Voľby 2012 – Parlamentné voľby Slovensko | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Voľby 2012

Polícia varuje pred mimoriadnou situáciou: Vyhrážky narušením volieb!

Polícia varuje pred mimoriadnou

07.03.2012 16:30

BRATISLAVA - Ústredná volebná komisia (ÚVK) dnes vyzvala okrskové volebné komisie, aby v prípade možného narušenia sobotňajšieho hlasovania v predčasných parlamentných voľbách okamžite kontaktovali políciu. ÚVK totiž dostala od polície bližšie nešpecifikovanú informáciu, že narušenie volieb je možné. viac »


Voliči sa najviac zaujímajú o preferencie, Smer a Mojsejovú

Nora usporiadala vlastnú tlačovku

07.03.2012 15:16

BRATISLAVA - Podľa aktuálnych rebríčkov najvyhľadávanejších slov vo vyhľadávači Google na Slovensku sa slovenskí používatelia v súvislosti s blížiacimi sa parlamentnými voľbami okrem všeobecných informácií o voľbách taktiež intenzívne zaujímajú o predvolebné prieskumy a preferencie jednotlivých strán. viac »


Matovičovci chcú voličom rozdávať odmeny, môže ísť o korupciu

Igor Matovič

07.03.2012 15:13

BRATISLAVA - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igora Matoviča plánujú v sobotu 10. marca počas volieb odmeňovať ľudí, ktorí pôjdu voliť. Pre prvovoličov pripravili 20.000 tričiek so štátnym symbolom a nápisom Máme radi túto krajinu. Pre ďalších voličov majú iné prekvapenie. viac »


Polícia nepristúpi na predvolebnú hru strany 99%

Jaroslav Spišiak

07.03.2012 14:45

BRATISLAVA - Policajný zbor nepristúpi na formu verejnej komunikácie, akú v prípade preverovania petičných hárkov zvolilo hnutie 99 % - občiansky hlas. "Politická strana 99 % - občiansky hlas vedie v súčasnosti volebnú kampaň na konfrontačnom základe. Policajný zbor predstavuje ako zlo, oni sú dobro, ktorých je potrebné podporiť v ich boji proti zlu," ... viac »


Belousovová: Národnú politiku na rozdiel od SNS nezneužívam na kradnutie

Anna Belousovová

07.03.2012 14:13

BRATISLAVA - Strana Národ a Spravodlivosť (NaS) je alternatívou skutočnej národnej politiky. Tvrdí to jej predsedníčka Anna Belousovová, ktorá predtým pôsobila v SNS. Rozdiel medzi oboma stranami vidí v tom, že národnú politiku nepoužíva ako nástroj na vlastné obohacovanie. viac »


Slota: To, čo urobil maďarský tajomník, možno prirovnať ku Goebbelsovi

Ján Slota

07.03.2012 11:46

BRATISLAVA - Slovenská národná strana (SNS) protestuje proti agresívnej reakcii oficiálnych politických kruhov Maďarska vo vzťahu k voľbám na Slovensku. Uviedol to dnes líder národniarov Ján Slota v reakcii na výrok tajomníka maďarského ministerstva zahraničných vecí Zsolta Németha, že maďarská vláda považuje za žiaduce, aby SMK v nadchádzajúcich voľbách uspela. viac »


Bugár: Tajomník maďarského rezortu priamo zasahuje do volieb

Béla Bugár

07.03.2012 11:19

BRATISLAVA - Tajomník maďarského ministerstva zahraničných vecí Zsolt Németh priamo zasahuje do slovenských parlamentných volieb, keď odporúča voliť SMK. V reakcii na Némethovo vyjadrenie, že maďarská vláda považuje za žiaduce, aby SMK v nadchádzajúcich voľbách uspela, to uviedol predseda Mostu-Híd Béla Bugár. viac »


Problémom Slovenska je pre Sulíka prílišná ľavicová orientácia

Problémom Slovenska je pre

07.03.2012 07:51

BRATISLAVA – Jeden z najväčších problémov Slovenska je podľa predsedu SaS Richarda Sulíka prílišná ľavicová orientácia, ktorá bráni prijímaniu dobrých riešení. viac »


Poslanec Galbavý ako akčný hrdina: Slovensko vďaka nemu len o sekundu uniklo záhube!

Poslanec Galbavý ako akčný
Video

07.03.2012 07:05

BRATISLAVA – Zaujímavý spôsob predvolebnej kampane si zvolil poslanec SDKÚ Tomáš Galbavý. Kým minulý týždeň zaujal zverejnením súkromného telefónneho čísla priamo na volebných bilbordoch, len pár dní nato prekvapil svojimi hereckými vlohami. Predviedol sa ako akčný hrdina, ktorý má Slovensko zachrániť pred politickou skazou! viac »


Fico pripustil, že bude vládnuť sám: Hovorí tomu zodpovednosť!

Fico pripustil, že bude

06.03.2012 22:57

KOŠICE - V prípade, že by strana Roberta Fica Smer-SD získala nadpolovičnú väčšinu v Národnej rade SR v sobotných voľbách, zoberie plnú zodpovednosť za vládnutie v Slovenskej republike. Líder Smeru-SD to dnes vyhlásil na mítingu strany v Košiciach. viac »


Nové predvolebné video: Vtipná antikampaň na stranu 99%!

Nové predvolebné video: Vtipná

06.03.2012 19:20

BRATISLAVA – Predvolebný boj sa začína poriadne vyostrovať. Na internete sa najnovšie objavilo video, ktoré pripomína antikampaň na politickú stranu 99%. Tá čelí v poslednom období viacerým škandálom. viac »


Posledný predvolebný prieskum Focusu: Smer na 100 % vo vláde!

Posledný predvolebný prieskum Focusu:

06.03.2012 17:46

BRATISLAVA - Najnovší predvolebný prieskum agentúry Focus, ktorý robila pre RTVS, ukázal, že na hranici zvoliteľnosti sa ocitlo päť strán. V ohrození sú SDKÚ, SaS, OĽaNO aj 99%, SNS tesne pod hranicou. Až tretina opýtaných pritom tvrdí, že nevie koho bude voliť. Smer by nedokázal vládnuť sám. viac »


Desiatky ľudí dnes v Prešove v rámci kampane SaS upratovali mesto

Desiatky ľudí dnes v

06.03.2012 16:44

PREŠOV - Desiatky ľudí, ktorí žijú väčšinou zo sociálnych dávok, dnes v rámci volebnej kampane SaS čistili okolie autobusovej stanice v Prešove. Muži aj ženy v reflexných vestách s nápisom na chrbte "Chcem prácu, nie dávky", čistili chodníky, zbierali odpadky, hrabali lístie a natierali lavičky na zastávke MHD. viac »


Polícia je pripravená zabezpečiť nerušený priebeh volieb

Polícia je pripravená zabezpečiť

06.03.2012 15:35

BRATISLAVA - Polícia je v súvislosti s voľbami do Národnej rady Slovenskej republiky pripravená na zabezpečenie pokoja, nerušeného priebehu volieb, ako aj ochrany verejného poriadku. viac »


Fico: Lipšic priznal, že pravica okradla Slovensko o 15 miliárd korún

Fico: Lipšic priznal, že

06.03.2012 14:55

KOŠICE – Ak bude Smer-SD po parlamentných voľbách súčasťou vlády, nepripustí privatizáciu strategických podnikov. Vyhlásil to dnes v Košiciach na tlačovej konferencii predseda strany Róbert Fico. viac »


Politológ: Môže tu vzniknúť systém dvoch strán

Politológ: Môže tu vzniknúť

06.03.2012 14:46

BRATISLAVA – Na Slovensku môže dôjsť k polarizácii voličov na priaznivcov ľavicového Smeru a pravicového KDH. Podľa politológa Rastislava Tótha by tak vznikol dvojstranícky systém, ktorý by bol prehľadnejší. viac »


Zahraniční Slováci vo veľkom posielajú hlasy

Zahraniční Slováci vo veľkom

06.03.2012 11:56

BRATISLAVA - Zahraniční Slováci už vo veľkom posielajú späť na Slovensko svoje hlasy do predčasných parlamentných volieb, ktoré budú už v sobotu. viac »


Anonymous deň pred voľbami zaútočí na weby politických strán

Anonymous deň pred voľbami

06.03.2012 10:46

BRATISLAVA - Skupina Anonymous plánuje v piatok zaútočiť na internetové stránky politických strán Smer-SD, SDKÚ-DS, KDH a 99%. viac »


Nevidiaci môžu voliť spolu s asistentom

Nevidiaci môžu voliť spolu

06.03.2012 08:11

BRATISLAVA - Špecifikom pri účasti občanov so zrakovým postihnutím na voľbách je prítomnosť sprievodcu, ktorý má právo ísť s nevidiacim za plentu a pomôcť mu. viac »


Bugára sa snažia zdiskreditovať anonymnými telefonátmi

Bugára sa snažia zdiskreditovať

05.03.2012 19:47

BRATISLAVA - Viacerí obyvatelia južného Slovenska a predstavitelia maďarskej menšiny dostali v posledných dňoch anonymné telefonáty, ktoré majú zdiskreditovať lídra vládnej strany Most-Híd Bélu Bugára. viac »


Najčítanejšie články