Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Farma

Haklová zbalila podnikateľa z Rakúska: Potom zistila.... TO nemôže byť pravda!

Monika Haklová je zamilovaná do podnikateľa Romana.

Monika Haklová je zamilovaná do podnikateľa Romana.

Foto
pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Na Topkách sme včera informovali, že exfarmárka Monika Haklová (44) prežíva v súkromnom živote šťastné obdobie. Na sociálnej sieti Facebook sa totiž pochválila, že je vo vzťahu. My sme ju v tejto súvislosti oslovili a ako prezradila, jej novou láskou je podnikateľ z Rakúska. Skutočnou zaujímavosťou však je to, čo zistila potom... To snáď ani nemôže byť pravda! viac »

Pikantný problém v Markíze: Zverejnili jej nahé prsia... Diváci zúria!

Pikantný problém v Markíze:

26.09.2019 09:00

BRATISLAVA - Fúúúha, tak toto teda už v Markíze naozaj prehnali! Teda aspoň podľa divákov, ktorí pravidelne sledujú šou Farma. Na obrazovkách či vo videách sa už niekoľkokrát objavili nahé telá sexi farmárok, či zábery intímnych miest ich mužských kolegov, no nikdy nezabudli použiť cenzúru. Až doteraz... viac »


Šokujúce zmeny na markizáckom statku: Farmárske taktiky v háji... TAKTO bude vyzerať duel!

Šokujúce zmeny na markizáckom

25.09.2019 11:00

BRATISLAVA - Odkedy začala nová séria obľúbenej reality šou Farma Západ vs. Východ, relácia je plná prekvapení a noviniek. A to nielen pre divákov, ale aj pre samotných farmárov. Najnovšie moderátorka Evelyn (29) poriadne šokovala súťažiacich, keď im oznámila zmenu týkajúcu sa voľby duelanta a samotného duelu. Všetky premyslené taktiky tak išli do hája. viac »


Podpásovka pre markizáckych farmárov: Toto od Markízy nečakali!

Podpásovka pre markizáckych farmárov:

24.09.2019 10:30

BRATISLAVA - Markizácka šou Farma je v plnom prúde a v dueloch sa s nádejou na výhru rozlúčili už traja súťažiaci. Šanca na víťazstvo sa zostávajúcim farmárom začala čoraz viac približovať... Tomu je však teraz koniec. Na statok dorazili nové posily! viac »


Markizácka farmárka sa už z nemocnice nevráti: Mal ju nahradiť posledný vypadnutý, ale... Má to jeden háčik!

Markizácka farmárka sa už

18.09.2019 10:30

BRATISLAVA - Jej dni na Farme sú už spočítané! Východniarka Martina Kovalčíková musela pred niekoľkými dňami nečakane odísť z hry. Zo statku ju odviezla sanitka po tom, čo začala mať brunetka gynekologické zdravotné problémy. Jej stav bol natoľko vážny, že podľa najnovších informácií sa z nemocnice už na statok nevráti... viac »


Tajomstvo sexi markizáka: Vzťah s exmilenkou Borisa Kollára!

Tajomstvo sexi markizáka: Vzťah

18.09.2019 05:45

BRATISLAVA - Najprv na povrch vyplávalo jeho škandalózne tajomstvo a teraz toto! Pred niekoľkými dňami vyšlo najavo, že Matej Jurkovič (41), ktorý aktuálne súťaží na markizáckej Farme, je poriadny kvietok. Priznal, že pracuje ako gigolo a skúsenosti má aj s nakrúcaním porna. To však ani zďaleka nie je všetko! viac »


Temná minulosť feši markizáka: PORNO a... robí aj gigola!

Temná minulosť feši markizáka:

13.09.2019 00:10

BRATISLAVA - Fúha, tak ten skrýval naozaj poriadne pikantné tajomstvo. Už niekoľkokrát sa stalo, že po tom, ako sa človek objavil na obrazovkách televízií a verejnosť sa o neho začala zaujímať viac ako predtým, vyplávala na povrch jeho temná minulosť. Tohto muža však nemusel "natrieť" nikto z jeho okolia. To, o čom doteraz nehovoril, prezradil on sám... a rovno pred kamerami! viac »


Prekvapivé odhalenie na markizáckej Farme: Súťažiaca priznala vzťah so ženou!

Prekvapivé odhalenie na markizáckej

09.09.2019 12:00

BRATISLAVA - Jedenásta séria reality šou Farma je plná prekvapení. A netýka sa to len noviniek a upravených pravidiel, ale aj samotných súťažiacich. Kým jedna z nich je fotomodelka a necháva sa pokojne zvečniť nahá, druhá odhalila svoje súkromie a priznala vzťah so ženou! viac »


Prvý z farmárov je už doma: Po dueli ostali len oči pre plač!

Prvý z farmárov je

07.09.2019 22:00

BRATISLAVA - Jedenásta séria reality šou Farma má za sebou svoj prvý týždeň a po včerajšom večeri aj prvý duel. Ten bol skutočne napínavý - stretli sa v ňom východniarka Andrea a západniar Michal. Sled piatich disciplín sa stal osudným sympatickej kostolníčke. viac »


Markizácka Farma sa vysiela len 2. deň: Nahota súťažiacich a... Slováci sa búria!

Markizácka Farma sa vysiela
Foto

04.09.2019 09:00

BRATISLAVA – Dlhoočakávaná reality šou Farma Západ vs. Východ v pondelok odštartovala svoje vysielanie. Diváci, ktorí očakávali, že farmári budú väčšinu vecí budovať od základov, ostali sklamaní. Súťažiaci totiž, čo sa ubytovania týka, prišli na hotové. Kým po prvej epizóde sa začali fanúšikovia programu poriadne búriť, už v druhej Markíza pritvrdila a ukázala nahé farmárky! viac »


Na markizácku Farmu mieri poriadna šupa: FOTO hore aj dole bez a... Horúce zábery so ženou!

Na markizácku Farmu mieri
Foto

31.08.2019 22:00

BRATISLAVA - Uf, tak na tejto Farme Západ vs. Východ bude poriadne horúco. A spôsobí to jedna z farmárok, ktorá zabojuje o rozprávkovú sumu 75 000 €. Do boja o balík peňazí sa totiž prihlásila fotomodelka Kristi Dali (32), ktorá sa pred objektívom neváha vyzliecť aj celkom donaha! viac »


Noví markizácki farmári: Je tam aj Mojsej z východu!

Noví markizácki farmári: Je
Foto

27.08.2019 15:30

BRATISLAVA - Televízia Markíza už má finálnu zostavu svojej novej Farmy. V 11. sérii budú proti sebe bojovať východ a západ. Pozrite, kto našiel odvahu a podarilo sa mu prebojovať až do televíznej šou. viac »


Tragédia v rodine markizáčky: Snúbenicu jej syna zastrelili... Zomierala mu pred očami!

Tragédia v rodine markizáčky:

31.01.2019 05:45

MOJMÍROVCE - Obrovský žiaľ a smútok! Inak sa nedá opísať to, čo musela prežívať farmárka Renáta Greschnerová a jej syn Dominik, keď ich životom otriasla obrovská tragédia. Zo dňa na deň sa museli zmieriť so stratou milovanej osoby, ktorá sa v blízkej dobe mala stať právoplatnou členkou ich rodiny. Veľkého dňa sa však mladá kynologička Darina (†29) už, ... viac »


Na Farme sa túlil k Lívii, no už má inú… Svalovca Michala zbalila Miss Sympatia!

Na Farme sa túlil
Foto

19.12.2018 11:30

BRATISLAVA/PRAHA - Michal Gajdošech (28) sa do povedomia slovenskej verejnosti dostal najmä vďaka markizáckej reality šou Farma. Tam zotrval od začiatku do samého konca - vypadol tesne pred bránami finále. Na televíznom statku mu najväčšou oporou bola súperka Lívia Chvostíková (21). Zdalo sa dokonca, že je medzi nimi viac, než len kamarátstvo. Plavovláska ... viac »


Súťažiaci z Farmy v jojkárskom Siedmom nebi: Boj s rakovinou, ukrutné bolesti... Nevyhnutná amputácia prsta!

Súťažiaci z Farmy v
Foto

16.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Milan Lalík (45) sa do povedomia verejnosti dostal minulý rok na jar, keď súťažil o finančnú výhru v markizáckej reality šou Farma. Keď z hry vypadol, ozval sa do našej redakcie s tým, že chce predať suveníry, ktoré si zo statku odniesol. No nie preto, aby si peniaze užíval, ale preto, že jeho manželke diagnostikovali rakovinu a financie ... viac »


Frajer Juraj po návrate z Farmy: Úrady mu idú po krku... Narobil si DLHY!

Frajer Juraj po návrate

13.12.2018 14:45

NITRA - To nedomyslel! Juraj Solčanský (25) sa na Farme nechal počuť, že túži po bezstarostnom živote plnom zábavy a peňazí... Že tvrdá práca nie je nič preňho a raz bude slávny. Do povedomia verejnosti sa mu už vďaka markizáckej reality šou dostať podarilo, no svojou účasťou v televíznom projekte si zároveň narobil nepríjemné problémy. Začali sa mu totiž kopiť dlhy! viac »


Finále Farmy bol jeden veľký TRAPAS?! Kritika od divákov... Markíza, toto ste pokašľali!

Finále Farmy bol jeden
Foto

09.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Po dlhých štyroch mesiacoch na obrazovkách Markízy vyvrcholila obľúbená reality šou Farma veľkým finále. Po dvoch disciplínach a diváckom hlasovaní sme sa dozvedeli meno víťaza, ktorý získal výhru 75-tisíc eur. Diváci však s večerom neboli spokojní. Komentáre na sociálnych sieťach hovoria o tom, že boli sklamaní a priamy prenos označili ... viac »


Dramatické finále Farmy X: Nechutné klamstvo, rozchod po návrate domov a... Títo dvaja sú naozaj spolu!

Dramatické finále Farmy X:
Foto

08.12.2018 22:00

BRATISLAVA - Dlhých 15 týždňov súťažiaci v obľúbenej markizáckej šou bojovali o postup do ďalšieho týždňa a zo dňa na deň prežívali v neľútostných podmienkach. To všetko preto, aby sa jeden z nich stal víťazom rozprávkovej výhry 75 000 €. Farma X včera dosiahla svoj vrchol a nedočkaví diváci konečne spoznali víťaza. Pozrite sa s nami, ako to vyzeralo vo finále! viac »


Finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz... Svojich súperov porazil na plnej čiare!

Finále markizáckej Farmy: TOTO

07.12.2018 23:02

STUPAVA - Reality šou Farma pozná svojho víťaza! Stal sa ním 20-ročný Dominik Porubský, keď vo finále na plnej čiare porazil až dvoch ťažkých súperov Milana Vysokaia (35), Petra Harezníka (38). viac »


Posledný súťažiaci z kola von: TOTO je finálová trojica markizáckej Farmy!

Posledný súťažiaci z kola

07.12.2018 11:30

BRATISLAVA - A je to tu! Markizácka reality šou Farma sa priblížila k svojmu záveru a už dnes večer sa diváci môžu tešiť na veľké finále. V tom sa nakoniec stretnú traja muži. Blonďatá barbie Karin totiž vo včerajšom semifinále vypadla. viac »


Frajer z Farmy ju opustil, utekala na kliniku krásy: Aha, Lívia si nechala napichať pery

Frajer z Farmy ju

05.12.2018 11:35

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Účastníčka reality šou Farma X Lívia Chvostíková (21) prežila pred kamerami románik s Michalom Gajdošechom. Zaľúbenci sa už nestretávajú, namiesto toho začala mladá promotérka navštevovať kliniku krásy. viac »


Najčítanejšie články