Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk
Pondelok, 17. január 2022. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Vražda Jána Kuciaka

Špecializovaný trestný súd zamietol návrh na zhabanie auta využitého pri vražde Jána Kuciaka

Zoltán Andruskó

Zoltán Andruskó

09.11.2021 15:59

PEZINOK - Senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku zamietol v utorok návrh prokurátora na zhabanie auta, ktoré sa použilo pri vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Rozhodnutie nie je právoplatné, prokurátor si ponechal lehotu na podanie sťažnosti proti uzneseniu. viac »

Sudca, ktorý rozhodoval o Kočnerovi a Zsuzsovej: Oslobodzujúci rozsudok Sabovej senátu bol polosurový výrobok!

Sudca, ktorý rozhodoval o
FotoVideo

23.09.2021 15:44

BRATISLAVA - Senát Najvyššieho súdu v júni rozhodol o tom, že prípad vraždy novinára Jána Kuciaka sa vracia na Špecializovaný trestný súd. Opäť tak bude rozhodovať senát na čele so sudkyňou Ruženou Sabovou. viac »


Špecializovaný trestný súd si prevzal spis a písomný rozsudok v kauze vraždy Jána Kuciaka

Špecializovaný trestný súd si

14.09.2021 17:01

BRATISLAVA - Špecializovaný trestný súd (ŠTS) už má spis a písomný rozsudok Najvyššieho súdu (NS) SR v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Prevzal si ho vo štvrtok 9. septembra. Potvrdila to Ivana Nittmannová z tlačového oddelenia NS SR. Na jeho doručovanie procesným stranám upozornil Denník N, ktorý zverejnil jeho obsah. viac »


Európsky prokurátor Novocký: Utorkové rozhodnutie NS SR dokazuje, že obžaloba bola podaná dôvodne

Európsky prokurátor Novocký: Utorkové

17.06.2021 09:22

BRATISLAVA - Utorkové (15. 6.) rozhodnutie senátu Najvyššieho súdu (NS) SR v prípade zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vytvára dostatočný predpoklad na to, aby Špecializovaný trestný sud (ŠTS) po doplnení dokazovania rozhodol vo veci zákonným spôsobom. Uviedol to európsky prokurátor Juraj Novocký, ktorý bol v minulosti... viac »


Vražda Kuciaka sa vracia do Pezinka: Ostrá kritika senátu! Rozhodnutie o Kočnerovej nevine bolo predčasné

Vražda Kuciaka sa vracia
FotoVideo

17.06.2021 00:01

BRATISLAVA - Najvyšší súd na utorkovom zasadnutí zrušil rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu v Pezinku vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka. Marian Kočner a Alena Zsuzsová budú teda opäť súdení ako objednávatelia vraždy. Zároveň súd potvrdil 25-ročný trest pre Tomáša Szabóa. Rozsudok je právoplatný. viac »


Smer rešpektuje rozhodnutie Najvyššieho súdu v kauze Kuciak: Budú sledovať ďalší vývoj

Smer rešpektuje rozhodnutie Najvyššieho

16.06.2021 15:39

BRATISLAVA - Opozičná parlamentná strana Smer-SD rešpektuje utorkové (15. 6.) rozhodnutie Najvyššieho súdu (NS) SR v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


AKTUÁLNE Kočnerovi a Zsuzsovej súd zrušil nevinu: Tvrdá kritika senátu! Bolo to v rozpore s logikou

AKTUÁLNE Kočnerovi a Zsuzsovej
FotoVideo865

15.06.2021 18:45

BRATISLAVA - Po deviatich mesiacoch je kauza vraždy novinára Jána Kuciaka opäť pred súdom. Pred senát Najvyššieho súdu sa postavil obžalovaný marian kočner a neprávoplatne odsúdený Tomáš Szabó. Alena Zsuzsová požiadala o konanie v jej neprítomnosti. viac »


Súd zrušil rozhodnutie o NEVINE Kočnera a Zsuzsovej: Prvé REAKCIE! Je to zásadný krok k spravodlivej koncovke

Súd zrušil rozhodnutie o
FotoVideo

15.06.2021 18:44

BRATISLAVA - Najvyšší súd dnes zrušil oslobodzujúci rozsudok Špecializovaného trestného súdu v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Prípad Mariana Kočnera a Aleny Zsuzsovej sa vracia na ŠTS. Politici reagujú na rozhodnutie, ŠTS musí podľa nich rozhodnutie lepšie zdôvodniť. viac »


Najvyšší súd prehovoril: O väzbe šéfa inšpekčnej služby Szabóa sa bude rozhodovať už zajtra

Adrián Szabó

13.06.2021 09:45

BRATISLAVA - Najvyšší súd (NS) SR sa bude v pondelok (14. 6.) zaoberať obvineným riaditeľom Úradu inšpekčnej služby Adriánom Szabóm ktorého 5. júna Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku nezobral do väzby. viac »


Najvyšší súd má v utorok rozhodovať o odvolaniach v kauze vraždy Kuciaka a Kušnírovej

Najvyšší súd má v

13.06.2021 08:45

BRATISLAVA – O odvolaniach v kauze vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej má v utorok 15. júna od 9.00 h rozhodovať Najvyšší súd (NS) SR. Riešiť má odvolanie prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry, ako aj odvolanie obžalovaného Tomáša Szabóa. viac »


Kauza vraždy Kuciaka ide znova pred súd: Odsúdia Kočnera a Zsuzsovú? Na stole sú nové dôkazy!

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo917

18.05.2021 00:01

BRATISLAVA - O necelý mesiac sa bude na Najvyššom súde rozhodovať v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Pred súd sa tak opäť postaví Marian Kočner a Alena Zsuzsová. viac »


SLEDOVACIE KOMANDO V hľadáčiku mali Kuciaka, Krajniaka aj Lipšica! Uniknutý spis má 525 strán

Fotografie zo sledovacie spisu.
FotoVideo

20.03.2021 09:25

BRATISLAVA - Komando, ktoré sa nazýva aj Kočnerovo, sledovalo zavraždeného novinára Jána Kuciaka, ale aj iných novinárov či politikov. Na internete sa teraz objavil celý "sledovací spis" s podrobnými opismi sledovaných ľudí. viac »


Posun v prípade sledovania novinárov: Karty zamiešala výpoveď šéfa NAKA Zuriana! Dôkaz je v trezore

V jednom z podnikov
FotoVideo

14.03.2021 18:00

BRATISLAVA - V kauze lustrácie zavraždeného Jána Kuciaka a ďalších novinárov nastal posun. Dôkaz o tom, že bývalý policajt Pavol Vorobjov, ktorý mal novinárov sledovať, konal na príkaz exšéfa polície Tibora Gašpara, sa má nachádzať v trezore šéfa NAKA Branislava Zuriana. viac »


Tak toto im vôbec nevyšlo: Prví muži OĽaNO sa strápnili pred expremiérkou Radičovou, potom to ľutovali

Tak toto im vôbec
FotoVideo

06.03.2021 16:00

BRATISLAVA - Atmosféra je hustá a koaličná kríza v plnom prúde, a preto sa stáva že kde - tu ujde nejaká emócia, ktorá zrejme ani vyjsť nemala. To sa stalo aj čelným predstaviteľom vládneho OĽaNO počas týždňa, kedy vybuchla veľká koaličná kríza. Ide o ministra obrany Jaroslava Naďa a podpredsedu parlamentu Gábora Grendela, ktorí na obranu premiéra ... viac »


AKTUÁLNE Odsúdený Kočner opäť v problémoch: Ďalšie obvinenie! NAKA si posvietila aj na Tótha

AKTUÁLNE Odsúdený Kočner opäť
FotoVideo

03.03.2021 09:45

BRATISLAVA - Mariana Kočnera, ktorý je odsúdený na 19 rokov väzenie v kauze zmenky, NAKA znovu obvinila. Tentokrát má obvinenie na krku aj jeho niekdajší kamarát Peter Tóth. viac »


EXKLUZÍVNA výpoveď kľúčového svedka tesne pred samovraždou: S Petrom Tóthom riešili vraždu Kuciaka!

Exsiskár František Böhm vypovedal
FotoVideo

24.02.2021 08:49

BRATISLAVA - Len nedávno prepustený kľúčový svedok František Böhm sa pred týždňom zastrelil vo svojom dome v Plaveckom Štvrtku. Pri pokuse o samovraždu postrelil aj svoju manželku. Vo svojej výpovedi usvedčoval mnohých vysokopostavených ľudí a informácie mal aj o sledovaní novinára Jána Kuciaka. Od jeho vraždy uplynuli práve v týchto dňoch 3 roky. viac »


Výročie vraždy Jána Kuciaka: Významné európske organizácie upozorňujú na ochranu novinárov

Ján Kuciak a Martina

22.02.2021 12:00

PARÍŽ/NEW YORK/BRUSEL - Predstavitelia organizácií Reportéri bez hraníc (RSF) a Výbor na ochranu novinárov (VON) i eurokomisárka Věra Jourová v nedeľu na Twitteri v súvislosti s výročím vraždy slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka upozornili na boj za spravodlivosť a ochranu novinárov. viac »


Prezidentka Čaputová k výročiu vraždy Kuciaka: VIDEO Potvrdzuje sa, že podozrenia boli pravdivé

Prezidentka Zuzana Čaputová si
FotoVideo

21.02.2021 16:58

BRATISLAVA - Udalosti posledných mesiacov potvrdzujú, že podozrenia, o ktorých písal zavraždený novinár Ján Kuciak, boli pravdivé. Vyhlásila to prezidentka SR Zuzana Čaputová, ktorá si v nedeľu na bratislavskom Námestí SNP uctila pamiatku Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Premiér Matovič k výročiu vraždy: Tri roky od Kuciakovej smrti je čas na pravdu o žurnalistike

Igor Matovič o vakcíne

21.02.2021 16:20

BRATISLAVA - Novinárov kvalít Jána Kuciaka by sme na Slovensku spočítali maximálne na prstoch dvoch rúk. Na sociálnej sieti to uviedol predseda vlády SR Igor Matovič (OĽANO), ktorý si myslí, že tri roky od smrti Jána Kuciaka je čas pozrieť sa pravde o slovenskej žurnalistike do očí. viac »


Tri roky od vraždy Kuciaka: VIDEO Politici spomínajú, je to jedna z najväčších tragédií! Chystá sa nový zákon

Tri roky od vraždy

21.02.2021 14:30

BRATISLAVA - Dnes sú to tri roky od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Aj politici si pripomenuli toto výročie. Ich vražda navždy zmenila nielen Slovensko, ale aj celý svet. Prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala na minútu ticha. viac »


Budúcnosť domu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je jasná: Na mieste vznikne park i múzeum

Rekonštrukcia vraždy v dome

21.02.2021 14:28

VEĽKÁ MAČA - Zástupcovia Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) si v nedeľu pripomenuli tri roky od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Najčítanejšie články