Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Farma

Koniec veľkej farmárskej lásky?! Rado si za Kiku vraj už našiel náhradu!

Láske Rada a Kiky vraj odzvonilo!

Láske Rada a Kiky vraj odzvonilo!

22.01.2020 11:34

BRATISLAVA/POPRAD – Taká veľká láska to bola, že dokonca opustili partnerov, ktorých mali vonku. Najmä Rado Dulin (38), ktorý mal za sebou šesťročný vzťah a zásnuby. Zdá sa však, že láska medzi ním a vylepšenou fotomodelkou Kristi Dali (32) dostala na frak. Kým ona je v hlavnom meste, on má hospodáriť na východnom Slovensku. A dokonca s inou! viac »

Z bývalej farmárky sa stala babka: A to má len 41 rokov!

Z bývalej farmárky sa

15.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Je z nej stará mama! Lucia Šindlerová sa do povedomia verejnosti dostala pred tromi rokmi ako súťažiaca 8. série markizáckej reality šou Farma. Od pôsobenia v šou sa však v jej živote toho veľa zmenilo. V októbri sa vydala a... Včera sa z nej stala babka. A to má len 41 rokov! viac »


Šokujúce slová Kiky na matku Radovho syna: Nečakaná dohra!

Šokujúce slová Kiky na

05.01.2020 13:00

BRATISLAVA/POPRAD - Tak toto by čakal len málokto. Najprv padli o Radovi Dulinovi (38) nelichotivé slová, že už deväť rokov kašle na svojho syna, že svoje bývalé partnerky nechal po krk v dlhoch, potom skončil jeho vzťah so snúbenicou Ivanou a dal sa dokopy s farmárkou Kristi Dali (32). Tá sa dokonca stretla s matkou malého Lea, Mirkou. Ich zoznámenie má nečakanú dohru! viac »


Exfarmárka (33) šokuje: Najprv pletky s kolegom (21) a teraz... Tehotná!

Exfarmárka (33) šokuje: Najprv
Foto

03.01.2020 09:00

BRATISLAVA - V požehnanom stave! Michaela Štefániková (33) sa do povedomia verejnosti dostala minulý rok ako finalistka 10. série markizáckej reality šou Farma. Do pamäti divákov sa vryla najmä románikom, ktorý ešte počas pobytu na statku prežila s víťazom projektu Dominikom Porubským (21). Aktuálne tmavovláska prežíva najšťastnejšie chvíle svojho života ... viac »


Pátranie po nezvestnom exfarmárovi sa skončilo: Našli ho mŕtveho!

Pátranie po nezvestnom exfarmárovi

02.01.2020 10:30

LEVICE - Už od októbra sa rodina, polícia i pátrací tím snažili nájsť nezvestného Gabriela Sajku a o pomoc prosili i verejnosť. Po troch mesiacoch bezradnosti však rodinu zastihla najhoršia správa. Gabriela našli mŕtveho. viac »


Exfarmárka Romana naložila Markíze: Keby som nepodpísala zmluvu, ani do toho nejdem!

Exfarmárka Romana naložila Markíze:

30.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Po reality šou Farma pokračuje Markíza s reláciou Život po Farme, kde ukazuje, ako niektorí zo súťažiacich nažívajú po odchode zo statku. Zdá sa však, že nie všetkým je to po vôli. Exfarmárke Romane povolili nervy a Markíze to poriadne natrela. viac »


Exsnúbenica farmára Rada o dokrútke vo finále: Markíza ma prosila... TAKTO to byť nemalo!

Exsnúbenica farmára Rada o

20.12.2019 10:30

BRATISLAVA - V piatok 13. decembra Slovensko spoznalo ďalšieho víťaza markizáckej reality šou Farma. Hoci bol, aspoň čo sa práce na statku týka, favoritom Rado Dulin (38), napokon ho s prehľadom zdolal Gabo Sedláček (23) z Košíc. Popradčan by sa bol popasoval s úlohami aj lepšie, no tesne po začiatku ho poriadne rozhodila dokrútka s exsnúbenicou. A ... viac »


Teraz budem hovoriť ja: Matej z Farmy prehovoril o rozchode s Mirkou... Bolo to úplne inak!

Teraz budem hovoriť ja:

17.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Každá minca má dve strany, no a rovnako toto porekadlo platí, aj čo sa týka rozchodov. Aktuálne ide o tohtoročný nasledovanejší románik z Farmy, ktorý medzi sebou mali Mirka Csorbová (19) a Matej Jurkovič (41). Tomu je však koniec. Východniarka to prezradila rovno počas živého prenosu z finále a vyšportovaný svalovec jej slová evidentne ... viac »


Romana z Farmy: Z tejto sa mi chce grcať, tento sa umýval len raz za týždeň a Matej? Nedala som mu, tak to otočil proti mne!

Romana z Farmy: Z

16.12.2019 13:30

BRATISLAVA - Od finále Farmy, ktoré vyhral Gabriel Sedláček (23), uplynulo ešte len niekoľko dní, no jeho kolegyňa zo šou Romana Košťálová (23) rozhodne nezaháľa. Rovnako ako niekoľko ďalších účastníkov aj ona využila možnosť zviditeľnia sa aj po súťaži a odpovedala fanúšikom na ich otázky. Hoci sa farmári medzi sebou ani doteraz naozaj vôbec nešetrili, ... viac »


Víťaz markizáckej Farmy 11 Gabriel Sedláček bol online!

Víťaz markizáckej Farmy 11

16.12.2019 10:12

BRATISLAVA - Dlhých 105 dní bojovali farmári na markizáckom statku o rozprávkovú výhru 75 000 €. Z dvadsiatich ľudí sa do samotného finále prebojovala trojica najlepších a najsilnejších Romana Košťálová, Gabriel Sedláček a Radovan Dulin. Víťaz však môže byť len jeden a tým sa napokon s veľkým bodovým náskokom stal Košičan Gabo. viac »


Napínavé finále Farmy: Rozchod, šikana a... TOTO je víťaz!

Napínavé finále Farmy: Rozchod,

13.12.2019 23:34

BRATISLAVA - Farma 11 už pozná svojho víťaza! Finálový večer obľúbenej šou šokoval nejedného diváka. Najsilnejšia trojica súťažiacich v zostave Romana Koštálová, Radovan Dulin a Gabriel Sedláček sa medzi sebou popasovali v duelových disciplínach, aby dokázali, že práve oni majú na to stať šampiónom drsnej reality šou. A finále bolo naozaj napínavé! viac »


Finále markizáckej Farmy na spadnutie: Šou spozná ďalšieho víťaza a... Takto dnes vyzerajú tí predošlí!

Finále markizáckej Farmy na
Foto

13.12.2019 05:45

BRATISLAVA – Markizácka reality šou Farma sa už pár rokov teší obrovskej obľube medzi divákmi a niet divu, že drsná súťaž o balík peňazí sa blíži do finále už jedenástej časti. Dnes večer sa Slovensko dozvie, kto sa stane ďalším šampiónom a pridá sa k desiatim predchádzajúcim víťazom, ktorí porazili všetkých ostatných súperov. Ako dnes vyzerajú? viac »


Nečakané zmeny pred ohláseným finále Farmy: Markizácka šou v piatok neskončí!

Nečakané zmeny pred ohláseným

12.12.2019 05:45

BRATISLAVY - Života pod dohľadom kamier sa len tak nezbavia! Fanúšikovia Farmy sa už nevedia dočkať piatka, na kedy Markíza ohlásila veľké finále populárnej šou. Len pár dní predtým sa však diváci dozvedeli šokujúcu správu. Farma ešte neskončí! viac »


Markizácku tvár odkopla snúbenica: Valí sa na neho špina... O peniaze oklamal už 4 ženy!

Markizácku tvár odkopla snúbenica:

06.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Zdá sa, že bývalý partner sexi farmárky Kristi Dali (32) sa neustále dostáva k novým informáciám nielen o jej krokoch po návrate domov, ale aj o jej novej láske z Farmy Radovanovi Dulinovi (38). Ten mal vraj zanechať predchádzajúcim partnerkám obrovské dlžoby. viac »


Zadarmo na markizácku farmu nešli: Mastné sumy za účasť v reality šou?!

Zadarmo na markizácku farmu

05.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Markizácka reality šou Farma je medzi divákmi mimoriadne obľúbená. Stále sa tak vynárajú nové a nové informácie týkajúce sa fungovania a účasti súťažiacich. Väčšina z nich sa na povrch derie najmä zo strany expartnera Kristi Dali (32), ktorý svoj Instagram zásobuje jedna radosť. A za pravdu mu dávajú aj komentujúci. Najnovšie vyrukoval ... viac »


Kika a Rado to vraj spolu ťahajú aj mimo Farmy: Má u nej bývať a... Vykopla ho snúbenica?!

Kika a Rado to

04.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Hoci na obrazovkách televízie Markíza ešte stále beží Farma, súťažiaci by už podľa všetkého mali byť v pohodlí svojho domova. Teda všetci asi nie. Podľa informácií expartnera Kristi Dali (32) Paula sa totiž Východniar Rado Dulin (38) nasťahoval k svojej farmárskej spriaznenej duši! viac »


Prísne pravidlá na Farme: Unikol tajný zoznam... TOTO majú zakázané!

Prísne pravidlá na Farme:
Foto

03.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Jedenásta séria markizáckej Farmy sa blíži pomaly, ale isto k svojmu finále a na povrch sa dostávajú stále ďalšie a ďalšie informácie, ktoré bežný smrteľník nemá možnosť poznať. No je tu dnes už expriateľ farmárky Kiky (32), ktorý si servítku pred ústa nedáva a so svojimi sledovateľmi sa delí o zaujímavé informácie. Tentoraz odhalil prísne ... viac »


Trpká DOHRA na markizáckej Farme: Budú padať tvrdé tresty!

Trpká DOHRA na markizáckej

25.11.2019 15:00

BRATISLAVA – Uplynulý týždeň na Farme veľmi nepotešil hospodára Martina. Ten totiž farmárom po prvýkrát v histórii reality šou zobral psa. Dôvodom bolo totálne nezvládnutie jeho výchovy. To však nie je jediný trest. Ďalšie padnú už dnes večer a toto rozhodnutie môže poriadne zamiešať karty na statku. viac »


Toto sa ešte v histórii Farmy nestalo: Znechutený hospodár im zhabal psa!

Toto sa ešte v
Foto

23.11.2019 22:00

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! Farmárom po návšteve hospodára Martina zostali len oči pre plač. Zo statku totiž neodišiel sám, ale zobral zo sebou aj jedného zo psov, ktorí robili farmárom spoločnosť. Zobral Guľa za trest, či aby ho ochránil? viac »


Vytočený milenec farmárky si koleduje o problém: Zverejnil, kto má byť vo finále Farmy!

Vytočený milenec farmárky si

18.11.2019 05:45

BRATISLAVA - Začalo to nahnevanými komentármi a skončilo pri údajnej finálovej zostave Farmy 11. Reč je o príspevkoch Paula Heliho, dnes už zrejme expartnera súťažiacej Kristi Dali. Ten sa už niekoľko týždňov zrejme nedokáže vyrovnať s konaním západniarskej sexice a čoraz viac pritvrdzuje. Kým ešte nedávno si vystačil s nahnevanými komentármi a Kike ... viac »


Ďalšie vylúčenie na Farme? Hrubé porušenie zmluvy a... Tajný ZOZNAM vypadnutých súťažiacich!

Ďalšie vylúčenie na Farme?
Foto

09.11.2019 22:00

BRATISLAVA - V reality šou Farma už ide do tuhého. A to nielen preto, že sa zužujú rady súťažiacich, ale aj v rámci počtu konfliktov, ktoré majú. Nie však iba medzi sebou. Problémy si vyrobili u hospodára a zdá sa, že na verejnosť sa dostali aj utajené informácie. viac »


Najčítanejšie články