Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 21. máj 2019. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Vražda Jána Kuciaka

Obvinený v prípade vraždy Kuciaka pred súdom: V kauze budú vypočúvať svedkov

Dvojica Zoltán Andruskó a Ján Minarových čelí obžalobe z trestného činu krátenia dane a poistného.

Dvojica Zoltán Andruskó a Ján Minarových čelí obžalobe z trestného činu krátenia dane a poistného.

18.05.2019 15:08

BRATISLAVA - Výsluchom deviatich svedkov by na Okresnom súde Bratislava V malo v stredu pokračovať pojednávanie v daňovej kauze Zoltána Andruskóa, ktorý je obvinený v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky. Obžalovaným v tomto prípade je aj Ján Minarových. viac »

PRÁVE TERAZ Kočner podal sťažnosť voči obvineniu za vraždu novinára Kuciaka

Marián Kočner a Ján

22.03.2019 11:50

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ obvinil muža z mafiánskych zoznamov Mariana Kočnera z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej začiatkom mesiaca. Polícia kontroverznému podnikateľovi doručila uznesenie o vznesení obvinenia v piatok 14. marca. Mal tri dni na to, aby podal sťažnosť. Napokon tak aj urobil. viac »


René Vanek, ktorý komunikoval s Alenou Zsuzsovou, sa vzdal funkcie prokurátora

René Vanek, ktorý komunikoval

21.03.2019 19:00

BRATISLAVA - René Vanek, ktorému generálny prokurátor Jaromír Čižnár zrušil v polovici januára poverenie vykonávať funkciu námestníka generálneho prokurátora pre netrestný úsek, už nie je prokurátorom. viac »


Szabó mal zastreliť Kuciaka upravenou zbraňou: Dôležitý dôkaz v prípade vraždy novinára

Polícia zadržala a obvinila

19.03.2019 18:00

KOLÁROVO - Vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej nie je stále na konci. Dozoroví prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry ešte minulý týždeň informovali o výsledkoch vyšetrovania za posledný rok. Potvrdili aj zaistenie stromu v Kolárove. viac »


PRÁVE TERAZ Prokurátor podal návrh na predĺženie väzby obvineným z vraždy Kuciaka

Alena Zsuzsová bola vypovedať
Foto

19.03.2019 10:44

BRATISLAVA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal návrh na predĺženie väzby Alene Zsuzsovej a ďalším trom osobám v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Návrh bol doručený v utorok na Špecializovaný trestný súd v Pezinku, pracovisko Banská Bystrica. viac »


Šéf Penty Jaroslav Haščák sa chystá vypovedať proti Kočnerovi

Jaroslav Haščák a Marian

19.03.2019 08:54

BRATISLAVA – Šéf Penty Jaroslav Haščák je ochotný vypovedať v kauze údajného posielania textových správ podnikateľovi Marianovi Kočnerovi. Zároveň sa cíti byť poškodený. Uviedol to hovorca finančnej skupiny Martin Danko. viac »


Kontroverzný podnikateľ Haščák po prevalení esemesiek s Kočnerom: Nemám ich, ale o vražde neboli

Jaroslav Haščák a Marian
Foto

15.03.2019 17:58

BRATISLAVA - Mariana Kočnera včera obvinili z objednávky vraždy Ján Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Podľa včerajších medializovaných informácií má byť medzi dôkazmi proti Kočnerovi aj jeho komunikácia s vplyvným slovenským podnikateľom Jaroslavom Haščákom. Ten v oficiálnej reakcii poprel, že by s Kočnerom komunikoval o fyzickej likvidácii človeka. Údajnú ... viac »


Kočnera obvinili v prípade vraždy Jána Kuciaka: Usvedčujúca sms-ka vplyvnému podnikateľovi

Mariana Koćnera priviezli s
FotoVideo

15.03.2019 09:34

BRATISLAVA - Je to oficiálne! To, o čom sa dlho šepkalo, sa potvrdilo. Mariana Kočnera začiatkom marca obvinili z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka. Kočner je už viac ako pol roka vo väzbe a obvinený je aj v prípade falšovania zmeniek. viac »


MIMORIADNY ONLINE Mafiána Kočnera obvinili z vraždy Jána a Martiny

Mariana Koćnera priviezli s
Foto

14.03.2019 12:30

PEZINOK - Už vyše roka ubehlo od tragickej udalosti, ktorá zasiahla celé Slovensko. Koncom februára zavraždili vo Veľkej Mači novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Dozorový prokurátor má vo štvrtok vystúpiť na tlačovej konferencii, na ktorej bude informovať o výsledkoch vyšetrovania za rok od brutálnej popravy. Podľa našich informácií ... viac »


USA hodnotia stav ľudských práv na Slovensku: Reagujú na vraždu Kuciaka a stav justície

USA hodnotia stav ľudských
Foto

14.03.2019 08:50

WASHINGTON - Ministerstvo zahraničných vecí USA vydalo v stredu výročnú správu o ľudských právach vo svete, v ktorej bod po bode vecne hodnotí situáciu v jednotlivých krajinách a 30 strán venuje aj Slovenskej republike. V správe si ministerstvo všíma vraždu slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, únos ... viac »


Pohľad do tváre ženy, ktorá navždy zmenila Slovensko: FOTO Zsuzsová po 166 dňoch v base

Alena Zsuzsová vypovedala na
Foto

13.03.2019 16:10

NITRA - Kedysi posielala sexi fotky ruských modeliek, ktorými sa snažila opantať aj podpredsedu parlamentu Martina Glváča, ktorého mala v mobile uloženého ako Maznák. Dnes bola vypovedať na NAKA v Nitre, kde je aktuálne aj vo väzbe v ženskej väznici. Z dlhovlasej potvory je dnes iná žena. viac »


Gašparovo pochybné alibi v kauze lustrácie Kuciaka preverí polícia! Rajtár podal trestné oznámenie

Jozef Rajtár podáva trestné

06.03.2019 14:00

BRATISLAVA - Poslanec SaS Jozef Rajtár podal trestné oznámenie na bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara, ktorý bol v pondelok vypočutý v súvislosti s lustrácou novinára Jána Kuciaka, ktorú mal vykonať vtedajší Gašparov podriadený Pavol Vorobjov. viac »


Gašpar a Tóth sa chceli vyviniť z obvinení v kauze Kuciaka: Ich výpovede majú trhliny!

Tibor Gašpar

05.03.2019 20:00

BRATISLAVA - Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar bol vypovedať na polícii v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Jeho výpoveď sa týkala lustrovania Kuciaka v policajnej databáze. Pavol Vorobjov, ktorý Kuciaka lustroval, tvrdil, že príkaz mu mal dať práve Gašpar. viac »


Tibor Gašpar vypovedal na polícii: Vyšetrovateľ si ho predvolal v súvislosti s vraždou Kuciaka

Tibor Gašpar

04.03.2019 13:45

BRATISLAVA - Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar bol vypovedať na polícii v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vypovedať mal k výpovedi Pavla Vorobjova, ktorý Gašpara označil za zadávateľa lustrácie Kuciaka v policajnej databáze. viac »


Peter Tóth sa rozhodol prehovoriť o Kuciakovej vražde: VIDEO Ak by som o tom vedel, obaja by žili

Peter Tóth
FotoVideo

04.03.2019 11:10

BRATISLAVA – Bývalý novinár a bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth potvrdil, že bol utajeným svedkom v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Tóth to povedal vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. viac »


Kukláči prehľadávali terén v okolí Kolárova: Odviezli strom, ktorý môže súvisieť s vraždou Kuciaka

Alena Zsuzsová si údajne

01.03.2019 19:20

BRATISLAVA - Policajti v kuklách vo štvrtok prehľadávali terén v okolí Dediny Mládeže pri Kolárove, nakoniec vypílili strom a jeho kmeň si odviezli. Špeciálna prokuratúra potvrdila, že to súviselo s trestnou vecou úkladnej vraždy. viac »


V prípade vraždy Kuciaka padajú ďalšie hlavy: Vorobjov, ktorý mal novinára lustrovať, končí v NAKA

NAKA

28.02.2019 20:10

BRATISLAVA - Elitný policajt Pavol Vorobjov, ktorý mal lustrovať novinára Jána Kuciaka niekoľko mesiacov pred jeho vraždou, končí v Národnej kriminálnej agentúre. Bol šéfom finančnej spravodajskej jednotky NAKA. viac »


Zlaticu Kušnírovú nepustili na oslavy MDŽ: Chcela sa stretnúť s Ficom a vrátiť mu kvety pokropené krvou

Zlatica Kušnírová rok po

28.02.2019 18:00

PREŠOV - Matka zavraždenej Martiny Kušnírovej, Zlatica, sa plánovala zúčastniť osláv najsilnejšej vládnej strany Smer-SD ku dňu žien v Prešove. Tam sa zhromaždili desiatky ľudí. Pani Kušnírová sa chcela stretnúť s predsedom Robertom Ficom a vrátiť mu kvety, ktoré jej dal pred rokmi. Na oslavy ju však nepustili. Vraj nemala pozvánku. viac »


Zoltán Andruskó a jeho bohatá minulosť: Striedanie firiem, vlastníctvo písal na svoju mamu

Zoltán Andruskó na súde

25.02.2019 00:01

BRATISLAVA - Zoltán Andruskó, ktorého momentálne široká verejnosť vníma hlavne z kauzy vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, sa pred figurovaním v tomto závažnom zločine pohyboval v kruhoch mnohých firiem, ktoré po tom, ako do nich vstúpil, začali zázračne profitovať. viac »


Rozhovor Fica s Vadalom: Autenticitu nahrávky potvrdila talianska prokuratúra

Rozhovor Fica s Vadalom:

22.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Práve v období, keď sa Slovensko už rok spamätáva z agresívnej vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej, vyšla na povrch ďalšia toxická informácia. Hovorí o tom, že bývalý premiér Robert Fico mal kontakt na dnes už zatknutého Antonina Vadalu a dokonca s ním preukázateľne telefonoval. viac »


Svetové organizácie slobody tlače sa spojili a žiadajú Slovensko: Vysvetlite Kuciakovu vraždu

Zlatica Kušnírová rok po
Foto

21.02.2019 21:00

Desať skupín slobody tlače vrátane Reportérov bez hraníc, Indexu cenzúry a Európskej federácie novinárov podpísalo otvorený list, v ktorom žiadajú slovenských predstaviteľov o vysvetlenie Kuciakovej smrti. Slovensko malo povinnosť chrániť novinára podľa článku 2 (Právo na život) Európskeho dohovoru o ľudských právach. viac »


Najčítanejšie články