Farma 6 – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Farma 6

Hrozivá nehoda tehotnej exmarkizáčky: Môže ďakovať Bohu, že je v poriadku!

Nikola Máčeová mala nepríjemnú autonehodu.

Nikola Máčeová mala nepríjemnú autonehodu.

Foto
21.06.2018 13:30

NITRA - Nikola Máčeová (28) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka markizáckej reality šou Farma, ktorej sa zúčastnila so svojím otcom Romanom (47). Neskôr zapĺňala stránky slovenských médií, keď otehotnela s markizáckym kuchárom Danielom Hrivňákom (31). Dnes je tmavovláska opäť tehotná, no už s iným mužom. O to viac zrejme ďakuje Bohu, že sa jej ... viac »

Zrútená farmárka skončila v depresiách: Užialená a so silami na dne!

Zrútená farmárka skončila v
Foto

06.11.2017 16:00

BRATISLAVA - Eva Zelníková (22) a Stano Madzík (30) tvorili už od začiatku Farmy nerozlučný pár. A hoci obaja vehementne tvrdili, že medzi nimi nič nie je, ich vzájomné gestá a neprehliadnuteľná náklonnosť hovorili celkom inou rečou... V týchto dňoch však tejto dvojke raz a navždy odzvonilo. Cieľavedomý Popradčan totiž prehral duel a šou musel definitívne ... viac »


Letel ako špinavé »prádlo«: Arogantný farmár doplatil na silné reči!

Letel ako špinavé »prádlo«:

04.11.2017 22:00

ORAVA - S týmto nerátal ani v najhoršom sne! V piatkovom dueli sa proti sebe postavili Šimon Néma a Stano Madzík. Druhý menovaný si poriadne veril a jeho vyhlásenia zneli poriadne arogantne. Nakoniec sa však jeho predstavy nestali realitou. viac »


Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho farmára majú všetci v zuboch!

Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho

03.11.2017 13:30

ORAVA - Návrat Stana Madzíka na markizácky salaš bez pochýb potešil Evu Zelníkovú. Ostatní farmári však takí nadšení nie sú, hoci mu opätovné zapojenie sa do šou bolo umožnené až po ich hlasovaní. viac »


Plač a beznádej sexi farmárky: Drsnú šou absolútne nezvláda!

Plač a beznádej sexi
Foto

02.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Na pokraji síl! Playmate Petra Palusková (25) je jednou z nových súťažiacich, ktorí sa odhodlali zdolať nekompromisnú šou Farma. No hoci prišla bojovať a vyhrať, náročnú situáciu, nehostinné podmienky, ale i nepriazeň súťažiacich vôbec nezvláda. Ako dlho to ešte na statku vydrží?! viac »


O chvíľu to na Markíze praskne: Títo dvaja idú všetkým na nervy!

O chvíľu to na

01.11.2017 13:00

ORAVA - Na markizáckych obrazovkách to opäť vrie. Do šou Farma sa vrátil Stano Madzík a opäť stojí po boku Evy Zelníkovej, z ktorej je aktuálne farmárka týždňa. Ostatným však tento párik pekne lezie na nervy. viac »


Šikana na Markíze?! Tento muž to povedal na rovinu!

Šikana na Markíze?! Tento
Foto

31.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na farmárskom statku sa začína hovoriť o šikane. Terorizovaný má byť 64-ročný dôchodca Miro Gábriš, ktorý tvrdí, že mu aktuálna líderka tímu Eva Zelníková (22) zámerne škodí a podkopáva nohy pri každej možnej príležitosti. Čo na to samotná blondínka?! viac »


Šokujúci návrat na markizáckych obrazovkách: Najsilnejší muž opäť v hre!

Šokujúci návrat na markizáckych
Foto

30.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že reality šou pre zdravotné ťažkosti opustil, teraz je v hre opäť! Na markizácke obrazovky sa totiž vrátil cieľavedomý východniar Stano Madzík (30), ktorý je v plnej zbroji odhodlaný získať titul kráľa Farmy 9 a zabojovať o vysnívaných 75 000 Eur. Čo na to ostatní? viac »


Arogantná farmárka: Hospodára Martina z týchto slov asi porazí!

Arogantná farmárka: Hospodára Martina

27.10.2017 13:30

ORAVA - Tento týždeň hospodár Martin veľa dôvodov na spokojnosť nemá. Farmárke týždňa toho pri obhliadke vyčíta viac než dosť. A jej reakcia? Ak to skúsený hospodár uvidí na obrazovkách, asi ho porazí... viac »


Markizáckej sexici pribudla konkurencia: Aj tá je silikónová!

Markizáckej sexici pribudla konkurencia:

26.10.2017 00:00

ORAVA - Jedna im nestačila! Eva Zelníková (22) si na markizáckej Farme od začiatku udržiavala post najväčšej sexice. Teraz však pribudla do hry nová štvorica a štáb vyslal na statok ďalšiu silikónovú krásku. Muži sa jednoznačne majú na čo pozerať... viac »


Drsný stret farmárov s novými ľuďmi: Okamžitý koniec prsnatej playmate?!

Drsný stret farmárov s
Foto

25.10.2017 15:00

ORAVA - Na markizáckej Farme zavládne stres a panika, keď farmárom zmiznú oštiepky. Ulúpili im ich zbojníci, ktorí budú novými hráčmi. Najprv však musia v dueli zabojovať o to, kto pôjde na statok s obrovskou výhodou. A zdá sa, že hneď prvá disciplína sa stane osudnou prsnatej playmate Petre Paluskovej (25). viac »


Prsnatá playmate na markizáckych obrazovkách: Už sa vystavuje bez trička!

Prsnatá playmate na markizáckych

24.10.2017 18:00

ORAVA - Playmate Petra Palusková (25) sa zrejme rozhodla vymetať televízne šou. Po jojkárskych Nákupných maniačkach sa ukázala v českom Robinsonovom ostrove a aktuálne sa pridala k markizáckym farmárom. Do diania ešte ani poriadne nezasiahla, no už sa stihla pretŕčať bez trička. Nemá s tým absolútne žiadny problém... viac »


Hlúpa playmate aj dcéra aktuálnej farmárky: Toto sú nové markizácke posily!

Hlúpa playmate aj dcéra
Foto

23.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na markizáckych obrazovkách sa opäť poriadne zamiešajú karty. Hoci namiesto Stana Mazdíka sa na statok vrátila Lenka Botková, dramaturgia sa opäť rozhodla navýšiť počet hráčov. Medzi ďalšími štyrmi banditmi sa prekvapujúco objaví nielen dcéra farmárky Anky Auxtovej, ale aj česká playmate. Petra Palusková sa už predviedla v jojkárskych Nákupných ... viac »


Nečakaný zvrat: Náhla zmena rozhodnutia a návrat vypadnutej farmárky!

Nečakaný zvrat: Náhla zmena

21.10.2017 22:00

ORAVA - Nič nie je tak, ako sa zdá! Na markizáckej Farme sa nájdu aj ľudia, ktorí túžia vypadnúť. Aspoň na oko. O Martinovi Urbanovi (26) si všetci myslia, že chce ísť domov. No mladík tesne pred duelom zmení rozhodnutie. Silnou motiváciou je mu neutešená životná situácia. viac »


Pikantné zábery sexi farmárky: Páni, tak z tohto vám padne sánka!

Pikantné zábery sexi farmárky:
Foto

20.10.2017 18:00

BRATISLAVA - Táto dvojnásobná mama vás zaručene rozpáli! Hoci sa doposiaľ farmárka Michala Kiripolská (25) príliš na statku neodhaľovala, v najnovšej časti toho ukázala skutočne viac ako dosť. Svoje sexi krivky totiž predviedla v poriadne vyzývavých plavkách, ktorých strih bezpochyby pošteklil myšlienky nejedného muža. Páni, to je ale sexica! viac »


Totálny humus na markizáckej farme: Aj prasce majú čistejšie!

Totálny humus na markizáckej

19.10.2017 12:30

ORAVA - Markizácki farmári tento týždeň akosi nestíhajú vyrábať korbáčiky. Poriadne nite sa im podarilo ťahať až riadne neskoro, a tak sa rozhodli pracovať v noci. Len potom po sebe nepoupratovali. Janka v úlohe slúžky bola zhrozená, keď zbadala, čo po nich v kuchyni zostalo. viac »


Koniec lásky na markizáckych obrazovkách? Nečakané rozhodnutie!

Koniec lásky na markizáckych

18.10.2017 18:00

ORAVA - Markizácka Farma je tentoraz špecifická tým, že takmer každý účastník bojuje s nejakými zdravotnými problémami. Rovnako aj Stano Mazdík, ktorý dostal od lekárov na výber - buď podstúpi liečbu mimo statku alebo pôjde rovno na operáciu. A tak musí súťaž opustiť a zanechať tam osobu veľmi blízku jeho srdcu. viac »


Zásah záchranárov a nutná operácia: Kruté bolesti markizáckeho farmára!

Zásah záchranárov a nutná
Foto

17.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Kedysi najväčší šoumen, dnes mĺkvy a ubolený farmár! Reč je o cieľavedomom hráčovi Stanovi Madzíkovi (30), ktorého už niekoľko týždňov trápia nepríjemné bolesti oboch rúk. Jeho problémy sa podľa privolaných záchranárov môžu už len zhoršovať a hrozí dokonca, že Popradčan bude musieť ísť „pod nôž“. Sú jeho dni na statku zrátané? viac »


Netradičná situácia na Markíze: Začína peklo!

Netradičná situácia na Markíze:
Foto

16.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Po náročnom a veľmi emotívnom dueli sa markizácki statkári dozvedeli meno svojho nového „kráľa”. No kým jedni sa z jeho voľby tešia, ďalší tvrdia, že farmári týždňa budú tentoraz prekvapivo dvaja. Hm, tak toto tu ešte rozhodne nebolo! viac »


Kolaps na Markíze: Strach, plač... Táto však vinu odmieta!

Kolaps na Markíze: Strach,
Foto

14.10.2017 22:00

BRATISLAVA - Zažili šok! Napätie na Markíze sa dalo doslova krájať. O drámu v duelovej aréne sa totiž postarala fyzicky výrazne oslabená farmárka Lenka Botková (29), ktorá nezvládla náročné silové disciplíny a z obrovského vyčerpania nečakane skolabovala. Jej súperka však vinu razantne odmieta! viac »


Všetkých znechutila: Radosť na markizáckom statku pokazila táto osoba!

Všetkých znechutila: Radosť na
Foto

13.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Z honosnej zábavy sa farmári dlho netešili. Radosť z dobrého jedla i pitia im totiž pokazila ofrflaná súťažiaca Lenka Botková (29), ktorá chrlila verbálne jedy snáď na všetky strany. Takto všetkých znechutila! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.