Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Topky TV

30 rokov po revolúcii: Malachovská, Nikodým aj Vinczeová spomínajú na prelomový rok... TOTO im chýba!

Rok 1989 bol prelomový!

Rok 1989 bol prelomový!

Video
včera o 13:00

BRATISLAVA - 17. november sa zapísal do dejín ako prelomový deň pre Čechov a Slovákov. Pred tridsiatimi rokmi vyšli do ulíc študenti, ktorí nežný prevrat začali. Slovami "máme holé ruce" bojovali za demokraciu a pridávali sa k nim i herci a mnohí ďalší ľudia. Štrngali kľúčmi a tento deň bol pre našu slobodu dôležitý. Na revolučné obdobie a vôbec na ... viac »

Obrovská radosť známeho moderátora: Adopcia... O chvíľu budú traja!

Obrovská radosť známeho moderátora:
Foto

27.12.2018 10:30

BRATISLAVA - Už šesť rokov je ženatý, k prvému potomkovi sa však ešte nedopracoval. Moderátor Valér Ferko sa nikdy netajil tým, že by sa v budúcnosti veľmi rád stal otcom. Keďže sa ale momentálne naplno venuje svojej moderátorskej kariére a manželke Silvii, ktorá rozbieha svoj vlastný biznis, dvojica sa rozhodla, že nového člena rodiny si adoptuje. viac »


Moderátorka Kormúthová sa nezdá: Na verejnosti jemná dáma a v súkromí... Domácnosť v pozore!

Moderátorka Kormúthová sa nezdá:
Video

26.12.2018 17:00

BRATISLAVA - Vianočné sviatky si užívajú naplno aj slovenské celebrity. Výnimkou nie je ani Kristína Kormúthová (33), ktorá s rodinou dodržiava tradície ako sa patrí. Hoci na verejnosti pôsobí ako jemná a upravená dáma, v súkromí je všetko inak. Rodina je v pozore kvôli jedinej veci, do ktorej sa jej nesmú montovať. V rozhovore si zaspomínala aj na vianočný zázrak z detstva. viac »


Rozlietané sviatky Lukáša Adamca: Hudbe obetuje rodinu!

Spevák a rodák z
Video

26.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Hoci sa mnohým zdá práca v šoubiznise ako vysnívaný džob, umelci najlepšie vedia, koľko času musia svojej kariére obetovať. Inak na tom nie je ani Lukáš Adamec (31). Obľúbený spevák si občas naozaj nevydýchne a kým väčšina z nás má koncom decembra vyložené nohy v teple domova, on koncertuje. V rozhovore nám prezradil, ako zvláda svoju vášeň ... viac »


Radikálny krok slovenského speváka: K tomuto ho dohnali kruté vtipy?!

Radikálny krok slovenského speváka:
FotoVideo

26.12.2018 11:00

NITRA - Miko Hladký (46) sa na Vianoce vždy teší. V tomto období sa stáva hlavne otcom a rodinná pohoda je u nich doma prvoradá. Sekať dobrotu však dlho nevydrží, a tak už na Silvestra opäť vytasí dušu rockera. Keď sa baviť, tak naplno. Okrem toho nám v rozhovore líder skupiny Gladiator prezradil, aké si dáva novoročné predsavzatia. Toto vás poriadne prekvapí! viac »


Slovenský herec otvorene o boji s ťažkým ochorením: Ledva udržal slzy!

Slovenský herec otvorene o
Video

26.12.2018 06:00

BRATISLAVA - Juraj Bača (31) patrí medzi hereckých obľúbencov, najmä čo sa týka ženského pohlavia. Okrem toho, že je šikovný v tom, čo robí, angažuje sa aj v pomoci iným a podporuje charitatívne projekty. Jeden taký aj nedávno moderoval a čelil obrovskému vnútornému zápasu. Kvôli ťažkému ochoreniu ledva udržal slzy. viac »


To si robí srandu?! Sviatočné menu najkrajšej Slovenky vás dostane...TOTO nemôže myslieť vážne!

To si robí srandu?!
Video

25.12.2018 17:00

ORAVSKÝ PODZÁMOK - Karolína Chomisteková (25) prežíva Vianočné sviatky doma na Orave v kruhu najbližších. Teší sa, že môže byť konečne spolu s celou rodinou naraz, čo sa počas roka často nestáva, keďže sú všetci zaneprázdnení a rozlietaní. Neuveríte, aké vianočné menu má jedna z najkrajších Sloveniek! viac »


Sviatky Emmy Drobnej: Polnoc v slzách a šok z kuriózneho darčeku od mamy... To čo jej chcela naznačiť?

Sviatky Emmy Drobnej: Polnoc
Video

25.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Ema Drobná (24) sa pred Vianocami nezastaví. Popri rôznych pracovných povinnostiach jej na prípravy veľa času nezostáva. Speváčka si však s nákupom darčekov ťažkú hlavu nerobí. S rodinou sa rozhodli, že tento rok budú mať Vianoce viac pohodové a vymysleli si naozaj zaujímavý systém... viac »


VIDEO Osobnosti slovenského šoubiznisu prajú všetkým čitateľom Topiek krásne Vianoce!

VIDEO Osobnosti slovenského šoubiznisu

24.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Dočkali sme sa a najkrajšie sviatky v roku sú opäť tu! Ku všetkým, ktorí celý rok poslúchali zavíta štedrá nádielka lásky, šťastia, zdravia, radosti a pokoja. Veselé a krásne Vianoce prajú všetkým našim čitateľom známe tváre z divadla, televíznej obrazovky či športu. viac »


Perinbaba mala byť celkom iná: Takto mala pôvodne vyzerať obľúbená vianočná rozprávka!

Perinbaba mala byť celkom
Video

24.12.2018 13:00

BRATISLAVA - Už neuveriteľných 33 rokov sa Perinbaba spája s najkrajšími sviatkami v roku. Táto kultová rozprávka však takmer nevznikla. Pôvodne mal totiž režisér Juraj Jakubisko (80) vytvoriť niečo celkom iné. Z Nemecka mu dokonca volali, či objavil novú, dovtedy nepoznanú rozprávku od bratov Grimmovcov. viac »


Emotívna bodka za rokom 2018: Plakali diváci, plakali herci a... Prečo nedostali ANI CENT?!

Emotívna bodka za rokom
Video

23.12.2018 17:00

BRATISLAVA - Pomyselnú bodku za ďalším rokom v slovenskom šoubiznise už tradične "napísalo" divadlo Nová scéna. Uplynulý týždeň sa niesol v znamení rovno dvoch výnimočných podujatí. Vianočného koncertu pod taktovkou Patrika Vyskočila a derniéry famózneho muzikálu Rómeo a Júlia. viac »


Slovenská herečka kašle na tradície: Stromček v dome nebude... TOTO je dôvod!

Slovenská herečka kašle na
Video

22.12.2018 17:00

BRATISLAVA - Stromček nebude! Takouto novinkou zaskočila herečka, moderátorka a speváčka zo zoskupenia S hudbou vesmírnou - Dominika Morávková Zeleníková (28). Ako teda budú vyzerať Vianoce u nich doma a kde nájdu darčeky? viac »


Dominika Mirgová pod paľbou kritiky: TOTO odkazuje ľuďom za nechutné poznámky!

Dominika Mirgová pod paľbou
Video

21.12.2018 13:30

BRATISLAVA - Na hlavu Dominiky Mirgovej (26) sa nedávno zniesla veľká vlna kritiky. Speváčka si odniesla množstvo nepríjemných komentárov, pretože sa v novom klipe k piesni Noc Patrí nám odvážila obliecť do sexi oblečenia. Kým v zahraničí je niečo také bežnou praxou, našej speváčke Slováci vyčítali, že by mala prihliadať na to, že je matkou... viac »


Stratená hviezda markizáckej Ordinácie po rokoch: Vykopli ho kvôli drogám... Takto je na tom teraz!

Stratená hviezda markizáckej Ordinácie
Video

21.12.2018 05:45

BRATISLAVA - Po rokoch sa opäť objaví v televízii. Mal sľubne našliapnutú kariéru vďaka Ordinácii v ružovej záhrade, no jeho hviezda pohasla, keď sa dostal do problémov s alkoholom a drogami. Ján Alžbetkin (27) sa však už v januári vráti na televízne obrazovky. Prezradil nám, ako sa preniesol cez ťažké obdobie a čo robil! viac »


Kramárova dcéra už nie je dievčatko: Vyrástla z nej sexi kočka a... Wau, ona spieva?

Kramárova dcéra už nie
Video

19.12.2018 12:30

BRATISLAVA - Nikto z nás nemladne a dvojnásobne to platí o deťoch. Tie rastú ako z vody, až sa nestíhame čudovať, kedy sa z malých rozkošných ratolestí stihli stať samostatní a dospelí ľudia. Inak na tom určite nie je ani Maroš Kramár (59), pyšný tatko troch detí. Pozrite sa, ako dnes vyzerá jeho najstaršia Tamarka (18)! viac »


VIDEO Verešová sa odviazala na cigánske pesničky: To musíte vidieť!

Sexi postavu si mama
Video

09.12.2018 15:00

PRAHA - Andrea Verešová (38) sa nikdy netajila tým, že je mimoriadne temperamentná žena a občas si vie naozaj uletieť. Minulú zimu sa hitom internetu stalo video, kde sa modelka rozjašila pred vianočným stromčekom a počas tancovania sa šmykla a vyrútila na zem. Teraz však opäť dokazuje, že pohyb jej nie je cudzí. Aha, ako to rozprúdila! viac »


Slovenský herec zamilovaný do kolegyne: Horúce bozky... Tvária sa, že sa nič nestalo!

Slovenský herec zamilovaný do
Video

06.12.2018 13:50

BRATISLAVA - Ján Koleník (39) je slovenským sexsymbolom a mnohé ženy by dali čokoľvek za to, aby o ne sympatický umelec mal záujem. Herecká kolegyňa Kristína Turjanová (39) však o jeho náklonnosť nestojí. Teda minimálne v seriáli Oteckovia. Seriálový Adam sa do nej totiž bezhlavo zamiloval. A padol aj horúci bozk... Musí sa však tváriť, že sa nič nestalo! viac »


Nezhody Tůmu s partnerkou tesne pred pôrodom: Chce rodiť do vody... Filip je zásadne proti!

Nezhody Tůmu s partnerkou
Video

04.12.2018 13:00

BRATISLAVA - Filip Tůma (40) je v reálnom živote otcom dvoch malých detí, ktoré má s hereckou kolegyňou Nelou Pociskovou (28). Na úlohu štvornásobného otca sa však v týchto chvíľach pripravuje v seriáli Oteckovia. So svojou manželkou Luciou (Monika Hilmerová) sa však nedokáže zhodnúť na spôsobe, akým ich štvrté dieťa privedie na svet. Blondínka chce ... viac »


Vysnívaná dovolenka Zory Czoborovej: Pavúky, komáre a... To myslí vážne?

Vysnívaná dovolenka Zory Czoborovej:
Video

27.11.2018 14:30

BRATISLAVA - Hoci už má po päťdesiatke, stále sa drží vo forme, cvičí ako najatá a zároveň stíha cestovať a pracovať na DVD-čkách. Zora Czoborová (51) v novembri pokrstila hneď tri, na ktorých pracovala dlhšie. Okrem pracovných fitpobytov križuje svet so svojím manželom Petrom. Má aj vysnívanú destináciu, ktorá by však mnohých odradila. viac »


TOTO sa dialo za dverami bytu Jarmily Hargašovej: Spuchnuté oči a.... Zatvárala som sa do izby!

TOTO sa dialo za
Video

24.11.2018 15:00

BRATISLAVA - Diváci ju vídali na obrazovkách RTVS, bola hviezdou športových správ. V júli však odišla za manželom do Ameriky a tak sa z televízie vytratila. Jarmila Lajčáková-Hargašová (51) sa divákom opäť prihovorí ako moderátorka galavečera Noc nádejí, ktorý je plný emócií a nenechá nikoho chladným. Po nakrúcaní priznala, prečo sa zatvárala do izby. viac »


Medzi Koleníkom a jeho kolegyňou to poriadne iskrí: Pozrite, sexi tanec ho úplne vyviedol z miery!

Medzi Koleníkom a jeho
Video

22.11.2018 13:30

BRATISLAVA - Ján Koleník približne pred mesiacom doplnil partiu seriálových Oteckov. Spolu s ním sa v deji začala objavovať aj jeho herecká kolegyňa Kristína Turjanová. A hoci spočiatku sa dvojica príliš v láske nemala, teraz sa zdá, že to medzi nimi začína iskriť. Seriálového Adama vyviedol z miery Zuzin sexi tanec. Pozrite! viac »


Najčítanejšie články