Farma – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Farma

Haklová zbalila podnikateľa z Rakúska: Potom zistila.... TO nemôže byť pravda!

Monika Haklová je zamilovaná do podnikateľa Romana.

Monika Haklová je zamilovaná do podnikateľa Romana.

Foto
pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Na Topkách sme včera informovali, že exfarmárka Monika Haklová (44) prežíva v súkromnom živote šťastné obdobie. Na sociálnej sieti Facebook sa totiž pochválila, že je vo vzťahu. My sme ju v tejto súvislosti oslovili a ako prezradila, jej novou láskou je podnikateľ z Rakúska. Skutočnou zaujímavosťou však je to, čo zistila potom... To snáď ani nemôže byť pravda! viac »

Maiga vytáča farmárov do nepríčetna: Je*e ti na hlavu?!

Maiga vytáča farmárov do

03.11.2018 13:00

BRATISLAVA - Už im praskajú nervy! Ešte donedávna bol Ibrahim Maiga (55) v podstate najobľúbenejším farmárom, s ktorým nikto nemal konflikt. Počas toho, ako bol farmárom týždňa, sa však všetko začalo vyostrovať. viac »


Martin Šmahel sa zbavil svojej pýchy: Preboha, veď to ani nie je on!

Martin Šmahel sa zbavil
Foto

01.11.2018 13:00

BRATISLAVA - Martin Šmahel (36) momentálne bojuje o rozprávkovú finančnú výhru na Farme X, kde jednoznačne patrí medzi najväčších fešákov. To, koniec-koncov dokazuje aj správanie tamojších žien, ktoré pred kamerou neraz dokázali, že je im tréner mimoriadne sympatický. Teraz sa ale možno všetko zmení.... viac »


O chvíľu to na Markíze praskne: Títo dvaja idú všetkým na nervy!

O chvíľu to na

01.11.2018 05:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - ORAVA - Na markizáckych obrazovkách to opäť vrie. Do šou Farma sa vrátil Stano Madzík a opäť stojí po boku Evy Zelníkovej, z ktorej je aktuálne farmárka týždňa. Ostatným však tento párik pekne lezie na nervy. viac »


ŠOK v polovici Farmy: Nové pravidlá... Uff, toto je poriadny galimatiáš!

ŠOK v polovici Farmy:

29.10.2018 12:00

BRATISLAVA - Desiata séria markizáckej reality šou Farma je od svojho začiatku tak trochu iná. Spolu s prihlásenými súťažiacimi išli na statok bojovať aj celebrity, ostrieľanú moderátorku Kvetu Horváthovú vymenila komička Eva Evelyn Kramerová aj celkové pravidlá sú trochu upravené. A teraz prichádzajú ďalšie veľké zmeny. Ej, ale toto je poriadny galimatiáš! viac »


Pikantný život markizáckej farmárky: Zvodné pózy, úsporná bielizeň a Miss Erotika!

Pikantný život markizáckej farmárky:
Foto

29.10.2018 00:10

BRATISLAVA - Dajana Šildová (26) síce v markízáckej Farme veľa vody nenamútila, no divákom je už známa z viacerých relácií. Počas dvoch týždňov, ktoré v rybárskej osade strávila, sa brunetka javila ako nežná a milá dievčina no v súkromí... Aha, aká je dračica! viac »


Šmahel stráca rešpekt: Najprv ponižovanie Maigu a teraz... Totálne ho odfajčil!

Šmahel stráca rešpekt: Najprv

26.10.2018 10:30

BRATISLAVA - Čo sa to s ním porobilo? Už niekoľko dní farmári na statku prepierajú meno Martina Šmahela (36), ktorý podľa nich začal ukazovať pravú tvár. Aktuálne celá situácia začala vrcholiť. Tréner sa totiž pustil do Ibiho Maigu (55) a vyzerá to na naozaj nepríjemnú dohru... viac »


Šokujúce priznania na Farme: Prsia za sex s Kollárom a... Šmahel chodí do spermobanky!

Šokujúce priznania na Farme:

25.10.2018 00:10

BRATISLAVA - Markizácka Farma X je dejiskom mnohých intímnych priznaní. Súťažiaci občas zrejme zabúdajú, že sú pod drobnohľadom kamier a v rámci spoločných rozhovorov často prezradia niečo, čo by si za normálnych okolností nedovolili povedať verejne. To, čo si vyzradili najnovšie, však ťažko nájde obdobu.... viac »


»Tehotná« farmárka po návrate do reality: Radikálne zmenila imidž... Aha, ako teraz vyzerá!

»Tehotná« farmárka po návrate
Foto

23.10.2018 18:00

DOLNÝ KUBÍN - Napriek tomu, že sa nakrúcanie Farmy X už skončilo, diváci môžu na televíznych obrazovkách stále sledovať osudy svojich obľúbených favoritov či neobľúbených farmárov. Tí sú však už v pohodlí domova a dokonca si súperi zo statku našli k sebe cestu natoľko, že sa stretávajú aj v súkromí. Prekvapením pre účastníkov bola zmena imidžu Michaely (33)! viac »


Na mol ožratí mali sex, budú niesť následky: Táto farmárka je tehotná!

Na mol ožratí mali

22.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Tak toto sa im naozaj vymklo spod kontroly! Len pred niekoľkými týždňami sa na Farme večerná zábavka pod vplyvom alkoholu zvrhla natoľko, že podgurážená Michaela Štefániková (33) pripravila o panictvo mladučkého Dominika Porubského (20). Ten v tom čase taktiež nebol práve triezvy a navyše, ako sme už spomínali, išlo o jeho prvú sexuálnu ... viac »


Nečakaný zvrat: Náhla zmena rozhodnutia a návrat vypadnutej farmárky!

Nečakaný zvrat: Náhla zmena

21.10.2018 10:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - ORAVA - Nič nie je tak, ako sa zdá! Na markizáckej Farme sa nájdu aj ľudia, ktorí túžia vypadnúť. Aspoň na oko. O Martinovi Urbanovi (26) si všetci myslia, že chce ísť domov. No mladík tesne pred duelom zmení rozhodnutie. Silnou motiváciou je mu neutešená životná situácia. viac »


Dohra po sexe na Farme: Podviedla frajera a on ju zato... Fuu, TOTO si zaslúžila?

Dohra po sexe na

20.10.2018 22:00

BRATISLAVA - Na Farme to občas vyzerá ako v prvotriednom zajačinci. Súťažiaci sa pária jeden cez druhého a volaniu divočiny neodolali ani Tatiana Brunayová (31) a Peter Harezník (38). Dvojica si to pred pár dňami rozdala rovno pri spiacej Michaele Štefánikovej (33), ktorá len pár dní predtým zbavila panictva Dominika Porubského (20). No a aby toho nebolo málo... viac »


Pikantné zábery sexi farmárky: Páni, tak z tohto vám padne sánka!

Pikantné zábery sexi farmárky:
Foto

20.10.2018 10:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Táto dvojnásobná mama vás zaručene rozpáli! Hoci sa doposiaľ farmárka Michala Kiripolská (25) príliš na statku neodhaľovala, v najnovšej časti toho ukázala skutočne viac ako dosť. Svoje sexi krivky totiž predviedla v poriadne vyzývavých plavkách, ktorých strih bezpochyby pošteklil myšlienky ... viac »


Najkrajší muž markizáckej Farmy pred pár rokmi: Jejda, TOTO je vážne on?!

Najkrajší muž markizáckej Farmy
Foto

18.10.2018 10:30

BRATISLAVA - Aktuálne Michal Gajdošech (28) ohuruje svojím vypracovaním telom na markizáckej Farme. No pred rokmi ním zaujal na svetovom finále prestížnej súťaže Mister Supranational 2017 a podarilo sa mu vybojovať nielen štvrté miesto, ale aj titul Najkrajšie telo sveta. A neuveríte, ako vyzeral, keď v modelingu začínal - ani ho nespoznáte! viac »


Prekvapivé zistenie: Markíza v polovici UKONČILA Farmu!

Prekvapivé zistenie: Markíza v

17.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza si aktuálne vychutnávajú už desiatu sériu obľúbenej reality šou Farma. Tvorcovia v jubilejnej edícii projektu kompletne zmenili koncept a do tvrdých podmienok televízneho statku nasadili aj sedmičku celebrít. Aktuálne najúspešnejších súťažiacich doplnila ďalšia štvorica banditov. O to prekvapivejšia je informácia, ... viac »


Hviezda Farmy ľahšia o 26 kíl: Obrovská ZMENA... Už ho ani fotobunka na dverách neregistruje!

Hviezda Farmy ľahšia o
Video

15.10.2018 09:00

BRATISLAVA - Markizácka reality šou Farma sa na obrazovkách televízie Markíza objavuje už celých 7 rokov. A za ten čas sa neodmysliteľnou súčasťou statkárskeho projektu stal hospodár Martin Bagár (48). Slováci si ho vryli do pamäte ako statného chlapa - no ťažká váha je dnes už minulosťou. Farmár schudol celých 26 kíl a zmenil sa na nepoznanie. Už ho ... viac »


Kolaps na Markíze: Strach, plač... Táto však vinu odmieta!

Kolaps na Markíze: Strach,
Foto

14.10.2018 10:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Zažili šok! Napätie na Markíze sa dalo doslova krájať. O drámu v duelovej aréne sa totiž postarala fyzicky výrazne oslabená farmárka Lenka Botková (29), ktorá nezvládla náročné silové disciplíny a z obrovského vyčerpania nečakane skolabovala. Jej súperka však vinu razantne odmieta! viac »


Farmársky panic po sexe so staršou: Už ide po ďalšej... A je oveľa mladšia!

Farmársky panic po sexe

11.10.2018 09:00

ZÁHORIE - Nie je to tak dávno, čo panic Dominik Porubský prežil na markizáckej Farme svoj prvý sex. A to rovno s o 13 rokov staršou Michaelou. Lenže do rybárskej osady prišli tri nové súťažiace - mladé baby. Nuž a mladíkovi sa opäť zapaľujú lýtka! viac »


Silvia Šuvadová po vypadnutí z Farmy: Otec to nezvládol, som rada, že som preč!

Silvia Šuvadová po vypadnutí
Video

09.10.2018 05:45

BRATISLAVA - Po poslednom dueli na Farme musela rybársku osadu definitívne opustiť Silvia Šuvadová (45), ktorá odchádzala so slzami v očiach. Aj keď jej bol zjavne ľúto, že súboj s Michaelou Štefánikovou prehrala, hovorí, že odchod ju napokon predsa len potešil. V rozhovore nám sympatická herečka prezradila, ako prežívala prvé dni v "civilizácii," čo ... viac »


Šok na markizáckych obrazovkách: Táto tam skončila, hoci nemala!

Šok na markizáckych obrazovkách:
Foto

07.10.2018 10:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Obrovské prekvapenie! Kveta Horváthová (40) sa vo svojej profesii už stretla s hocičím, ale to, čo spravila súťažiaca Frederika v aktuálnej sérii Farmy, určite nečakala. Brunetka totiž regulárne vyhrala duel, no potom sa rozhodla šou opustiť. viac »


Silvia Šuvadová v slzách: Odchod z Farmy, zapálili jej dom!

Silvia Šuvadová v slzách:
Foto

06.10.2018 22:00

BRATISLAVA - S Farmou sa musela nadobro rozlúčiť. Včera večer rybársku osadu definitívne opustila Silvia Šuvadová (45), ktorá prehrala duel s mäsiarkou Michaelou Štefánikovou. Pre nekonfliktnú herečku však odchod vôbec nebol jednoduchý. Stodolu totiž opúšťala v slzách! viac »


Najčítanejšie články