Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Slávni exmanželia opäť spolu: FOTO, ktoré stojí za to!

Demi Moore a Bruce Willis
Demi Moore a Bruce Willis
Zdroj: Instagram
07.04.2020 17:00

LOS ANGELES - Niet nad dobré vzťahy! Demi Moore (57) a Bruce Willis (65) tvorili svojho času zamilovaný a šťastný pár. Ich 13-ročné manželstvo však súd v roku 2000 rozviedol. A hoci sa milostný život každého z nich uberal vlastným smerom, nezanevreli na seba. Tu máte dôkaz!


Nie je tomu tak dávno, čo Demi Moore uviedla na trh svoju knihu s názvom Inside Out, v ktorej prezradila množstvo šokujúcich detailov zo súkromia. Herečka rozoberala detstvo, kariéru, ale aj milostný život. Jeho súčasťou sú i exmanželia Freddy Moore, Bruce Willis a Ashton Kutcher.   

Niet pochýb, že práve s Willisom, ktorému porodila dcéry Rumer, Tallulah a Scout, má tmavovláska aj po rozvode vrúcny vzťah. Dokázala to pred pár dňami, keď mu gratulovala k narodeninám. Pri spoločnej archívnej fotografii sa mu poďakovala za tri najúžasnejšie dary, ktoré jej dal - za milované dcéry.    

Demi Moore a Bruce Willis majú spolu tri dcéry. Tie sú pre herečku najvzácnejším darom.
Demi Moore a Bruce
Zdroj: Instagram

Ktovie, či bývalí manželia spolu aj oslávili hercove narodeniny. Avšak mnohých fanúšikov určite potešili fotografie, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach. Pózujú na nich Demi, Bruce, ich dcéry, štvornohí miláčikovia a rodinní priatelia. Zaujímavé je, že všetci prítomní majú na sebe rovnaké oblečenie. Demi a Bruce si s úsmevom na tvári spolu zapózovali a veru, mnohí exmanželia by si z nich mohli zobrať príklad. 

Na záberoch nevidno Willisovu súčasnú manželku Emmu Heming, s ktorou má dve dcérky.   

Demi Moore a Bruce Willis spolu skvele vychádzajú aj po rozvode.
Demi Moore a Bruce
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Demi Moore a Bruce Demi Moore a Bruce Demi Moore a Bruce Zábery zo stretnutia Demi Bruce Willis Demi Moore Bruce Willis a jeho Bruce Willis

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instaram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články