Kráľovské rodiny a šľachta | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Kráľovské rodiny a šľachta

Bizarná FOTO z kráľovskej rodiny: Takto vyzerajú bez mejkapu!

Princezny Eugenia a Beatrice.

Princezny Eugenia a Beatrice.

Foto
10.08.2020 17:00

LONDÝN - Slová plné nadšenia a pochvaly! Členovia kráľovských rodín boli a sú pre verejnosť vždy zaujímaví. V centre pozornosti je najmä britská monarchia. Jej súčasťou sú i sestry Beatrice (32) a Eugenia (30), ktoré sa aktuálne ukázali svetu celkom bez príkras. viac »

Spoveď zamestnanca kráľovskej rodiny: Rozmaznaná Meghan bola nočná mora... Nevydržal to!

Spoveď zamestnanca kráľovskej rodiny:

16.04.2020 15:28

LONDÝN - Meghan Markle (38) prišla do kráľovskej rodiny z Hollywoodu, kde predtým roky pôsobila. No do Buckinghamského paláca si nepriniesla len svoje osobné veci, ale aj maniere filmovej hviezdy. Najnovšie sa rozhodol o jej neznesiteľnom správaní porozprávať zamestnanec kráľovnej. V jednom momente mu rupli nervy a vojvodkyni pekne naložil! viac »


Korona-karanténa thajského kráľa (67) v Bavorsku: Doma 4 manželky a on... Urobil si orgie s 20 kráskami!

Korona-karanténa thajského kráľa (67)

15.04.2020 11:28

BAVORSKO - Po prečítaní tohto článku sa bez pochýb nájde mnoho mužov, ktorí by sa radi videli na mieste thajského kráľa (67)! Ten si totiž pojem korona-karanténa vysvetlil po svojom a hoci má doma 4 manželky, prenajal si hotel v Bavorsku a... Izoláciu premenil na orgie s 20 vybranými kráskami! viac »


Harry zasadil kráľovnej Alžbete podpásovku: Odchod z rodiny plánoval už dlho!

Harry zasadil kráľovnej Alžbete

14.04.2020 15:30

LONDÝN – Oficiálne už dva týždne nie sú princ Harry (35) a Meghan Markle (38) vyššími členmi kráľovskej rodiny. S oznámením vyšli na svetlo sveta začiatkom roka a pre verejnosť to bolo ako blesk z čista-jasna, aj kráľovná sa s tým vyrovnávala ťažko. Preto ju správa o tom, že jej vnuk plánoval odchod z rodiny už dávno, nepoteší. viac »


Toto Meghan poriadne zabolí: Harry, aha ako drsne ju zosmiešnili!

Harry a Meghan

09.04.2020 20:00

LOS ANGELES - Tak to je nepríjemné! Aj keď Harry (35) a Meghan (38) už viac nie sú vyššími členmi anglickej monarchie, aj naďalej sa chcú venovať charitatívnym záležitostiam. Založili preto nadáciu, ktorej dali názov Archewell. Ak však o nej v uplynulých dňoch plánovali ľudia čosi zistiť, čakalo ich nemilé prekvapenie. viac »


Meghan a Harry vypiekli s kráľovnou: Tvoje povolenie už nepotrebujeme!

Meghan a Harry vypiekli

08.04.2020 15:00

LOS ANGELES - Po "Megxite" mali Harry a jeho manželka veľké plány. Tie sa týkali najmä spustenia značky Sussex Royal, ktorý mala zastrešovať ako charitatívnu činnosť, tak aj prísun financií. Po odobraní titulov však kráľovná Alžbeta II. zatrhla, aby ju dvojica používala, a tak šmahom ruky zrušila všetko, na čom pracovali. Aha, ako sa s ňou vysporiadali! viac »


Obrovská životná zmena Harryho a Meghan po odchode z monarchie: Druhé dieťa?!

Meghan a Harry

06.04.2020 12:01

LOS ANGELES – Od prvého apríla už Meghan Markle (38) a Harry (35) viac nie sú vyššími členmi anglickej monarchie. Stihli sa už premiestniť z Kanady do Los Angeles, kde majú údajne lepšie zázemie a je to pre nich bezpečnejšie miesto, čo sa týka koronavírusu. Tešia sa z malého synčeka Archieho, ktorý bude mať čoskoro rok. Dočká sa chlapček súrodenca? viac »


Princ Harry už zrejme oľutoval svoj odchod: Strach o otca a babičku... Meghan nemá ani tušenie!

Princ Harry už zrejme

03.04.2020 19:00

LOS ANGELES – Je to len pár dní, čo Meghan Markle (38) a Harry (35) odišli z kráľovskej rodiny a presťahovali sa do Ameriky. Ich odchod však prišiel v skutočne nevhodnom čase a zdá sa, že syn princa Charlesa, ktorý prekonal koronavírus, už svoje rozhodnutie oľutoval. Má totiž strach o svojho otca aj babičku, trápia ho bezsenné noci, no jeho manželka nič netuší! viac »


Posledný deň Meghan a Harryho v kráľovskej rodine: TOTO je definitívny koniec... Balia to aj na Instagrame!

Princ Harry a Meghan

31.03.2020 13:02

LONDÝN - Začiatkom roka svetové médiá zapĺňali správy o odchode princa Harryho (35) a jeho manželky Meghan (38) z kráľovskej rodiny. Dnes nastal ich posledný deň. No a dvojica už hlási ďalšie zmeny - zabaliť to chce aj na Instagrame. Plánujú zrušiť profil, kde ich sledovalo 11,3 milióna ľudí. viac »


KORONAVÍRUS Princ Charles pozitívny na COVID-19: Len 5 dní po prevalení diagnózy... Na karanténu už kašle!

Princ Charles

30.03.2020 21:02

LONDÝN - Len pred piatimi dňami sme na Topkách informovali, že princ Charles (71), najstarší syn kráľovnej Alžbety II. (93) a následník britského trónu, má koronavírus. Jeho príznaky boli síce slabé, no zákerná nákaza uňho bola potvrdená. O to šokujúcejšie je, že len po pár dňoch sa princ už v karanténe nedrží! viac »


Posledné chvíle Meghan Markle v kráľovskej rodine: Zmena priezviska?!

Meghan Markle je stále

30.03.2020 11:32

LOS ANGELES – Princovi Harrymu (35) a jeho manželke Meghan (38) pomaly, ale isto odsýpajú posledné hodiny s titulmi vyšších kráľovských členov. Od prvého apríla sa ich totiž oficiálne vzdajú a budú môcť žiť život neviazaný konvenciami a pravidlami monarchie. Pre Meghan to však znamená ešte jednu zmenu. Ako hollywoodska hviezda bola známa pod priezviskom ... viac »


Prvá obeť COVID-19 v kráľovskej rodine: Koronavírusu podľahla princezná!

Prvá obeť COVID-19 v

28.03.2020 19:25

PARÍŽ - Nebezpčný koronavírus neobchádza ani kráľovské rodiny. Nebezpečná nákaza Covid-19 sa doteraz potvrdila u britského princa Charlesa, monackého kniežaťa Alberta, aj u španielskej princeznej Márii Terézii Bourbonsko-Parmskej. Na verejnosť sa však teraz dostala informácia, že posledná z menovaných zákernej chorobe podľahla. viac »


Meghan a Harry si zbalili kufre: Náhle opustili Kanadu!

Princ Harry a Meghan

27.03.2020 11:30

LOS ANGELES – Len včera sme informovali, že Meghan Markle (38) zakázala svojmu manželovi princovi Harrymu (35), aby šiel za otcom do Veľkej Británie. Princ Charles (71) má totiž potvrdený koronavírus a Harry mu chcel byť nablízku. Nakoniec ale dvojica z Kanady predsa len odišla. Hrozba pandémie ich prinútila zbaliť si kufre! viac »


Charles je v karanténe, Harry pod papučou: Nemôže ísť za chorým otcom, rázna stopka od Meghan!

Meghan a Harry

26.03.2020 14:50

LONDÝN/VANCOUVER - V stredu verejnosť na celom svete šokovala informácia, že koronavírus sa nevyhol ani britskej kráľovskej rodine. Pozitívny je princ Charles (71), výsledky našťastie dopadli dobre aspoň pre jeho manželku Camillu (72). No kým sa následník kráľovnej Alžbety II. musel presunúť do karantény, jeho syn Harry (35) aj naďalej zostáva pod papučou svojej ženy. viac »


Kráľovská smoliarka Beatrice: Najprv svadba bez hostí a teraz... Odklad o rok!

Princezná Beatrice

24.03.2020 16:01

LONDÝN - Tomu sa povie smola! Princeznej Beatrice (31) sa už do cesty ku oltáru postavilo toľko prekážok, že by ich nerozdýchala nejedna nevesta. Prominentný pár najnovšie zvažuje, že celú svadbu odložia o rok. viac »


Strach v Buckinghamskom paláci: Asistentka kráľovnej (93) má KORONAVÍRUS... Alžbeta II. a jej manžel (98) v ohrození!

Strach v Buckinghamskom paláci:

23.03.2020 15:15

LONDÝN - Zákerný koronavírus v týchto dňoch stavia do pozoru ľudí po celom svete. A nevynímajúc britskú kráľovskú rodinu. Na verejnosť sa totiž dostala správa, že v Buckinghamskom paláci bol pozitívne diagnostikovaný koronavírus. Nakazenou má byť asistentka kráľovnej Alžbety II. (93)! viac »


KORONAVÍRUS už útočí aj na modrú krv: Prvý nakazený v kráľovskej rodine!

Charlene a knieža Albert

19.03.2020 17:45

MONAKO - Ohrozený je každý! Pozitívne testy na koronavírus sa už vyskytili nielen v Hollywoode, ale aj medzi urodzenými panovníkmi. Podľa najnovších informácií bol potvrdený u monackého kniežaťa Alberta II. (62). viac »


KORONAVÍRUS zasadil princeznej Beatrice ďalšiu ranu: Svadobné plány opäť v troskách!

Svadba britskej princeznej Beatrice

19.03.2020 15:57

LONDÝN - Zdá sa, že princezná Beatrice má naozaj poriadnu smolu! Po tom, ako ohlásenie svojho veľkého dňa musela odložiť kvôli škandálu princa Andrewa a odchodu Meghan a Harryho z kráľovského dvora, teraz jej svadobné plány zničila zúriaca pandémia. viac »


Kráľovná Alžbeta II. apeluje na Harryho: Opusti Meghan!

Princ Harry a britská

17.03.2020 21:00

LONDÝN – Princ Harry (35) aj so svojou manželkou Meghan Markle (38) už odišiel do Kanady. Urobil tak však v hodine dvanástej, pretože už aj krajina javorových listov uzatvára hranice. Predtým, než odleteli, si však kráľovná Alžbeta II. (92) vzala svojho vnuka na súkromný rozhovor. Nie je totiž nadšená z jeho ženy a má pocit, že za vojnu v kráľovskej ... viac »


KORONAVÍRUS ohrozuje aj kráľovnú: Alžbeta II. s manželom v izolácii!

Kráľovná Alžbeta II. a

15.03.2020 12:30

LONDÝN – Mimoriadne opatrenia sú zavedené nielen na Slovensku, ale po celom svete. Výnimkou nie je ani Veľká Británia a kráľovská rodina. Koronavírus ohrozuje najmä staršie ročníky a medzi týchto ľudí patrí aj Alžbeta II. (93) a jej manžel princ Philip (98). Anglicko zrejme čoskoro pristúpi na radikálny krok týkajúci sa izolácie ľudí nad 70 rokov. Hlavu ... viac »


Nechutný podraz na princa Harryho: Stal sa obeťou podvodu!

Princ Harry a Meghan

12.03.2020 15:13

LONDÝN – Princa Harryho (35) nechutne podviedli! Dôverčivý ryšavec si myslel, že rieši skutočné problémy s aktivistkou Gretou Thunbergovou a jej otcom, telefonoval však s ruskými youtubermi, ktorí si robia z ľudí žarty. Ak bola pre nich tak ľahké oklamať monarchu, čo bude nasledovať? Experti sa preto obávajú o Harryho bezpečnosť! viac »


Najčítanejšie články