Kráľovské rodiny a šľachta | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 3. jún 2020. Meniny má Karolína, zajtra Lenka.

Kráľovské rodiny a šľachta

Belgický princ Joachim má KORONAVÍRUS! Nakazil sa na rodinnej oslave v Španielsku

Ilustračné foto

Ilustračné foto

30.05.2020 16:59

BRUSEL- Belgický princ Joachim - synovec kráľa Filipa - bol pozitívne testovaný na nový koronavírus SARS-CoV-2 po tom, čo sa zúčastnil na rodinnej oslave v Španielsku. Pre belgické médiá to v sobotu potvrdil tamojší kráľovský palác. viac »

Dokonalá vojvodkyňa Kate opäť ohúrila! A Meghan? Už je z nej obyčajná mamina...

Vojvodkyňa Kate bola vraj
Foto

21.01.2020 17:00

LONDÝN/VANCOUVER - Každá z nich už žije iným životom! Britská monarchia má za sebou poriadne rušné chvíle. Zdá sa však, že už je všetko tak, ako má byť. Kým William a Kate si naďalej s úsmevom na tvári plnia pracovné povinnosti, Harry s Meghan si už pomaličky začínajú zvykať na život (skoro) bežných smrteľníkov. viac »


Nový život Harryho a Meghan sa začína: Veľkolepé privítanie sa nekonalo, princ priletel do Kanady so sklonenou hlavou!

Nový život Harryho a
FotoVideo

21.01.2020 11:30

LONDÝN - Britský princ Harry priletel do Kanady, aby tam spolu so svojou manželkou Meghan a synom Archiem začal nový život. S odvolaním sa na správy britských médií o tom v utorok informovala agentúra AFP. viac »


Princ Harry deň po odobratí titulu kráľovská výsosť: Je smutný... Takto to nechcel!

Princ Harry

20.01.2020 11:58

LONDÝN - V posledných týždňoch médiá po celom svete zapĺňajú správy o odchode princa Harryho (35) a Meghan Markle (38) z kráľovskej rodiny. V sobotu Buckinghamský palác oznámil, že vojvoda a vojvodkyňa nebudú disponovať titulom kráľovská výsosť a nebudú viac platení z verejných peňazí. Princ sa v nedeľu po prvýkrát k situácii vyjadril - je smutný, že to zašlo tak ďaleko. viac »


Maj sa, Londýn! Harry a Meghan sa dohodli s kráľovnou: Uff, prídu o poriadny balík

George a Amal Clooney

18.01.2020 21:20

LONDÝN - Britský princ Harry spolu s manželkou Meghan už nebudú disponovať titulom "kráľovská výsosť" a nebudú viac platení z verejných peňazí, oznámil v sobotu Buckinghamský palác. viac »


Studená sprcha pre Meghan a Harryho: Chcú sa odsťahovať do Kanady, ale... Nikto ich tam nechce!

Meghan Markle aj princ

17.01.2020 23:13

VANCOUVERSKÝ OSTROV – Toto Meghan Markle (38) ani princa Harryho (35) rozhodne nepoteší. Potom, čo vydali vyhlásenie, že chcú odísť z postu vyšších členov kráľovskej rodiny, mali v pláne ostať v Kanade. Avšak nevyzerá to pre nich až tak ružovo. Na severe amerického kontinentu ich totiž nechcú a sú pre nich poriadne drahí! viac »


Otec Meghan Markle svedčí proti dcére: Vyčítala mi infarkt... Ukázal krutú SMS!

Otec Meghan Markle svedčí

17.01.2020 09:00

LONDÝN - Na vojvodkyňu Meghan Markle (38) sa v poslednom období valí jeden škandál za druhým. Po úteku od kráľovskej rodiny rieši súdny spor, v ktorom žaluje server The Mail on Sunday, ktorý zverejnil súkromnú korešpondenciu medzi ňou a jej otcom. No prišiel šok! Jej otec sa rozhodol svedčiť proti nej a zverejnil krutú SMS! viac »


Bývalá kamarátka Meghan Markle jej to verejne natrela: KLAME... Takto je to naozaj!

Prísne pravidlá kráľovskej rodiny

16.01.2020 13:45

LONDÝN - Svetom aktuálne rezonuje informácia o odchode Harryho (35) a Meghan (38) z postavenia vyšších kráľovských členov. V tejto súvislosti sa do médií ozvala bývalá kamarátka vojvodkyne, ktorá tmavovlásku verejne natrela. Toto, čo prezentovala v televízii, vraj bolo čisté klamstvo! viac »


Definitívne rozhodnutie: Kráľovná Alžbeta povedala posledné slovo k Harrymu a Meghan!

Definitívne rozhodnutie: Kráľovná Alžbeta

14.01.2020 12:10

LONDÝN – A je to tu. Po všetkých možných dohadoch, ktoré sa okolo odchodu Harryho (35) a Meghan (38) z postavenia vyšších kráľovských členov objavili, Alžbeta II. (93) konečne vydala vyjadrenie, ako to s nimi napokon bude. V pondelok totiž hlava britskej monarchie zvolala krízové stretnutie a napokon dospela k rozhodnutiu. viac »


Syn Harryho a Meghan oslavuje prvé narodeniny: Rozkošné video s mamou... Ten malý je celý otec!

Malý Archie má prvú
FotoVideo

01.01.1970 01:00

LOS ANGELES - Pred rokom a dňom porodila Meghan Markle (38) svojmu manželovi princovi Harrymu (35) syna. Ten svoje prvé narodeniny už neoslavuje ako člen kráľovskej rodiny, keďže jeho rodičia sa z nej rozhodli odísť. Na internet sa dostalo video s chlapčiatkom a tmavovláskou, kde mu číta z knižky. Kto by to bol povedal, že zábery s Meghan môžu byť tak rozkošné. viac »


Najčítanejšie články