Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Vražda Jána Kuciaka

Slováci opäť vyjdú do ulíc: Počet miest, kde budú ľudia protestovať Za slušné Slovensko, rastie

Protest Za slušné Slovensko v Bratislave

Protest Za slušné Slovensko v Bratislave

Foto
14.11.2018 12:01

BRATISLAVA - Organizátorov protestov Za slušné Slovensko včera vypočúvala NAKA. Táto informácia sa objavila pár hodín po rozhovore Roberta Fica pre český týždenník. Vzápätí sa spustila lavína reakcií a poslanec Smeru si neodpustil ani útok na novinárov. Organizátori sa preto rozhodli zorganizovať ďalšiu demonštráciu v Bratislave. K hlavnému mesto sa ... viac »

Lučanský a Saková o vypočúvaní organizátorov Za slušné Slovensko: Nič sa do koša hádzať nebude

Lučanský a Saková o
FotoVideo

13.11.2018 18:20

BRATISLAVA - Policajný prezident Milan Lučanský a ministerka vnútra Denisa Saková sa dnes vyjadrili k anonymnému trestnému oznámeniu, v ktorom figurovali organizátori protestov Za slušné Slovensko. Lučanský si dal zistiť informácie a uviedol, že vyšetrovateľ postupoval štandardne. Jeden z organizátorov Juraj Šeliga uviedol, že pokiaľ by to bolo na vyšetrovateľovi, ... viac »


Jánovi Kuciakovi a Daphne Caruanovej Galiziovej udelili v Nemecku cenu za slobodu tlače

Jánovi Kuciakovi a Daphne

05.11.2018 21:55

BERLÍN - Zavraždených novinárov Daphne Caruanovú Galiziovú z Malty a Jána Kuciaka zo Slovenska ocenili v pondelok večer v Berlíne in memoriam nemeckou mediálnou cenou Goldene Victoria 2018 – Pressefreiheit (Zlatá Viktória - sloboda tlače). viac »


Spillmann o Kuciakovej vražde: Nechceme vidieť len nájomných vrahov, ale aj mozog tohto činu

Spillmann o Kuciakovej vražde:
Foto

02.11.2018 17:04

BRATISLAVA - Predstavitelia Medzinárodného tlačového inštitútu (IPI) nechcú vedieť len to, kto bol nájomným vrahom novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ale aj to, kto bol mozgom tohto trestného činu. viac »


Kolegovia Kuciaka spísali tragické chvíle plné hrôzy pred a po vražde: Zdroj sa bál Kočnera

Kniha Umlčaní o Jánovi
Foto

02.11.2018 12:00

BRATISLAVA - Tragický príbeh Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej čoskoro uzrie svetlo sveta. Už tento mesiac vyjde kniha o talentovanom investigatívnom novinárovi a jeho snúbenici, perspektívnej archeologičke, Martine Kušnírovej. Na knihe sa podieľalo 14 novinárov pod vedením Mareka Vagoviča. V knihe sa okrem iného čitatelia dozvedia aj niekoľko nových informácií. viac »


MIMORIADNA SPRÁVA Nové informácie v prípade vraždy Jána Kuciaka

MIMORIADNA SPRÁVA Nové informácie

29.10.2018 12:20

BRATISLAVA/BUDAPEŠŤ - Zdá sa, že nitky v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vedú do Maďarska. Slovenským vyšetrovateľom sa dostali do hľadáčika dvaja maďarskí muži. Jeden z nich mal byť ten, u ktorého si objednali zbraň, ktorou zabili novinára a jeho priateľku. viac »


MIMORIADNE Obvinený z Kuciakovej vraždy vypovedal, že zvažovali zabiť Lipšica a prokurátora Žilinku

Daniel Lipšic a Maroš

26.10.2018 20:00

BRATISLAVA – Obvinení z vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka mali podľa výpovede Zoltána Andruskóa uvažovať o vražde ďalších dvoch ľudí. Okrem prvého námestníka Generálnej prokuratúry SR Petra Šufliarskeho mal medzi údajne byť aj Daniel Lipšic, právny zástupca rodiny popraveného novinára, ktorý v minulosti zastával funkciu ministra vnútra. ... viac »


Zvrat v prípade brutálnej vraždy, kde figuruje Zsuzsová: Po siedmich rokoch obnovili vyšetrovanie

Vyšetrovanie v sedem rokov
Foto

25.10.2018 22:00

BRATISLAVA - V prípade niekoľko rokov starej brutálnej vraždy hurbanovského exprimátora Lászlóa Basternáka. Za surový čin si Štefan Kaluz odpykáva 25 rokov. V prípade ako svedkyňa figurovala Alena Zsuszová, ktorá je momentálne obvinená v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho partnerky. Prokuratúra potvrdila, že obnovili vyšetrovanie a pátrajú po objednávateľovi. viac »


Ministerka Saková ocenila 11 zamestnancov Europolu v prípade vraždy Jána Kuciaka

V Bratislave sa koná

25.10.2018 20:30

BRATISLAVA – Ministerka vnútra Denisa Saková ocenila jedenásť zamestnancov Europolu, ktorí sa významným spôsobom podieľajú na objasnení vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Objavilo sa ďalšie meno zo sledovania novinárov: Bývalý príslušník ŠtB a pracovník Finančnej správy

Marian Kočner si mal

24.10.2018 12:00

BRATISLAVA - Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej každý deň vyplávajú na povrch nové a šokujúce informácie. Okrem toho, že miznú časti spisu v prípade, v ktorom figuruje Marian Kočner, objavila sa informácia aj o tom, že Peter Tóth, Kočnerov dobrý priateľ, mal sledovať novinárov, vrátane Kuciaka. Nebol však jediný. viac »


Šéf NAKA vyhlásil, že od nich informácie o vražde Kuciaka neunikli: Odborník hovorí o trestnom čine

Nový riaditeľ Národnej protizločineckej

23.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Prílišná medializácia prípadu vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vraj prípadu nepomáha. Nedávno to oznámila Generálna prokuratúra prostredníctvom svojej hovorkyne a dnes aj polícia na svojom Facebooku. viac »


Po informáciách o sledovaní novinárov Tóthom útok na Lipšica: Advokát podáva trestné oznámenie

Peter Tóth

23.10.2018 15:20

BRATISLAVA - Bývalý šéf kontrarozviedky Slovenskej informačnej služby, novinár a dobrý priateľ Mariana Kočnera, Peter Tóth, mal sledovať novinárov, medzi nimi aj zavraždeného Jána Kuciaka. Všetko mal robiť na pokyn práve Kočnera, ktorý je momentálne vo väzbe. Tóth sa bráni tým, že jeho meno v spise spomenuté nie je, dokonca obvinil Daniela Lipšica, ... viac »


Mnohé publikované informácie sťažujú vyšetrovanie vraždy Kuciaka a jeho snúbenice, tvrdí polícia

Mnohé publikované informácie sťažujú

23.10.2018 14:40

BRATISLAVA - Od zadržania osôb obvinených z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej pravidelne médiá publikujú informácie rôzneho charakteru, pričom mnohé z nich podľa polície zásadným spôsobom sťažujú a komplikujú prácu policajného tímu. viac »


Daniel Lipšic podáva trestné oznámenie na Petra Tótha za ohováranie

Daniel Lipšic
Foto

23.10.2018 10:45

BRATISLAVA - Advokát Daniel Lipšic podáva trestné oznámenie na Petra Tótha za trestný čin ohovárania. Informoval o tom na sociálnej sieti. Lipšic mohol podľa Tótha vynášať informácie z vyšetrovacieho spisu vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. viac »


MIMORIADNE Novinár Tóth sledoval pre Kočnera svojich kolegov, na zozname Kuciak a ďalší

Marian Kočner v talkshow

22.10.2018 16:15

BRATISLAVA - Peter Tóth, bývalý novinár, šéf kontrarozviedky Slovenskej informačnej služby a dobrý priateľ Mariana Kočnera má spolupracovať s políciou ohľadom vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vyšetrovateľom priznal, že pre Kočnera sledoval svojich novinárskych kolegov. viac »


Šokujúce priznanie prezidenta Kisku: Tajná služba má dôkazy o prepojení štátu a mafie

Andrej Kiska

22.10.2018 13:00

BRATISLAVA - Prezident Andrej Kiska pomenoval to, o čom mnohí hovoria a politici to popierajú. Kiska si totiž od Slovenskej informačnej služby vyžiadal dokument o pôsobení talianskej mafie na Slovensku. To, čo si prečítal, ho šokovalo. Ľudia zo správy boli krytí štátnou mocou, policajtmi, politikmi, ktorí úmyselne nič nevyšetrovali a zametali veci pod koberec. viac »


Svedok v prípade vraždy Kuciaka je po smrti: Muž z identikitu Ronald R. (†24) spáchal samovraždu

Muž z identikitu spáchal
Foto

19.10.2018 09:30

BRATISLAVA – Dôležitý svedok v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27) v stredu 17. októbra vo večerných hodinách spáchal samovraždu. Ide o Ronalda R. († 24), muža z identikitu, ktorý bol medzi medzi ôsmimi zadržanými pre podozrenie z vraždy týchto dvoch mladých ľudí. viac »


EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a jeho život v Leopoldove: Tajomstvo väzenského menu odhalené!

Marian Kočner je vo
Foto

18.10.2018 11:56

LEOPOLDOV - Kontroverzný podnikateľ Marian Kočner je momentálne vo výkone väzby v Leopoldove. Tam ho previezli krátko po tom, čo Andruskó vo svojej výpovedi uviedol, že práve Kočner si mal objednať vraždu prostredníctvom Aleny Zsuzsovej. Vo väzbe je už takmer štyri mesiace a na včerajších záberoch bolo vidieť, že schudol. Zaujímalo nás, čo má Kočner ... viac »


Domové prehliadky u Kočnera: FOTO Zaistili jeho luxusné vozidlo, prehľadali aj Donovaly

Domové prehliadky u Kočnera:
Foto

17.10.2018 13:49

BRATISLAVA - Elitné policajné komando včera prekvapilo ďalšou akciou. Polícia vykonala okolo dvadsať domových prehliadok v nehnuteľnostiach, ktoré sú spojené s osobou Mariana Kočnera. V jeho dome v Bernolákove otvárali trezor a z garáže domu na bratislavskej Kolibe krátko pred šiestou večer zaistili jeho luxusné auto. viac »


Obvinený z vraždy Kuciaka vyšiel z väznice: FOTO Na súde v nepriestrelnej veste a kukle

Zoltán Andruskó na súde
FotoVideo

17.10.2018 10:00

BRATISLAVA - Jeden z obvinených z vraždy novinára Jána Kuciaka opustil na chvíľu brány väznice. Dramatický príchod podnikateľa Zoltána Andruskóa na bratislavský súd sa ale udial kvôli inej kauze. viac »


Nové informácie z vyšetrovania vraždy Jána a Martiny: Zsuzsová priznala peniaze od Kočnera

Polícia vykonáva domové prehliadky
Foto

17.10.2018 07:05

BRATISLAVA - Polícia včera vykonala desiatky domových prehliadok u Mariana Kočnera. Ten sa objavil len pri prehliadke domu v Bernolákove, potom ho odviezli späť do Leopoldova. Zatiaľ nie je známe, či ho polícia obviní v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Z ich vraždy je však obvinená štvorica, ktorá je v súčasnosti väzobne stíhaná. Každý ... viac »


Najčítanejšie články