Farma 6 – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Farma 6

Hrozivá nehoda tehotnej exmarkizáčky: Môže ďakovať Bohu, že je v poriadku!

Nikola Máčeová mala nepríjemnú autonehodu.

Nikola Máčeová mala nepríjemnú autonehodu.

Foto
21.06.2018 13:30

NITRA - Nikola Máčeová (28) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka markizáckej reality šou Farma, ktorej sa zúčastnila so svojím otcom Romanom (47). Neskôr zapĺňala stránky slovenských médií, keď otehotnela s markizáckym kuchárom Danielom Hrivňákom (31). Dnes je tmavovláska opäť tehotná, no už s iným mužom. O to viac zrejme ďakuje Bohu, že sa jej ... viac »

Hnev aktuálnej líderky markizáckej šou: Po vyhrážkach krutá odplata

Hnev aktuálnej líderky markizáckej
Foto

28.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Zle rozohratá taktika, zdá sa, pomaly ale isto položila farmárku Annu Auxtovú (52) na kolená. V hre totiž nielenže prišla o dcéru Ivanu (32), ale aj o priazeň zvyšných kamarátov. Jej vyhrážky, tajné dohody či nečakané spojenectvá sa jej poriadne vypomstili aj pri aktuálnej voľbe sluhov... Cieľavedomá krčmárka dostala vraj to, čo si zaslúžila! viac »


Sklamanie v markizáckej šou: Táto voľba... Vám to j*be?

Sklamanie v markizáckej šou:
Foto

27.11.2017 15:00

BRATISLAVA - V hre o rozprávkových 75 000 Eur je v markizáckej šou Farma už len posledná sedmička súťažiacich. Víťazom by chcel byť každý z nich, no kráľom bude len jeden. A hoci status farmára týždňa by mal takto tesne pred bránami finále potešiť, novozvolený statkársky líder až taký nadšený nebol. Jeho reakcia hovorí za všetko! viac »


Bleskový koniec na obrazovkách Markízy: Títo dvaja nadobro skončili!

Bleskový koniec na obrazovkách
Foto

25.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Expresný koniec! V markizáckej aréne sa naposledy odohrali až dva duely – jeden ženský a druhý mužský. Oba sa však zomleli tak rýchlo, že... Fúha, tak takýto bleskový priebeh tu určite ešte ani nebol! viac »


Všetci sú v šoku: Jej úspech nikto nečakal!

Všetci sú v šoku:
Foto

24.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra svoj boj na odľahlom markizáckom salaši znášala len ťažko. Musela totiž bojovať nielen s drsnými podmienkami a nedostatkom jedla, ale aj s častým psychickým deptaním a výsmechom zo strany uštipačných statkárov. Aktuálne však česká playmate dokázala, že aj ona má na Farme zaslúžené miesto... Z jej úspešného farmárčenia sú všetci doslova v šoku! viac »


Toto tu ešte nebolo: Z markizáckych obrazoviek zmizne nie jeden, ale hneď dvaja naraz!

Toto tu ešte nebolo:
Foto

23.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Prekvapivý ťah Markízy! Kým doposiaľ sme sa lúčili s jedným, najnovšie brány markizáckeho statku navždy opustia až dvaja. Nadchádzajúci piatok sa totiž odohrajú až dva duely. Kto sa v súbojovej aréne napokon ocitne a prečo? viac »


Hnusné praktiky na markizáckych obrazovkách: Táto osoba sa vytešuje zo zdravotných problémov svojej rivalky!

Hnusné praktiky na markizáckych
Foto

22.11.2017 12:00

BRATISLAVA - Dobre, že jej je zle! Takto sa vyjadrila na adresu jednej z najsilnejších hráčok na Farme Ivana, ktorá aktuálne čelí hrozbe blížiaceho sa duelu. Zdravotné problémy súperky ju dokonca potešili natoľko, že si na ňu trúfa aj v prípadnom súboji o zotrvanie v hre. Kam až je schopná zájsť? viac »


Nechutné vydieranie? Na Markíze ide do tuhého!

Nechutné vydieranie? Na Markíze
Foto

21.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Ide o veľa! Vidina rozprávkovej výhry 75 000 Eur je čoraz bližšie a presne to si uvedomujú aj zostávajúci farmárski odhodlanci. Súťažiacim dokonca prihára až natoľko, že okrem taktických manévrov sa najnovšie uchýlili až k nechutnému vydieraniu. viac »


V markizáckej šou sa už nemôžu ani vystáť: Takto si idú po krku!

V markizáckej šou sa
Foto

20.11.2017 15:00

BRATISLAVA - Toto nedopadne dobre! Farmárski „kohúti“ Jožo a Paľo sa aktuálne nemôžu ani len vystáť. To, že z nich kamaráti zrejme nikdy nebudú, dokázali aj v dnešnej časti, v ktorej padali nenávistné poznámky, ale i vyhrážky nekompromisným duelom. viac »


Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Rozlúčka plna sĺz: Tento
Foto

18.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »


Nezvláda vedenie a všetkých buzeruje: Aktuálneho šéfa už majú všetci plné zuby!

Nezvláda vedenie a všetkých
Foto

17.11.2017 06:00

BRATISLAVA - Šéfom sa stal už po druhýkrát, no podľa všetkého to vyzerá tak, že ani tentoraz svoje „kraľovanie“ nezvládne. Reč je o aktuálnom lídrovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého rýchle pracovné nasadenie, rozkazovanie a neustále buzerovanie už lezie ostatným obyvateľom salaša pekne na nervy. Hrozí útlemu pracantovi ďalšie farmárske fiasko? viac »


Škaredé zranenie na Markíze: Tento muž od bolesti takmer skolaboval!

Škaredé zranenie na Markíze:
Foto

16.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Tak toto muselo poriadne bolieť! Deviata séria Farmy priťahuje nešťastné udalosti doslova ako magnet. Neuveriteľnú smolu mal najnovšie najväčší pracant Jožko Bohdan (40), ktorý pri práci s drevom utŕžil niekoľko nepríjemných zranení. viac »


Citové vydieranie na obrazovkách Markízy: Zúfalá farmárka sa vyhráža psychickým zrútením!

Citové vydieranie na obrazovkách
Foto

15.11.2017 14:15

BRATISLAVA - To, že reality šou Farma je skutočne drsná a nekompromisná, si už mohli na vlastnej koži vyskúšať asi všetci súťažiaci. Jej odvrátenú stránku však aktuálne odmieta prijať napumpovaná playmate Petra Palusková (25). Trucovala totiž pri deľbe jednotlivých úloh a svoju nevôľu dokonca vystupňovala aj nepríjemným citovým vydieraním. viac »


Kompletne nahá markizácka tvár: Erotické akty, na ktorých vidno (takmer) VŠETKO!

Kompletne nahá markizácka tvár:
Foto

14.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Kompletne holá a bez akejkoľvek súdnosti! To, že Petra Palusková (25) nenesie žiaden status svätice, bolo jasné asi každému, kto mediálnu púť tejto odvážnej modelky aspoň ako-tak registroval. O šteklivých aktoch z jej divokej minulosti však pravdepodobne vedel len málokto... viac »


Nepoškvrnené počatie na Farme: Je nebodaj jedna zo súťažiacich v požehnanom stave?

Nepoškvrnené počatie na Farme:
Foto

14.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Budú sa prepisovať dejiny?! Zázrak v podobe nepoškvrneného počatia sme síce zažili len raz, no dnes môže byť všetko celkom inak. Medzi obyvateľkami salaša sa totiž začalo rozprávať o nepoškvrnenom počatí. Je nebodaj jedna zo súťažiacich v požehnanom stave? viac »


Drsná hádka medzi farmármi: Takú jej d*bnem, že až!

Drsná hádka medzi farmármi:
Foto

13.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Idú si po krku! Nemôžu sa vystáť, odkedy prekročili brány farmy a ich vzájomné antipatie sú každým dňom väčšie a väčšie. Rozhádaní statkári Miro (64) a Petra (25) si idú tak po krku, že najnovšie neostalo len pri obyčajných nadávkach. Medzi rivalmi totiž padli aj vyhrážky fyzickým útokom! viac »


Vulgárne nadávky a tvrdý boj: Na Markíze si všetci idú po krku!

Vulgárne nadávky a tvrdý

11.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Na markizáckej Farme aktuálne panuje mimoriadne dusná atmosféra. Týždne pomaly plynú a veľké finále je stále bližšie. Niet preto divu, že vzťahy medzi súťažiacimi sú stále vypätejšie. Naposledy to však vyústilo do ostrého konfliktu a vulgárnych nadávok. Navyše sa prezradila taktika ich hry... Všetci si idú po krku! viac »


Sexuálne narážky, dotyky a tanec plný vášne: Takto vyzerala bujará zábava na Farme!

Sexuálne narážky, dotyky a
Foto

10.11.2017 12:30

BRATISLAVA - V aktuálnej časti drsnej reality šou si statkári vychutnali zábavu so všetkým, čo k tomu patrí. Prácu na hospodárstve si totiž spríjemnili spevom, vášnivým tancom, ale i odvážnymi dotykmi, ktoré vyústili až k sexuálnym narážkam. viac »


Nekompromisný vyhadzov na Markíze: Táto kráska na obrazovkách definitívne skončila!

Na ktorú stranu vidíte
Foto

09.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Totálny šok! Pre závažné porušenie pravidiel musí markizácke obrazovky opustiť sexi farmárka Eva Zelníková (22). Toto je dôvod! viac »


Nová láska na markizáckych obrazovkách? Táto kráska sa zahľadela do bohatého kolegu

Nová láska na markizáckych
Foto

08.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Víťaz ôsmej série drsnej reality šou Miro Povec (37) síce doposiaľ svoju lásku nenašiel, no všetko sa to môže zmeniť jeho aktuálnou návštevou na Farme. Výhercovi 75 000 Eur totiž prejavila sympatie česká playmate Petra Palusková (25), ktorá sa vyjadrila, že sa jej svojský rezbár z východu páči. Žeby nová lovestory?! viac »


Paródia Kvetky Horváthovej: Takto sa farmári zabávali na adresu známej moderátorky!

Paródia Kvetky Horváthovej: Takto
Foto

07.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! O mimoriadnu dávku zábavy na Farme sa postarali odhodlanci, ktorí sa svojimi „hereckými“ výkonmi snažili imitovať moderátorku Kvetku Horváthovú (40). K dobrej paródii nesmeli chýbať kostýmy, či osvedčené hlášky, ktorými sa známa markizáčka pred farmármi prezentuje. Nuž, odvaha im rozhodne nechýba! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.