Utorok, 27. júl 2021. Meniny má Božena, zajtra Krištof.

FOTO Dráma v bratislavskom obchodnom centre: Bývalá tenistka zažila na eskalátore hrôzu

Romana Tabaková
Romana Tabaková
Zdroj: FB/Romana Tabak
07.12.2019 09:20

BRATISLAVA - Eskalátory (pohyblivé schody) sú neodmysliteľnou súčasťou nákupných centier. Pre psov však predstavujú hrozbu. Vedomá si toho bola aj bývalá slovenská tenistka Romana Tabaková, ktorá si svoju sučku Penelope pred vstupom na eskalátor v obchodnom dome pri brehu Dunaja vzala do náruče. Napriek tomu sa jej prihodilo nešťastie, po ktorom varuje ostatných.


Vaše tipy

Bol to otrasný pohľad! Labka Romaninho štvornohého miláčika uviazla v eskalátore. „Držala som ju na rukách, začala sa mi trepať, tak som ju dala dole a Penelope sa zakliesnila labka do eskalátora,“ opisuje nepríjemný zážitok Tabaková. „Hrôza! Všade krv! Pazúriky jej prišili, ale mohlo to dopadnúť oveľa horšie!“ dodala.

Romana so zranenou Penelope utekala k veterinárnemu lekárovi.
Romana Tabaková
Zdroj: FB/Romana Tabak

Čítajte aj: Stačilo pár viet a Patrícii sa študenti z Mlynov poskladali na letenku z Mexika: FOTO Vyrazila im dych

Nepríjemnosť s pudlíkom sa bývalej športovkyni prihodila v stredu (4. decembra) v bratislavskom nákupnom centre na brehu Dunaja.

Romana Tabaková
Zdroj: FB/Romana Tabak

„Dávajte si pozor a držte ich vždy na rukách,“ odkázala ľuďom Romana, ktorá tŕpne, čo bude s Penelope. „Teraz musíme týždeň počkať, či sa prišité pršteky ujmú, alebo pôjdu preč,“ povedala.


Galéria

Romana Tabaková Romana so zranenou Penelope Romana Tabaková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články