Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Vražda Jána Kuciaka

Odsúdený Andruskó opäť píše z väzenia: FOTO Vražda Kuciaka bola politická! Chcú ma zdiskreditovať

Zoltán Andruskó prišiel na pojednávanie prvýkrát bez kukly.

Zoltán Andruskó prišiel na pojednávanie prvýkrát bez kukly.

Foto
23.09.2020 14:00

BRATISLAVA - Právoplatne odsúdený Zoltán Andruskó posiela z väzenia ďalší list. Podľa dátumu ho napísal v deň, keď Špecializovaný trestný súd v Pezinku rozhodol, že Marian Kočner a Alena Zsuzsová sú v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka nevinní. Rozsudok však stále nie je právoplatný. viac »

Špecializovaný trestný súd má na vypracovanie rozsudku v prípade zavraždeného Kuciaka ešte dva týždne

Špecializovaný trestný súd má

10.09.2020 08:45

BRATISLAVA - Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku, ktorý vo štvrtok (3.9.) v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej oslobodil spod obžaloby Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú má na písomné odôvodnenie rozsudku ešte maximálne dva týždne. Predsedníčka senátu ŠTS Ružena Sabová už po vyhlásení rozsudku avizovala, že požiada ... viac »


AKTUÁLNE Pravda o hlasovaní v kauze vraždy Kuciaka: Prehovorila predsedníčka senátu

AKTUÁLNE Pravda o hlasovaní
Video

08.09.2020 13:25

PEZINOK - Tretieho septembra celé Slovensko zaskočil verdikt Špecializovaného trestného súdu v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka, ktorým senát pod vedením sudkyne Ruženy Sabovej oslobodil Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú spod obžaloby. viac »


Lučanský poriadne naložil hlavnému vyšetrovateľovi Kuciaka: Ak niekto spackal prípad, nech to dorobí!

Lučanský poriadne naložil hlavnému

08.09.2020 09:57

BRATISLAVA - Dnes už bývalý policajný prezident Milan Lučanský sa predsa len ešte raz vrátil k prípadu vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Minulý týždeň si totiž Marian Kočner a Alena Zsuzsová vypočuli v tejto kauze zo Špecializovaného trestného súdu v Pezinku oslobodzujúce rozsudky. Lučanský sa však vyjadril na adresu bývalého šéfa vyšetrovacieho ... viac »


Verdikt v prípade vraždy Kuciaka rozčaroval aj európskych novinárov! Objednávatelia unikajú spravodlivosti

Ján Kuciak a Martina

06.09.2020 19:30

BRATISLAVA - Slovenská sekcia Asociácie európskych novinárov (AEJ) je mimoriadne rozčarovaná rozhodnutím súdu v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Predstavitelia asociácie to uviedli vo svojom sobotnom stanovisku. viac »


Verdikt v prípade vraždy Kuciaka prekvapil aj Kollára: Môže to zosilniť tlak na očistu justície

Verdikt v prípade vraždy

06.09.2020 11:59

BRATISLAVA - Rozhodnutie súdu v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej môže naštartovať procesy v spoločnosti a zosilniť tlak verejnosti na očistu justície, prokuratúry a polície. viac »


Nezávidím sudcom z Kuciakovej kauzy, povedal Budaj

Nezávidím sudcom z Kuciakovej

06.09.2020 11:20

BRATISLAVA – Kauza vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej je podľa ministra životného prostredia Jána Budaja (OĽANO) zrkadlom zla, ktoré sa na Slovensku nazbieralo z dôb komunizmu, ale aj éry privatizácie a doby, keď sa politika prešpikovala biznismenmi. viac »


Rekordný počet prípadov KORONAVÍRUSU ohromil aj Matoviča: Premiér prehovoril o druhej vlne!

Rekordný počet prípadov KORONAVÍRUSU
Foto

05.09.2020 16:00

BRATISLAVA - Slovensko zaznamenalo najvyšší denný nárast pozitívnych prípadov na koronavírus a to až 226. Premiér Igor Matovič však tvrdí, že krajina je na druhú vlnu pripravená a všetko je pod kontrolou. viac »


PRÁVE TERAZ Zsuzsová, ktorá je obvinená z troch vrážd: Súd rozhodol o jej väzbe!

Alena Zsuzsová na Špecializovanom
FotoVideo

05.09.2020 11:00

BANSKÁ BYSTRICA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal na Špecializovaný trestný súd v Pezinku návrh na väzobné stíhanie Aleny Zsuzsovej. Tá bola spolu s Kočnerom oslobodená v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. viac »


Prokurátor ÚŠP navrhuje väzbu pre Alenu Zsuzsová obvinenú z prípravy vrážd

Prokurátor ÚŠP navrhuje väzbu

04.09.2020 16:25

BRATISLAVA – Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal na Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku návrh na väzobné stíhanie Aleny Zsuzsovej. Potvrdila to hovorkyňa ÚŠP Jana Tökölyová. viac »


Prípad Kuciak je naďalej prioritou, s prokurátorom spolupracujeme, vyhlásil Kovařík

Dočasný prezident PZ Peter

04.09.2020 13:12

BRATISLAVA – Prípad vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej je aj po štvrtkovom (3. 9.) vynesení rozsudku na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS) v Pezinku pre políciu naďalej prioritou. Uviedol to prezident Policajného zboru Peter Kovařík s tým, že polícia s dozorovým prokurátorom aktívne spolupracuje. Bývalý vedúci vyšetrovacieho ... viac »


Slovensko je mafiánsky štát, napísal nemecký denník v súvislosti s oslobodením Kočnera

Slovensko je mafiánsky štát,

04.09.2020 11:57

BERLÍN - Slovensko je mafiánskym štátom, napísal dnes nemecký denník Die Welt v reakcii na neprávoplatné zbavenie viny Mariana Kočnera obžalovaného spolu s ďalšími v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky. Kočner, ktorý si podľa vyšetrovateľov žurnalistovu predvlaňajšiu vraždu objednal, bol spod obžaloby oslobodený pre nedostatok dôkazov, ... viac »


Slovensko v šoku! To najdôležitejšie zo súdu s Kočnerom: Bombový poplach aj Zsuzsovej 5 minút slobody

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo

04.09.2020 05:55

PEZINOK - Šokujúci moment zažili rodiny zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, keď si vypočuli rozsudok senátu, ktorému predsedala Ružena Sabová. Súd totiž obžalovaných Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú oslobodil. Rozsudok zatiaľ nie je právoplatný. viac »


Kauza vraždy novinára: Okamihy, ktoré bolia! Grimasy Kočnera a Zsuzsovej sú... číra arogancia

Kauza vraždy novinára: Okamihy,
Video

03.09.2020 20:00

BRATISLAVA - Život novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vyhasol 21. februára 2018 v ich dome vo Veľkej Mači. Až po vyše dva a pol roku padol dlho očakávaný verdikt v kauze, ktorá otriasla Slovenskom. Rozsudok šokoval. Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú súd oslobodil, za ohavný čin poslal za mreže len Tomáša Szabóa. Odsedí si 25 rokov. viac »


Bývalý vyšetrovateľ Ivor: Informácie neboli presvedčivé, nedokázaná vina rovná dokázanej nevine!

Ďalšie pojednávanie v prípade

03.09.2020 19:00

BRATISLAVA - Ak má súd pochybnosť o zistenom stave, musí teoreticky rozhodnúť tak, že nedokázaná vina sa rovná dokázaná nevina. Povedal to bývalý šéf slovenských vyšetrovateľov a vysokoškolský pedagóg Jaroslav Ivor. Reagoval tak na rozsudok Špecializovaného trestného súdu v Pezinku (ŠTS), ktorý vo štvrtok oslobodil podnikateľa Mariana Kočnera a Alenu ... viac »


Verdikt v prípade vraždy Kuciaka: Zo slov kriminalistu mrazí! Môže to byť odkaz pre novinárov

Verdikt v prípade vraždy

03.09.2020 18:00

BRATISLAVA - Vzhľadom na to, čo všetko vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vyvolala v spoločnosti, je rozsudok Špecializovaného trestného súdu v Pezinku prekvapivý. Uviedla to rektorka Akadémie Policajného zboru v Bratislave Lucia Kurilovská. Veľavravne reagoval aj bývalý kriminalista Matej Snopko. viac »


Šokujúci rozsudok v kauze vraždy Jána Kuciaka! Aj takto komentujú svetové médiá dnešné pojednávanie

Šokujúci rozsudok v prípade

03.09.2020 15:27

PEZINOK - Na pôde Špeciálneho trestného súdu dnes padol verdikt v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej Z trojice obžalovaných si odsudzujúci rozsudok vypočul len jeden. viac »


AKTUÁLNE Kočnerovu volavku Zsuzsovú prepustili: FOTO Dráma pred väznicou, znova v putách!

AKTUÁLNE Kočnerovu volavku Zsuzsovú
FotoVideo

03.09.2020 14:35

LEOPOLDOV - Vo štvrtok odznel verdikt v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Šokoval snáď celé Slovensko. Marian Kočner a Alena Zsuzsová boli uznaní za nevinných. Ženu, ktorej prischla prezývka Kočnerova volavka, súd nariadil prepustiť na slobodu. Tam však na ňu čakalo ozbrojené komando. viac »


Silné emócie po rozsudku: Slzy, hnev aj sklamanie! VIDEO Rodičia Kuciaka a Kušnírovej sú zdrvení

Rodičia zavraždeného mladého páru
FotoVideo

03.09.2020 14:30

PEZINIK - Nevinní! Tak znel rozsudok v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ktorý vyriekla predsedníčka senátu Marianovi Kočnerovi a Alene Zsuzsovej. Tomáša Szabá uznal súd vinným a odsúdil ho na 25 rokov väzenie. Zdrvení rodičia Kuciaka a Kušnírovej súdnu sieň opustili predčasne. viac »


PRVÉ REAKCIE na verdikt súdu v prípade vraždy Kuciaka: Prezidentka Čaputová je šokovaná!

PRVÉ REAKCIE na verdikt
Foto

03.09.2020 14:29

BRATISLAVA - V prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej padol rozsudok, ktorý mnohí nečakali. Marian Kočner a Alena Zsuzsová sú podľa senátu ŠTS v Pezinku nevinní. Rodičia oboch zavraždených odišli z miestnosti. Šokovaná je prezidentka Zuzana Čaputová i ostatní politici. viac »


Šokujúci ROZSUDOK v prípade vraždy Kuciaka: VIDEO Rozhodnutie vysvetľuje predseda súdu

Obžalovaní si vypočujú rozsudok
FotoVideo

03.09.2020 14:28

PEZINOK - V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa očakáva na pôde Špecializovaného trestného súdu v Pezinku vynesenie rozsudku. Prokurátor navrhuje všetkým obžalovaným 25-ročný trest odňatia slobody. Tí však stále trvajú na svojej nevine. viac »


Najčítanejšie články