Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Farma

Mladučkej farmárke naložili diváci pre sex s pornohercom: Po drsných vyjadreniach prehovoril jej OTEC!

Ozval sa otec mladej farmárky!

Ozval sa otec mladej farmárky!

10.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Keď vyjde von, asi sa prepadne od hanby! Pred pár dňami prišlo na markizáckej Farme k prvému sexu. Vhupli na to mladá Košičanka Mirka Csorbová (19) a Bratislavčan Matej Jurkovič (41), ktorý priznal, že má skúsenosti s prácou gigola a vyskúšal si aj nakrúcanie porna. Drsnú kritiku si zlízla najmä brunetka. Na jej adresu mnohí nešetria nelichotivými ... viac »

Obrovský ŠOK pre fanúšikov Farmy: Kveta skončila... Nahradí ju táto blondínka!

Obrovský ŠOK pre fanúšikov

26.07.2018 10:30

BRATISLAVA - Televízia Markíza na jeseň pripravuje ďalšiu sériu obľúbenej reality šou Farma. Tou však, na prekvapenie fanúšikov, nebude sprevádzať moderátorka Kveta Horváthová (41). Najnovšie informácie hovoria o tom, že ju pred kamerami nahradí mladšia blondínka! viac »


Hrozivá nehoda tehotnej exmarkizáčky: Môže ďakovať Bohu, že je v poriadku!

Hrozivá nehoda tehotnej exmarkizáčky:
Foto

21.06.2018 13:30

NITRA - Nikola Máčeová (28) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka markizáckej reality šou Farma, ktorej sa zúčastnila so svojím otcom Romanom (47). Neskôr zapĺňala stránky slovenských médií, keď otehotnela s markizáckym kuchárom Danielom Hrivňákom (31). Dnes je tmavovláska opäť tehotná, no už s iným mužom. O to viac zrejme ďakuje Bohu, že sa jej ... viac »


Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Namiesto svadby šokujúci rozchod:
Foto

08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »


Najkrajšia farmárka na fotke ako 16-ročná: Obrie melóny mala už ako tínedžerka!

Najkrajšia farmárka na fotke
Foto

20.01.2018 22:00

BRATISLAVA - Už vtedy bola „vyvinutá“! Eva Zelníková (22) dokázala na Farme odzbrojiť hádam každého muža. Mladá podnikateľka sa totiž nestránila ukázať ani v tých odvážnejších kúskoch, v ktorých často vynikli aj jej najväčšie ženské zbrane. Mimoriadne obdarená bola však už vo svojich 16-tich rokoch, kedy jej postavu zdobili obrovské prírodné trojky. viac »


Hororové chvíle a potoky krvi: Hrozivé zranenie exmarkizáka!

Hororové chvíle a potoky
Foto

18.01.2018 09:00

BRATISLAVA - Mohol vykrvácať! Bývalý účastník Farmy Roman Adamka (28) mal šťastie v nešťastí. Osudnou sa mu takmer stala jeho láska k hokeju. O jeho živote rozhodoval jediný centimeter! viac »


Markizáčka Kveta Horváthová ide "pod nôž": Operácia, ktorú odkladala viac ako 20 rokov!

Markizáčka Kveta Horváthová ide
Foto

31.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Nový rok začne markizáčka Kveta Horváthová (41) nie práve najpríjemnejším spôsobom. Ako totiž informovala svojich priaznivcov na sociálnej sieti Instagram, už čoskoro pôjde „pod nôž“. Podstúpi operáciu, ktorú viac ako 20 rokov odkladala. viac »


Sexbomba z markizáckych obrazoviek sa zasnúbila: Bleskové ÁNO boháčovi z Austrálie!

Sexbomba z markizáckych obrazoviek
Foto

28.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Hoci sa Petra Palusková (26) netajila tým, že má dlhodobý problém nájsť si stabilného partnera, teraz je všetko celkom inak. Počas uplynulých troch týždňov totiž bývalá farmárka zahorela takou láskou, že dnes sa už dokonca pýši statusom „zasnúbená“. Bleskurýchle Áno mala povedať boháčovi z Austrálie! viac »


Vulgárna exfarmárka v ultra mini: Sexi pózy s holou ri*ou pri stromčeku!

Vulgárna exfarmárka v ultra
Foto

28.12.2017 00:00

BRATISLAVA - Daniela Nikoleta Kortišová (22) sa do povedomia verejnosti dostala pred dvomi rokmi vďaka markizáckej reality šou Farma. Už vtedy plavovláska pútala pozornosť svojími napumpovanými perami či bujným poprsím. Odvtedy však svoj výzor ešte viac vyumelkovala a k tomu prispôsobila aj svoje vystupovanie. To totiž na sociálnych sieťach častokrát ... viac »


Veľké finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz 9. série!

Veľké finále markizáckej Farmy:
FotoVideo

16.12.2017 22:00

BRATISLAVA - Deviata séria reality šou Farma sa definitívne skončila. Veľké finále sa uskutočnilo v piatok večer po dlhých štrnástich týždňoch boja v neúprosných podmienkach markizáckeho statku. V poslednom, no najdôležitejšom dueli, si svoje sily zmerali Miša a Šimon. Definitívnym víťazom sa napokon stal Šimon! viac »


Pohroma na markizáckej Farme... A druhý finalista je jasný!

Pohroma na markizáckej Farme...

14.12.2017 13:30

ORAVA - Už zajtra sa naživo odohrá finále markizáckej šou Farma. Predtým sa však muselo rozhodnúť, kto sa stane súperom prvej finalistky Michaly Kiripolskej. Zostávajúca trojica dostala od hospodára Martina tri úlohy, tie však dopadli katastrofálne. Nakoniec ale na postup do konečného boja nemali vplyv, o semifinalistoch rozhodli bývalí účastníci súťaže ... viac »


Sexi playmate na pokraji zúfalstva: Zničí mi to celý život!

Sexi playmate na pokraji
Foto

12.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Hanba na celý život! Príchod starých farmárov oslávili na odľahlom statku vo veľkom štýle. Alkoholovému kúzlu sa aktuálne poddala Petra (25), ktorá sa vďaka tomu nevyhla pekným pár trapasom priamo pred markizáckymi kamerami. Sexi playmate je preto teraz doslova na pokraji zúfalstva. viac »


Obrovská hádka na Markíze: Padali urážky najhrubšieho zrna!

Obrovská hádka na Markíze:
Foto

11.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Veľké finále Farmy sa blíži a do hry sa opäť zapojili aj starí obyvatelia salaša, ktorí svojím hlasom rozhodnú o tom, kto zo zostávajúcich statkárov to dotiahne až do záverečného boja. Ich príchod však bude mať aj trpkú príchuť – pri „stole pravdy“ sa totiž strhne obrovská hádka, ktorej následkom budú urážky toho najhrubšieho zrna! viac »


Najhoršie obavy sa naplnili: Na obrazovkách Markízy skončil tento muž!

Najhoršie obavy sa naplnili:
Foto

09.12.2017 11:00

BRATISLAVA - Nevyšlo mu to! Jožko Bohdan (40) zanechal v markizáckej šou Farma za sebou obrovský kus práce. Na výhru to však nestačilo. Vo včerajšom dueli ho totiž tesne pred bránami finále vyradil silnejší statkár Šimon Néma (26). S vysnívaným titulom kráľa Farmy 9 sa tak musel už nadobro rozlúčiť! viac »


Pohár trpezlivosti už pretiekol: Je to poriadny sebec, kričia na Markíze!

Farma
Foto

08.12.2017 12:00

BRATISLAVA - Ide mu len o peniaze! Takto zneli tvrdé slová farmára Šimona (26), ktoré adresoval prvému duelantovi Jožkovi (40). K názoru mladého kvetinára sa pridali aj ostatní obyvatelia salaša, ktorí sa rad radom vyjadrili, že z Jozefa sa tesne pred bránami finále vykľul poriadny sebec. Je to skutočne tak? viac »


Strach z konca: Na markizáckych obrazovkách ide do tuhého!

Strach z konca: Na
Foto

07.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Bojí sa prehry! Jožko Bohdan (40), ktorý už od začiatku Farmy robil všetko preto, aby sa prebojoval až do samotného finále, sa najnovšie vyjadril, že ak pôjde do duelu, tak je bez šance. V súťaži už totiž ostali len dvaja muži a štyri ženy, a tak je viac než isté, že opäť raz pôjde do arény práve on. No ak sa tak stane, sily si bude musieť ... viac »


Obrovské sklamanie na Markíze: Slzy tiekli potokom!

Obrovské sklamanie na Markíze:
Foto

06.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Ronila krokodílie slzy! Zostávajúci farmári už od začiatku týždňa s napätím očakávajú príchod svojich najbližších. Výnimkou nebola ani česká modelka Petra (25), ktorá sa síce dočkala, no zároveň aj poriadne sklamala. Takto si totiž rodinnú návštevu ani len zďaleka nepredstavovala! viac »


Chamtivosť v markizáckej šou: Pre peniaze sa takmer pozabíjali!

Chamtivosť v markizáckej šou:
Foto

05.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Dnes sa v markizáckej šou Farma bude hľadať poklad. Túžba získať ho však mnohých súťažiacich naštartuje až natoľko, že budú kopať doslova ako o život. Pre vzácny skvost sa hráči takmer pozabíjali! viac »


Drsný odkaz na markizáckych obrazovkách: Toto len ťažko predýcha!

Drsný odkaz na markizáckych
Foto

04.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Nezaslúžiš si to! Takto zneli drsné slová vypadnutého statkára Paľa (38), ktorý sa v liste na rozlúčku vyjadril, že česká playmate Petra (25) sa síce dostala vo Farme ďaleko, no na výhru absolútne nemá nárok. Čo na to samotná modelka? viac »


Druhú šancu využíva na sto percent: Tento muž v Markíze „kosí“ jedného súpera za druhým!

Druhú šancu využíva na
Foto

02.12.2017 06:00

BRATISLAVA - Markizácke obrazovky definitívne opustil ďalší muž. Po nevydarenom dueli musel brány Farmy za sebou zatvoriť urastený Pavol Lihocký (38), ktorého prekvapivo zdolal rezbár Jožko Bohdan (40). Útly statkár tak z nekompromisnej súťaže vyšachoval už druhého hráča po sebe. viac »


Drsný život v markizáckej šou: Nič pre citlivé povahy!

Drsný život v markizáckej
Foto

01.12.2017 09:00

BRATISLAVA - Nič pre citlivky! Kým v dnešnom svete vnímame bežné udalosti ako prirodzený kolobeh, v nekompromisnej Farme to všetko môže vyznieť celkom inak. A presne to sa potvrdilo aj v dnešnej časti. Hoci v reálnom živote nemajú Petra s Janou s konzumáciou mäsa absolútne žiaden problém, v markizáckej šou takýto pokrm rázne odmietajú... Ich bojkot hovorí za všetko! viac »


Najčítanejšie články