Rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Rozhovory

Marianna Ďurianová rok tvárou športu RTVS: Otvorene o práci... Úplne som stratila súkromie!

Marianna Ďurianová

Marianna Ďurianová

02.11.2018 10:30

SLIAČ - Je krásna, úspešná a popri kariére v televízii sa bez problémov stíha venovať aj materským povinnostiam. Marianna Ďurianová (41) takmer pred rokom prekvapila svojich fanúšikov, keď sa rozhodla zo spravodajstva presedlať na športovú oblasť. My sme ju nedávno stretli na víkendovom pobyte v hoteli Kaskády, kde nám porozprávala o tom, ako sa jej ... viac »

Nová hviezda Paneláku: O odvážnych scénach, o svojom vysnívanom mužovi a... Do SuperStar by sa už neprihlásila!

Nová hviezda Paneláku: O
Foto

14.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Sympatická ryšavka Bronislava Kováčiková (21) aktuálne hviezdi na obrazovkách Jojky ako divoká Lea v obľúbenom seriáli Panelák. Keďže ide o jej prvú väčšiu televíznu úlohu, zavolali sme si ju na rozhovor, aby nám o sebe a svojom živote prezradila viac. Prečítajte si, ako sa jej stvárňovali odvážne scénky s Milom Kráľom (41), akí muži sa ... viac »


Denisa Mendrejová bez zábran: Priznala, že jej otec kašle na vnučky i to, či bude svadba a ďalšie dieťa

Denisa Mendrejová bez zábran:

07.05.2017 21:50

BRATISLAVA – Prezradila aj to, čo ste doteraz netušili! Kráska Denisa Mendrejová (30) sa zviditeľnila pred 8 rokmi, keď sa stala Miss Universe SR 2009. Odvtedy sa u nej toho veľa zmenilo. Zaľúbila sa do známeho podnikateľa Slavomíra Hatinu (41) a stala sa mamou dvoch rozkošných dcér. Charizmatická blondínka bez problémov odvetila na každú našu zvedavú ... viac »


Dominika Mirgová: O materstve, prečo odišla od Jaroša, ako žije v súkromí...

Dominika Mirgová: O materstve,

30.04.2017 13:00

BRATISLAVA - Dominika Mirgová (25) v súčasnosti patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam. Okrem toho, že sa aktívne venuje hudobnej kariére, stíha aj starostlivosť o dvojročného synčeka Peťka tiež zastáva pozíciu milujúcej manželky. Ako však sama tvrdí, v súkromí je obyčajným dievčaťom, ktoré rovnaké problémy ako ostatní. Ako zvláda svoju domácnosť, ... viac »


Barbora Švidraňová otvorene: O priateľovi, prečo nechce pracovať s Ďurovčíkom a aká je v súkromí...

Barbora Švidraňová otvorene: O

23.04.2017 21:40

BRATISLAVA - Barbora Švidraňová (28) sa do povedomia Slovákov dostala najmä ako seriálová mrcha a neskôr aj ako talentovaná speváčka, ktorá zahviezdila v šou Hlas Česko Slovenska či Tvoja tvár znie povedome. Napriek tomu, že energická ryšavka pôsobí na javisku ako poriadna dračica, prekvapila nás priznaním, že v súkromí je skôr introvert a bujarú spoločnosť ... viac »


Eva Máziková priznala, ako zbalila svojho muža: Prebrala ho inej! Bol zasnúbený...

Eva Máziková priznala, ako

16.04.2017 22:00

BRATISLAVA – Toto ste o nej doteraz netušili! Eva Máziková (67) momentálne hviezdi v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, no diváci ju poznajú už roky. Zviditeľnila sa nielen svojím hlasom ako speváčka, ale aj hereckou úlohou vo filme Pacho, hybský zbojník, kde ako Hanka tlačila kapustu. Okrem toho sme ju mohli vidieť aj v rôznych iných šou ako ... viac »


Najčítanejšie články