Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Online rozhovory

Boris Kollár bol ONLINE: Spovedali ste lídra hnutia Sme rodina

Boris Kollár je online!

Boris Kollár je online!

14.02.2020 10:02

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár si stabilne drží svoje preferencie a do parlamentu sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostane. Jeho hnutie patrí k tým, ktoré môžu zamiešať karty pri zostavovaní vlády. Kollár bol dnes na Topkách online. Toto ste sa lídra Sme rodina pýtali. viac »

Kandidát na prezidenta Robert Fico bol online: Lucinke kúpim letenku, aby ma mohla ísť voliť!

Kandidát na prezidenta Robert

04.02.2014 18:05

BRATISLAVA - Robert Fico sa narodil v roku 1964 v Topoľčanoch. Vyštudoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. V roku 1987 vstúpil do Komunistickej strany Slovenska a po revolúcii sa stal členom Strany demokratickej ľavice. Ľavicový politik, ktorý v roku 1999 založil stranu Smer, a zároveň je jej šéfom. Patrí medzi najpopulárnejších ... viac »


Kandidátka na prezidenta Helena Mezenská bola online: Patrím všetkým!

Kandidátka na prezidenta Helena

31.01.2014 11:50

BRATISLAVA - Helena Mezenská sa narodila v roku 1973. Vyštudovala pedagogiku a pracovala ako mediátorka, manažérka mimosúdneho spotrebiteľského centra, v publicistike a spravodajstve ako aj občianskom aktivizme a komunálnej sfére. Vo voľbách do Národnej rady v roku2012 kandidovala na kandidátke Obyčajných ľudí a nezávislých osobností. Teraz kandiduje ... viac »


Kandidát na prezidenta Gyula Bárdos bol online: Slovenské ľudovky patria ku klenotom kultúry!

Kandidát na prezidenta Gyula

30.01.2014 10:10

BRATISLAVA - Gyula Bárdos je exposlancom a kandidátom Strany maďarskej komunity. Na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave vyštudoval odbor slovenčina a maďarčina a pracoval ako redaktor v rôznych maďarských periodikách. Chce byť kandidátom všetkých menšín a všetkých demokraticky zmýšľajúcich a otvorených ľudí. Politicky pôsobí v Republikovom ... viac »


Milan Kňažko bol online: Našu krajinu poškodili viac doktori práv ako herci!

Milan Kňažko bol online:

27.01.2014 18:25

BRATISLAVA - Jedna z tvárí nežnej revolúcie a niekdajší minister zahraničných vecí či kultúry. Narodil sa v roku 1945. Tvrdí, že dnešná situácia začína opäť pripomínať situáciu spred roku 1989, znovu tu máme vládu jednej strany, máme nezávislé inštitúcie, ktoré sú však personálne prepojené na jednu osobu. Oznámil, že chce kandidovať na post hlavy štátu ... viac »


Kapela Divokej Bill bola online

Kapela Divokej Bill bola

26.01.2014 23:00

BRATISLAVA - Skupina Divokej Bill už na scéne pôsobí dlhých 15 rokov. K tomuto výročiu po štyroch rokoch prestávky vydala aj nový album s názvom 15. Kapela ho fanúšikom predstaví na svojej koncertnej šnúre, ktorú odohrá počas februára a marca. Ďalšie novinky môžete zistiť v našom online rozhovore v utorok o 10.00. viac »


Kandidát na prezidenta Pavol Hrušovský bol online: V politike som nezbohatol!

Pavol Hrušovský je online

23.01.2014 11:20

BRATISLAVA - Bývalý predseda parlamentu a dlhoročný člen KDH. Do prezidentského súboja kandiduje s podporou Ľudovej platformy. Vyštudovaný právnik chce spojiť pravicu, aby mohla konkurovať Smeru. Deväť rokov predsedal kresťanským demokratom. Skúsený poslanec Národnej rady chce ponúknuť v prezidentskom kresle občanom skúsenosti, rozvahu a spolupatričnosť. ... viac »


Slovák Robo, ktorý vyhral let do vesmíru, bol online: Bude možno potrebovať plienku!

Slovák Robo, ktorý vyhral

21.01.2014 11:50

BRATISLAVA - Meno Róbert Vokál možno ešte niektorým z vás príliš nehovorí, no už čoskoro ho bude poznať celé Slovensko. Tento dvadsaťšesťročný mladík totiž ako druhý Slovák v histórii poletí do vesmíru. Malo by sa tak stať už budúci rok. viac »


Kandidát na prezidenta Peter Osuský bol online: Pravicový volič nemá rád povely!

Peter Osuský

17.01.2014 12:50

BRATISLAVA - Kandiduje na post prezidenta za stranu Sloboda a Solidarita. Lekár a pedagóg, bývalý predseda Demokratickej strany, zakladateľ Občianskej konzervatívnej strany a od roku 2012 člen strany SaS. Je poslancom Národnej rady, na svoju kandidatúru vyzbieral viac ako 16-tisíc podpisov. Je hrdý manžel a otec štyroch detí. Chcel by byť prezidentom, ... viac »


Odborníčky budú on-line: Pýtajte sa, ako nájsť šťastie v práci a uplatniť svoj talent

Eva Stanová (vľavo) a

13.01.2014 12:27

BRATISLAVA - Veľa ľudí sa v práci cítia vyhorení. Prácu vykonávajú mechanicky bez akejkoľvek štipky nadšenia a z tohto bodu sa nevedia dostať. Ďalší zotrvávajú v zamestnaní kvôli životnej istote, pričom túžia po zmene a uplatnení svojich schopností. Ako sa z tohto začarovaného kruhu dostať, vám pomôže Eva Stanová, ktorá sa zaoberá hľadaním šťastia v ... viac »


Odkaz kňaza Antona Srholca na Vianoce: Stojme pri sebe, šírme dobrotu a lásku!

Anton Srholec

27.12.2013 11:25

BRATISLAVA S jedným z najväčších osobností spoločenského, ale predovšetkým duchovného života Antonom Srholcom sme sa rozprávali o blížiacich sa najväčších kresťanských sviatkoch - Vianociach. Ako ich prežíva a čo pre neho znamenajú? Vieme ešte čo sú Vianoce, alebo nám ich podstata uniká? Ako trávi Štedrý deň kňaz Anton Srholec a čo odkazuje čitateľom portálu topky.sk? viac »


Advokátka Hellenbart je online: Ako si vybrať advokáta a koľko mu zaplatiť?

Viktória Hellenbart

17.12.2013 11:04

BRATISLAVA – Máte problémy a neviete si s nimi rady? Bojíte sa opýtať alebo vyhľadať pomoc. Niekedy sa môže zdať, že advokáti sú zbytočná položka v rodinnom či firemnom rozpočte. Ale pravdou je, že nikto iní nemá lepší prehľad v spleti zákonov, paragrafov či noviel. Advokáti nám môžu veľakrát zachrániť peniaze, stres a dokonca aj majetok. viac »


Kandidát na prezidenta Kiska, ktorý porazil Fica v prieskumoch, bol online!

Kandidát na prezidenta Kiska,

17.12.2013 09:50

BRATISLAVA – Jediný kandidát, ktorý v prieskumoch porazil Roberta Fica o stoličku prezidenta Slovenskej republiky. Úspešný podnikateľ, filantrop a ocenený manažér roka 2006 a v súčasnosti jeden z kandidátov na prezidentský úrad Andrej Kiska bol online na topkách. viac »


Bývalý siskár Peter Tóth bol online: Čo prezradil o zákulisí tajnej služby?

Bývalý siskár Peter Tóth

11.12.2013 10:51

BRATISLAVA - Peter Tóth (42) je bývalý novinár, ktorý bol v čase svojho publikovania pod drobnohľadom tajnej služby. Neskôr do nej on sám vstúpil a dokonca sa stal riaditeľom kontrarozviedky SIS. Teraz napísal knihu Krycie meno Bežec, ktorá obsahuje množstvo doposiaľ nepublikovaných informácií zo zákulisia agentúry, slovenskej politiky a bratislavského ... viac »


Víťaz Talentu Sýkora je na roztrhanie: Ženy sa mu už núkajú!

Víťaz Talentu Sýkora je

09.12.2013 09:00

BRATISLAVA - Najšikovnejší! Už túto nedeľu večer sme spoznali meno toho, kto sa pýši prvenstvom v štvrtom ročníku šou Česko Slovensko má talent. Víťazom sa stal operný spevák Miroslav Sýkora, ktorý prišiel v pondelok na online rozhovor do topiek. Jeho úspech vyvolal medzi divákmi veľký záujem. Dokonca sa zdá, že mladík si už našiel aj svoju budúcu ženu. viac »


Úspešná misska o anjelovi z Modrého z neba (†27): Verím, že je stále pri mne, ochraňuje ma!

Úspešná misska o anjelovi

06.12.2013 11:00

BRATISLAVA – Prešovčanka Denisa Pasečiaková (24) zaznamenala vo svete hneď niekoľko úspechov po sebe. Bodovala na medzinárodných súťažiach krásy v Číne a v Thajsku, kde pozbierala dokopy 4 ocenenia. Najviac zaujala svojou postavou, vďaka ktorej si vyslúžila titul Miss Bikini of the World 2013 a stala sa II. vicemiss Grand International 2013. V piatok ... viac »


Advokát Šiška bol online: Rady, ako bojovať proti šmejdom

Advokát Šiška bol online:

03.12.2013 14:15

BRATISLAVA - S nekalými praktikami obchodných spoločností sa bohužiaľ stretávame čoraz častejšie. Štát sa snaží proti nim bojovať novými zákonmi, ale ako vás pred nimi ochránia advokáti? Vedia vám poradiť, ak ste už podpísali nevýhodné zmluvy? O vašich právach a povinnostiach sa môžete zhovárať s JUDr. Karolom Šiškom, členom predsedníctva Slovenskej ... viac »


Víťaz šou VyVolení - Dom snov Igor šokuje: Chce sa zbaviť výhry!

Víťaz šou VyVolení -

02.12.2013 09:00

BRATISLAVA - Je dobojované! V sobotu večer sme spoznali meno víťaza jojkárskej šou VyVolení - Dom snov. Stal sa ním Igor Džadoň. Veselý stavbár vám počas pondelkového online rozhovoru odpovedal na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradil tiež to, že výhry v podobe nehnuteľnosti sa plánuje zbaviť. viac »


Známa lekárka Alexandra Novotná prezradila, čo si myslí o celebritkách s kačacími perami!

Známa lekárka Alexandra Novotná

26.11.2013 13:01

BRATISLAVA – Zaujímajú vás najnovšie trendy v oblasti krásy? Prečítajte si online rozhovor s doktorkou Alexandrou Novotnou z bratislavskej kliniky krásy, v ktorom reagovala na vaše zvedavé otázky. Odborníčka okrem iného prezradila tiež to, čo si myslí o tom, ak si dá niekto spraviť tzv. kačacie pery. viac »


Adela Banášová prezradila, či má hviezdne maniere a kedy môže pôsobiť arogantne!

Adela Banášová prezradila, či

20.11.2013 10:00

BRATISLAVA – Adela Banášová sa narodila 12.10.1980 v Bratislave. Diváci si ju pamätajú hlavne ako moderátorku speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. V médiách však pôsobí oveľa dlhšie – neodmysliteľnou súčasťou Funrádia totiž bola viac ako 15 rokov. Aktuálne sa stala patrónkou charitatívneho kalendára pre rok 2014 s názvom Kvietky z ADELI, ktorý je ... viac »


Spevák Tomáš Bezdeda bol online: Prezradil, čo má s dvojičkou Molnárovou!

Spevák Tomáš Bezdeda bol

14.11.2013 11:00

BRATISLAVA - Práve v týchto dňoch vydal spevák Tomáš Bezdeda (27) svoj nový album s názvom Bronzový. Vo štvrtok bol v topkách na online rozhovore a v odpovediach na vaše otázky prezradil aj mnoho zo svojho súkromia - napríklad tiež to, čo má s dvojičkou Petrou Molnárovou. viac »


Najčítanejšie články