Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Vražda Jána Kuciaka

Erik Tomáš po vražde Kuciaka bráni Fica: Boli to logické kroky, chceme poznať pravdu

Robert Fico a Erik

19.07.2018 14:40

BRATISLAVA - Mediálna reakcia expremiéra Roberta Fica po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej bola podľa jeho poradcu a poslanca NR SR Erika Tomáša rýchla a obsahovala logické kroky. Robert Fico však neskôr priznal určitú chybu v komunikácii. viac »


Čižnár o vražde novinára Kuciaka: Chyby pri prvotnom vyšetrovaní, žiadne embargo neplatí

Čižnár o vražde novinára
Video

17.07.2018 19:50

BRATISLAVA - Dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry má voľné ruky informovať o vyšetrovaní vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky. Povedal to v pondelok na tlačovej konferencii v Bratislave generálny prokurátor Jaromír Čižnár. viac »


Dojímavá FOTOGRAFIA sestry zavraždeného Jána Kuciaka: Budeme bojovať, sme im to dlžní

Dojímavá FOTOGRAFIA sestry zavraždeného
Foto

15.07.2018 13:15

BRATISLAVA/VEĽKÁ MAČA - Takmer 5 mesiacov ubehlo od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Aj keď skončil vo väzbe Marián Kočner, ktorý sa Kuciakovi v minulosti vyhrážal, polícia stále nepozná objednávateľa, ani páchateľa hrozného činu. Na rodiny oboch zavraždených niektorí útočia, že sú platení a chcú sa ... viac »


Viceprezidentka polície informovala poslancov EP o aktuálnom stave vyšetrovania vraždy Kuciaka

prvá viceprezidentka Policajného zboru

12.07.2018 17:15

BRATISLAVA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry, ktorý dozoruje vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a prvá viceprezidentka Policajného zboru Jana Maškarová sa v stredu zúčastnili na zasadnutí Výboru pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci Európskeho parlamentu. viac »


Europoslanci vo výbore riešili vyšetrovanie vrážd novinárov na Malte a na Slovensku

Ján Kuciak a Daphne

11.07.2018 16:20

ŠTRASBURG - Vo Výbore Európskeho parlamentu (EP) pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) sa uskutočnilo v stredu vypočutie vo veci vyšetrovania vrážd maltskej novinárky Daphne Caruanovej-Galiziovej a slovenského novinára Jána Kuciaka s jeho snúbenicou Martinou Kušnírovou. Predsedníčka Monitorovacej skupiny pre právny štát (ROLMG) ... viac »


Nový prieskum: Slovenskej polícii takmer nikto neverí, historické dno prišlo po vražde

Nový prieskum: Slovenskej polícii

10.07.2018 14:30

BRATISLAVA - Pod nedôveru voči slovenskej polícii sa podpísali emócie po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky. Prezídium Policajného zboru SR tak reagovalo na výsledky prieskumu Eurobarometer, podľa ktorého máme najnedôveryhodnejšiu políciu v rámci Európskej únie (EÚ). viac »


Žilina udelila Jánovi Kuciakovi a Martine Kušnírovej in memoriam čestné občianstvo mesta

Žilina udelila Jánovi Kuciakovi

02.07.2018 20:25

ŽILINA – Žilinská radnica počas pondelkového slávnostného podujatia ocenila ľudí, ktorí významne ovplyvnili spoločenský a kultúrny život v meste. viac »


Saková ku Kuciakovej vražde: Prišlo veľa, no nepravdivých informácií

Denisa Saková

21.06.2018 15:25

BRATISLAVA – K vražde novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky prišlo veľmi veľa informácií, ktorými chceli oznamovatelia vniesť svetlo do vyšetrovania a získať tak odmenu milión eur. viac »


Fico: Na hrobe dvoch mladých ľudí tancovali politici, tretí sektor aj herci

Robert Fico o zmene

20.06.2018 22:20

BRATISLAVA – Hoci nie je známy motív vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej, podľa predsedu Smeru-SD Roberta Fica to nebránilo niektorým médiám, opozičným politikom a tretiemu sektoru ponúkať verejnosti vlastné „výmysly“ o tom, kto má byť za ňu zodpovedný. viac »


FOTO Farmárom došla trpezlivosť: Protestná jazda z východu smerom do Bratislavy

FOTO Farmárom došla trpezlivosť:
Foto

18.06.2018 13:20

BRATISLAVA - Farmári vyrazili v pondelok ráno na traktoroch z Michaloviec do Bratislavy, kde chcú upozorniť na svoje problémy. Po trase sa k nim majú na strojoch pridať aj ďalší protestujúci. Do hlavného mesta by mali doraziť v utorok (19.6.) približne o 19.00 h. viac »


Prokurátor obžaloval Vadalovho brata: Posedieť si môže za vyhrážanie a výtržníctvo

Prokurátor obžaloval Vadalovho brata:

18.06.2018 10:09

TREBIŠOV - Okresný prokurátor v Trebišove podal v piatok (15.6.) obžalobu na Sebastiana V. za trestné činy výtržníctva a nebezpečného vyhrážania. Potvrdil to v pondelok hovorca košickej krajskej prokuratúry Milan Filičko. viac »


Holcová v rozhovore o slovenskej polícii: Občas si myslím, že vraha dávno majú

Pavla

16.06.2018 11:27

PRAHA - Česká investigatívna novinárka Pavla Holcová v rozhovore pre DV TV opísala priebeh výsluchu i to, čo sa stalo po tom, ako jej vzali telefón. Vyšetrovatelia vraj boli neskúsení, a preto takto postupovali. Novinárka je zo situácie frustrovaná, no stále verí, že existuje pár policajtov, ktorí chcú vraždu vyšetriť. Pripúšťa však, že môžu byť pod ... viac »


Vyšetrovanie vraždy Jána a Martiny a maltskej novinárky znepokojuje aj Brusel: Slová, z ktorých mrazí

Ján Kuciak a Daphne

06.06.2018 19:14

BRUSEL - Európsky parlament v utorok zriadil poslaneckú skupinu, ktorá bude monitorovať vyšetrovanie vrážd slovenských novinárov Jána Kuciaka a maltskej reportérky Daphne Caruanovej Galiziovej. V skupine budú zástupcovia všetkých parlamentných politických zoskupení, informovala agentúra Reuters. viac »


Eurokomisárka má namierené na Slovensko: Zaujímať ju bude aj vražda novinára

Ján Kuciak

06.06.2018 13:35

BRATISLAVA - Vo štvrtok a piatok (7. a 8.6.) navštívi Slovensko eurokomisárka pre spravodlivosť, spotrebiteľské otázky a rodovú rovnosť Věra Jourová. Počas návštevy sa chce informovať o stave vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej a zistiť, aké opatrenia Slovensko prijalo pre lepšie začlenenie rómskych žiakov do ... viac »


Kuciakovej spojke z Česka NAKA konečne vrátila zhabaný mobil: Skončil na podivnom mieste

Pavla Holcová
Foto

05.06.2018 13:29

PRAHA - Investigatívna novinárka Pavla Holcová absolvovala v polovici mája výsluch na Slovensku. NAKA ju vypočúvala osem hodín a vzali jej telefón. Vo svete i v mediálnej sfére sa strhla vlna kritiky. Po takmer troch týždňoch jej polícia telefón vrátila. Právnik poň musel ísť do Nitry. Holcová obálku ešte neotvorila, bude putovať k forenzným technikom. viac »


Slovenský spoločník albánskeho kráľa klanu! Biznis po bratovi, ktorý sedí za objednávku vraždy

Slovenský spoločník albánskeho kráľa

04.06.2018 05:55

BRATISLAVA – Antonino Vadala je prepojený aj s macedónskymi Albáncami v Lučenci a Leviciach. Okrem nich existuje ešte jedna vetva – klan Osmani, ktorý sledovali kvôli praniu špinavých peňazí či narkobiznisu. S klanom Osmani sa však spája aj prípad starý niekoľko rokov – pokus o vraždu zlatníka. Objednávateľom bol podnikateľ Kole Jakupi, jeho brat Anton ... viac »


Kuciak témou Európskeho parlamentu: Posmrtne získal ocenenie pre novinárov

Ján Kuciak

30.05.2018 13:30

BRUSEL/ŠTRASBURG - Zavraždený slovenský novinár Ján Kuciak sa v utorok v Štrasburgu stal posmrtne jedným z prvých nositeľov Ceny pre novinárov, informátorov a zástancov práva na informácie. Tohoročné ocenenie bolo udelené na pamiatku vlani zavraždenej maltskej novinárky Daphne Caruany Galiziovej. viac »


REPORTÁŽ z miesta činu: VIDEO Kuciak a Kušnírová v dome hrôzy, Lipšic o vyšetrovaní vraždy

V dome, v ktorom
FotoVideo

30.05.2018 09:29

VEĽKÁ MAČA - V obci, v ktorej vo februári zavraždili novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú, bolo opäť rušno! Vyšetrovatelia, polícia, ale aj advokát rodiny Kuciakovcov Daniel Lipšic, či otec Jána Kuciaka a mama Martiny Kušnírovej s advokátom Romanom Kvasnicom sa vrátili do domu, kde ich deti prišli o život. Vo Veľkej Mači totiž robili vyšetrovací pokus. viac »


EXKLUZÍVNE Policajná akcia vo Veľkej Mači: Začala sa rekonštrukcia vraždy Kuciaka a Kušnírovej

EXKLUZÍVNE Policajná akcia vo
FotoVideo

29.05.2018 21:01

VEĽKÁ MAČA - Vyše tri mesiace prešli od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Polícia stále nemá páchateľa, no dnes sa vrátila na miesto činu priamo do domu zavraždených vo Veľkej Mači, kde spravila rekonštrukciu, presnejšie vyšetrovací pokus, pri ktorom zisťovala aj možný pohyb páchateľa. viac »


Najväčší favorit na post nového šéfa polície má blízko k Bašternákovi! Biznis so zaťom

Marián Slobodník a Ladislav

28.05.2018 10:40

BRATISLAVA - Minulý týždeň sa objavili informácie, že na post policajného prezidenta má zasadnúť Marián Slobodník. Po tom, čo sa Tibor Gašpar musel vzdať svojej funkcie, sa stal Slobodník horúcim kandidátom. Zdá sa však, že skončí skôr, ako ho ministerka Denisa Saková vymenuje do funkcie. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.