°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Slávny herec v chúlostivej chvíli: Bruce, tieto FOTO ťa nepotešia!

Bruce Willis
Bruce Willis
Zdroj: SITA
08.01.2019 20:00

LONDÝN - Alkohol ho premohol?! Populárny herec Bruce Willis (63) sa momentálne nachádza v Londýne, kde si vyrobil poriadnu hanbu. Paparazzi ho totiž zvečnili pri odchode z istého klubu, kde hrdina akčných filmov očividne čo-to vypil. A ochrankárom dal cestou domov poriadne zabrať!


Hoci okolo slávnych ľudí a prominentov je akási ilúzia dokonalosti, v skutočnosti aj celebrity sú len ľudia z mäsa a kostí. Dokazujú to najmä paparazzi zábery, na ktorých sú hviezdy zachytené bez úprav, líčenia, dokonalého outfitu a neraz aj v chúlostivej situácii. 

Svoje by o tom aktuálne vedel hovoriť Bruce Willis. Pre toho pohľad na bulvárne stránky dnes určite nebol príjemný. Viaceré média totiž zaplavili fotky, na ktorých je zvečnený pri odchode z istého londýnskeho baru. 

Nie je isté, či za to mohla únava alebo alkohol, avšak zmorený Brucea cestou do auta potreboval pomoc. Podopierali ho hneď dvaja ochrankári, ktorým sa slávny herec určite môže poďakovať za to, že si nevyrobil väčšiu hanbu. 

Bruce Willis cestou z istého londýnskeho klubu potreboval pomoc.
Bruce Willis
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Bruce Willis Bruce Willis cestou z Na tieto fotky Brucea Bruce Willis s manželkou Bruce Willis s manželkou. Bruce Willis má po Bruce Willis

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články