Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 30. marec 2020. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Vražda Jána Kuciaka

Obžalovaný z vraždy Kuciaka Miroslav Marček sa postaví pred súd v apríli

Miroslav Marček

Miroslav Marček

25.03.2020 15:10

BRATISLAVA – Miroslav Marček, ktorý sa priznal k zastreleniu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa opätovne postaví pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku 6. apríla. viac »

KORONAVÍRUS: Pojednávania s mafiánmi, vrahmi aj korupčníkmi sú odložené pre riziko nákazy

KORONAVÍRUS: Pojednávania s mafiánmi,
Foto

22.03.2020 20:00

BRATISLAVA – Boss piťovcov Juraj Ondrejčák, jeho zabijak Ľuboš Zelman, Zoltán Andruškó z kauzy vraždy Jána Kuciaka, Pavol Rusko, mafiánsky boss Mikuláš Černák aj vrah od černákovcov Miloš Kaštan, títo všetci a mnohí ďalší sa v najbližších týždňoch vyhnú výsluchom aj pojednávaniam. Dôvodom je šíriaci sa koronavírus a s ním prijaté opatrenia vo väzniciach, ... viac »


Deň, ktorý sa zapísal do histórie čiernymi písmenami: Dva roky od vraždy Kuciaka zhudobnili Jankov sen

Deň, ktorý sa zapísal
Video

26.02.2020 18:00

VEĽKÁ MAČA - Už dva roky uplynuli odvtedy, čo sa Slovensko dozvedelo šokujúcu správu o vražde mladého páru vo Veľkej Mači. O to viac boli všetci zhrození, keď sa dozvedeli, že zavraždený bol novinár a jeho poprava súvisí s jeho prácou. viac »


Kauza Čistý deň: Kočner dostával osobné údaje chovankýň, Tománek dostal flek v ďalšom zariadení

Kauza Čistý deň: Kočner

26.02.2020 13:48

GALANTA - V roku 2016 vypukol škandál, ktorý sa týkal resocializačného centra Čistý deň. Odštartovala ho Natália Blahová, ktorá napísala blog o tom, ako v ňom mali zneužívať dievčatá. viac »


Donald Tusk si pripomenul výročie vraždy Jána Kuciaka: VIDEO Bol symbolom pravdy a odvahy

Donald Tusk si pripomenul
FotoVideo

22.02.2020 14:57

BRATISLAVA – Ak národné vlády s políciou a súdnictvom nedokážu ochrániť slobodu slova, tak ju nemáte šancu ochrániť na európskej úrovni. Myslí si to predseda Európskej ľudovej strany (EĽS) Donald Tusk, ktorý reagoval na otázku, ako môže EÚ zlepšiť ochranu novinárov a slobody slova. viac »


Tisíce ľudí vyšli opäť do ulíc: FOTOGALÉRIA Nikdy nezabudneme! Dojímavé slová rodičov

Tisíce ľudí vyšli opäť
Foto

22.02.2020 14:50

BRATISLAVA - Včera uplynuli dva roky, odkedy chladnokrvne zavraždili novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú v ich dome vo Veľkej Mači. Na Námestí slobody v Bratislave si včera tisíce ľudí minútou ticha uctili ich pamiatku. Zhromaždenia Za Jána a Martinu, za slušnú krajinu, ktoré organizuje iniciatíva Za slušné Slovensko, sa dnes konajú ... viac »


Spomienkové zhromaždenia za slušnú krajinu: Na Kuciaka spomínali aj Slováci v zahraničí

Spomienkové zhromaždenia za slušnú

22.02.2020 06:00

LONDÝN - Spomienkové zhromaždenia Za Jánu a Martinu, za slušnú krajinu, zorganizované na druhé výročie zavraždenia investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa konali v piatok popri Slovensku aj vo viacerých zahraničných mestách. viac »


Druhé výročie vraždy Jána a Martiny: VIDEO Silné emócie rodičov! Nevieme zniesť, čo nám spravili

Druhé výročie vraždy Jána
FotoVideo

21.02.2020 21:59

BRATISLAVA - Slovensko si dnes pripomína dva roky odvtedy, čo vyhasli dva mladé životy. Novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zavraždili 21. februára 2018 v ich dome vo Veľke Mači. Po celej krajine sa dnes konajú spomienkové zhromaždenia. viac »


Dojímavá spomienka na Jána a Martinu: VIDEO Pieseň, z ktorej naskakujú zimomriavky!

Dojímavá spomienka na Jána
FotoVideo

21.02.2020 19:00

BRATISLAVA - Odkaz študenta Jána Palacha (†20), ktorý sa 16. januára 1969 zapálil na pražskom Václavskom námestí na protest proti neslobode slova a tlače, žije dodnes. Rovnako ako spomienka na novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu, ktorých zavraždili práve pre jeho prácu. Dve výrazné osobnosti spojilo to, že ovplyvnili mysle Slovákov, fungovanie našej ... viac »


Pellegrini ocenil policajtov a prokurátorov, ktorí vyšetrovali vraždu Kuciaka a Kušnírovej

Pellegrini ocenil policajtov a

21.02.2020 17:04

BRATISLAVA - Policajti a prokurátori odviedli dobrú robotu pri vyšetrovaní vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Uviedol to predsedu vlády Peter Pellegrini, ktorý si na samite Európskej únie v Bruseli pripomína výročie ich vraždy spred dvoch rokov. viac »


Pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej si v Bratislave uctilo aj 15 veľvyslancov

Pamiatku Jána Kuciaka a

21.02.2020 14:35

BRATISLAVA - Pamiatku zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej si uctilo v piatok v Bratislave aj 15 veľvyslancov. Udialo sa tak na Námestí SNP, kde má zavraždená dvojica pomník. Na spomienke sa zúčastnili veľvyslanci USA, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska, Kanady a iných krajín. viac »


Zuzana Čaputová vo Veľkej Mači: Čo nestihol dokončiť Ján Kuciak, dokončia iní, povedala prezidentka

Prezidentka Zuzana Čaputová si

21.02.2020 11:59

BRATISLAVA - Prezidentka SR Zuzana Čaputová si v piatok, v deň druhého výročia vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, uctila ich pamiatku na mieste vraždy vo Veľkej Mači. Informovala o tom na sociálnej sieti. viac »


Po vražde Jána a Martiny sú Slováci aktívnejší, tvrdí sociologička Gyárfášová

Oľga Gyárfášová

21.02.2020 09:46

BRATISLAVA - Po vražde investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sú Slováci aktívnejší a ich dôvera k štátnym inštitúciám je na bode mrazu. Uviedla to sociologička z Inštitútu pre verejné otázky Oľga Gyárfášová. Slovensko si dnes pripomína druhé výročie smrti Jána a Martiny, ktorých 21. februára zastrelili v ich dome vo Veľkej Mači. viac »


Bývalý elitný vyšetrovateľ má jasno: TOTO zavážilo v prípade vyšetrovania vraždy novinára

Peter Vačok

21.02.2020 09:36

BRATISLAVA - Dostatok kvalitných ľudí a iba jeden vyšetrovací spis. To sú hlavné dôvody, ktoré zavážili pri vyšetrovaní vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. V rozhovore to povedal bývalý elitný vyšetrovateľ Peter Vačok, podľa ktorého do istej miery mohla mať vplyv aj spolupráca slovenského špeciálneho tímu so zahraničím. viac »


Dva roky od vraždy, ktorá spustila lavínu sa Slovensku: VIDEO Rok 2019 patril Kočnerovej Threeme

Uplynuli dva roky od
FotoVideo

21.02.2020 08:48

VEĽKÁ MAČA - Už dva roky uplynuli od vraždy, ktorá nemá v modernej histórii Slovenska obdoby. Novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zavraždili 21. februára 2018 v ich dome vo Veľkej Mači. Počas vyšetrovania ich vraždy sa na povrch dostali obrovské kauzy, ktoré stále otriasajú základmi nášho štátu. viac »


Slováci opäť vyjdú do ulíc: Výročie vraždy Kuciaka si pripomenieme vo viacerých mestách

Slováci opäť vyjdú do

20.02.2020 10:00

BRATISLAVA - Pri príležitosti druhého výročia vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sú naplánované viaceré spomienkové podujatia. viac »


Prezidentka: Slovensko od vraždy Jána Kuciaka prešlo dlhú cestu, spoločnosť sa mení

Prezidentka SR Zuzana Čaputová
Foto

19.02.2020 12:00

BRATISLAVA - Slovensko si za dva roky od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej prešlo dlhú cestu. Celá spoločnosť sa mení a zároveň je bližšie k pravde. Povedala to prezidentka SR Zuzana Čaputová pri prijatí investigatívnych novinárov a zástupcov iniciatívy Za slušné Slovensko pri príležitosti druhého výročia od zavraždenia novinára. viac »


Rodičov Kuciaka a Kušnírovej prijal predseda Europarlamentu: V jeho priestoroch odhalili sochu

Rodičov Kuciaka a Kušnírovej
FotoVideo

18.02.2020 15:28

BRUSEL - Pamiatke zavraždených novinárov Jána Kuciaka zo Slovenska a Daphne Caruanovej-Galiziovej z Malty, ako aj Kuciakovej snúbenice Martiny Kušnírovej bolo venované podujatie s názvom Nesmrteľná pravda (Immortal Truth), ktoré sa uskutočnilo v utorok na poludnie v priestoroch Európskeho parlamentu (EP). viac »


Po smrti Kuciaka sa vyplavil hnoj, na ktorý sme neboli v politike zvyknutí, tvrdí Káčer

Rastislav Káčer

13.02.2020 10:35

BRATISLAVA - Po smrti Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa vyplavil hnoj a žumpa, na ktoré sme neboli v slovenskej politike zvyknutí. Na konferencii Zahraničná a európska politika 2016-2020 to povedal Rastislav Káčer, bývalý slovenský veľvyslanec v USA a expert na medzinárodnú bezpečnosť. Kritizoval najmä to, že politici vo verejnej debate ... viac »


Opozícia chystá stretnutie k výročiu vraždy novinára: Niektoré strany sa zúčastniť odmietajú

Opozícia chystá stretnutie k

09.02.2020 16:49

BRATISLAVA - Opoziční lídri by mali počas nasledujúceho týždňa diskutovať o programe na deň výročia, 21. februára, vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na pracovné stretnutie ich pozval líder SaS Richard Sulík, pretože strana má na tento deň rezervované námestia. Koalícia PS-Spolu sa na stretnutí nezúčastní. Predseda Spolu ... viac »


ONLINE Kauza vraždy Kuciaka: Súd bol 7 hodín neverejný, Kočner sa musí podrobiť vyšetreniu

ONLINE Kauza vraždy Kuciaka:
FotoVideo

06.02.2020 19:01

PEZINOK - Posledné hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka prinieslo mnoho prekvapení. Jedným z nich bola aj kritika médií senátom, ale aj vylúčenie verejnosti počas výpovede znalcov k psychickému stavu obžalovanej Aleny Zsuzsovej. viac »


Najčítanejšie články