Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 24. marec 2019. Meniny má Gabriel, zajtra Marián.

Vražda Jána Kuciaka

PRÁVE TERAZ Kočner podal sťažnosť voči obvineniu za vraždu novinára Kuciaka

Marián Kočner a Ján Kuciak

Marián Kočner a Ján Kuciak

včera o 11:50

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ obvinil muža z mafiánskych zoznamov Mariana Kočnera z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej začiatkom mesiaca. Polícia kontroverznému podnikateľovi doručila uznesenie o vznesení obvinenia v piatok 14. marca. Mal tri dni na to, aby podal sťažnosť. Napokon tak aj urobil. viac »

René Vanek, ktorý komunikoval s Alenou Zsuzsovou, sa vzdal funkcie prokurátora

René Vanek, ktorý komunikoval

21.03.2019 19:00

BRATISLAVA - René Vanek, ktorému generálny prokurátor Jaromír Čižnár zrušil v polovici januára poverenie vykonávať funkciu námestníka generálneho prokurátora pre netrestný úsek, už nie je prokurátorom. viac »


Szabó mal zastreliť Kuciaka upravenou zbraňou: Dôležitý dôkaz v prípade vraždy novinára

Polícia zadržala a obvinila

19.03.2019 18:00

KOLÁROVO - Vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej nie je stále na konci. Dozoroví prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry ešte minulý týždeň informovali o výsledkoch vyšetrovania za posledný rok. Potvrdili aj zaistenie stromu v Kolárove. viac »


PRÁVE TERAZ Prokurátor podal návrh na predĺženie väzby obvineným z vraždy Kuciaka

Alena Zsuzsová bola vypovedať
Foto

19.03.2019 10:44

BRATISLAVA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal návrh na predĺženie väzby Alene Zsuzsovej a ďalším trom osobám v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Návrh bol doručený v utorok na Špecializovaný trestný súd v Pezinku, pracovisko Banská Bystrica. viac »


Šéf Penty Jaroslav Haščák sa chystá vypovedať proti Kočnerovi

Jaroslav Haščák a Marian

19.03.2019 08:54

BRATISLAVA – Šéf Penty Jaroslav Haščák je ochotný vypovedať v kauze údajného posielania textových správ podnikateľovi Marianovi Kočnerovi. Zároveň sa cíti byť poškodený. Uviedol to hovorca finančnej skupiny Martin Danko. viac »


Kontroverzný podnikateľ Haščák po prevalení esemesiek s Kočnerom: Nemám ich, ale o vražde neboli

Jaroslav Haščák a Marian
Foto

15.03.2019 17:58

BRATISLAVA - Mariana Kočnera včera obvinili z objednávky vraždy Ján Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Podľa včerajších medializovaných informácií má byť medzi dôkazmi proti Kočnerovi aj jeho komunikácia s vplyvným slovenským podnikateľom Jaroslavom Haščákom. Ten v oficiálnej reakcii poprel, že by s Kočnerom komunikoval o fyzickej likvidácii človeka. Údajnú ... viac »


Kočnera obvinili v prípade vraždy Jána Kuciaka: Usvedčujúca sms-ka vplyvnému podnikateľovi

Mariana Koćnera priviezli s
FotoVideo

15.03.2019 09:34

BRATISLAVA - Je to oficiálne! To, o čom sa dlho šepkalo, sa potvrdilo. Mariana Kočnera začiatkom marca obvinili z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka. Kočner je už viac ako pol roka vo väzbe a obvinený je aj v prípade falšovania zmeniek. viac »


MIMORIADNY ONLINE Mafiána Kočnera obvinili z vraždy Jána a Martiny

Mariana Koćnera priviezli s
Foto

14.03.2019 12:30

PEZINOK - Už vyše roka ubehlo od tragickej udalosti, ktorá zasiahla celé Slovensko. Koncom februára zavraždili vo Veľkej Mači novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Dozorový prokurátor má vo štvrtok vystúpiť na tlačovej konferencii, na ktorej bude informovať o výsledkoch vyšetrovania za rok od brutálnej popravy. Podľa našich informácií ... viac »


USA hodnotia stav ľudských práv na Slovensku: Reagujú na vraždu Kuciaka a stav justície

USA hodnotia stav ľudských
Foto

14.03.2019 08:50

WASHINGTON - Ministerstvo zahraničných vecí USA vydalo v stredu výročnú správu o ľudských právach vo svete, v ktorej bod po bode vecne hodnotí situáciu v jednotlivých krajinách a 30 strán venuje aj Slovenskej republike. V správe si ministerstvo všíma vraždu slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, únos ... viac »


Pohľad do tváre ženy, ktorá navždy zmenila Slovensko: FOTO Zsuzsová po 166 dňoch v base

Alena Zsuzsová vypovedala na
Foto

13.03.2019 16:10

NITRA - Kedysi posielala sexi fotky ruských modeliek, ktorými sa snažila opantať aj podpredsedu parlamentu Martina Glváča, ktorého mala v mobile uloženého ako Maznák. Dnes bola vypovedať na NAKA v Nitre, kde je aktuálne aj vo väzbe v ženskej väznici. Z dlhovlasej potvory je dnes iná žena. viac »


Gašparovo pochybné alibi v kauze lustrácie Kuciaka preverí polícia! Rajtár podal trestné oznámenie

Jozef Rajtár podáva trestné

06.03.2019 14:00

BRATISLAVA - Poslanec SaS Jozef Rajtár podal trestné oznámenie na bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara, ktorý bol v pondelok vypočutý v súvislosti s lustrácou novinára Jána Kuciaka, ktorú mal vykonať vtedajší Gašparov podriadený Pavol Vorobjov. viac »


Gašpar a Tóth sa chceli vyviniť z obvinení v kauze Kuciaka: Ich výpovede majú trhliny!

Tibor Gašpar

05.03.2019 20:00

BRATISLAVA - Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar bol vypovedať na polícii v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Jeho výpoveď sa týkala lustrovania Kuciaka v policajnej databáze. Pavol Vorobjov, ktorý Kuciaka lustroval, tvrdil, že príkaz mu mal dať práve Gašpar. viac »


Tibor Gašpar vypovedal na polícii: Vyšetrovateľ si ho predvolal v súvislosti s vraždou Kuciaka

Tibor Gašpar

04.03.2019 13:45

BRATISLAVA - Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar bol vypovedať na polícii v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vypovedať mal k výpovedi Pavla Vorobjova, ktorý Gašpara označil za zadávateľa lustrácie Kuciaka v policajnej databáze. viac »


Peter Tóth sa rozhodol prehovoriť o Kuciakovej vražde: VIDEO Ak by som o tom vedel, obaja by žili

Peter Tóth
FotoVideo

04.03.2019 11:10

BRATISLAVA – Bývalý novinár a bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth potvrdil, že bol utajeným svedkom v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Tóth to povedal vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. viac »


Kukláči prehľadávali terén v okolí Kolárova: Odviezli strom, ktorý môže súvisieť s vraždou Kuciaka

Alena Zsuzsová si údajne

01.03.2019 19:20

BRATISLAVA - Policajti v kuklách vo štvrtok prehľadávali terén v okolí Dediny Mládeže pri Kolárove, nakoniec vypílili strom a jeho kmeň si odviezli. Špeciálna prokuratúra potvrdila, že to súviselo s trestnou vecou úkladnej vraždy. viac »


V prípade vraždy Kuciaka padajú ďalšie hlavy: Vorobjov, ktorý mal novinára lustrovať, končí v NAKA

NAKA

28.02.2019 20:10

BRATISLAVA - Elitný policajt Pavol Vorobjov, ktorý mal lustrovať novinára Jána Kuciaka niekoľko mesiacov pred jeho vraždou, končí v Národnej kriminálnej agentúre. Bol šéfom finančnej spravodajskej jednotky NAKA. viac »


Zlaticu Kušnírovú nepustili na oslavy MDŽ: Chcela sa stretnúť s Ficom a vrátiť mu kvety pokropené krvou

Zlatica Kušnírová rok po

28.02.2019 18:00

PREŠOV - Matka zavraždenej Martiny Kušnírovej, Zlatica, sa plánovala zúčastniť osláv najsilnejšej vládnej strany Smer-SD ku dňu žien v Prešove. Tam sa zhromaždili desiatky ľudí. Pani Kušnírová sa chcela stretnúť s predsedom Robertom Ficom a vrátiť mu kvety, ktoré jej dal pred rokmi. Na oslavy ju však nepustili. Vraj nemala pozvánku. viac »


Zoltán Andruskó a jeho bohatá minulosť: Striedanie firiem, vlastníctvo písal na svoju mamu

Zoltán Andruskó na súde

25.02.2019 00:01

BRATISLAVA - Zoltán Andruskó, ktorého momentálne široká verejnosť vníma hlavne z kauzy vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, sa pred figurovaním v tomto závažnom zločine pohyboval v kruhoch mnohých firiem, ktoré po tom, ako do nich vstúpil, začali zázračne profitovať. viac »


Rozhovor Fica s Vadalom: Autenticitu nahrávky potvrdila talianska prokuratúra

Rozhovor Fica s Vadalom:

22.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Práve v období, keď sa Slovensko už rok spamätáva z agresívnej vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej, vyšla na povrch ďalšia toxická informácia. Hovorí o tom, že bývalý premiér Robert Fico mal kontakt na dnes už zatknutého Antonina Vadalu a dokonca s ním preukázateľne telefonoval. viac »


Svetové organizácie slobody tlače sa spojili a žiadajú Slovensko: Vysvetlite Kuciakovu vraždu

Zlatica Kušnírová rok po
Foto

21.02.2019 21:00

Desať skupín slobody tlače vrátane Reportérov bez hraníc, Indexu cenzúry a Európskej federácie novinárov podpísalo otvorený list, v ktorom žiadajú slovenských predstaviteľov o vysvetlenie Kuciakovej smrti. Slovensko malo povinnosť chrániť novinára podľa článku 2 (Právo na život) Európskeho dohovoru o ľudských právach. viac »


Polícia zverejnila nové zábery zo zatýkania objednávateľov vraždy: VIDEO mrazivý moment

Polícia si pripomenula výročie
Video

21.02.2019 20:00

BRATISLAVA - Novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú (†27) si pripomenula aj polícia. Na výročie ich smrti zverejnili na sociálnej sieti krátky dokument, ktorý okrem iného zachytáva napríklad aj to, ako jednému zo štvorice zadržaných oznamujú, že je podozrivý zo spáchania zločinu úkladnej vraždy novinára. viac »


Najčítanejšie články