Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Na TOTO svet čakal: Princovia Harry a William sa na pohrebe zblížili... Tieto FOTO hovoria za všetko!

Takýto je skutočný vzťah medzi princom Harrym a jeho bratom Williamom
Takýto je skutočný vzťah medzi princom Harrym a jeho bratom Williamom
Zdroj: Profimedia
17.04.2021 17:36

LONDÝN - O 17.hodine nášho času skončila posledná rozlúčka so zosnulým princom Philipom, ktorá sa konala v kaplnke sv. Juraja. Manžela kráľovnej Alžbety II. do kostola odprevádzal čestný sprievod jeho najbližších, kde nechýbali ani princovia William a Harry.


Po nariadení kráľovnej však bratia nekráčali vedľa seba, medzi nimi bol ich bratranec Peter Phillips. Podľa agentúry AP bolo toto rozhodnutie snahou vyhnúť sa akýmkoľvek nepríjemným okamihom po tom, čo vzťahy Harryho a Williama ochladli, keď sa prvý z menovaných zriekol kráľovských povinností a a s manželkou Meghan sa presťahovali do Ameriky. 

Medzi bratmi Williamom a Harrym počas sprievodu kráčal ich bratranec.
Na TOTO svet čakal:
Zdroj: Tv Markíza

Oddelene sedeli aj počas poslednej rozlúčky. Po Williamovom boku bola jeho manžela Kate, princ Harry sedel sám. Sprvu to teda vyzeralo tak, že za posledné dni, ktoré Harry strávil v Londýne, sa nič nezmenilo. Situácia sa však obrátila po skončení zádušnej omše. Keď smútiaci vyšli z kaplnky a odobrali sa do hradu, bratia v skupinke čakali, kým v aute odíde kráľovná Alžbeta a bolo vidno, že sa medzi sebou zhovárajú. 

Keď smútiace zhromaždenei čakalo na odchod kráľovnej Alžbety, Harry a William sa zdržiavali v jednej skupinke.
Na TOTO svet čakal:
Zdroj: Tv Markíza

Keď sa pobrali na odchod, kráčali vedľa seba, chvíľu aj v spoločnosti vojvodkyne Kate. Tá však potom zaostala a Harry s Williamom išli ďalej bok po boku, pričom to vyzeralo tak, že medzi sebou vedú uvoľnený a družný rozhovor. Vyzerá to teda tak, že rozhodnutie Meghan zostať v Kalifornii, aby si jej manžel napravil vzťahy s rodinou, napokon možno naozaj padlo na úžitok...

Bratia následne odišli spolu a po celý čas sa zhovárali
Na TOTO svet čakal:
Zdroj: Tv Markíza

Na TOTO svet čakal:
Zdroj: TA3

Na TOTO svet čakal:
Zdroj: TA3

Na TOTO svet čakal:
Zdroj: Tv Markíza


Galéria

Takýto je skutočný vzťah

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články