Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Farma

Trestné oznámenie na markizácku exfarmárku: Žije v Rakúsku a doma... Idú jej po krku policajti!

Nicoletta Tóthová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka poslednej sérii Farmy.

Nicoletta Tóthová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka poslednej sérii Farmy.

Video
včera o 14:00

SERFAUS - Nicoletta Tóthová (25) sa do povedomia slovenskej verejnosti zapísala ako účastníčka poslednej série markizáckej reality šou Farma. Pozornosť tam na seba pútala aj vzťahom s kolegom Martinom Mihálikom (23) alias Robiňom. Pol roka po finále sa však brunetka zmieta v problémoch... Niekto na ňu podal trestné oznámenie! viac »

Obrovský žiaľ exmarkizáčky: Zasiahla ju smrť... Samovražda!

Obrovský žiaľ exmarkizáčky: Zasiahla

16.04.2020 13:36

BRATISLAVA – Nie je žiadnym tajomstvom, že exfarmárka Lucia Lula Gachulincová (25) trpela psychickými problémami a brala antidepresíva. Veľmi dlho sa s tým vyrovnávala a neskôr sa preto rozhodla pomôcť ľuďom s podobným osudom, aký mala ona. Teraz ju vďaka skupine, ktorú založila spoločne s kamarátom, zasiahla smrť. viac »


Krvavá nehoda exfarmárky: Odrezala si kus z... AU!

Krvavá nehoda exfarmárky: Odrezala
Foto

14.04.2020 18:00

NITRA – Väčšina ľudí je momentálne zatvorená doma, a tak by u nich malo byť aj znížené riziko nehôd. Avšak aj v domácnosti na nás číhajú rôzne nástrahy, nech sme akokoľvek opatrní. To je aj prípad bývalej účastníčky reality šou Farma X Dady Urbanovej (25). Mladá nechtárka sa totiž bolestivo porezala a krv tiekla jedna radosť. viac »


Najskôr si tehotenstvo vymyslela a teraz... Z markizáckej farmárky je trojnásobná mama!

Najskôr si tehotenstvo vymyslela

11.04.2020 14:57

RAŽŇANY - Michaela Štefániková (34) žiari šťastím! Na svet totiž priviedla svoje tretie bábätko. I keď tehotenstvo pred verejnosťou aj médiami najskôr dlhé mesiace tajila, o fotografiu s novorodeniatkom sa teraz s radosťou podelila. viac »


Bývalá farmárka šla pod nôž: Najprv rozchod a teraz... Nechala si urobiť prsia!

Bývalá farmárka šla pod
FotoVideo

08.04.2020 09:00

KOŠICE – Nie je to tak dávno, čo si účastníci markizáckej Farmy Nicoletta Tóthová (25) a Martin „Robinho“ Mihálik (22) dali zbohom. Len pred pár dňami sa medzi nimi rozpútala doslova rozchodová instagramová vojna, keď jeden na druhého nevedeli nájsť pekné slova. Hnedovlasá východniarka sa s rozchodom vyrovnáva po svojom. Zverila sa do rúk lekárov a nechala si urobiť prsia! viac »


Koniec veľkej lásky z markizáckej Farmy: Vyhrážky, nadávky a... Si obyčajná k*rva!

Koniec veľkej lásky z
FotoVideo

07.04.2020 05:45

ANDREJOVÁ/VEĽKÉ KAPUŠANY - – Posledná séria markizáckej Farmy spojila nielen Rada Dulina (38) s Kristi Dali (32), ktorým však vzťah napokon nevydržal, ale aj bojovníkov za východ Nicolettu Tóthovú (24) a Martina „Robinha“ Mihálika (22). Aj ich rozprávkovej láske však odzvonilo a dnes si už nevedia prísť na meno. Dostali sa doslova do instagramovej ... viac »


KORONAVÍRUS Exmarkizáčka musela ísť akútne k lekárovi: Zákaz opustiť bydlisko, zásah policajtov!

KORONAVÍRUS Exmarkizáčka musela ísť

31.03.2020 11:08

RIJEKA – Koronavírus zasiahol mnohých a krajiny zavádzajú rôzne opatrenia. Výnimkou nie je ani obľúbená dovolenková destinácia Slovákov, kde sa nachádza bývalá účastníčka markizáckej Farmy Miriam Pribanič (59). Nachádza sa v Chorvátsku aj so svojím manželom a o podrobnosti o situácii, aká tam vládne, sa podelila so svojimi priaznivcami viac »


FOTO Napichaná exfarmárka má konečne frajera: Zbalila potetovaného kaderníka!

FOTO Napichaná exfarmárka má
Foto

30.03.2020 13:10

BRATISLAVA - Našpúlené a napichané pery, umelé riasy a provokačné fotky, ktoré sa len tak hemžili pohľadom na jej bujný dekolt. Tak sa svojho času prezentovala Martina Kovalčíková, súťažiaca z poslednej série markizáckej Farmy. Na statku síce veľa vody nenamútila a pôsobila skôr utiahnuto, no potom sa z nej vykľula poriadna dračica! viac »


KORONAVÍRUS Markizácky exfarmár baví Slovákov: Takto zabíja nudu v karanténe... Pôjdete do kolien!

KORONAVÍRUS Markizácky exfarmár baví
FotoVideo

24.03.2020 15:11

BRATISLAVA - Ľudia po celom svete vymýšľajú spôsoby, ako si korona-karanténu čo najviac spríjemniť. Markizácky exfarmár Roman Adamka (30) sa nechal inšpirovať vtipmi, ktoré kolujú po internete, prerobil ich a teraz nimi baví svojich priaznivcov na Instagrame. Pozrite, pôjdete do kolien! viac »


Bývalá farmárka v rukách lekárov: Horúčky ju priviedli do nemocnice!

Bývalá farmárka v rukách
Foto

23.03.2020 10:12

BRATISLAVA - Slovensko a vôbec celý svet prežíva jednu z najťažších pandémii. Každý sa snaží chrániť svoje zdravie najviac, ako sa dá. I tak však niektorí končia v nemocnici. To je aj prípad bývalej farmárky z poslednej série markizáckej reality šou Ivety Maászovej (45). Kvôli horúčkam sa totiž musela zveriť do rúk lekárov. viac »


Exmarkizáčka skončila v nemocnici: Operácia v hodine dvanástej!

Exmarkizáčka skončila v nemocnici:
Foto

14.03.2020 22:00

PIEŠŤANY – Sympatickú exmarkizáčku už dlhšie trápili bolesti a tak sa konečne zverila do rúk lekárom. Účastníčka Farmy X Dada Urbanová (25) podstúpila operáciu zápästia. Pod nôž sa dostala doslova v hodine dvanástej a stihla posledný deň, kedy sa v piešťanskej nemocnici operovalo. viac »


Obrovskej láske z Farmy je definitívny KONIEC: Kika a Rado si dali zbohom!

Obrovskej láske z Farmy

16.02.2020 21:33

BRATISLAVA - Bola to láska ako hrom a začala práve počas markizáckej šou Farma. Hoci išli na statok obaja s tým, že ich doma čakali partneri, svojim srdciam rozkázať nedokázali a preskočila medzi nimi iskra. Držali spolu počas šou a aj po jej skončení z nich zamilovanie sršalo na všetky strany. Tomu je však koniec. Kristi Dali (32) prehovorila o rozchode s Radom Dulinom (38). viac »


Exmarkizáčka priznala frajera: Tajila ho viac než pol roka!

Exmarkizáčka priznala frajera: Tajila
Foto

06.02.2020 05:45

NITRA - Aktuálne si bývalá účastníčka markizáckej reality šou Farma X užíva oddych vo Vysokých Tatrách. Práve počas tohto pobytu priznala, že má po svojom boku frajera. Do hôr odišli najmä kvôli tomu, aby si vychutnali svoje narodeniny vo wellnesse. Hoci si chcú zaľúbenci svoje súkromie aspoň trochu chrániť, nám Dada Urbanová (25) prezradila o svojej láske viac. viac »


Prsnatá exfarmárka už nie je sama: Priznala vzťah... Je to vážne!

Prsnatá exfarmárka už nie

04.02.2020 10:17

BANSKÁ BYSTRICA – Po tom, čo sa zúčastnila markizáckej šou Farma X, sa jej život obrátil doslova naruby. Banskobystričanka Karin Dvořáková (26) mala zrazu záplavu ponúk a nechala sa aj vylepšiť. Dala si urobiť prsia, s ktorými je nadmieru spokojná a rozhodne neprehliadnuteľná. Tmavovláska má teraz dôvod na radosť. Do jej života vstúpil muž a už nejaký ten piatok tvoria pár. viac »


Farmárska nevraživosť pokračuje: Matej vyzval Rada na súboj... Roz*ebem ťa!

Farmárska nevraživosť pokračuje: Matej

31.01.2020 17:57

BRATISLAVA – Už počas markizáckej reality šou Farma to medzi nimi poriadne vrelo a nijako sa netajili nenávisťou voči tomu druhému. Rado Dulin (38) a Matej Jurkovič (41) si na statku robili poriadne naprieky, a to nielen preto, že boli z opačných koncov Slovenska, ktoré medzi sebou v šou bojovali. Ich nevraživosť pokračuje aj po Farme a došlo aj silné ... viac »


Haklová zbalila podnikateľa z Rakúska: Potom zistila.... TO nemôže byť pravda!

Haklová zbalila podnikateľa z
Foto

28.01.2020 12:05

BRATISLAVA - Na Topkách sme včera informovali, že exfarmárka Monika Haklová (44) prežíva v súkromnom živote šťastné obdobie. Na sociálnej sieti Facebook sa totiž pochválila, že je vo vzťahu. My sme ju v tejto súvislosti oslovili a ako prezradila, jej novou láskou je podnikateľ z Rakúska. Skutočnou zaujímavosťou však je to, čo zistila potom... To snáď ani nemôže byť pravda! viac »


Škandalózna Haklová z Farmy priznala vzťah: Polonahá FOTO s novým mužom!

Škandalózna Haklová z Farmy

27.01.2020 14:02

BRATISLAVA - Čerstvo zaľúbená! Monika Haklová (44) sa do pamäti väčšiny Slovákov zapísala vďaka účinkovaniu v marizáckej reality šou Farma. Práve tam plavovláska vyrábala jeden škandál za druhým. V posledných rokoch však o nej takmer nepočuť. No jedno je jasné - aktuálne prežíva veľmi radostné obdobie. Priznala totiž vzťah... A hneď zverejnila polonahú FOTO s novým partnerom! viac »


Koniec veľkej farmárskej lásky?! Rado si za Kiku vraj už našiel náhradu!

Koniec veľkej farmárskej lásky?!

22.01.2020 11:34

BRATISLAVA/POPRAD – Taká veľká láska to bola, že dokonca opustili partnerov, ktorých mali vonku. Najmä Rado Dulin (38), ktorý mal za sebou šesťročný vzťah a zásnuby. Zdá sa však, že láska medzi ním a vylepšenou fotomodelkou Kristi Dali (32) dostala na frak. Kým ona je v hlavnom meste, on má hospodáriť na východnom Slovensku. A dokonca s inou! viac »


Z bývalej farmárky sa stala babka: A to má len 41 rokov!

Z bývalej farmárky sa

15.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Je z nej stará mama! Lucia Šindlerová sa do povedomia verejnosti dostala pred tromi rokmi ako súťažiaca 8. série markizáckej reality šou Farma. Od pôsobenia v šou sa však v jej živote toho veľa zmenilo. V októbri sa vydala a... Včera sa z nej stala babka. A to má len 41 rokov! viac »


Šokujúce slová Kiky na matku Radovho syna: Nečakaná dohra!

Šokujúce slová Kiky na

05.01.2020 13:00

BRATISLAVA/POPRAD - Tak toto by čakal len málokto. Najprv padli o Radovi Dulinovi (38) nelichotivé slová, že už deväť rokov kašle na svojho syna, že svoje bývalé partnerky nechal po krk v dlhoch, potom skončil jeho vzťah so snúbenicou Ivanou a dal sa dokopy s farmárkou Kristi Dali (32). Tá sa dokonca stretla s matkou malého Lea, Mirkou. Ich zoznámenie má nečakanú dohru! viac »


Exfarmárka (33) šokuje: Najprv pletky s kolegom (21) a teraz... Tehotná!

Exfarmárka (33) šokuje: Najprv
Foto

03.01.2020 09:00

BRATISLAVA - V požehnanom stave! Michaela Štefániková (33) sa do povedomia verejnosti dostala minulý rok ako finalistka 10. série markizáckej reality šou Farma. Do pamäti divákov sa vryla najmä románikom, ktorý ešte počas pobytu na statku prežila s víťazom projektu Dominikom Porubským (21). Aktuálne tmavovláska prežíva najšťastnejšie chvíle svojho života ... viac »


Najčítanejšie články