Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

TEHOTNÁ Fabušová šokovala ľudí: Je v štvrtom mesiaci ale… Verejne vytasila HOLÉ PRSIA!

Miroslava Fabušová sa
Miroslava Fabušová sa "preslávila" vďaka autonehode s Borisom Kollárom
Zdroj: Instagram M.F.
22.07.2021 10:30

BRATISLAVA - Meno Miroslava Fabušová (37) nie je v slovenskom šoubiznise žiadnym neznámym pojmom, no minulý rok sa začalo skloňovať oveľa častejšie. Práve vtedy totiž sedela s predsedom parlamentu Borisom Kollárom vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala. Po nejakom čase sa zdalo, že brunetka je z najhoršieho vonku, no vyšlo najavo, že problémov mala oveľa viac...


Fabušová bola totiž úplne doráňaná, musela sa pripraviť na komplikovanú operáciu. Takisto vyšlo najavo, že sa stará o ochrnutú maminu, má za sebou niekoľko potratov, no a aby toho nebolo málo, vo februári ju neznámy agresor dobil rovno pred jej bytom. Ako čerešnička na záver – len pár dní potom skončila v rukách polície pre alkohol za volantom. V pomerne krátkom období toho teda skutočne prežila viac než dosť.

Aktuálne sa zdá, že sa jej život konečne obracia k dobrému. Sexi brunetka sa priznala, že pod srdcom nosí dieťatko, no vzhľadom k tomu, že v minulosti o nenarodené bábätko niekoľkokrát prišla, k tejto šťastlivej novinke zo súkromia sa zatiaľ veľmi nevyjadruje. 

Namiesto toho však svojich priaznivcov teší inými intímnosťami. A to doslova. Tehotná Fabušová totiž aktuálne na Instagram zavesila fotku, pri ktorej sa budú chytať za hlavu minimálne ženy. Hoci bola Mirka vždy extrovertná a na konte má mnoho poriadne pikantných záberov, zrejme málokto by čakal, že sa budúca mamička vystaví na sociálnej sieti úplne nahá. 

Mirka Fabušová zverejnila takýto erotický záber.
TEHOTNÁ Fabušová šokovala ľudí:
Zdroj: Instagram M.F.

Teda, aspoň čo sa týka jej hrudníka. Ten pyšne a bez podprsenky vyfotila v zrkadle a následne sa sexi snímkou pochválila aj verejne. Jediné, čo jej bujný dekolt zahaľuje, sú čierne krížiky, ktorými si prekryla bradavky. Čo myslíte, je niečo takéto hodné tehotnej dámy? 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Miroslava Fabušová sa Mirka Fabušová Miroslava Fabušová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články