Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk

°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Vražda Jána Kuciaka

Ďalší LIST od Andruskóa! Sťažuje sa na prokurátora Turana: Beriem to ako vydieranie

Zoltán Andruskó

Zoltán Andruskó

Foto
včera o 07:00

BRATISLAVA - Odsúdený Zoltán Andruskó napísal už niekoľko listov. Začiatkom októbra sa rozhodol napísať ďalší. Poslal ich nielen médiám, ale aj úradu vlády a ďalším ministrom. Tentokrát sa sťažuje na to, že jeho podanie má na starosti Vladimír Turan, ktorý dozoroval aj kauzu Kuciak. Aj naďalej mu vadí postup v celom vyšetrovaní. viac »

Megaproces v prípade vraždy Kuciaka pokračuje už zajtra: Opätovne bude vypovedať Zoltán Andruskó

Megaproces v prípade vraždy

19.07.2020 10:53

BRATISLAVA – V kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa v pondelok (20. 7.) pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) opätovne postaví už odsúdený Zoltán Andruskó. Jeho svedeckú výpoveď spochybňujú Alena Zs. aj Marian K. Predvolaný je znova aj kriminalista z odboru informačných technológií Dušan Mikulaj. Potvrdila to Zuzana Zvalová z kancelárie predsedu ŠTS. viac »


AKTUÁLNE V Sociálnej poisťovni zasahuje NAKA! Akcia súvisí s lustráciou novinárov

Ďalšie pojednávanie v prípade

30.06.2020 11:15

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra opäť zasahuje v Bratislave, tentokrát v centrále Sociálnej poisťovne. Razia má súvisieť s nezákonnou lustráciou novinárov, ktorú si mal podľa svedectva Petra Tótha objednať obžalovaný Marian Kočner. viac »


Threema 2 odhaľuje nové podozrenia! Kočner posielal predtým, ako ho zbalili, ďalšiu smrtku

Obvinený Marián Kočner opúšťa

30.06.2020 11:12

BRATISLAVA - V polovici mája 2020 prenikla na verejnosť dovtedy nezverejnená komunikácia Mariana Kočnera. Ide o správy, ktorými v oficiálnych spisoch nedisponovala ani polícia. Ide o takzvanú Threemu 2. Topky.sk získali doteraz nezverejnenú komunikáciu z Kočnerovho telefónu. Pri jej analýze sme narazili na niekoľko šokujúcich správ. Tak ako v Threeme ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Zsuzsová sa pri výpovedi rozohnila! VIDEO Tebe neodpoviem na nič, odsekla Lipšicovi

Ďalšie pojednávanie v prípade
FotoVideo

29.06.2020 13:30

PEZINOK - V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka dnes pokračuje hlavné pojednávanie pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Podľa prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Juraja Novockého sa dokazovanie chýli ku koncu. viac »


Ďalší zásah NAKA v kauze lustrácie novinárov: Vorobjov strávi noc v cele!

Ďalší zásah NAKA v

24.06.2020 15:32

BRATISLAVA - Polícia zadržala bývalého šéfa finančnej spravodajskej jednotky NAKA Pavla Vorobjova. Je podozrivý z nezákonného lustrovania novinárov, vrátane Jána Kuciaka. viac »


Kočner na súde spomenul aj vešticu, sledovanie hodil na Tótha! Zsuzsová počas výpovede zvyšovala hlas

Pojednávanie v kauze vraždy

19.06.2020 18:00

PEZINOK - V piatok pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy Jána Kuciaka, pri ktorej zomrela aj jeho snúbenica Martina Kušnírová. Pred senátom, ktorému predsedá Ružena Sabová, bude vypovedať Marian Kočner. viac »


Kočnerova prvá výpoveď pred súdom! Rozbor Kuciakových článkov aj šokujúce slová o bývalom kamarátovi

Pokračuje pojednávanie na Špecializovanom
FotoVideo

18.06.2020 14:56

PEZINOK - V stredu na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračovalo hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Vypovedať sa rozhodol aj obžalovaný Kočner, urobil tak prvýkrát. viac »


KAUZA KUCIAK Pred súdom vypovedá Kočner: Drsné slová o Tóthovi! Je to spisovateľ a klamár

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo

17.06.2020 14:51

PEZINOK - V stredu a v piatok pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Zo strany obžaloby zostáva vykonanie vecných dôkazov, ktoré boli zhabané u obžalovaných, splnomocnenci poškodených chcú zase vykonávať dôkazy z telefónu Mariana Kočnera. viac »


Vražda Jána Kuciaka: Súd bude zajtra a v piatok pokračovať v dokazovaní

Vražda Jána Kuciaka: Súd

16.06.2020 19:27

PEZINOK - V stredu (17. 6.) a v piatok (19. 6.) pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS). Zo strany obžaloby zostáva vykonanie vecných dôkazov, ktoré boli zhabané u obžalovaných, splnomocnenci poškodených chcú zase vykonávať dôkazy z telefónu Mariana K. viac »


Obžalovaní z vraždy Kuciaka opäť na súde: FOTO zmenenej Zsuzsovej a Kočner s plantajúcim rúškom!

Pojednávanie v kauze vraždy
Foto

02.06.2020 18:00

PEZINOK - Aj napriek sprísneným opatreniam pre stále pretrvávajúcu hrozbu ochorenia Covid-19, sa v týchto dňoch koná pojednávanie vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na ostatnom dni súdu sa v sieni stretli všetci traja obžalovaní. viac »


Súd v kauze Kuciak: Zsuzsová namietala Lipšica! VIDEO Kočner sa vraj môže polepšiť

Pokračuje pojednávanie na Špecializovanom
FotoVideo

01.06.2020 12:30

PEZINOK - Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku. Vstup majú povolení viacerí novinári, avšak za prísnych bezpečnostných podmienok. viac »


Megaproces v prípade vraždy Jána Kuciaka: Vypovedať má kriminalista z odboru IT

Pokračuje pojednávanie v kauze

31.05.2020 11:56

BRATISLAVA – Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) by mal v pondelok (1. 6.) v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vypovedať kriminalista z odboru informačných technológií Dušan Mikulaj. viac »


Súd v kauze vraždy Kuciaka prerušili do júna, Para naďalej spochybňuje Threemu

Súd v kauze vraždy

19.05.2020 18:10

PEZINOK – Proces v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka prerušil senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) do 1. júna, keď príde vypovedať znalec. Obhajca obžalovaného Mariana Kočnera Marek Para po utorkovom pojednávaní dodal, že stále s klientom trvá na procesných problémoch s Threemou. Nemyslí si, že by sa jeho klient ku komunikácii priznával. Prokurátor ... viac »


KAUZA KUCIAK Čítala sa Threema! Preberajú sa zuby Zsuzsovej, aj údajná objednávka Kočnerovej vraždy

Marian Kočner na Špecializovanom

19.05.2020 14:29

PEZINOK - Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka bolo prerušené do utorka, kedy sa bude čítať komunikácia cez aplikáciu Threema medzi obžalovanými Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou. Podľa splnomocnencov poškodených dokazuje, že spoločne zosnovali vraždu novinára. viac »


Kauza vraždy Kuciaka: Kočner označil brata za klamára! Zsuzsová sa dožaduje výpovede

Pred súdom bude vypovedať

18.05.2020 15:20

PEZINOK - Súd v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej pokračuje v pondelok výsluchom znalcov a brata obžalovaného Mariana Kočnera, Ivana Kočnera. viac »


Dojímavý odkaz od brata! Kuciak by mal 30 rokov: Strašne to bolí, chýbaš nám

Dojímavý odkaz od brata!
Foto

17.05.2020 14:24

BRATISLAVA - Dnes by mal Ján Kuciak 30 rokov. Pred vyše dvoma rokmi ho však spolu s jeho snúbenicou Martinou Kušnírovou brutálne popravili v jeho dome vo Veľkej Mači. Na svojho brata si zaspomínal aj Jozef Kuciak. Obaja budú svojím rodinám chýbať. viac »


Megaproces v prípade vraždy Kuciaka: Vypovedať bude Kočnerov brat, prečítajú aj správy z THREEMY

Megaproces v prípade vraždy

17.05.2020 11:44

BRATISLAVA – V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka je na pondelok (18. 5.) predvolaný pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) brat obžalovaného Mariana K. Ivan Kočner. Vyšetrovateľovi povedal, že mu jeho brat rozprával o tom, ako by dal zavraždiť novinára. V utorok (19. 5. ) by sa mala čítať komunikácia cez aplikáciu Threema. viac »


Milan Lučanský je rozhorčený, že elitný tím nedal zanalyzovať Vadalov telefón

Milan Lučanský

14.05.2020 10:58

BRATISLAVA – Prezident Policajného zboru (PZ) SR Milan Lučanský je rozhorčený, že elitný tím nedal riadne zanalyzovať telefón drogového pašeráka Antonina Vadalu počas jeho zaistenia v roku 2018 po vražde novinára Jána Kuciaka. Odboru kontroly Prezídia PZ dal preveriť, či nedošlo k pochybeniu. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti. viac »


Mrazivý koncert na počesť Jána a Martiny: VIDEO Diváci v Gregorovciach chýbajú, no Slovensko nezabudlo

Mrazivý koncert na počesť

03.05.2020 18:20

GREGOROVCE - Mladú dvojicu popravili 21. februára 2018 v ich dome vo Veľkej Mači. Dôvodom bola Kuciakova práca, pôsobil ako investigatívny novinár. Vysnívanej svadby sa už nedožili. Túto nedeľu sa už po tretíkrát koná koncert v termíne, kedy si mali povedať svoje áno. Vzhľadom na pandémiu je rozdielny, ako tie predtým. viac »


Kočnerov obhajca nezmenil svoj postoj k Threeme: Upozornil na rozdielny prístup senátov

Kočnerov obhajca nezmenil svoj

01.05.2020 09:30

BRATISLAVA - Obhajca obžalovaného Mariana Kočnera Marek Para nezmenil svoj postoj ku komunikácii cez aplikáciu Threema a naďalej ju považuje za nezákonný dôkaz. Povedal to po štvrtkovom pojednávaní, keď senát 2T Špecializovaného trestného súdu zahrnul do rozsahu dokazovania vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka komunikáciu cez šifrovanú aplikáciu. viac »


Najčítanejšie články