Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Fialová šokovala: Zbavila sa ikonickej čiernej... Je z nej blondína!

Zuzana Fialová
Zuzana Fialová
Zdroj: TV MARKÍZA
21.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie parádna zmena! Pre Zuzanu Fialovú (45) je charakteristických niekoľko vecí. Čo sa týka jej vystupovania, neodmysliteľnými sú jej temperament a zmysel pre humor, fyzicky si ju zasa snáď málokto vie predstaviť bez typickej čiernej hrivy. Práve tej však najnovšie dala zbohom!


Už približne pred týždňom na sociálnej sieti Zuzana avizovala, že je čas na zmenu. Pred rokom si totiž dala zosvetliť konce vlasov a pridala aj pár ružových pramienkov, pričom jej táto farba naozaj mimoriadne pristala. No a dnes je zjavné, že herečka si za svojím slovom stojí. V najnovšej epizóde Tvojej tváre sa totiž objavila s vynoveným imidžom.

Zuzana Fialová sa cez víkend predviedla ako blondínka.
Fialová šokovala: Zbavila sa
Zdroj: TV MARKÍZA

Tentokrát však bola ešte odvážnejšia. Na blond stiahla drvivú väčšinu dĺžky. Zmenu hneď v úvode okomentoval aj Martin Nikodým. „Tvoje vlasy znejú povedome,” komentoval herečku, ktorá sa novým účesom pochválila aj na svojom instagramovom profile. „Blond sú na jeseň aj stromy,” napísala na adresu svojej prefarbenej hrivy, ktorá jej skutočne mimoriadne sekne. A čo vy, aj vám sa Fialovej premena páči? 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zuzana Fialová Zuzana Fialová sa cez Zuzana Fialová sa aj Tmavé vlasy Zuzany Fialovej

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články