Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Farma

Farma sa odela do romantiky: TÍTO dvaja spečatili svoju lásku...SVADBA!

Farma zažila netradičný večer aj napínavý duel.

Farma zažila netradičný večer aj napínavý duel.

19.10.2019 22:00

BRATISLAVA - Markizácka Farma sa konečne dočkala lásky ako hrom! Ani tentokrát však nejde o dvojicu farmárov. Statok sa totižto stal originálnym miestom pre svadbu. Mladomanželia si užili obrad i hostinu ako z rozprávky. viac »

Súťažiaci z Farmy v jojkárskom Siedmom nebi: Boj s rakovinou, ukrutné bolesti... Nevyhnutná amputácia prsta!

Súťažiaci z Farmy v
Foto

16.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Milan Lalík (45) sa do povedomia verejnosti dostal minulý rok na jar, keď súťažil o finančnú výhru v markizáckej reality šou Farma. Keď z hry vypadol, ozval sa do našej redakcie s tým, že chce predať suveníry, ktoré si zo statku odniesol. No nie preto, aby si peniaze užíval, ale preto, že jeho manželke diagnostikovali rakovinu a financie ... viac »


Frajer Juraj po návrate z Farmy: Úrady mu idú po krku... Narobil si DLHY!

Frajer Juraj po návrate

13.12.2018 14:45

NITRA - To nedomyslel! Juraj Solčanský (25) sa na Farme nechal počuť, že túži po bezstarostnom živote plnom zábavy a peňazí... Že tvrdá práca nie je nič preňho a raz bude slávny. Do povedomia verejnosti sa mu už vďaka markizáckej reality šou dostať podarilo, no svojou účasťou v televíznom projekte si zároveň narobil nepríjemné problémy. Začali sa mu totiž kopiť dlhy! viac »


Finále Farmy bol jeden veľký TRAPAS?! Kritika od divákov... Markíza, toto ste pokašľali!

Finále Farmy bol jeden
Foto

09.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Po dlhých štyroch mesiacoch na obrazovkách Markízy vyvrcholila obľúbená reality šou Farma veľkým finále. Po dvoch disciplínach a diváckom hlasovaní sme sa dozvedeli meno víťaza, ktorý získal výhru 75-tisíc eur. Diváci však s večerom neboli spokojní. Komentáre na sociálnych sieťach hovoria o tom, že boli sklamaní a priamy prenos označili ... viac »


Dramatické finále Farmy X: Nechutné klamstvo, rozchod po návrate domov a... Títo dvaja sú naozaj spolu!

Dramatické finále Farmy X:
Foto

08.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Dlhých 15 týždňov súťažiaci v obľúbenej markizáckej šou bojovali o postup do ďalšieho týždňa a zo dňa na deň prežívali v neľútostných podmienkach. To všetko preto, aby sa jeden z nich stal víťazom rozprávkovej výhry 75 000 €. Farma X včera dosiahla svoj vrchol a nedočkaví diváci konečne spoznali víťaza. Pozrite sa s nami, ako to vyzeralo vo finále! viac »


Finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz... Svojich súperov porazil na plnej čiare!

Finále markizáckej Farmy: TOTO

07.12.2018 23:02

STUPAVA - Reality šou Farma pozná svojho víťaza! Stal sa ním 20-ročný Dominik Porubský, keď vo finále na plnej čiare porazil až dvoch ťažkých súperov Milana Vysokaia (35), Petra Harezníka (38). viac »


Posledný súťažiaci z kola von: TOTO je finálová trojica markizáckej Farmy!

Posledný súťažiaci z kola

07.12.2018 11:30

BRATISLAVA - A je to tu! Markizácka reality šou Farma sa priblížila k svojmu záveru a už dnes večer sa diváci môžu tešiť na veľké finále. V tom sa nakoniec stretnú traja muži. Blonďatá barbie Karin totiž vo včerajšom semifinále vypadla. viac »


Frajer z Farmy ju opustil, utekala na kliniku krásy: Aha, Lívia si nechala napichať pery

Frajer z Farmy ju

05.12.2018 11:35

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Účastníčka reality šou Farma X Lívia Chvostíková (21) prežila pred kamerami románik s Michalom Gajdošechom. Zaľúbenci sa už nestretávajú, namiesto toho začala mladá promotérka navštevovať kliniku krásy. viac »


Chodiaca faloš? Vyradená farmárka ukázala svoju druhú tvár

Chodiaca faloš? Vyradená farmárka

05.12.2018 09:00

BRATISLAVA - Vypadnúť pár dní pred finále nie je nič príjemné v žiadnej súťaži a takáto prehra zamrzí asi každého. Prehra Renáty Greschner (50) v reality šou Farma však spôsobila zvrat, aký by mnoho ľudí asi nečakalo. Zdá sa, že Renáta po nej rozbehla intrigy naplno. viac »


Pred kamerami veľká láska a teraz…. Zaľúbenci z Markízy sú od seba!

Pred kamerami veľká láska
Foto

04.12.2018 14:00

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že slová "neprajníkov" už nevyvrátia. Kým ešte pred pár týždňami to na markizáckych obrazovkách vyzeralo na veľkú lásku, dnes už je všetko inak. Reč je o romániku Lívie Chvostíkovej (21) a Michala Gajdošecha (28) z poslednej série Farmy, ktorí po skončení šou potvrdili to, čo si myslela drvivá väčšina divákov i súťažiacich.... viac »


Veľké čistky tesne pred finále: Tento na Markíze definitívne skončil... Trápne výhovorky, fňukal ako baba!

Veľké čistky tesne pred

04.12.2018 11:10

BRATISLAVA - Reality šou Farma zažíva radikálne zmeny. Do finále zostávajú už len štyri dni a súťažiacich je ešte stále v hre priveľa. A tak sa pravidlá zmenili. Namiesto napínavých duelov, na ktoré boli farmári aj diváci zvyknutí, prichádzajú tvorcovia s novinkou - úlohami, ktoré musia absolvovať všetci súťažiaci a ukázať tak, čo sa počas farmy naučili. ... viac »


Namakaný Šmahel na Farme skončil: Z finále ho vyšmarila krehká žena!

Namakaný Šmahel na Farme

01.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Pred pomyselnými bránami finále skončil Martin Šmahel (37). Osudnou sa mu stala krehká Karin Dvořáková, ktorú si vybral ako súperku do duelu. Aj keď sa často o Karin vyjadroval, že pre Farmu nič nespravila, "lenivá" blondínka mu pripravila nepríjemné narodeninové prekvapenie a v súboji ho napokon porazila. viac »


Dominik doplatil na prvý sex na Farme: Jeho obavy sa naplnili... Skončil v slzách!

Dominik doplatil na prvý

29.11.2018 12:00

BRATISLAVA - Pred rodičmi forma, pred kamerou sa však už neudržal. Dominika Porubského (20) návšteva jeho rodiny, zdá sa, poriadne vzala. Mohli za to výčitky od najbližších? viac »


Daň za neveru? Nečakaná dohra po sexe na Farme: Zásnuby sú zrušené, ROZCHOD!

Daň za neveru? Nečakaná

27.11.2018 18:00

TOPOĽČANY - Láske odzvonilo! Snáď žiadnemu divákovi markizáckej Farmy neuniklo, že medzi dvomi súťažiacimi to poriadne iskrí a majú k sebe oveľa bližšie, než obyčajní priatelia. Reč je o Tatiane Brunayovej a Petrovi Harezníkovi, ktorých síce doma očakávali partneri, no oni obaja ich podviedli. A rovno niekoľkokrát. Hoci to vyzeralo tak, že to ich oficiálne ... viac »


Nečakaný koniec na obrazovkách Markízy: Vyostrené vzťahy... Schyľuje sa k bitke?!

Nečakaný koniec na obrazovkách

24.11.2018 06:00

BRATISLAVA - Farma je opäť chudobnejšia o jedného hráča a tentokrát prišlo niečo, čo by diváci len tak ľahko nečakali. Po prvom zmiešanom dueli šou opustila Tatiana Brunayová (31), čo najhoršie berie farmár týždňa Peťo. Naplnia sa obavy súťažiacich a schyľuje sa na statku k bitke? viac »


Úprimná spoveď nevernice Táne: Na Farme súložila s iným... Pravda o partnerovi a vzťahu s Petrom!

Úprimná spoveď nevernice Táne:

23.11.2018 14:00

BRATISLAVA - Farma dnes večer zažije historicky prvý zmiešaný duel. Sily si v ňom zmerajú Martin Šmahel (36) a Tatiana Brunayová (31). Práve 2. duelantka sa v dome pravdy rozhovorila o vzťahu so svojím partnerom i s farmárom Peťom. viac »


LOVEstory na markizáckej Farme: Súťažiaci to povedal na plné ústa... Ľúbim ťa!

LOVEstory na markizáckej Farme:

20.11.2018 09:00

BRATISLAVA - Farmárka Táňa sa nechala niekoľkokrát počuť, že jej vzťah s Peťom je iba v rámci hry. Teraz však prišlo nečakané vyznanie, ktoré 31-ročnú rodáčku z Topoľčian zaskočilo. viac »


Historicky prvý pár z Farmy to dotiahne pred oltár: Zásnuby na poslednú chvíľu!

Historicky prvý pár z
Foto

19.11.2018 12:45

BALI – Ich láska vzplanula v markizáckej šou Farma. Neboli ani prví, ani poslední, čo k sebe prejavovali na statku vzájomné sympatie aj napriek tomu, že ona mala doma priateľa. Veronika Pavlíková (23) a Pavol „Paco“ Styk (25) sú dôkazom toho, že aj láska spred kamier môže vydržať. Dvojica má za sebou zásnuby, ktoré stihol víťaz Farmy na poslednú chvíľu! viac »


Markíza reaguje na obvinenie z týrania zvierat: Takto to bolo naozaj… Pštrosa utratili na mäso!

Markíza reaguje na obvinenie

16.11.2018 09:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza v posledných dňoch čelila kritike a rôznym obvineniam zo strany médií i divákov. Dôvodom je starostlivosť farmárov o hospodárske zvieratá, ktorá bola podľa množstva ľudí zanedbaná. Vrcholom bolo úmrtie zraneného pštrosa, ktoré nasledovalo len niekoľko týždňov po smrti prasiatok. Nakoľko sa fanúšikovia sledujúci šou Farma ... viac »


Žalostný pohľad na Michala z markizáckej Farmy: Skončil v slzách... Čo sa mu to stalo?!

Žalostný pohľad na Michala

15.11.2018 09:00

BRATISLAVA: Markizácka šou Farma je v posledných dňoch plná intríg a konfliktov a súťažiaci sa čoraz viac spovedajú divákom zo svojich pocitov. Emóciám sa tentokrát nevyhol Michal Gajdošech (28), ktorý skončil v slzách. Čo sa mu to stalo? viac »


Z Farmy rovno na kliniku krásy: Zaľúbená Lívia sa nechala vylepšiť... Aha, ako teraz vyzerá!

Z Farmy rovno na
Foto

14.11.2018 15:10

BRATISLAVA - Lívia Chvostíková (21) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v najnovšej sérii markizáckej reality šou Farma. Tam na seba upozornila najmä blízkym vzťahom k Michalovi Gajdošechovi (28). Vypadla pred dvomi týždňami a po návrate do reality si to hneď namierila na kliniku krásy, kde sa nechala skrášliť. Aha, ako teraz vyzerá! viac »


Najčítanejšie články