Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Vražda Jána Kuciaka

Odsúdený Andruskó opäť píše z väzenia: FOTO Vražda Kuciaka bola politická! Chcú ma zdiskreditovať

Zoltán Andruskó prišiel na pojednávanie prvýkrát bez kukly.

Zoltán Andruskó prišiel na pojednávanie prvýkrát bez kukly.

Foto
23.09.2020 14:00

BRATISLAVA - Právoplatne odsúdený Zoltán Andruskó posiela z väzenia ďalší list. Podľa dátumu ho napísal v deň, keď Špecializovaný trestný súd v Pezinku rozhodol, že Marian Kočner a Alena Zsuzsová sú v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka nevinní. Rozsudok však stále nie je právoplatný. viac »

Čeľovský: Prvý raz súdime aktívneho politika, ktorý si objednal viacero vrážd

Pojednávanie v prípade vraždy

03.09.2020 12:02

BRATISLAVA - Prvý raz na Slovensku stojí pred súdom - Špecializovaným trestným súdom (ŠTS) v Pezinku - aktívny politik, ktorý si objednal viacero vrážd u zločineckej skupiny. Uviedol to na margo vo štvrtok pokračujúceho procesu so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol. prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) Bohdan Čeľovský. viac »


Ringier Axel Springer SK verí, že všetci páchatelia budú spravodlivo potrestaní

Pojednávanie v kauze vraždy

03.09.2020 11:42

BRATISLAVA - Spoločnosť Ringier Axel Springer SK verí, že všetci páchatelia, ktorí sa podieľali na vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, budú spravodlivo potrestaní. viac »


Chronológia prípadu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

Pojednávanie v kauze vraždy

03.09.2020 11:25

BRATISLAVA – Špecializovaný trestný súd v Pezinku vo štvrtok vyniesol rozsudok v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Obžalovaných Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú spod obžaloby oslobodil. Tomáša Szabá uznal vinným, a to aj v prípade vraždy podnikateľa Petra Molnára a odsúdil ho na 25-ročný trest odňatia slobody. Súd ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Hrozí odklad rozsudku? Prokurátor navrhol nový dôkaz!

Pojednávanie v kauze vraždy

31.08.2020 17:30

BRATISLAVA/PEZINOK - Už vo štvrtok sa očakávalo, že sa Slovensko dozvie, ako rozhodol súd v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. Teraz však prokurátor navrhol nový dôkaz a je možné, že rozsudok sa nedozvieme ani teraz. viac »


Kauza vraždy Kuciaka sa blíži ku koncu, rozsudok padne vo štvrtok

Ďalšie pojednávanie v prípade

30.08.2020 15:25

BRATISLAVA – V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa na pojednávaní vo štvrtok (3. 9.) na pôde Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku očakáva vynesenie rozsudku. Prokurátor navrhuje všetkým obžalovaným 25-ročný trest odňatia slobody. viac »


Ďalší list od Andruskóa: FOTO Kočner a Zsuzsová sa mi vyhrážali zabitím! Všetci chceli peniaze

Ďalší list od Andruskóa:
Foto

23.08.2020 16:20

BRATISLAVA - Zoltán Andruskó je prvým právoplatne odsúdeným v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Priznal sa, že bol sprostredkovateľom vraždy. Pred pár dňami na sociálnej sieti zverejnil list, v ktorom uviedol, že sa cíti byť oklamaný. Včera zverejnil druhý list. Marian Kočner a Alena Zsuzsová sa mu mali vyhrážať smrťou. viac »


Prvý odsúdený v prípade vraždy Kuciaka: FOTO Andruskó posiela list z väzenia! Cíti sa oklamaný

Právoplatne odsúdený Zoltán Andruskó
Foto

19.08.2020 09:00

BRATISLAVA - Prvým právoplatne odsúdeným v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka bol Zoltán Andruskó, ktorý sa priznal k tomu, že bol sprostredkovateľom vraždy. Práve on mal osloviť obžalovaného Tomáša Szabóa a neprávoplatne odsúdeného Miroslava Marčeka. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Problémy v senáte? Dôvodov na odročenie rozsudku môže byť viac, zhodli sa právnici

Obžalovaní si vypočujú rozsudok
Foto

06.08.2020 12:50

BRATISLAVA - Verejnosť stále špekuluje nad tým, prečo predsedníčka senátu Ružena Sabová odložila vynesenie rozsudku v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka až o mesiac. Podľa právnika dôvodov, pre ktoré došlo k odročeniu, môže byť viac. viac »


Rozsudok sa posúva: Senát nemá jednoznačný názor! Ďalší mesiac bude pre nás rok, tvrdí Kuciakov brat

Obžalovaní si vypočujú rozsudok
Foto

05.08.2020 05:55

PEZINOK - Dnes mal byť deň, kedy sa malo Slovensko po vyše dvoch mesiacoch dozvedieť, či senát Špecializovaného trestného súdu odsúdi obžalovaných z vraždy novinára Jána Kuciaka. No súd sa večer pred pojednávaním nečakane posunul. viac »


Súd nečakane odložil zajtrajšie rozhodnutie o treste v kauze vraždy Kuciaka a Kušnírovej

Pojednávanie v kauze vraždy

04.08.2020 17:45

BRATISLAVA - Predsedníčka senátu Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) Ružena Sabová zrušila stredajší (5. 8.) termín pojednávania v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka z dôvodu nutnosti pokračovania porady senátu o pripravovanom rozsudku. Novým termínom hlavného pojednávania je 3. september. Informovala o tom hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjáková. viac »


Rozsudok si vypočujú o tri dni: Úprimné slová Kuciakovho brata! Nenávisť a urážky na dennom poriadku

Ján Kuciak a Martina

02.08.2020 18:29

BRATISLAVA - Rodina Kuciakovcov a mama Martiny Kušnírovej Zlatica sa posledného pojednávania vo veci vraždy ich detí nezúčastnili. No aj oni s napätím čakajú, ako rozhodne senát, ktorému predsedá Ružena Sabová. viac »


Finále MEGAPROCESU sprevádzali silné emócie: Szabó neudržal slzy! Zsuzsová rečnila takmer 3 hodiny

Finále MEGAPROCESU sprevádzali silné

01.08.2020 15:47

PEZINOK - Po vyše dvoch rokoch sa blíži rozsudok v najväčšom procese v histórii Slovenska. Na poslednom pojednávaní predniesli svoje záverečné reči obžalovaní v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. A niektorí sa neubránili ani slzám. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Najdlhšia reč Zsuzsovej! Chrapúň Andruskó, obula sa aj do senátu: O vine je rozhodnuté

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo

31.07.2020 09:00

PEZINOK - Dokazovanie v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka je ukončené. Na poslednom pojednávaní predniesli svoje záverečné reči prokurátor a splnomocnenci poškodených. Dnes sú na rade obhajcovia obžalovaných aj samotní obžalovaní. viac »


Novocký: Vyšetrenie vraždy Kuciaka sme považovali za vec profesionálnej cti

Novocký: Vyšetrenie vraždy Kuciaka

31.07.2020 08:15

PEZINOK – Všetci, čo sa podieľali na vyšetrovaní vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, považovali potrebu zistenia a usvedčenia páchateľov za vec osobnej a profesionálnej cti. Uviedol to prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) a nový európsky prokurátor zastupujúci SR Juraj Novocký. viac »


Už dnes večer! Česi uvedú kontroverzný film o pozadí vraždy Jána Kuciaka

Už dnes večer! Česi

26.07.2020 08:15

BRATISLAVA - Film slovenskej dokumentaristky Zuzany Piussi Ukradnutý štát bude mať televíznu premiéru dnes o 23:20 v Českej televízii. Autorka sa v ňom vydáva okrem iného po stopách zdrojov zavraždeného investigatívneho novinára Jána Kuciaka, ktorého smrť a smrť jeho snúbenice spustila zmeny v slovenskej spoločnosti. V tieto dni vrcholí proces s ich ... viac »


Slovenský MEGAproces: Rozsudok už o pár dní! Nikto nemal tak silný motív zabiť Kuciaka, ako Kočner

Slovenský MEGAproces: Rozsudok už

24.07.2020 05:55

PEZINOK – Dvadsiatym prvým dňom sa skončilo dokazovanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. V úvode opäť vypovedal znalec z odboru IT Dušan Mikulaj. Po jeho výpovedi predsedníčka senátu Ružena Sabová zamietla všetky ďalšie navrhnuté dôkazy. Hlavné pojednávanie sa tak dostalo do fázy záverečných rečí. Rozsudok v najsledovanejšom procese ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Dokazovanie je skončené! Budú sa prednášať záverečné reči

VRAŽDA KUCIAKA Dokazovanie je
Foto

23.07.2020 14:04

PEZINOK - Dnes opäť pokračuje súdne pojednávanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. V pondelok vypovedal Zoltán Andruskó, ktorý uviedol, že obvinený nitriansky podnikateľ Norbert Bödör mal byť tým, ktorý chcel zahladiť stopy po vražde. Dnes vypovedal znalec z odboru IT. Po jeho výpovedi sudkyňa Sabová zamietla všetky ďalšie dôkazy a ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Andruskó opäť usvedčoval Kočnera! Zsuzsovej hlasný smiech aj ďalšie obvinenie Bödöra

Dvadsiaty deň pojednávania v
FotoVideo

21.07.2020 05:55

PEZINOK - Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej senát Špecializovaného trestného súdu prerušil do štvrtka, keď hodlá vypočuť opätovne kriminalistu z odboru IT Dušana Mikulaja. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Andruskó ukázal tvár! Zsuzsovej nadávky, prestrelka s Kočnerom: Vytiahol aj Bödöra!

Zoltán Andruskó prišiel na
FotoVideo

20.07.2020 10:52

PEZINOK - V kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa dnes pred senát Špecializovaného trestného súdu opätovne postaví už odsúdený Zoltán Andruskó. Jeho svedeckú výpoveď spochybňujú Alena Zsuzsová aj Marian Kočner. Predvolaný je znova aj kriminalista z odboru informačných technológií Dušan Mikulaj. viac »


Megaproces v prípade vraždy Kuciaka pokračuje už zajtra: Opätovne bude vypovedať Zoltán Andruskó

Megaproces v prípade vraždy

19.07.2020 10:53

BRATISLAVA – V kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa v pondelok (20. 7.) pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) opätovne postaví už odsúdený Zoltán Andruskó. Jeho svedeckú výpoveď spochybňujú Alena Zs. aj Marian K. Predvolaný je znova aj kriminalista z odboru informačných technológií Dušan Mikulaj. Potvrdila to Zuzana Zvalová z kancelárie predsedu ŠTS. viac »


Najčítanejšie články