Voľby 2012 – Parlamentné voľby Slovensko | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Voľby 2012

Dzurindov útok na Figeľa: Šéfom pravice môže byť len ten, kto nepôjde so Smerom

Dzurindov útok na Figeľa:

09.03.2012 10:59

BRATISLAVA - Lídrom pravice môže byť len ten, kto nepôjde do koalície so stranou Smer-SD. Na dnešnej tlačovej konferencii bez možnosti kladenia otázok to vyhlásil líder SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda. viac »


Vyše polovica ľudí pozerá na voľby s obavami až beznádejou

Vyše polovica ľudí pozerá

09.03.2012 10:35

BRATISLAVA - Viac ako polovica (51,7 percenta) voličov si predčasné voľby spája s negatívnymi emóciami: obavami až beznádejou. viac »


Predvolebná roztržka v KDH: Pár dní pred voľbami stret kvôli kampani!

Aplikácia, ktorou kandidát na
Foto

09.03.2012 09:49

BRATISLAVA – V KDH to tesne pred voľbami poriadne vrie. Podpredseda strany Július Brocka sa totiž dostal do konfliktu so straníckym kolegom Miroslavom Vetríkom, ktorý si vystrelil tak z neho ako aj ďalších čelných predstaviteľov kresťanských demokratov. Zosmiešnil ich totiž svojským spôsobom, z Jána Figeľa, Pavla Hrušovského a ďalších totiž spravil ... viac »


V deň volieb sa v Bratislave uskutoční sviečková manifestácia

V deň volieb sa

09.03.2012 09:30

BRATISLAVA - Na Hodžovom námestí v Bratislave sa počas volieb uskutoční sviečková manifestácia. Aktivisti z hnutia Generácia '89 dňa 10. marca 2012 usporiadajú smútočnú akciu a vyzývajú ľudí aby si prišli uctiť ušliapavanú demokraciu zapálením sviečky a minútou ticha. viac »


Exprezident Kováč vyzýva ľudí, aby íšli voliť

Exprezident Kováč vyzýva ľudí,

09.03.2012 08:40

BRATISLAVA – Bývalý prezident SR Michal Kováč vyzýva ľudí, aby prišli v sobotu voliť. viac »


Simpsonovci sa zapojili do volebnej kampane: Zlízli si to takmer všetky strany!

Simpsonovci sa zapojili do
Foto

08.03.2012 19:39

BRATISLAVA – To, čo sa šuškalo po celom Slovensku v posledných dňoch, sa stalo realitou. Na internet totiž unikli dlho očakávané a doteraz nezverejnené zábery našich politických strán. Gorila a Sasanka pri nich vyzerajú ako maličkosť. Sociálnymi sieťami či mailmi sa šíri svetelnou rýchlosťou. Prišla aj k nám do redakcie, ale keďže sme sa ju rozhodli ... viac »


Prieskum MVK: SMK v parlamente, Smer by vládu nezostavil

Prieskum MVK: SMK v

08.03.2012 19:37

BRATISLAVA - Návrat Strany maďarskej koalície (SMK) do parlamentu signalizuje najnovší prieskumu voličských preferencií agentúry MVK, podľa ktorého by táto neparlamentná strana dostala v predčasných voľbách 5,5 percenta hlasov respondentov a zastupovalo by ju 10 poslancov. viac »


Politici v kampani za hviezdy: Pozrite si ich herecké výkony!

Politici v kampani za
Video

08.03.2012 19:35

BRATISLAVA - Herecké umenie v predvolebnej kampani, ktorá na Slovensku vrcholí, sa nedá uprieť viacerým politikom. Poslanci SaS sa kvôli voličom vyzliekli, Ján Slota zase sadol za volant autobusu, Tomáš Galbavý sa predstavil ako akčný hrdina a Rafael Rafaj nebojácne nastúpil v zápase proti hokejovým obrom. Tak aj takto sa politici pokúsili zaujať v ... viac »


Fico: Na volebný deň sú pripravené obrovské provokácie

Fico: Na volebný deň

08.03.2012 18:59

BRATISLAVA - Počas volebného dňa sa chystajú obrovské provokácie. Na dnešnej tlačovej konferencii po poslednom centrálnom predvolebnom mítingu to vyhlásil líder Smeru-SD Robert Fico. viac »


Zelení sa vyfarbili, nechutnosti v predvolebnej kampani pokračujú

Zelení sa vyfarbili, nechutnosti

08.03.2012 18:28

BRATISLAVA - Údajní „Zelení“, ktorí kandidujú ako číslo 1, začali podporovať stranu 99 % občiansky hlas. Za oboma politickými subjektami sú podnikatelia s priezviskom Weiss. viac »


Rozhodujúci súboj volieb u Puškárovej: Fico a Dzurinda na ostrie noža po 6 rokoch!

Rozhodujúci súboj volieb u
Video

08.03.2012 17:48

BRATISLAVA - Už v sobotu sa otvoria dvere volebných miestností a Slováci rozhodnú, kto sa dostane do parlamentu a zostaví budúcu vládu. Politické strany tak majú poslednú šancu získať hlasy voličov v súboji, ktorý vyvrcholí dnes večer na Markíze. Moderátorka Zlatica Puškárová bude v historických priestoroch národnej rady hostiť predsedov piatich strán, ... viac »


Slota sa zbavil ďalšieho kritika: Dva dni pred voľbami vyhodil z kandidátky exministra!

Slota sa zbavil ďalšieho

08.03.2012 15:41

BRATISLAVA - Slovenská národná strana (SNS) stiahla z kandidačnej listiny do predčasných parlamentných volieb svojho poslanca a exministra školstva Jána Mikolaja. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa SNS Jana Benková. Podobne ako Mikolaja vyhodil Slota z kandidátky aj Belousovovú deň pred komunálnymi voľbami v októbri 2010. viac »


Matovič si už kladie podmienky pre podporu pravicovej vlády

Matovič si už kladie

08.03.2012 15:38

BRATISLAVA – Hoci Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti sa ešte nedostali do parlamentu, už teraz si kladú podmienky pre podporu potenciálnej stredo-pravej vlády. viac »


Zosmiešnení Zelení: "Perla" predvolebnej kampane prehovorila o tréme v priamom prenose!

Zosmiešnení Zelení:
Video

08.03.2012 14:55

BRATISLAVA – Predvolebný Súboj v televízii Markíza sa zrejme zapíše do histórie najvtipnejších politických diskusií ostatných rokov. Postarala sa o to mladá tajomníčka novovzniknutej strany Zelení Petra Smreková, ktorá v pondelok zaujala divákov nielen svojím nevinným až infantilným zjavom, svoj prejav okorenila neznalosťou kandidátov, ktorých zastupovala ... viac »


Anonymous vyzývajú vo VIDEU Slovákov: Nevoľte Fica a stranu Smer!

Anonymous vyzývajú vo VIDEU
Video

08.03.2012 14:49

BRATISLAVA - Slovenskí prívrženci skupiny Anonymous pred tromi dňami na Facebooku vyzvali občanov, aby nevolili stranu Smer-SD a Roberta Fica. To, že svoj odkaz myslia vážne, potvrdili aj hacknutím regionálneho webu zilina.strana-smer.sk, kde umiestnili svoje vyhlásenie spolu s videom. viac »


Belousovovej strana nepredložila predbežnú správu o kampani

Belousovovej strana nepredložila predbežnú

08.03.2012 14:46

BRATISLAVA - Tri politické subjekty si nesplnili zákonnú povinnosť a nepredložili predbežné správy o financovaní nákladov na voľby do Národnej rady SR. viac »


Danko: Pre falošné podpisy a Berényiho sú voľby ohrozené

Danko: Pre falošné podpisy

08.03.2012 10:47

BRATISLAVA - Predčasné parlamentné voľby, ktoré sa uskutočnia 10. marca, sú podľa prvého podpredsedu SNS Andreja Danka ohrozené jednak pre kauzu s falošnými podpismi, ale aj preto, že predseda SMK József Berényi už zrejme nie je slovenským občanom. viac »


Predvolebný šok: Policajti nabehli k mužovi, že nemôže voliť, vraj už nie je Slovák!

Olivér Boldoghy

07.03.2012 20:05

KOMÁRNO - Olivéra Boldoghyho, ktorého úrady vyškrtli zo zoznamu občanov SR krátko po tom, ako sa priznal, že disponuje aj maďarským štátnym občianstvom, navštívili dnes príslušníci Policajného zboru. viac »


Belousovovej útok na SNS: Zobrali 1,5 milióna z penťáckej banky!

Belousovovej útok na SNS:

07.03.2012 19:55

BRATISLAVA - Šéfka NaS Anna Belousovová sa opäť raz vyjadrila na adresu svojej materskej strany, SNS. V relácii Markízy uviedla, že národniari Jána Slotu zobrali peniaze na svoju kampaň z Privatbanky, ktorá patrí do portfólia skupiny Penta. Išlo vraj o 1,5 milióna eur. Čím ručili za tie úvery?, zamýšľala sa. viac »


Weiss bol pre podpisy 99% na detektore lži: Tvrdí, že prešiel!

Kandidát strany 99% Občianský

07.03.2012 17:25

BRATISLAVA - Kandidát a sponzor strany 99 percent Ivan Weiss bol dnes pre podozrenie z falošných podpisov na detektore lži. Odpovedal na dve otázky - či si je vedomý toho, že by ktorýkoľvek člen 99 percent poveril kohokoľvek zbieraním falošných podpisov pre stranu a či vie potvrdiť, že 99 percent predložilo ministerstvu vnútra najmenej 10.000 platných podpisov. viac »


Najčítanejšie články