Televízia | Topky.sk

°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Televízia

Veľké ZMENY na Jojke: Definitívny koniec dlhoročnej šou? ŠOK, nahradí ju projekt od konkurencie!

Moja mama varí lepšie ako tvoja vraj na obrazovkách Jojky definitívne končí.

Moja mama varí lepšie ako tvoja vraj na obrazovkách Jojky definitívne končí.

20.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa celých 5 rokov tešila u divákov veľkej obľube. Jubilejný ročník by však mohol byť aj jej posledný. Šušká sa totiž o definitívnom ukončení jej výroby. V podvečernom čase ju má nahradiť iný projekt... A ten je prekvapivo známy z obrazoviek konkurenčnej Markízy! viac »

KORONAVÍRUS Ďalší výrazný ŠKRT pre televíziu: JOJka musela stiahnuť očakávanú šou... Rozhodnutie na poslednú chvíľu!

KORONAVÍRUS Ďalší výrazný ŠKRT

18.03.2020 05:40

BRATISLAVA/BUDAPEŠŤ - Diváci, ktorí sa už tešili na úplne novú spevácku šou Zlatá maska, sú sklamaní. Ani táto šou sa totiž na televízne obrazovky v najbližšom čase nedostane. Tak ako pri mnohých ďalších programoch, aj v tomto prípade zaúradoval koronavírus. viac »


Malá Laura z Búrlivého vína opäť na obrazovkách: Už nie je malé dievčatko... Horúce bozkávačky pred kamerou!

Malá Laura z Búrlivého
Foto

17.03.2020 15:28

BRATISLAVA - Seriál Búrlivé víno patril svojho času k najpopulárnejším markizáckym formátom. Na obrazovky prišiel ešte v roku 2013, na sklamanie mnohých fanúšikov skončil štyri roky potom. Aktuálne žne v televízii úspech nový seriál. Reč je o Pánovi profesorovi, kde sa objavila aj mladučká Laura Hritzová, ktorá v Búrlivom víne stvárňovala rovnomennú ... viac »


KORONAVÍRUS Televízie zaviedli prísne opatrenia: Jojkári s rúškami už aj pred kamerami... Markizáci len v zákulisí!

KORONAVÍRUS Televízie zaviedli prísne
Foto

17.03.2020 11:40

BRATISLAVA - Koronavírus je aktuálne opodstatneným strašiakom celého ľudstva. Slovenská vláda zaviedla prísne opatrenia, ktorým musia podliehať aj slovenské televízie. A vôbec ich neberú na ľahkú váhu. Zatiaľ čo markizáci nosia rúška zatiaľ väčšinou len v zákulisí a pred kamerami si ich dávajú dole, jojkári sa ich nevzdávajú už ani na televíznych obrazovkách! viac »


KORONAVÍRUS kosí aj filmové plátno: Nakazený je silák z Hry o tróny aj hviezda Skrytej vášne!

KORONAVÍRUS kosí aj filmové

17.03.2020 10:37

ŠPANIELSKO/NÓRSKO - Počet nakazených obávaným koronavírusom naďalej stúpa a nákaza neobchádza ani hviezdy filmového plátna. Po Tomovi Hanskovi a jeho manželke, či hollywoodskom fešákovi Idrisovi Elbovi hlásia pozitívne testy aj ďalší herci. viac »


KORONAVÍRUS Obrovské škrty v Markíze: Zastavená výroba Oteckov a... Po seriáli museli stiahnuť aj túto šou!

KORONAVÍRUS Obrovské škrty v

17.03.2020 05:45

BRATISLAVA - Prísne opatrenia kvôli rozmáhajúcemu sa koronavírusu výrazne ovplyvnili aj fungovanie slovenských televízií. Už minulý týždeň sme na Topkách informovali, že výroba obľúbeného seriálu Oteckovia bola pozastavená. Najprv sa hovorilo, že televízia seriál vypustí len zo svojho piatkového programu, no napokon spravila výraznejší škrt... A kvôli ... viac »


Dramatické natáčanie markizáckeho seriálu: Maštalír nechcel dabléra, spadol zo strechy!

Dramatické natáčanie markizáckeho seriálu:
Foto

16.03.2020 13:09

BRATISLAVA - Nie každý slovenský herec dokáže nabrať odvahu, aby počas nakrúcania riskantnejších scén nevyužil dabléra. Toho počas nakrúcania seriálu Pán profesor Markíza núkala aj Tomášovi Maštalírovi (42). Ten ho však odmietol a pozrite, ako sa zrútil zo strechy! viac »


Z pocty Eve Pilarovej sa stala katastrofa: Ľudia hromžia... Lacná komédia!

Z pocty Eve Pilarovej

16.03.2020 12:17

PRAHA - Odchod speváčky Evy Pilarovej (†80) zasiahol minulý týždeň jej českých i slovenských priaznivcov. S myšlienkou zaspomínať si preto Česká televízia zaradila do vysielania film, ktorý mal byť poctou obľúbenej dive. Fanúšikovia sa však po jeho pozretí poriadne rozzúrili. viac »


SUPERSTAR Súťažiaca takmer ukázala zadok, ďalší účastník opäť vytočil Bagárovú a naložil Haberovi!

SUPERSTAR Súťažiaca takmer ukázala

16.03.2020 05:45

BRATISLAVA – Ďalšie kolo speváckych kastingov Superstar má svojich postupujúcich i tých, ktorí to šťastie nemali a odišli so zápornou odpoveďou. Trikrát áno napokon získala tmavovlasá Kristína, ktorá pri odchode porotcom takmer ukázala zadok, a to za pomoci svojho priateľa. Ďalší z účastníkov zasa vytočil Moniku Bagárovú a Paľa Haberu nazval trápnym. viac »


Osudom ťažko skúšaný chlapček z JOJ-ky: Týrali ho, dusili a hodili o stenu... Marek Hamšík mu splnil jeho najväčší sen!

Osudom ťažko skúšaný chlapček

15.03.2020 14:00

BRATISLAVA – Život nie je ku každému vždy spravodlivý. A takýto prípad je aj deväťročný Alex, ktorý si za tých pár rokov prežil viac, ako mnohí dospelí. Prešiel si doslova peklom. Jeho mama totiž žila s mužom, ktorý týral nielen ju, ale aj jej synčeka. Dokonca chlapčeka dusil a hodil ho o stenu. Napokon sa ho ujala stará mama, pri ktorej je šťastný. ... viac »


KORONAVÍRUS Tvrdý bezpečnostný režim v Markíze: Stopka pre Oteckov... Televízia zaviedla mimoriadne opatrenia!

KORONAVÍRUS Tvrdý bezpečnostný režim

13.03.2020 22:46

BRATISLAVA - Rýchle šírenie koronavírusu na území Slovenska ovplyvnilo celú krajinu. Vláda zaviedla niekoľko nekompromisných opatrení, ktorým sa podriadila aj Markíza. Okrem odporúčanej ochrany sa však televízia rozhodla urobiť opatrenia aj nad jej rámec. A preto sa zamestnanci musia podriadiť výrazným zmenám, divákov zasa čakajú zmeny v programe... viac »


KORONAVÍRUS má na svedomí ďalší škrt v JOJke: Kastingy na Česko Slovensko má talent zrušili... nový dátum v nedohľadne!

KORONAVÍRUS má na svedomí

13.03.2020 15:05

BRATISLAVA - Mimoriadna situácia na Slovensku vyhnala ľudí nielen z kancelárií, ale aj z barov či spoločenských priestorov. Jedným z najprístupnejších rozptýlení tak zostali televízne obrazovky. Zdá sa však, že život sa rapídne spomaľuje aj v televíznych štúdiách. viac »


Rytmus si kopol do Markízy: Hanba pred tisíckami divákov... TAKTO ich ešte nikto nestrápnil!

Rytmus si kopol do
Foto

12.03.2020 15:12

BRATISLAVA - Ešte v roku 2018 to vyzeralo tak, že Rytmus (43) si v Markíze poriadne zavaril a viac si tam neškrtne. Dokonca chceli voči nemu podniknúť právne kroky. No teraz si z televízie opäť poriadne vystrelil. Jeho "vtípek" sa dokonca dostal aj do Smotánky a doteraz nikto netušil, že Patrik Vrbovský všetkých nachytal, a tak sa mu Markízu podarilo ... viac »


Spomienka na bývalého: Vincezová prezradila, čo si po rozchode s Modrovským nechala... TOTO vážne?!

Adela Banášová a Peter

12.03.2020 10:53

BRATISLAVA - Uplynuli už štyri roky odvtedy, čo si Adela Vinczeová (39), vtedy ešte Banášová, a tanečník Peter Modrovský (29) dali po niekoľkoročnom vzťahu zbohom. Niečo vyše roka po krachu vzťahu si moderátorka povedala áno so svojím markizáckym kolegom Viktorom Vinczem, s ktorým jej to klape až dodnes. Najnovšie však prezradila, že doma stále "šanuje" ... viac »


Siedme nebo bez divákov: Televízia zrušila komparz... kvôli koronavírusu!

Siedme nebo bez divákov:

11.03.2020 05:30

BRATISLAVA - Natáčanie jojkárskej relácie V siedmom nebi tentokrát opäť "doplatilo" na aktuálne dianie na Slovensku. Kým začiatkom mesiaca výrobu posunuli na poslednú chvíľu kvôli voľbám, tentokrát sa veľké zmeny dejú kvôli koronavírusu. viac »


Dlhoročná tvár JOJ-ky prešla ku konkurencii: Lujzu Schramekovú zlákala Markíza!

Dlhoročná tvár JOJ-ky prešla

10.03.2020 09:00

BRATISLAVA – Napriek tomu, že posledných pár rokov sa herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková (37) objavovala na obrazovkách televízie JOJ, teraz sa na ňu môžu tešiť diváci Markízy. Z projektov, ako sú Divoké kone, Naši, Česko Slovensko má talent či vlastnej talkšou Čau Lujza, teraz mieri do kulinárskej relácie Spoločne s chuťou, ktorú zastrešuje ... viac »


Adriana Kmotríková len 2 mesiace po odchode z JOJ-ky: Opäť mieri do televízie!

Adriana Kmotríková len 2

09.03.2020 10:52

BRATISLAVA – Prešlo niečo vyše dvoch mesiacov, odkedy sa Adriana Kmotríková (49) rozlúčila s televíznymi divákmi JOJ-ky, zbalila si veci a odišla zo spravodajstva. Dôvodom bolo to, že sa chce venovať niečomu inému. A prvé kroky už podnikla. Mnohých však zrejme prekvapí to, že sa vracia na televízne obrazovky. viac »


Mareš má vážny problém: V Superstar to nevydržal a zdrhol preč! Ospravedlňujem sa, ale...

Mareš má vážny problém:

09.03.2020 09:00

BRATISLAVA - Tak toto tu ešte nebolo! V nedeľu večer opäť tisícky divákov zasadli pred televízne obrazovky, aby si pozreli ďalšiu časť markizáckej Superstar, kde porotcovia ešte stále na kastingoch hľadajú adeptov na postup do divadla. Počas jedného vystúpenia sa však po odspievaní jedného z účastníkov situácia akosi zvrtla a Leoš Mareš (43) zdrhol spred kamery! viac »


Tehotná Judínyová odrovnala divákov: FOTO Pozrite na ten outfit... Konečne sa obliekaš normálne!

Tehotná Judínyová odrovnala divákov:
Foto

08.03.2020 22:00

BRATISLAVA - Erika Judínyová (49) je už dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou markizáckej Smotánky. Pred kamerou vždy predvádzala viac či menej odvážne outfity, ktoré často diváci hodnotili ako extravagantné či zbytočne prehnané. Zdá sa však, že jej tehotenstvom sa všetko zmenilo. Pozrite, čo mala na sebe v poslednej časti prominentnej relácii a fanúšikov tým totálne odrovnala! viac »


Pretvárke je koniec: Ľubo z markizáckej Svadby naložil na Júliu... Fúúú, tak TOTO ju zabolí!

Pretvárke je koniec: Ľubo

08.03.2020 12:57

BRATISLAVA - Rozprávka so šťastným koncom? Ale kdeže! Len prednedávnom svetlo sveta uzrela posledná časť markizáckej Svadby na prvý pohľad, kde dali odborníci dokopy tri páry, hoci sa predtým vzájomne nepoznali. Spolu to mali dotiahnuť do šťastného konca a nájsť pravú lásku. Bohužiaľ, aj napriek tomu, že Gabika a Stano, rovnako ako Ľubo a Júlia, dali ... viac »


Ľudia sa zbláznili z koronavírusu: Slovenská speváčka vošla do obchodu a... TOTO nemyslia vážne!

Ľudia sa zbláznili z
Video

07.03.2020 22:01

BRATISLAVA - Celé Slovensko je aktuálne na nohách kvôli koronavírusu a s tým súvisiace dianie neobchádza ani známe osobnosti z nášho šoubiznisu. Obrovská panika sa však začala šíriť ešte niekoľko týždňov predtým, ako sa u nás objavil prvý infikovaný pacient. Verejnosť už nejaký ten deň vo veľkom rabuje obchody a... aha, čo v jednom z nich zažila speváčka Dáša Mamba Šarközyová! viac »


Najčítanejšie články