Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Farma

Obrovský strach markizáckej farmárky: Rakovina... Zháňa financie na liečbu!

Nika zháňa peniaze na liečbu.

Nika zháňa peniaze na liečbu.

pred 15 hodinami

HOLÍČ – V poslednej sérii markizáckej reality šou bojovali ľudia zo západu a z východu. Medzi nimi sa objavila aj brunetka Nikola Prsteková (26), ktorá len nedávno prešla zmenou imidžu. Kým vtedy sa pochválila príjemnou správou, tentoraz prosí ľudí o pomoc v boji s rakovinou. viac »

Markizáka dohnal hrozivý pád do nemocnice: Dokaličený so spinkami v ruke... PREBOHA, to čo robil?!

Markizáka dohnal hrozivý pád
Foto

22.05.2020 09:00

BRATISLAVA – Niekto má to šťastie, že za celý život sa mu úrazy a nehody vyhýbajú, druhí zasa katastrofy priam priťahujú. Či je druhá možnosť prípad markizáka Matúša Polakoviča, nevedno, no minimálne jednu nehodu má na svojom konte. Nešťastne spadol a dokaličil sa natoľko, že sa musel zveriť do rúk lekárom. viac »


Radikálna zmena markizáčky: Vlasy po pás sú minulosť!

Radikálna zmena markizáčky: Vlasy
Foto

21.05.2020 09:00

HOLÍČ - V markizáckej reality šou na statku patrila medzi najpracovitejších a najmenej konfliktných ľudí. S každým sa snažila vychádzať a z banditov, ktorí sa do hry pridali až neskôr, sa dostala najďalej. Nikolu Prstekovú (25) si zrejme najmä ženy zapamätali aj pre jej krásnu, dlhú hrivu. Tá je už však minulosťou. viac »


Konfliktný farmár ušiel zo statku a dnes... Farma a rakovina HO úplne zmenili!

Konfliktný farmár ušiel zo
Foto

19.05.2020 13:00

DUDINCE – Pred tromi rokmi sa Milan Lalík (47) objavil v úspešnej markizáckej šou Farma. Ako účastník ôsmej série bol nezabudnuteľný, keďže sa rád zapájal do konfliktov a napokon zorganizoval aj nočný útek zo statku. Dnes je však tento človek minulosťou a účasť v reality šou a rakovina, ktorá zasiahla do jeho života, ho poriadne zmenili. viac »


Obrovská láska z Markízy trvala len pár mesiacov: Známa blondínka má už nového!

Obrovská láska z Markízy

17.05.2020 22:00

BRATISLAVA - Máj lásky čas! S teplým jarným počasím neraz zahorí láska aj medzi mužom a ženou. Aktuálne by o tom vedela rozprávať markizácka exfarmárka Kristi Dali. Jej vzťah z reality šou vydržala len pár mesiacov, no aktuálne je opäť po uši zamilovaná. V jej živote je nový chlap! viac »


Bývalá farmárka sa nechala upraviť: Najprv prsia, teraz pery... Uf, to sú ale gamby!

Bývalá farmárka sa nechala
Foto

09.05.2020 13:00

KOŠICE - Napriek tomu, že ešte stále platia prísne opatrenia kvôli koronavírusu, farmárka sa nechala vylepšiť a dala si nafúknuť pery. Karin Dvořáková (27), ktorá sa objavila v jubilejnej sérii markizáckej Farmy, si od skončenia reality šou už po druhý raz nechala upraviť svoje telo. viac »


Exmarkizáčka sa stala obeťou nechutného podvodu: V slzách kvôli smrti, ale... TOTO je hyenizmus!

Exmarkizáčka sa stala obeťou

24.04.2020 05:45

BRATISLAVA – Pred týždňom sa bývalá farmárka Lucia Gachulincová (25) prihovorila cez Instagram svojim fanúšikom s tým, že je veľmi smutná. Dozvedela sa totiž, že jedna žena, ktorá sa o svoje problémy delila v skupine založenej Lulou a jej kamarátom, si siahla na život. Napokon však vyplávalo na povrch, že šlo o podvod! viac »


Bývalí farmári kašlú na nariadenia proti koronavírusu: Stretnutie východniarov... Ani jeden nemal rúško!

Bývalí farmári kašlú na
Foto

21.04.2020 10:00

KOŠICE - Tak tomu sa povie nezodpovednosť! Všade vo svete zúri koronavírus a my na Slovensku sa snažíme chrániť, ako to len ide. Práve preto sa nemáme vo veľkom združovať a máme nosiť rúška. Pre bývalých farmárov však zrejme tieto pravidlá neplatia! viac »


Exfarmár Rado sa chcel pochváliť, aký život teraz žije: Jeho ex Kristi si do neho rypla!

Exfarmár Rado sa chcel
Foto

19.04.2020 20:00

POPRAD – V poslednej sérii markizáckej reality šou Farma sa stretli východniar Rado Dulin (38) a západniarka Kristi Dali (32), ktorí si aj napriek tomu, že mali vonku partnerov padli do oka a vytvoril sa medzi nimi vzťah. Ten sa však po istom čase od skončenia drsnej relácie rozpadol. Teraz sa Popradčan chcel pochváliť, ako sa zmenil jeho život. Poznámku ... viac »


Obrovský žiaľ exmarkizáčky: Zasiahla ju smrť... Samovražda!

Obrovský žiaľ exmarkizáčky: Zasiahla

16.04.2020 13:36

BRATISLAVA – Nie je žiadnym tajomstvom, že exfarmárka Lucia Lula Gachulincová (25) trpela psychickými problémami a brala antidepresíva. Veľmi dlho sa s tým vyrovnávala a neskôr sa preto rozhodla pomôcť ľuďom s podobným osudom, aký mala ona. Teraz ju vďaka skupine, ktorú založila spoločne s kamarátom, zasiahla smrť. viac »


Krvavá nehoda exfarmárky: Odrezala si kus z... AU!

Krvavá nehoda exfarmárky: Odrezala
Foto

14.04.2020 18:00

NITRA – Väčšina ľudí je momentálne zatvorená doma, a tak by u nich malo byť aj znížené riziko nehôd. Avšak aj v domácnosti na nás číhajú rôzne nástrahy, nech sme akokoľvek opatrní. To je aj prípad bývalej účastníčky reality šou Farma X Dady Urbanovej (25). Mladá nechtárka sa totiž bolestivo porezala a krv tiekla jedna radosť. viac »


Najskôr si tehotenstvo vymyslela a teraz... Z markizáckej farmárky je trojnásobná mama!

Najskôr si tehotenstvo vymyslela

11.04.2020 14:57

RAŽŇANY - Michaela Štefániková (34) žiari šťastím! Na svet totiž priviedla svoje tretie bábätko. I keď tehotenstvo pred verejnosťou aj médiami najskôr dlhé mesiace tajila, o fotografiu s novorodeniatkom sa teraz s radosťou podelila. viac »


Bývalá farmárka šla pod nôž: Najprv rozchod a teraz... Nechala si urobiť prsia!

Bývalá farmárka šla pod
FotoVideo

08.04.2020 09:00

KOŠICE – Nie je to tak dávno, čo si účastníci markizáckej Farmy Nicoletta Tóthová (25) a Martin „Robinho“ Mihálik (22) dali zbohom. Len pred pár dňami sa medzi nimi rozpútala doslova rozchodová instagramová vojna, keď jeden na druhého nevedeli nájsť pekné slova. Hnedovlasá východniarka sa s rozchodom vyrovnáva po svojom. Zverila sa do rúk lekárov a nechala si urobiť prsia! viac »


Koniec veľkej lásky z markizáckej Farmy: Vyhrážky, nadávky a... Si obyčajná k*rva!

Koniec veľkej lásky z
FotoVideo

07.04.2020 05:45

ANDREJOVÁ/VEĽKÉ KAPUŠANY - – Posledná séria markizáckej Farmy spojila nielen Rada Dulina (38) s Kristi Dali (32), ktorým však vzťah napokon nevydržal, ale aj bojovníkov za východ Nicolettu Tóthovú (24) a Martina „Robinha“ Mihálika (22). Aj ich rozprávkovej láske však odzvonilo a dnes si už nevedia prísť na meno. Dostali sa doslova do instagramovej ... viac »


KORONAVÍRUS Exmarkizáčka musela ísť akútne k lekárovi: Zákaz opustiť bydlisko, zásah policajtov!

KORONAVÍRUS Exmarkizáčka musela ísť

31.03.2020 11:08

RIJEKA – Koronavírus zasiahol mnohých a krajiny zavádzajú rôzne opatrenia. Výnimkou nie je ani obľúbená dovolenková destinácia Slovákov, kde sa nachádza bývalá účastníčka markizáckej Farmy Miriam Pribanič (59). Nachádza sa v Chorvátsku aj so svojím manželom a o podrobnosti o situácii, aká tam vládne, sa podelila so svojimi priaznivcami viac »


FOTO Napichaná exfarmárka má konečne frajera: Zbalila potetovaného kaderníka!

FOTO Napichaná exfarmárka má
Foto

30.03.2020 13:10

BRATISLAVA - Našpúlené a napichané pery, umelé riasy a provokačné fotky, ktoré sa len tak hemžili pohľadom na jej bujný dekolt. Tak sa svojho času prezentovala Martina Kovalčíková, súťažiaca z poslednej série markizáckej Farmy. Na statku síce veľa vody nenamútila a pôsobila skôr utiahnuto, no potom sa z nej vykľula poriadna dračica! viac »


KORONAVÍRUS Markizácky exfarmár baví Slovákov: Takto zabíja nudu v karanténe... Pôjdete do kolien!

KORONAVÍRUS Markizácky exfarmár baví
FotoVideo

24.03.2020 15:11

BRATISLAVA - Ľudia po celom svete vymýšľajú spôsoby, ako si korona-karanténu čo najviac spríjemniť. Markizácky exfarmár Roman Adamka (30) sa nechal inšpirovať vtipmi, ktoré kolujú po internete, prerobil ich a teraz nimi baví svojich priaznivcov na Instagrame. Pozrite, pôjdete do kolien! viac »


Bývalá farmárka v rukách lekárov: Horúčky ju priviedli do nemocnice!

Bývalá farmárka v rukách
Foto

23.03.2020 10:12

BRATISLAVA - Slovensko a vôbec celý svet prežíva jednu z najťažších pandémii. Každý sa snaží chrániť svoje zdravie najviac, ako sa dá. I tak však niektorí končia v nemocnici. To je aj prípad bývalej farmárky z poslednej série markizáckej reality šou Ivety Maászovej (45). Kvôli horúčkam sa totiž musela zveriť do rúk lekárov. viac »


Exmarkizáčka skončila v nemocnici: Operácia v hodine dvanástej!

Exmarkizáčka skončila v nemocnici:
Foto

14.03.2020 22:00

PIEŠŤANY – Sympatickú exmarkizáčku už dlhšie trápili bolesti a tak sa konečne zverila do rúk lekárom. Účastníčka Farmy X Dada Urbanová (25) podstúpila operáciu zápästia. Pod nôž sa dostala doslova v hodine dvanástej a stihla posledný deň, kedy sa v piešťanskej nemocnici operovalo. viac »


Obrovskej láske z Farmy je definitívny KONIEC: Kika a Rado si dali zbohom!

Obrovskej láske z Farmy

16.02.2020 21:33

BRATISLAVA - Bola to láska ako hrom a začala práve počas markizáckej šou Farma. Hoci išli na statok obaja s tým, že ich doma čakali partneri, svojim srdciam rozkázať nedokázali a preskočila medzi nimi iskra. Držali spolu počas šou a aj po jej skončení z nich zamilovanie sršalo na všetky strany. Tomu je však koniec. Kristi Dali (32) prehovorila o rozchode s Radom Dulinom (38). viac »


Exmarkizáčka priznala frajera: Tajila ho viac než pol roka!

Exmarkizáčka priznala frajera: Tajila
Foto

06.02.2020 05:45

NITRA - Aktuálne si bývalá účastníčka markizáckej reality šou Farma X užíva oddych vo Vysokých Tatrách. Práve počas tohto pobytu priznala, že má po svojom boku frajera. Do hôr odišli najmä kvôli tomu, aby si vychutnali svoje narodeniny vo wellnesse. Hoci si chcú zaľúbenci svoje súkromie aspoň trochu chrániť, nám Dada Urbanová (25) prezradila o svojej láske viac. viac »


Najčítanejšie články