Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Pôrod Moniky Bagárovej: Dcérku priviedla na svet cisárskym rezom... TOTO je dôvod!

Monika Bagárová priviedla dcérku na svet cisárskym rezom.
Monika Bagárová priviedla dcérku na svet cisárskym rezom.
Zdroj: TV MARKÍZA
31.05.2020 15:00

PRAHA – Speváčka a porotkyňa Superstar Monika Bagárová (25) sa v stredu stala po prvý raz mamou a svojmu partnerovi Makhmudovi Muradovi (30) priviedla na svet dcérku. Dievčatku dali meno po mame MMA zápasníka. Malá princezná sa narodila predčasne a cisárskym rezom. Dôvod prezradil Leoš Mareš (44).


Pôvodne mala Monika Bagárová termín pôrodu stanovený na štvrtého júna, no svoju dcérku Rumiu napokon priviedla na svet o týždeň skôr. Dievčatko dostalo meno po mame svojho otca Makhmuda Muradova. Keď brunetka oznámila, kedy má rodiť, jej fanúšikovia sa tešili, že ju ešte uvidia počas finálového večera sedieť v porote Superstar. Mladá mamička tam však nezasadne, ale bude sa venovať omnoho krajšej činnosti.

Monika Bagárová sa v stredu stala mamou malej Rumie.
Pôrod Moniky Bagárovej: Dcérku
Zdroj: Instagram M.B.

Malá Rumia prišla na svet v stredu 27. mája cisárskym rezom. Dôvod, prečo sa rodičia dievčatka s lekármi rozhodli pre tento krok prezradil v rannej šou rádia Leoš Mareš. „Monika mala rodiť budúci týždeň, ale dievčatko nebolo otočené, tak chcela mať svojho pôrodníka a išla radšej na cisarák,“ prekecol sa moderátor v éteri. Monika a Makhmud sa tak z maličkej tešia o čosi skôr než bolo plánované.

Keďže je z brunetky už mama, je jasné, že na dnešnom finále Superstar sa na svoje miesto porotkyne neposadí. Televízie Markíza a Nova však rátali aj s možnosťou, že Monika porodí skôr, ako budú odvysielané finálové kolá. „Televízia je od začiatku na takúto situáciu pripravená,“ povedala pre topky.sk PR manažérka Lenka Horáková. Jedno je však isté. Moniku v porote nikto nebude nahrádzať, no súťažiaci dúfajú, že s nimi bude aspoň prostredníctvom webkamery.

Pre cisársky rez sa rozhodla, pretože dievčatko nebolo otočené a chcela mať pri sebe svojho pôrodníka.
Pôrod Moniky Bagárovej: Dcérku
Zdroj: Instagram M.B.


Galéria

Monika Bagárová priviedla dcérku Monika Bagárová sa v Pre cisársky rez sa Narodením dcérky sa pochválil Pre svoju princeznú pripravila Počas veľkého finále Superstar

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články