29) v úlohe Britney Spears zahviezdila na pódiu v sexi podprsenke a úsporných kraťasoch. Ani zvodný outfit však nezabránil fanúšikom všimnúť si jeden podstatný detail, kvôli ktorému sa na projekt strhla lavína kritiky. ... viac »


Haasová v zradných MINI šatách, sexi Jasmina Alagič len v podprsenke a Loj... Nečakaný PROBLÉM na pódiu!

Haasová v zradných MINI
Foto

29.10.2018 05:45

BRATISLAVA - Už o dva týždne televízia Markíza odvysiela veľké finále šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorom sa dozvieme meno celkového víťaza. Dovtedy nás však čakajú ešte dve epizódy - v tej včerajšej sa Zuzana Haasová predviedla v zradných minišatách, Jasmina Alagič ukázala postavičku v podprsenke a Juraj Loj sa na pódiu musel popasovať s nečakaných problémom. viac »


Odvážna Regešová bez nohavičiek, rapídne pribratá Bartalos a... Táto markizáčka má vstupenku do ďalšej série Tváre!

Odvážna Regešová bez nohavičiek,

22.10.2018 05:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer sa na obrazovkách Televízie Markíza opäť niesol v znamení premien. Napriek tomu, že súťažiacich je len osem, kostyméri a maskéri tvorili premenu až trinástich ľudí. V siedmom kole potešila divákov svojimi krivkami sexi Ivana Regešová (34), Mary Bartolos (24) premenili za sedem hodín na nepoznanie a prišla aj Eva Evelyn Kramerová ... viac »


Rozbesnený Dangl zranil diváčku, Šmajda skončil s rozbitou hlavou a Bičan... On nemá právo hodnotiť!

Rozbesnený Dangl zranil diváčku,
Foto

15.10.2018 18:30

BRATISLAVA - Po týždni sa diváci televízie Markíza opäť dočkali svojej obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa osmička známych tvárí postarala o večernú televíznu zábavu. Rozbesnený porotca Dano Dangl (43) nechtiac zranil diváčku, Mirovi Šmajdovi (29) tanečnica takmer rozbila hlavu a Andrej Bičan (43)... On skrátka nemá právo hodnotiť! viac »


Vondráčková v šoku, Mary vypadol text a... Pyco prvýkrát na kolenách!

Vondráčková v šoku, Mary
Foto

08.10.2018 05:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer na Markíze sa už tradične niesol v znamení premien na svetové hviezdy hudobnej scény. A ako to už býva zvykom, ani v tomto kole nechýbali parádne čísla, ktoré vyrazili dych nielen divákom, ale aj porote. Pozrite sa, ktoré vystúpenia v šou Tvoja tvár znie povedome zaujali najviac tentokrát! viac »


Náhla ZMENA v porote Tvojej tváre: Neuveríte, kto nahradí Dangla!

Náhla ZMENA v porote

02.10.2018 05:45

BRATISLAVA - V nedeľu sa markizácki diváci opäť dočkajú ďalších podarených premien v populárnej šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem súťažiacich sa na ďalšie kolo pripravuje aj porota, v ktorej však bude chýbať jeden zo stálych členov. Vieme, prečo Dana Dangla (43) vymenili a kto ho nahradí! viac »


MEGA SEXI Havranová, Regešovej strhli nohavice a Loj... Takto hlboko ešte nikto neklesol!

MEGA SEXI Havranová, Regešovej
Foto

01.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Markíza včera odvysielala štvrté kolo zábavnej relácie Tvoja tvár znie povedome a tak, ako každú nedeľu, opäť sa bolo na čo pozerať. Medzi najvýraznejšie vystúpenia večera patrila pekelná tanečná šou v podaní Mary Bartaloš (24), skromná Ivana Regešová (34) sa premenila na sexi dračicu a brániciam divákov dalo poriadne zabrať vystúpenie ... viac »


Zoznam piesní 4. kola Tvoja tvár znie povedome: TOTO budú dnes celebrity spievať!

Zoznam piesní 4. kola
Foto

30.09.2018 15:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza sa môžu tešiť už na 4. kolo obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Minulý týždeň si známe tváre vyžrebovali mená interpretov, na ktorých sa dnes večer zmenia. A my vám prinášame zoznám piesní, ktoré zaspievajú! viac »


Extrémne pikantná Tvár: Partlová v gaťkách, horúca bozkávačka Fialovej so zajačikom a... Dangl odpadol!

Extrémne pikantná Tvár: Partlová

24.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Tak toto bolo naozaj silné! Už tretí týždeň majú markizácki diváci možnosť sledovať najnovšiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. A ako to už býva zvykom, opäť sa má o čom hovoriť. Posledné kolo bolo totiž doslova nadupané sexom a emóciami! viac »


Zoznam piesní zo šou Tvoja tvár znie povedome: TOTO budú celebrity zajtra spievať!

Zoznam piesní zo šou
Video

22.09.2018 15:00

BRATISLAVA - Už tretiu nedeľu sa známe tváre slovenského šoubiznisu predstavia divákom televízie Markíza premenené za svetové hudobné hviezdy. Minulý týždeň si osmička súťažiacich vyžrebovala mená interpretov, ktoré budú zajtra spievať. Prinášame vám zoznam piesní, ktoré si vybrali! viac »


Tajný džob sexi speváčky z Tváre: Robí v erotickom klube... Vychováva tam syna!

Ivana Regešová Tvoja tvár
Foto

20.09.2018 00:20

BRATISLAVA – Je krásna, mladá a hviezdi v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Svojím hlasovým rozsahom a úsmevom teší nielen porotu, ale aj divákov. Ivana Regešová (34) má však okrem spievania ešte „bokovku“, ktorou si zarába. V týchto dňoch sa ako herečka objavila v seriáli Policajné prípady, kde si zahrala mladú mamičku pracujúcu v erotickom klube! viac »


Fialová hotová z holého Loja, Bičan plakal a... Tomu spevákovi za**balo!

Fialová hotová z holého
Foto

17.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer sa opäť niesol v znamení premien! Televízia Markíza totiž odvysielala druhú epizódu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Porotkyni Zuzane Fialovej (44) padla sánka pri pohľade na vyzlečeného herca Juraja Loja (35), Andrej Bičan (43) priznal, že pri vystúpení Ivany Regešovej (34) plakal a... Tomuto spevákovi podľa Dana Dangla ... viac »


Unikol tajný zoznam zo šou Tvoja tvár znie povedome: TOTO budú známe tváre spievať!

Unikol tajný zoznam zo
Video

15.09.2018 15:00

BRATISLAVA - Už druhú nedeľu televízia Markíza prinesie svojim divákom obľúbenú šou Tvoja tvár znie povedome. Známe tváre si minulý týždeň vyžrebovali mená interpretov, ktoré budú zajtra spievať. Piesne však divákov doposiaľ známe neboli. Nám sa však podarilo získať zoznam skladieb, ktoré zajtra na obrazovkách odznejú. TOTO sú oni! viac »


Havranová sa rozplakala pred kamerami, narážky na Jasminu a Rytmusa a... Veď je to celá Iveta Radičová!

Havranová sa rozplakala pred
Foto

10.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Po viac ako roku sa fanúšikovia šou Tvoja tvár znie povedome konečne dočkali. V nedeľu večer na obrazovkách Markízy odštartovala už štvrtá séria. A ako už býva zvykom, aj tentoraz sa bolo na čo pozerať. Hviezda seriálu Oteckovia Mary Bartalos (24) sa po svojom vystúpení rozplakala, porotca Andrej Bičan (43) podpichol Jasminu Alagič (29) ... viac »


Fialová verejne naložila Bičanovi: V markizáckej Tvári ho nechcela!

Fialová verejne naložila Bičanovi:

23.08.2018 09:00

BRATISLAVA - Tá sa s tým veru nepárala! Zuzana Fialová (44), ktorá je známa tým, že si nedáva servítku pred ústa, sa už onedlho objaví v ďalšej sérii Tvoja tvár znie povedome. Opäť tam zasadne do porotcovského kresla a po jej boku sa tam objaví aj niekdajší súťažiaci - Andrej Bičan (43). Ten bude, rovnako ako brunetka, hodnotiť výkony súťažiacich počas ... viac »


Posledná zmena v Tvojej tvári: Aha, koho odtiaľ vyšupli!

Posledná zmena v Tvojej

04.08.2018 15:00

BRATISLAVA - Keď topky.sk v júni priniesli prvé mená, ktoré by mali hviezdiť v šou Tvoja tvár znie povedome, televízia Markíza jedno z nich okamžite potvrdila. Ako vtedy informovala aj na svojom instagrame, do šou bola angažovaná komička Eva Evelyn Kramerová. Dnes je však všetko inak a blondínka nikoho na obrazovkách imitovať nebude. viac »


Tragéd roka? Toto si Bezdeda nezaslúžil!

Tragéd roka? Toto si
Foto

10.05.2017 12:00

BRATISLAVA - Fúha! Tretia séria Tvojej tváre už pozná svojho šampióna. Diváci si tak v pondelok večer posledný raz vychutnali zábavnú šou plnú veľkolepých premien. Za skvelými výkonmi účinkujúcich sa ale okrem iného skrývali aj hodiny tvrdej driny, či už na speváckej, hereckej alebo tanečnej úrovni. A tak je pochopiteľné, že nie každému sa túto neľahkú ... viac »


Šokovaná Fialová, urevaná Máziková... a nečakaný VÍŤAZ!

Šokovaná Fialová, urevaná Máziková...
Foto

09.05.2017 18:30

BRATISLAVA - Tretia séria šou Tvoja tvár znie povedome dospela ku svojmu koncu. Finále prinieslo divákom kopec prekvapení a jedným z nich bol určite aj víťaz, ktorý na začiatku pôsobil úplne nenápadne a málokto mu dával veľké šance. viac »


Najčítanejšie články