Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Farma

Mladučkej farmárke naložili diváci pre sex s pornohercom: Po drsných vyjadreniach prehovoril jej OTEC!

Ozval sa otec mladej farmárky!

Ozval sa otec mladej farmárky!

10.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Keď vyjde von, asi sa prepadne od hanby! Pred pár dňami prišlo na markizáckej Farme k prvému sexu. Vhupli na to mladá Košičanka Mirka Csorbová (19) a Bratislavčan Matej Jurkovič (41), ktorý priznal, že má skúsenosti s prácou gigola a vyskúšal si aj nakrúcanie porna. Drsnú kritiku si zlízla najmä brunetka. Na jej adresu mnohí nešetria nelichotivými ... viac »

Silvia Šuvadová v slzách: Odchod z Farmy, zapálili jej dom!

Silvia Šuvadová v slzách:
Foto

06.10.2018 22:00

BRATISLAVA - S Farmou sa musela nadobro rozlúčiť. Včera večer rybársku osadu definitívne opustila Silvia Šuvadová (45), ktorá prehrala duel s mäsiarkou Michaelou Štefánikovou. Pre nekonfliktnú herečku však odchod vôbec nebol jednoduchý. Stodolu totiž opúšťala v slzách! viac »


Maiga to vraj na Farme už nezvláda: Môže za to TOTO?!

Maiga to vraj na
Video

04.10.2018 05:45

BRATISLAVA - Vypýta si účasť na Farme krutú daň? Ibrahim Maiga (55) sa v šou odprezentoval ako príjemný nekonfliktný muž, ktorého majú ostatní súťažiaci mimoriadne v obľube. Počas posledného duelu ho dokonca označili za hráča s najväčším srdcom a nenájde sa snáď nikto, kto by s ním mal akýkoľvek problém. On sám však s jedným veľkým zrejme bojuje. viac »


Nečakaná dohra po bitke so Šmahelom: Nočný útek z Farmy!

Nečakaná dohra po bitke

03.10.2018 09:00

BRATISLAVA - Včera večer to na obrazovkách Markízy poriadne vrelo. Do vlasov si skočili Martin Šmahel (35) a Juraj Solčanský (25), ktorého podguráženosť alkoholom dohnala až k fyzickým atakom voči trénerovi. Hoci televízia voči mladému Nitranovi za útok neplánuje vyvodiť dôsledky v podobe pokuty, incident mal nakoniec úplne inú dohru... viac »


Sodoma Gomora na markizáckej Farme: Už spolu SEXovali aj títo dvaja... Ale veď ona má doma muža!

Sodoma Gomora na markizáckej
Foto

02.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Ej, ale je na tej Farme veselo! Súťažiaci v markizáckej reality šou sú v izolácii televízneho statku už vyše mesiaca. Za ten čas sa stihli zblížiť... A niektorí až príliš. O prvom sexe sme písali už začiatkom septembra. Dominik Porubský (20) a Michaela Štefániková (33) si vtedy mysleli, že na to nikto nepríde, ale zabudli si vypnúť mikrofóny. ... viac »


Šmahelovi praskli nervy: BITKA s ožratým farmárom a vyhrážky zabitím!

Šmahelovi praskli nervy: BITKA
Foto

01.10.2018 18:30

BRATISLAVA - Fúha, tak toto tu nebolo už pekne dlho! I keď o emočné vypätie nie je núdza na žiadnej Farme, konflikt, ktorý prerástol do fyzického útoku, mali diváci možnosť vidieť na obrazovkách ešte v roku 2014. A teraz je to tu znova! Do Martina Šmahela (35) sa pustil na mol ožratý Juraj Solčanský (25)! viac »


Twiinsky otvorene o Farme: Čo ste v televízii nevideli, kto ich sklamal a... TOTO bolo strašné!

Twiinsky otvorene o Farme:
Video

01.10.2018 09:00

BRATISLAVA - Faloš, intrigy, tvrdý režim a nedostatok jedla či iných základných potrieb. To je všetko, čím si na Farme museli prejsť speváčky Daniela a Veronika Nízlové (32), ktoré opustili súťaž ešte pred posledným duelom. Sexi dvojičky nám v rozhovore porozprávali o tom, čo diváci na obrazovkách nevideli a prezradili aj to, čo si myslia o ostatných ... viac »


Obrovské šoky na Farme: Twiinsky odišli, Mikla zdúchol a... Lesbická bozkávačka opitých farmárok!

Obrovské šoky na Farme:
Foto

29.09.2018 22:00

BRATISLAVA - Na Farme to poriadne vrie! Včera večer mali markizácki diváci možnosť vidieť mimoriadne napätý diel, ktorý sa nečakane zvrhol rovno niekoľkokrát. Všetko začalo hneď ráno, keď do rybárskej osady prišiel hospodár Martin Bagár (49). Ten sa totiž na statku ani zďaleka nezastavil len preto, aby skontroloval zadané úlohy... viac »


Pred kamerami kamarát a v súkromí faloš: Prúser Šuvadová, zabudnutý Maiga a... Kto je Brychtová? Mikla naložil farmárom!

Pred kamerami kamarát a

28.09.2018 18:30

BRATISLAVA - Konečne ukázal pravú tvár? Kým doteraz Robo Mikla (36) na divákov pôsobil pomerne sympaticky a zdalo sa, že všetko, čo si myslí, povie na rovinu, nakoniec je to úplne inak. Hoci sa každému zdalo, že celebrity spolu výborne vychádzajú a faloš a intrigy sú doménou druhej skupiny, najnovšie to vyzerá, že spevák by sa k nim naozaj perfektne ... viac »


Na Farme sa schyľuje k ďalšiemu SEXU: Títo dvaja si to spolu rozdajú!

Na Farme sa schyľuje
Foto

28.09.2018 18:01

BRATISLAVA - Farma X nemá obdobu! A nie iba pre jej vynovený koncept, kedy po prvýkrát na statku súťažia aj celebrity. Medzi osadníkmi totiž neustále preskakujú iskry a užívajú si mimoriadne horúce večery. Po tom, ako spolu noc strávili Dominik Porubský (20) a Michaela Štefániková (33), sa zdá, že k sexuálnym radovánkam sa schyľuje aj z ďalšej strany. ... viac »


Z Farmy sa stala nudapláž: Mikla ukázal holého bimbasa a Twiinsky... Preboha!!!

Z Farmy sa stala
Foto

27.09.2018 18:30

BRATISLAVA - Zdá sa, že degradácia na skupinu chudobných našim celebritám na Farme absolútne neprekáža. Práve naopak. Kým noví bohatí aj naďalej viac času ako práci venujú splietaniu intríg a ohováraniu, známe tváre slovenského šoubiznisu sa skôr snažia o to, aby si svoj pobyt v rybárskej osade vzájomne spríjemnili. A najnovšie sa ich voľnočasová zábavka takto zvrtla! viac »


Mikla sa zrútil priamo pred kamerami: TOTO položilo známeho búrliváka!

Mikla sa zrútil priamo

24.09.2018 14:00

BRATISLAVA - Robo Mikla (36) už nejaký ten týždeň bojuje na markizáckej Farme, ktorá je pre neho akýmsi detoxom. Spevák má za sebou pomerne kontroverznú minulosť a netají sa tým, že jeho život nebol prechádzkou ružovou záhradou. Pobyt v rybárskej osade ďaleko od bežného sveta mu dáva priestor, aby si usporiadal myšlienky. Ako sa však zdá, vyrovnaný ... viac »


Nečakaný útok na Farme: Šmahel skončil v obrovských bolestiach... Kvôli tejto KRAVE!

Nečakaný útok na Farme:
Foto

20.09.2018 09:00

BRATISLAVA - Martin Šmahel (35) je jedným z tých hviezdnych odvážlivcov, ktorí sa dali na boj v tvrdých podmienkach markizáckej Farmy. No hoci je známy Slovák aktívnym športovcom a živí sa fitnessom, stačilo málo a jeho telo ho zradilo. Ráno sa zobudil v obrovských bolestiach, kvôli ktorým sa ledva hýbal. Za všetko môže táto krava! viac »


Šmahel otvorene o ROZVODE s Kalisovou: TOTO je dôvod... Prišiel som o peniaze!

Šmahel otvorene o ROZVODE

07.09.2018 12:30

BRATISLAVA - Fitness tréner Martin Šmahel (35) sa už týždeň objavuje v markizáckej reality šou Farma. A každým dňom sa otvára viac a viac. Aktuálne sa rozrozprával o najnáročnejšom období, ktorým si v uplynulom období musel prejsť - a tým je rozvod s moderátorkou Miriam Kalisovou (32). Bez servítky prehovoril o dôvodoch, ktoré k tomu viedli. Vraj k ... viac »


Kveta nie je jediná: Evelyn pripravila o robotu ďalšieho markizáka!

Kveta nie je jediná:

06.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Darí sa jej vo všetkých smeroch! Po tom, ako Eva Evelyn Kramerová (28) prevzala pomyselné farmárske žezlo od doterajšej moderátorky Kvety Horváthovej (41), kompetentní sa rozhodli pre ďalšiu zmenu. Blondínka, ktorá si získala srdcia divákov, totiž vychytala ďalšiu prácu navyše! viac »


Tajomstvo škandalózneho Miklu: Kasting do gay porna... Masturboval pred kamerou za 5000!

Tajomstvo škandalózneho Miklu: Kasting

05.09.2018 10:30

BRATISLAVA - Roba Miklu (36) verejnosť spoznala pred dlhými štrnástimi rokmi vďaka prvej sérii speváckej šou SuperStar. Už tam pútal pozornosť svojou škandalóznou povahou - miloval bujarú zábavu a často pozeral na dno pohárika. Neskôr priznal problémy s alkoholom a s drogami. Aktuálne hviezdi v markizáckej Farme. No a tam odhalil ďalšiu pikošku zo svojej ... viac »


Nová farmárka ukázala telo: S týmito prsiami nie je spokojná!

Nová farmárka ukázala telo:
Foto

02.09.2018 22:00

ZÁHORIE - Ani na jubilejnej Farme nechýbajú mladé dievčatá. Jednou z nich je aj Karin Dvořáková (25), ktorá si veľmi rada užíva pozornosť. Na prvý pohľad to vyzerá, že blondínka má urobené pery a ako prezradila, uvažuje aj nad úpravou pŕs. viac »


Maniere vesmírnej Šuvadovej: Na Farme si vydupala extra výhody!

Maniere vesmírnej Šuvadovej: Na
Foto

31.08.2018 05:45

ZÁHORIE - Televízia Markíza vo štvrtok predstavila nový koncept šou Farma a jej súťažiacich. Známe tváre aj bežní ľudia boli zaskočení selekciou na bohatých a chudobných, pričom celebrity majú množstvo výhod. A Silvia Šuvadová (45) si vydupala aj nejaké navyše! viac »


Aj títo traja idú na celebritnú Farmu: Mieri tam Šuvadová!

Aj títo traja idú

01.08.2018 11:35

BRATISLAVA - Televízia Markíza v týchto chvíľach už pripravuje pokračovanie obľúbenej reality šou Farma. Ako sme v pondelok informovali, prekvapením pre divákov je, že jubilejná desiata séria bude celebritná. Včera sme priniesli dve mená, ktoré na statok pôjdu spolu s duom TWiiNS a už sú známe ďalšie tri. Mieri tam aj Silvia Šuvadová (45)! viac »


Markíza pripravuje Farmu plnú celebrít: Televízia prezradila dve mená... My vieme VIAC!

Markíza pripravuje Farmu plnú

31.07.2018 05:45

BRATISLAVA - Včera sme na Topkách informovali, že nová Farma X bude špeciálna. Ako sa nám totiž podarilo zistiť, okrem mužov a žien z bežného ľudu pôjdu na televízny statok aj známe tváre slovenského šoubiznisu. Markíza v pondelok zverejnila prvé dve mená celebritných účastníkov. A nám sa podarilo zistiť ďalšie! viac »


Najprv odstavili Kvetu a teraz: Na novú Farmu idú samé CELEBRITY!

Farma

30.07.2018 05:45

BRATISLAVA - Len pred pár dňami divákov markizáckej Farmy šokovala nečakaná správa. Kvetku Horváthovú (41), ktorá obľúbenú šou moderovala od samého začiatku, televízia nečakane stiahla. Najnovšiu sériu sa rozhodla zveriť do rúk komičky Evy Evelyn Kramerovej (28). No a teraz prichádza ďalšie prekvapenie! viac »


Najčítanejšie články