Béla Bugár - Kandidát na prezidenta SR | Topky.sk
Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Béla Bugár - kandidát na prezidenta

Prezidentský kandidát Béla Bugár

Béla Bugár: Výsledky volieb ukazujú, že nálada v spoločnosti je za zmenu

Béla Bugár pri volebnej urne

Béla Bugár pri volebnej urne

17.03.2019 01:10

BRATISLAVA – Výsledky prvého kola prezidentských volieb ukazujú, že nálada v spoločnosti na Slovensku je za zmenu. Vyhlásil to neúspešný kandidát na prezidenta Béla Bugár, ktorý podľa predbežných neoficiálnych výsledkov volieb získal zhruba tri percentá hlasov. viac »

Béla Bugár už odvolil, všetko je na ľuďoch: VIDEO Priznal zdravotné problémy!

Béla Bugár už odvolil,
FotoVideo

16.03.2019 11:05

BRATISLAVA - Jeden z prezidentských kandidátov a zároveň líder strany Most-Híd Béla Bugár už odovzdal spoločne so svojou manželkou svoj hlas. Priznal, že by sa chcel dostať do druhého kola, no rozhodnúť musia voliči. Priznal však, že kvôli zdravotného stavu strávi dnešný deň prípravou na operáciu, ktorá ho čaká budúci týždeň. viac »


ROZHOVOR Bugár otvorene: Uvidíme, či sa komunikácia v koalícii ešte bude dať obnoviť

ROZHOVOR Bugár otvorene: Uvidíme,

06.03.2019 14:20

BRATISLAVA – Na politickej scéne je už takmer tridsať rokov. Tie posledné ale čelí doposiaľ najväčšej kritike, pretože sa rozhodol vstúpiť do koalície so Smerom-SD. Napriek tomu sa snaží presvedčiť, že by bol dobrým prezidentom pre všetkých. Prieskumy verejnej mienky mu však šance na postup do druhého kola nedávajú. Podporu sa mu nepodarilo získať ... viac »


Netaja sympatie: Kandidáti ukázali na svojich obľúbených prezidentov, vedie Kováč

Béla Bugár, Maroš Šefčovič,

06.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Už na ďalší týždeň v sobotu odštartuje prvé kolo prezidentských volieb. Kandidáti sú momentálne súčasťou predvolebných diskusií a verejnosť sa dozvedá viac o ich charakteristických črtách a názoroch. Medzi mnohými otázkami prišlo aj na tému doterajších prezidentov. Kandidáti odhalili svojich obľúbencov, ktorí doteraz stáli na čele štátu. viac »


Drsný prezidentský DUEL Bugára a Harabina: Na pretras prišiel aj Mečiar či kauza Gorila

Béla Bugár a Štefan
Foto

10.02.2019 16:00

BRATISLAVA - Béla Bugár a Štefan Harabin sú obaja súčasťou slovenskej politickej scény už dlhšie. Dnes sa stretávajú ako konkurenční prezidentskí kandidáti. Harabin bol konfrontovaný s otázkou škandalóznych odmien, ktoré si počas pôsobenia v pozícii predsedu Najvyššieho súdu udelil. Bugár zas vysvetľoval svoje slová o predčasných voľbách spred roka. viac »


Bugárov politický profil: Niekdajší líder slovenských Maďarov by ako prezident ľudí spájal

Béla Bugár
Foto

31.01.2019 08:00

BRATISLAVA - Slovákov čaká volebný rok 2019. V ňom si budeme okrem europoslancov vyberať aj najvyššieho ústavného činiteľa - prezidenta. O tento post zabojuje viacero kandidátov, spomedzi ktorých vám budeme prinášať profily osobností, usilujúcich sa dostať do prezidentského paláca. Prvé kolo prezidentských volieb bude 16. marca a druhé kolo 30. marca... viac »


Bugár o blížiacich sa prezidentských voľbách: Rád budem súperiť so Šefčovičom

Béla Bugár

18.01.2019 15:50

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát a šéf Mosta-Híd Béla Bugár bude rád o Prezidentský palác súperiť s Marošom Šefčovičom, u ktorého vyzdvihuje jeho dlhoročnú prácu pre Slovensko. viac »


Najčítanejšie články