°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Posledné vystúpenie sexi TWiiNSiek? Jedna bez nohavíc, druhá vytasila rastúce bruško!

TWiiNS ohlásili pauzu a predviedli jedno z posledných vystúpení.
TWiiNS ohlásili pauzu a predviedli jedno z posledných vystúpení.
Zdroj: Lucia Žofčíková
06.10.2019 13:00

BRATISLAVA - Šou Tvoja tvár znie povedome týždeň čo týždeň ponúka nielen skvelé výkony ôsmich stálych účinkujúcich, no večer ozvláštnia i špeciálne vystúpenia. Tentokrát na pódiu hosťovali aj sestry Nízlové a poriadne potešili mužského diváka.


Známe dvojičky si spoločne s Barborou Švidraňovou strihli známy hit Bang Bang, kde sa premenili na svetové hviezdy Jessie J, Arianu Grande a raperku Nicki Minaj. A prítomných divákov v sále sexi vystúpením okamžite dostali do varu. Kým Barbora si účinkovanie v šou vyskúšala už v prvej sérii, pre TWiiNSky išlo o vobec prvú "zmenu imidžu".

Dievčatá zaspievali svetoznámy hit Bang Bang
Posledné vystúpenie sexi TWiiNSiek?
Zdroj: TV MARKÍZA

Veronika sa ocitla v koži mladučkej Ariany Grande. A to doslova, keďže kostým, ktorý americkú hviezdu zdobil na odovzdávaní hudobných cien, viac odhaľoval, ako zakrýval. Brunetka sa tak na pódium postavila iba vo vysokých nohavičkách a akejsi sukničke, ktorá však nezakrývala ani polovicu Veronikinho pozadia.

Krásna Veronika Krúpa Nízlová ako Ariana Grande.
Posledné vystúpenie sexi TWiiNSiek?
Zdroj: TV MARKÍZA

V dráždivom kostýme sa predviedla aj jej sestra Daniela, ktorá sa vžila do úlohy kontroverznej raperky Nicky Minaj. Daniela sa síce už v januári stane mamou, no odvaha jej napriek tomu nechýba.

V dráždivom kostýme odhalila poriadne hlboký výstrih a prehliadnuť sa nedalo už ani tehotenské bruško, ktoré na nej ešte donedávna takmer nebolo vidno. Speváčka sa kvôli materským povinnostiam rozhodla kariéru na nejaký čas prerušiť a Veronika sa chystá na sólo dráhu. Pre dvojičky tak pravdepodobne išlo o jedno z posledných vystúpení.

Daniele Nízlovej spod kostýmu vykúkalo rastúce tehotenské bruško.
Posledné vystúpenie sexi TWiiNSiek?
Zdroj: TV MARKÍZA

Trojica s úspešným americkým hitom odštartovala 5. kolo markizáckej šou a energickou skladbou dostali do varu nielen obecenstvo, ale aj porotu, ktorá nešetrila superlatívami. Vystúpenie nielen tejto trojky, ale aj zvyšné čísla ôsmich účinkujúcich si môžete pozrieť už dnes večer v šou Tvoja tvár znie povedome.

Páči sa vám, ako maskéri zvládli premenu?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 991Galéria

TWiiNS ohlásili pauzu a Dievčatá zaspievali svetoznámy hit Krásna Veronika Krúpa Nízlová Daniele Nízlovej spod kostýmu TWiiNSky spolu s Barborou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza, Lucia Žofčíková

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články