Nedeľa, 28. november 2021. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

SEXI špeciálne vystúpenie v markizáckej Tvári: VIDEO Chlapi ledva dýchali!

Známe Slovenky ako sexi The Pussycat Dolls.
Známe Slovenky ako sexi The Pussycat Dolls.
Zdroj: Tv Markíza
04.04.2021 11:00

BRATISLAVA - Už dnes večer televízia Markíza odvysiela 5. epizódu šiestej série šou Tvoja tvár znie povedome. Už je akýmsi zvykom, že klasických osem vystúpení súťažiacich osvieži aj jedno nesúťažné číslo. Tentokrát sa sexi slovenské krásky zahrajú na The Pussycat Dolls. A chlapi pri pohľade na ich úsporné kostými a zvodné pohyby ledva dýchali!


Šesticu zvodných kočiek z americkej skupiny The Pussycat Dolls stvárnili nemenej sexi Slovenky: modelka Saša Gachulincová, speváčky Veronika Strapková, Mamba Dasha Šarközyová, Ivana Regešová a Veronika a Daniela Nízlové z dua TWiiNS. 

VIDEO: Známe Slovenky ako The Pussycat Dolls v markizáckej Tvári

A hoci vystúpenie to bolo naozaj kvalitné a na svoje si prišli aj ženy, rozhodne viac tento potešilo prítomných pánov. Svedčí o tom aj reakcia porotcov. Zatiaľ čo Mário Kuly Kollár a Juraj Šoko Tabaček sa po čísle okamžite postavili, ich dve ženské kolegyne - Lujza Garajová Schrameková a Zuzana Kubovčíková Šebová zostali sedieť. 

SEXI špeciálne vystúpenie v
Zdroj: Tv Markíza

A dôvod bol vraj úplne jednoduchý, priznala ho prvá zo spomínaných - závisť. „My sme sa nepostavili, lebo sme vám trochu závideli... Hovorím za seba,“ vysvetlila Lujza. Treba však povedať, že jej kolegyňa Zuzka je vo vysokom štádiu tehotenstva, a tak v jej prípade zohráva úlohu aj fakt, že sa jej už zo stoličky tak ľahko nevstáva.

No ale ďalšie slová sú už zbytočné. Ukážku vystúpenia si pozrite vo VIDEU vyššie!

Saša Gachulincová, Veronika Nízlová, Veronika Strapková, Mamba Dasha Šarközyová, Daniela Nízlová a Ivana Regešová ako The Pussycat Dolls.
SEXI špeciálne vystúpenie v
Zdroj: Tv Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články