Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Farma

Haklová zbalila podnikateľa z Rakúska: Potom zistila.... TO nemôže byť pravda!

Monika Haklová je zamilovaná do podnikateľa Romana.

Monika Haklová je zamilovaná do podnikateľa Romana.

Foto
pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Na Topkách sme včera informovali, že exfarmárka Monika Haklová (44) prežíva v súkromnom živote šťastné obdobie. Na sociálnej sieti Facebook sa totiž pochválila, že je vo vzťahu. My sme ju v tejto súvislosti oslovili a ako prezradila, jej novou láskou je podnikateľ z Rakúska. Skutočnou zaujímavosťou však je to, čo zistila potom... To snáď ani nemôže byť pravda! viac »

Chodiaca faloš? Vyradená farmárka ukázala svoju druhú tvár

Chodiaca faloš? Vyradená farmárka

05.12.2018 09:00

BRATISLAVA - Vypadnúť pár dní pred finále nie je nič príjemné v žiadnej súťaži a takáto prehra zamrzí asi každého. Prehra Renáty Greschner (50) v reality šou Farma však spôsobila zvrat, aký by mnoho ľudí asi nečakalo. Zdá sa, že Renáta po nej rozbehla intrigy naplno. viac »


Pred kamerami veľká láska a teraz…. Zaľúbenci z Markízy sú od seba!

Pred kamerami veľká láska
Foto

04.12.2018 14:00

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že slová "neprajníkov" už nevyvrátia. Kým ešte pred pár týždňami to na markizáckych obrazovkách vyzeralo na veľkú lásku, dnes už je všetko inak. Reč je o romániku Lívie Chvostíkovej (21) a Michala Gajdošecha (28) z poslednej série Farmy, ktorí po skončení šou potvrdili to, čo si myslela drvivá väčšina divákov i súťažiacich.... viac »


Veľké čistky tesne pred finále: Tento na Markíze definitívne skončil... Trápne výhovorky, fňukal ako baba!

Veľké čistky tesne pred

04.12.2018 11:10

BRATISLAVA - Reality šou Farma zažíva radikálne zmeny. Do finále zostávajú už len štyri dni a súťažiacich je ešte stále v hre priveľa. A tak sa pravidlá zmenili. Namiesto napínavých duelov, na ktoré boli farmári aj diváci zvyknutí, prichádzajú tvorcovia s novinkou - úlohami, ktoré musia absolvovať všetci súťažiaci a ukázať tak, čo sa počas farmy naučili. ... viac »


Namakaný Šmahel na Farme skončil: Z finále ho vyšmarila krehká žena!

Namakaný Šmahel na Farme

01.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Pred pomyselnými bránami finále skončil Martin Šmahel (37). Osudnou sa mu stala krehká Karin Dvořáková, ktorú si vybral ako súperku do duelu. Aj keď sa často o Karin vyjadroval, že pre Farmu nič nespravila, "lenivá" blondínka mu pripravila nepríjemné narodeninové prekvapenie a v súboji ho napokon porazila. viac »


Dominik doplatil na prvý sex na Farme: Jeho obavy sa naplnili... Skončil v slzách!

Dominik doplatil na prvý

29.11.2018 12:00

BRATISLAVA - Pred rodičmi forma, pred kamerou sa však už neudržal. Dominika Porubského (20) návšteva jeho rodiny, zdá sa, poriadne vzala. Mohli za to výčitky od najbližších? viac »


Daň za neveru? Nečakaná dohra po sexe na Farme: Zásnuby sú zrušené, ROZCHOD!

Daň za neveru? Nečakaná

27.11.2018 18:00

TOPOĽČANY - Láske odzvonilo! Snáď žiadnemu divákovi markizáckej Farmy neuniklo, že medzi dvomi súťažiacimi to poriadne iskrí a majú k sebe oveľa bližšie, než obyčajní priatelia. Reč je o Tatiane Brunayovej a Petrovi Harezníkovi, ktorých síce doma očakávali partneri, no oni obaja ich podviedli. A rovno niekoľkokrát. Hoci to vyzeralo tak, že to ich oficiálne ... viac »


Nečakaný koniec na obrazovkách Markízy: Vyostrené vzťahy... Schyľuje sa k bitke?!

Nečakaný koniec na obrazovkách

24.11.2018 06:00

BRATISLAVA - Farma je opäť chudobnejšia o jedného hráča a tentokrát prišlo niečo, čo by diváci len tak ľahko nečakali. Po prvom zmiešanom dueli šou opustila Tatiana Brunayová (31), čo najhoršie berie farmár týždňa Peťo. Naplnia sa obavy súťažiacich a schyľuje sa na statku k bitke? viac »


Úprimná spoveď nevernice Táne: Na Farme súložila s iným... Pravda o partnerovi a vzťahu s Petrom!

Úprimná spoveď nevernice Táne:

23.11.2018 14:00

BRATISLAVA - Farma dnes večer zažije historicky prvý zmiešaný duel. Sily si v ňom zmerajú Martin Šmahel (36) a Tatiana Brunayová (31). Práve 2. duelantka sa v dome pravdy rozhovorila o vzťahu so svojím partnerom i s farmárom Peťom. viac »


LOVEstory na markizáckej Farme: Súťažiaci to povedal na plné ústa... Ľúbim ťa!

LOVEstory na markizáckej Farme:

20.11.2018 09:00

BRATISLAVA - Farmárka Táňa sa nechala niekoľkokrát počuť, že jej vzťah s Peťom je iba v rámci hry. Teraz však prišlo nečakané vyznanie, ktoré 31-ročnú rodáčku z Topoľčian zaskočilo. viac »


Historicky prvý pár z Farmy to dotiahne pred oltár: Zásnuby na poslednú chvíľu!

Historicky prvý pár z
Foto

19.11.2018 12:45

BALI – Ich láska vzplanula v markizáckej šou Farma. Neboli ani prví, ani poslední, čo k sebe prejavovali na statku vzájomné sympatie aj napriek tomu, že ona mala doma priateľa. Veronika Pavlíková (23) a Pavol „Paco“ Styk (25) sú dôkazom toho, že aj láska spred kamier môže vydržať. Dvojica má za sebou zásnuby, ktoré stihol víťaz Farmy na poslednú chvíľu! viac »


Markíza reaguje na obvinenie z týrania zvierat: Takto to bolo naozaj… Pštrosa utratili na mäso!

Markíza reaguje na obvinenie

16.11.2018 09:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza v posledných dňoch čelila kritike a rôznym obvineniam zo strany médií i divákov. Dôvodom je starostlivosť farmárov o hospodárske zvieratá, ktorá bola podľa množstva ľudí zanedbaná. Vrcholom bolo úmrtie zraneného pštrosa, ktoré nasledovalo len niekoľko týždňov po smrti prasiatok. Nakoľko sa fanúšikovia sledujúci šou Farma ... viac »


Žalostný pohľad na Michala z markizáckej Farmy: Skončil v slzách... Čo sa mu to stalo?!

Žalostný pohľad na Michala

15.11.2018 09:00

BRATISLAVA: Markizácka šou Farma je v posledných dňoch plná intríg a konfliktov a súťažiaci sa čoraz viac spovedajú divákom zo svojich pocitov. Emóciám sa tentokrát nevyhol Michal Gajdošech (28), ktorý skončil v slzách. Čo sa mu to stalo? viac »


Z Farmy rovno na kliniku krásy: Zaľúbená Lívia sa nechala vylepšiť... Aha, ako teraz vyzerá!

Z Farmy rovno na
Foto

14.11.2018 15:10

BRATISLAVA - Lívia Chvostíková (21) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v najnovšej sérii markizáckej reality šou Farma. Tam na seba upozornila najmä blízkym vzťahom k Michalovi Gajdošechovi (28). Vypadla pred dvomi týždňami a po návrate do reality si to hneď namierila na kliniku krásy, kde sa nechala skrášliť. Aha, ako teraz vyzerá! viac »


Ibi Maiga (55) mesiace preč od svojej rodiny: Doma ho čaká 22-ročná žena a dve malé deti... TOTO sú oni!

Ibi Maiga (55) mesiace

14.11.2018 13:30

BRATISLAVA - Toto je jeho rodinka! Ibrahim Maiga (55) od augusta hviezdil na obrazovkách Markízy v obľúbenej reality šou farma. Bol jedným zo siedmich známych Slovákov, ktorí sa pridali k súťažiacim z bežného ľudu a bojoval o výhru 70 tisíc eur. Uplynulý piatok však po troch mesiacoch z projektu vypadol. No nemá čo ľutovať - doma ho čaká 22-ročná žena a dve malé deti! viac »


Nevraživosť v markizáckej Farme sa stupňuje: Sú to blbci!

Nevraživosť v markizáckej Farme

14.11.2018 10:30

BRATISLAVA: To, že Farma je každým dňom drsnejšia a náročnejšia, nie je žiadnym tajomstvom. Tentokrát sa však farmári dostali až na pokraj svojich síl. Od hospodára Martina dostali úlohu, ktorú je takmer nemožné splniť. viac »


Totálna nechutnosť na markizáckej Farme: Neuveríte, čo museli súťažiaci jesť... Fuj, to je ale HNUS!

Totálna nechutnosť na markizáckej

13.11.2018 09:00

BRATISLAVA: Kto chce imunitu, musí sa premôcť a ísť až za svoje hranice! Také sú farmárske pravidlá a všetci súťažiaci to veľmi dobre vedia. Ale to, čo si pre nich pripravili tvorcovia šou tentokrát, nečakal asi nikto. viac »


Vulgárne nadávky a tvrdý boj: Na Markíze si všetci idú po krku!

Vulgárne nadávky a tvrdý

11.11.2018 05:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Na markizáckej Farme aktuálne panuje mimoriadne dusná atmosféra. Týždne pomaly plynú a veľké finále je stále bližšie. Niet preto divu, že vzťahy medzi súťažiacimi sú stále vypätejšie. Naposledy to však vyústilo do ostrého konfliktu a vulgárnych nadávok. Navyše sa prezradila taktika ich hry... Všetci si idú po krku! viac »


Oni naňho kydajú a on... Ibi, to je už príliš!

Oni naňho kydajú a

10.11.2018 13:00

BRATISLAVA: Prekonal sa! Ibrahim Maiga (55), ktorý do súťaže prišiel s celebritným tímom, poriadne šokoval. Prípadnú výhru totiž plánoval rozdeliť medzi všetkých súťažiacich, a to i napriek tomu, že ho niektorí vôbec nešetrili. viac »


Nekompromisný vyhadzov na Markíze: Táto kráska na obrazovkách definitívne skončila!

Nekompromisný vyhadzov na Markíze:
Foto

09.11.2018 08:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Totálny šok! Pre závažné porušenie pravidiel musí markizácke obrazovky opustiť sexi farmárka Eva Zelníková (22). Toto je dôvod! viac »


Horváthová definitívne odstavená: TOTO má byť moderátorka ďalšej série Farmy!

Horváthová definitívne odstavená: TOTO

09.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že na Farme si už neškrtne. Minimálne ani v tej najbližšej sérii. Keď sa pred začiatkom Farmy X objavili informácie, že Markíza sa po rokoch rozhodla vymeniť moderátorku Kvetu Horváthovú (41), diváci zostali poriadne zaskočení. A hoci dúfali, že sa neskôr na obrazovky vráti, podľa najnovších informácii to tak zrejme nebude... viac »


Najčítanejšie články