Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Vražda Jána Kuciaka

Zmätok vo vyšetrovaní vraždy Kuciaka: Bratranci rozohrali nebezpečnú hru, môžu dostať nižší trest

Rekonštrukcia vraždy v dome Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prítomný bol Miroslav Marček, ktorý sa v apríli priznal k vražde novinára a jeho snúbenice.

Rekonštrukcia vraždy v dome Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prítomný bol Miroslav Marček, ktorý sa v apríli priznal k vražde novinára a jeho snúbenice.

08.07.2019 17:00

BRATISLAVA/VEĽKÁ MAČA - Miroslav Marček alebo Tomáš Szabó? Zatiaľ nie je jasné, ktorý z bratrancov strieľal na novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Podľa pôvodnej verzie vyšetrovateľov mal dvojicu zavraždiť Tomáš Szabó. Avšak k činu sa priznal jeho bratranec Marček. viac »

Obvineného v prípade vraždy Kuciaka čaká súd: Podvod na daniach, nedoplatok vyše milióna eur

Obžalovaný Zoltán A. v

06.04.2019 09:25

BRATISLAVA - Pre krátenie dane bude Okresný súd Bratislava V. v pondelok (8. 4.) opäť pojednávať v prípade Zoltána Andruska, ktorý je jedným z obvinených v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


MIMORIADNE Obvinený z vraždy Kuciaka prehovoril: Mal sa priznať k vražde podnikateľa Molnára

Obvinený Miroslav M.

04.04.2019 21:59

KOLÁROVO - Včerajší policajný zásah v Kolárove mal súvisieť so starším prípadom vraždy podnikateľa z roku 2016. Jedným z podozrivých mal byť Miroslav Marček, ktorý patrí k obvineným aj v prípade vraždy Jána Kuciaka. viac »


PRÁVE TERAZ Polícia zasahuje v Kolárove: Obvinení z vraždy Kuciaka sú namočení v ďalšej poprave

Obvinený Miroslav M.

03.04.2019 18:05

BRATISLAVA - Polícia zasahuje v Kolárove. Údajne ide o starší prípad vraždy podnikateľa z roku 2016. Na mieste má byť aj jeden z obvinených v prípade vraždy Jána Kuciaka Miroslav Marček. Zoltán Andruskó mal vo svojej výpovedi uviesť, že spolu s ďalším obvinených Tomášom Szabóom sa mali na vražde podieľať. viac »


Kočner vypovedal na NAKA: VIDEO Obvinenie z objednávky vraždy odmieta, na Zsuzsovú vraj tlačili

Mariana Kočnera priviezli do
FotoVideo

03.04.2019 13:59

NITRA - Kolotoč vypočúvaní vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka po obvinení Mariana Kočnera pokračuje. Po Alene Zsuzsovej, ktorá strávila na NAKA v Nitre šesť hodín, priviezli dnes, krátko pred deviatou hodinou ráno, Mariana Kočnera. viac »


O Slovensku diskutoval aj šéf najväčšej sociálnej siete: Zuckerberga inšpiroval zavraždený Kuciak

O Slovensku diskutoval aj
Video

02.04.2019 18:00

BRATISLAVA - Slovensko je v posledných mesiacoch témou aj v zahraničných médiách. Začalo to vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, pokračovalo talianskou mafiou, ktorá má prepojenie až na Úrad vlády. Naša krajina sa vo svete zviditeľnila aj prezidentskými voľbami. Všimol si ho aj šéf najpopulárnejšej sociálnej siete Mark Zuckerberg. viac »


NAKA vypočúvala Zsuzsovú šesť hodín: Odmietla vinu i spoluprácu s Kočnerom na príprave vraždy

NAKA vypočúvala Zsuzsovú šesť
Foto

02.04.2019 17:59

NITRA – V nitrianskej pobočke Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v utorok pokračovalo vypočúvanie obvinených v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Pred vyšetrovateľmi viac ako šesť hodín opäť vypovedala Alena Zsuzsová. Na výsluchu boli prítomní jej obhajca Štefan Neszméry a obhajcovia ďalších obvinených. viac »


Kočner s obhajcom hovoria o odpočúvaní: Jasné stanovisko Úradu špeciálnej prokuratúry

Marian Kočner

02.04.2019 15:51

BRATISLAVA - Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) nemá informácie o možnom monitorovaní obvineného podnikateľa Mariana Kočnera a jeho obhajcov vo väzení v Leopoldove. viac »


NAKA preveruje informácie o Vadalovi a jeho kontaktoch: Na výsluch pôjdu aj vysokopostavení politici

NAKA preveruje informácie o

02.04.2019 13:20

BRATISLAVA - Asi najznámejším Talianom na Slovensku je Antonino Vadala, ktorý má byť členom talianskej mafie ´Ndrangheta a mal obchodovať s drogami. Písal o ňom aj zavraždený novinár Ján Kuciak, ktorý v nedokončenom článku opísal ako bol Vadala napojený až na Úrad vlády. Zaoberá sa ním aj slovenská polícia. viac »


Prokuratúra neeviduje sťažnosť voči obvineniu Kočnera v prípade vraždy Kuciaka

Mariana Koćnera priviezli s

01.04.2019 18:51

BRATISLAVA - Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) zatiaľ neeviduje sťažnosť podnikateľa Mariana Kočnera voči nedávnemu obvineniu v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Súd rozhodol o predĺžení väzby pre Zsuzsovú a ďalších obvinených: Rázne opatrenia pred novinármi

Rozhodovanie o predĺžení väzby
Foto

01.04.2019 14:40

BANSKÁ BYSTRICA - Do Banskej Bystrice dnes priviezli všetkých štyroch obvinených vo veci úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal návrh na predĺženie ich väzby o sedem mesiacov. viac »


PRÁVE TERAZ Súd v Pezinku rozhodol v kauze zmenky: Kočner ostáva vo väzbe

Mariana Koćnera priviezli s

01.04.2019 10:29

PEZINOK - Senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku začal v pondelok rozhodovať na svojom neverejnom zasadnutí o ďalšom trvaní väzby Mariana Kočnera po tom, čo na tohto podnikateľa a na bývalého riaditeľa televízie Markíza Pavla Ruska podal pred dvoma týždňami prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) obžalobu v kauze televíznych zmeniek. ... viac »


Veľké gesto novej prezidentky: FOTO Prvá zahraničná návšteva Čaputovej, odkaz do neba

Zuzana Čaputová v noci
Foto

31.03.2019 15:44

BRATISLAVA - Slováci si v sobotňajších voľbách zvolili novú prezidentku Slovenskej republiky. Zuzanu Čaputovú prišli do bratislavskej Starej tržnice podporiť nielen jej blízki priatelia a rodina, ale aj množstvo známych tvárí. Čaputová však počas volebnej noci spravila gesto, ktoré nikto nečakal. viac »


V NAKA vypovedal ďalší obvinený z vraždy Kuciaka: Miroslav mal na miesto činu doviezť strelca

V NAKA vypovedal ďalší

29.03.2019 13:16

NITRA – Policajti z Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v Nitre vypočúvali v piatok ďalšieho obvineného v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Krátko po 8.30 h priviezla policajná eskorta do pobočky NAKA v Nitre Miroslava M., ktorý mal na miesto činu doviezť strelca Tomáša Sz. viac »


Dvaja obvinení z vraždy Kuciaka vypovedajú na NAKA: Szabó podal sťažnosť voči obvineniu

Tomáš Szabo

28.03.2019 09:39

BRATISLAVA - Obvinení vo veci úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka vypovedajú na NAKA v Nitre. Priviezli ich tam krátko pred deviatou hodinou. viac »


Ďalšie obvinenie Kočnera: Zverejnili nové fakty, Kuciakovi sa vyhrážal už po stretnutí v Pente

Mariana Koćnera priviezli s
Foto

27.03.2019 15:46

BRATISLAVA - Marianovi Kočnerovi pribudlo ďalšie obvinenie. Tentoraz z nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. Zároveň aj českí investigatívci zverejnili informáciu o tom, že Marian Kočner sa novinárovi vyhrážal len krátko po tom, ako mal stretnutie v Pente. viac »


Súd bude rozhodovať o predĺžení väzby obvinených z vraždy Kuciaka: Prvého apríla

ALena Zsuzsová vypovedala v

26.03.2019 10:30

BRATISLAVA – Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu v Pezinku (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, bude 1. apríla rozhodovať o návrhu na predĺženie lehoty väzby obvinenej Aleny Zsuzsovej a spol. v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


PRÁVE TERAZ Tóth, ktorý mal pre Kočnera sledovať novinárov, vypovedá na NAKA

Peter Tóth

25.03.2019 09:15

NITRA - Bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth, ktorý bol zároveň aj blízkym priateľom Mariana Kočnera, obvineného z objednávky vraždy Jána Kuciaka, vypovedá na NAKA v Nitre. viac »


PRÁVE TERAZ Kočner podal sťažnosť voči obvineniu za vraždu novinára Kuciaka

Marián Kočner a Ján

22.03.2019 11:50

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ obvinil muža z mafiánskych zoznamov Mariana Kočnera z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej začiatkom mesiaca. Polícia kontroverznému podnikateľovi doručila uznesenie o vznesení obvinenia v piatok 14. marca. Mal tri dni na to, aby podal sťažnosť. Napokon tak aj urobil. viac »


René Vanek, ktorý komunikoval s Alenou Zsuzsovou, sa vzdal funkcie prokurátora

René Vanek, ktorý komunikoval

21.03.2019 19:00

BRATISLAVA - René Vanek, ktorému generálny prokurátor Jaromír Čižnár zrušil v polovici januára poverenie vykonávať funkciu námestníka generálneho prokurátora pre netrestný úsek, už nie je prokurátorom. viac »


Szabó mal zastreliť Kuciaka upravenou zbraňou: Dôležitý dôkaz v prípade vraždy novinára

Polícia zadržala a obvinila

19.03.2019 18:00

KOLÁROVO - Vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej nie je stále na konci. Dozoroví prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry ešte minulý týždeň informovali o výsledkoch vyšetrovania za posledný rok. Potvrdili aj zaistenie stromu v Kolárove. viac »


Najčítanejšie články