Farma 6 – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Farma 6

Hrozivá nehoda tehotnej exmarkizáčky: Môže ďakovať Bohu, že je v poriadku!

Nikola Máčeová mala nepríjemnú autonehodu.

Nikola Máčeová mala nepríjemnú autonehodu.

Foto
21.06.2018 13:30

NITRA - Nikola Máčeová (28) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka markizáckej reality šou Farma, ktorej sa zúčastnila so svojím otcom Romanom (47). Neskôr zapĺňala stránky slovenských médií, keď otehotnela s markizáckym kuchárom Danielom Hrivňákom (31). Dnes je tmavovláska opäť tehotná, no už s iným mužom. O to viac zrejme ďakuje Bohu, že sa jej ... viac »

Nečakaný výbuch najtichšieho farmára: Hádka a vulgarizmy!

Nečakaný výbuch najtichšieho farmára:
Foto

12.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Kým doposiaľ vládla na Farme viac-menej pokojná atmosféra, v dnešnej časti sa napätie bude dať doslova krájať. Pohár trpezlivosti tentoraz pretiekol najtichšiemu farmárovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého totálne vytočila nedokončená práca papuľnatej súťažiacej Michaly Kiripolskej (25). Nechýbali osobné invektívy, narážky i vulgarizmy! viac »


Toto nemal nikto počuť: Tajný rozhovor na markizáckych obrazovkách!

Toto nemal nikto počuť:
Foto

11.10.2017 18:30

BRATISLAVA - Na Farme začína „prihárať“! A presne to si uvedomujú aj cieľavedomí súťažiaci, ktorí už začínajú všemožne špekulovať, rozbiehať taktiky a vytvárať až priam nečakané spojenectvá. Na odľahlom statku ide, zdá sa, konečne do tuhého! viac »


Nekompromisný farmár týždňa: Autorita a hurónsky rev na statku!

Nekompromisný farmár týždňa:
Foto

10.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Nekompromisný a rázny! Presne taký je aktuálny vodca farmárskych obyvateľov Tomáš Drahoš (25). Svojich „poddaných“ totiž nielenže zahrnul novými pravidlami, ale autoritu na statku si okrem toho vydobýja aj mimoriadne intenzívnym verbálnym prejavom. viac »


Nečakané prekvapenie: Nové pravidlá v markizáckej šou!

Nečakané prekvapenie: Nové pravidlá
Foto

09.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! S voľbou nového farmára týždňa prišli na statok aj nové požiadavky. Mnohé z nich ale vôbec nie sú v súlade s platnými a dlho zaužívanými pravidlami šou. Čo na to samotní súťažiaci?! viac »


Šok na markizáckych obrazovkách: Táto tam skončila, hoci nemala!

Šok na markizáckych obrazovkách:
Foto

07.10.2017 22:00

BRATISLAVA - Obrovské prekvapenie! Kveta Horváthová (40) sa vo svojej profesii už stretla s hocičím, ale to, čo spravila súťažiaca Frederika v aktuálnej sérii Farmy, určite nečakala. Brunetka totiž regulárne vyhrala duel, no potom sa rozhodla šou opustiť. viac »


Plač na markizáckych obrazovkách: Slzy a emotívne odkazy!

Plač na markizáckych obrazovkách:
Foto

06.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Plač, beznádej a veľká neistota. Presne to aktuálne prežíva nový súťažiaci Martin (26), ktorý je síce na Farme sotva dva týždne, no už ho prepadla psychická nepohoda a obrovský smútok za osobou, ktorá mu na statku veľmi chýba. Ako dlho to ešte citlivý čašník vydží? viac »


Sexi farmárka v depresiách: Takto sa opustila!

Sexi farmárka v depresiách:
Foto

05.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na pokraji síl! Hoci Eva Zelníková (22) navonok pôsobí ako veselá a cieľavedomá hráčka, keď je sama so svojimi myšlienkami, všetky negatívne emócie razom vzbĺknu a derú sa na povrch. Potvrdilo sa to aj v dnešnej časti Farmy, v ktorej sexi blondínku zaplavili melancholické stavy, strach i značná psychická nepohoda. viac »


Chlapi si prišli na svoje: Ženy z markizáckej šou takto tasili svoje zbrane!

Chlapi si prišli na
Foto

04.10.2017 16:00

BRATISLAVA - Aj tento ročník Farmy sa môže pochváliť ženami, ktoré svojím výzorom vzbudzujú mimoriadnu pozornosť nielen na statku, ale i doma pri televíznych obrazovkách. Za všetko hovoria aj najnovšie zábery z dnešnej časti, v ktorej statkárske krásky predviedli zbrane toho najväčšieho kalibru! viac »


Farmári v šoku: Takúto voľbu rozhodne nečakali!

Farmári v šoku: Takúto
Foto

03.10.2017 15:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Aktuálna pani statku – Anka Auxtová (52) sa v dnešnej časti Farmy ujala nemilej úlohy, v ktorej si spomedzi nových hráčov musela vybrať dvoch sluhov. Jej finálny verdikt však mnohých z nich poriadne zaskočil. viac »


Párty na Farme: V hlavnej úlohe alkohol!

Párty na Farme: V
Foto

02.10.2017 15:00

BRATISLAVA - Žúrovalo sa! Hospodár Martin si najnovšie pre farmárov pripravil prekvapenie, ktoré mnohým bezpochyby poriadne zdvihlo náladu. Po príchode z duelovej stodoly ich totiž na stole čakala fľaša dobre vypálenej pálenky, ktorá iniciovala prvú párty na statku. viac »


Všetci sa ho najprv báli a teraz je z kola von: Tento na obrazovkách Markízy definitívne skončil!

Všetci sa ho najprv
Foto

30.09.2017 21:58

BRATISLAVA - Tak toto rozhodne nikto nečakal! Keď prišiel na odľahlý markizácky statok, mnohých súťažiacich poriadne vydesil. Na prvý pohľad najsilnejší hráč, aký sa kedy na Farme objavil - Jaro Hudacký (37) totiž disponoval nielen mohutnou stavbou tela, ale i bohatými vojenskými a misionárskymi skúsenosťami. A hoci by to predtým nikto nepovedal, na ... viac »


Na markizácky statok prichádzajú noví farmári: Medzi odvážlivcami aj frajer známej slovenskej speváčky!

Na markizácky statok prichádzajú
Foto

29.09.2017 21:00

BRATISLAVA - Ostrieľaná zostava na oravskom salaši by sa mala mať na pozore. Do boja o rozprávkovú výhru 75 000 Eur sa totiž už dnes večer zapoja aj ďalší štyria odvážlivci. Ako sa im bude dariť na odľahlej a drsnej Farme zistíme až o niekoľko dní, no prvý dojem je vždy najdôležitejší. Nech sa páči, toto sú oni! viac »


Obrovské sklamanie na Markíze: Toto je úplná katastrofa!

Obrovské sklamanie na Markíze:
Foto

29.09.2017 11:00

BRATISLAVA - Nový farmár týždňa Jožko Bohdan (40) by sa aktuálne najradšej zahrabal pod čiernu zem. Útly statkár totiž totálne zlyhal, keď pod svojím vedením nedokázal splniť ani jednu zo zadaných úloh. Sklamaný je predovšetkým hospodár, ktorý jeho nepodarené farmárčenie označil za totálnu katastrofu! viac »


Lovestory na markizáckych obrazovkách: Je to láska alebo falošná hra?!

Lovestory na markizáckych obrazovkách:
Foto

28.09.2017 13:30

BRATISLAVA - Je to moja hra a Evina! Takto prekvapivo naznačil svoje taktizovanie na statku cieľavedomý Stano, o ktorom sú mnohí farmári paradoxne presvedčení, že je do prsnatej blondínky už od začiatku súťaže bláznivo zamilovaný. Tak ako to vlastne je?! viac »


Maximálne sklamanie na Farme: Toto od najsilnejšieho hráča nečakali!

Maximálne sklamanie na Farme:
Foto

27.09.2017 13:30

BRATISLAVA - Mal byť posilou, no zašíva sa, ako len môže! Na prvý pohľad zdatný veterán Jaro Hudacký (37) totiž na odľahlom statku fláka prácu, čo u mnohých jeho spoluhráčov vyvolalo maximálne sklamanie. Takúto pasivitu od najsilnejšieho a najskúsenejšieho muža farmári rozhodne nečakali! viac »


Zakázaná láska na obrazovkách Markízy: Už sa tým ani netají!

Zakázaná láska na obrazovkách
Foto

26.09.2017 19:00

BRATISLAVA - Je v tom až po uši! O tom, že na markizáckej Farme lietajú iskry, sme vás už informovali. No aj keď hlavní aktéri Stano a Eva neoblomne tvrdili, že sú iba kamaráti a žiadne city k sebe neprechovávajú, v dnešnej časti sa potvrdí presný opak. Temperamentný farmár totiž údajne vyšiel s pravdou von a blondínke konečne prezradil, že je zamilovaný! viac »


Zrada na Farme: Toto nikto nečakal!

Zrada na Farme: Toto
Foto

25.09.2017 13:00

BRATISLAVA - Karty sa opäť zamiešali! O šokujúci ťah na hospodárstve sa najnovšie postaral mladý farmár Peter Poruban (29), ktorý voľbou nového pána statku prekvapil viacerých svojich súperov. Kto sa ujme "kraľovania" tentoraz? viac »


Nenormálny duel na markizáckej Farme: Najprv to vzdal a potom... Drvivá porážka!

Nenormálny duel na markizáckej
Foto

23.09.2017 13:00

ORAVA - Druhý duel na markizáckej Farme bol pánsky. Súťažiaci zvolili sluhu Jozefa Bohdana, ktorý vyzval na súboj Petra Porubana. Ten si do poslednej chvíle nebol istý, či chce bojovať o zotrvanie na statku. Nakoniec sa však vzchopil a pri najťažšej disciplíne podal taký výkon, že Jozef sa doslova vzdal. No v poslednej úlohe napokon uštedril Petrovi drvivú porážku. viac »


Chlap ako hora a bojí sa tohto? Z fóbie markizáckeho farmára pôjdete do kolien!

Chlap ako hora a
Foto

22.09.2017 13:30

BRATISLAVA - Chlap ako hora a strach v gatiach! Na prvý pohľad nebojácny chlapisko Stano Madzík (30) síce vystupuje ako sebavedomý vodcovský typ, no v dnešnej časti sa ukáže, že aj on v sebe prechováva fóbiu. A poriadne čudácku! Najväčší farmársky zabávač totiž pred kamerami priznal, že má strach zo sliepok. viac »


Na markizáckych obrazovkách to vrie: Nenávisť medzi ženami!

Na markizáckych obrazovkách to
Foto

21.09.2017 14:00

BRATISLAVA - Nevraživosť na obrazovkách! V dnešnej časti Farmy budú diváci televízie Markíza svedkami ďalšej kovbojky. O poriadny rozruch pred kamerami sa totiž tentoraz postará ženské osadenstvo, ktoré pomaly, ale isto rozbieha hotový maratón intríg a nenávistných poznámok. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.