Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Kandidát na prezidenta Pavol Hrušovský bol online: V politike som nezbohatol!

Pavol Hrušovský je online

23.01.2014 11:20

BRATISLAVA - Bývalý predseda parlamentu a dlhoročný člen KDH. Do prezidentského súboja kandiduje s podporou Ľudovej platformy. Vyštudovaný právnik chce spojiť pravicu, aby mohla konkurovať Smeru. Deväť rokov predsedal kresťanským demokratom. Skúsený poslanec Národnej rady chce ponúknuť v prezidentskom kresle občanom skúsenosti, rozvahu a spolupatričnosť. ... viac »


Slovák Robo, ktorý vyhral let do vesmíru, bol online: Bude možno potrebovať plienku!

Slovák Robo, ktorý vyhral

21.01.2014 11:50

BRATISLAVA - Meno Róbert Vokál možno ešte niektorým z vás príliš nehovorí, no už čoskoro ho bude poznať celé Slovensko. Tento dvadsaťšesťročný mladík totiž ako druhý Slovák v histórii poletí do vesmíru. Malo by sa tak stať už budúci rok. viac »


Kandidát na prezidenta Peter Osuský bol online: Pravicový volič nemá rád povely!

Peter Osuský

17.01.2014 12:50

BRATISLAVA - Kandiduje na post prezidenta za stranu Sloboda a Solidarita. Lekár a pedagóg, bývalý predseda Demokratickej strany, zakladateľ Občianskej konzervatívnej strany a od roku 2012 člen strany SaS. Je poslancom Národnej rady, na svoju kandidatúru vyzbieral viac ako 16-tisíc podpisov. Je hrdý manžel a otec štyroch detí. Chcel by byť prezidentom, ... viac »


Odborníčky budú on-line: Pýtajte sa, ako nájsť šťastie v práci a uplatniť svoj talent

Eva Stanová (vľavo) a

13.01.2014 12:27

BRATISLAVA - Veľa ľudí sa v práci cítia vyhorení. Prácu vykonávajú mechanicky bez akejkoľvek štipky nadšenia a z tohto bodu sa nevedia dostať. Ďalší zotrvávajú v zamestnaní kvôli životnej istote, pričom túžia po zmene a uplatnení svojich schopností. Ako sa z tohto začarovaného kruhu dostať, vám pomôže Eva Stanová, ktorá sa zaoberá hľadaním šťastia v ... viac »


Odkaz kňaza Antona Srholca na Vianoce: Stojme pri sebe, šírme dobrotu a lásku!

Anton Srholec

27.12.2013 11:25

BRATISLAVA S jedným z najväčších osobností spoločenského, ale predovšetkým duchovného života Antonom Srholcom sme sa rozprávali o blížiacich sa najväčších kresťanských sviatkoch - Vianociach. Ako ich prežíva a čo pre neho znamenajú? Vieme ešte čo sú Vianoce, alebo nám ich podstata uniká? Ako trávi Štedrý deň kňaz Anton Srholec a čo odkazuje čitateľom portálu topky.sk? viac »


Advokátka Hellenbart je online: Ako si vybrať advokáta a koľko mu zaplatiť?

Viktória Hellenbart

17.12.2013 11:04

BRATISLAVA – Máte problémy a neviete si s nimi rady? Bojíte sa opýtať alebo vyhľadať pomoc. Niekedy sa môže zdať, že advokáti sú zbytočná položka v rodinnom či firemnom rozpočte. Ale pravdou je, že nikto iní nemá lepší prehľad v spleti zákonov, paragrafov či noviel. Advokáti nám môžu veľakrát zachrániť peniaze, stres a dokonca aj majetok. viac »


Kandidát na prezidenta Kiska, ktorý porazil Fica v prieskumoch, bol online!

Kandidát na prezidenta Kiska,

17.12.2013 09:50

BRATISLAVA – Jediný kandidát, ktorý v prieskumoch porazil Roberta Fica o stoličku prezidenta Slovenskej republiky. Úspešný podnikateľ, filantrop a ocenený manažér roka 2006 a v súčasnosti jeden z kandidátov na prezidentský úrad Andrej Kiska bol online na topkách. viac »


Bývalý siskár Peter Tóth bol online: Čo prezradil o zákulisí tajnej služby?

Bývalý siskár Peter Tóth

11.12.2013 10:51

BRATISLAVA - Peter Tóth (42) je bývalý novinár, ktorý bol v čase svojho publikovania pod drobnohľadom tajnej služby. Neskôr do nej on sám vstúpil a dokonca sa stal riaditeľom kontrarozviedky SIS. Teraz napísal knihu Krycie meno Bežec, ktorá obsahuje množstvo doposiaľ nepublikovaných informácií zo zákulisia agentúry, slovenskej politiky a bratislavského ... viac »


Víťaz Talentu Sýkora je na roztrhanie: Ženy sa mu už núkajú!

Víťaz Talentu Sýkora je

09.12.2013 09:00

BRATISLAVA - Najšikovnejší! Už túto nedeľu večer sme spoznali meno toho, kto sa pýši prvenstvom v štvrtom ročníku šou Česko Slovensko má talent. Víťazom sa stal operný spevák Miroslav Sýkora, ktorý prišiel v pondelok na online rozhovor do topiek. Jeho úspech vyvolal medzi divákmi veľký záujem. Dokonca sa zdá, že mladík si už našiel aj svoju budúcu ženu. viac »


Úspešná misska o anjelovi z Modrého z neba (†27): Verím, že je stále pri mne, ochraňuje ma!

Úspešná misska o anjelovi

06.12.2013 11:00

BRATISLAVA – Prešovčanka Denisa Pasečiaková (24) zaznamenala vo svete hneď niekoľko úspechov po sebe. Bodovala na medzinárodných súťažiach krásy v Číne a v Thajsku, kde pozbierala dokopy 4 ocenenia. Najviac zaujala svojou postavou, vďaka ktorej si vyslúžila titul Miss Bikini of the World 2013 a stala sa II. vicemiss Grand International 2013. V piatok ... viac »


Advokát Šiška bol online: Rady, ako bojovať proti šmejdom

Advokát Šiška bol online:

03.12.2013 14:15

BRATISLAVA - S nekalými praktikami obchodných spoločností sa bohužiaľ stretávame čoraz častejšie. Štát sa snaží proti nim bojovať novými zákonmi, ale ako vás pred nimi ochránia advokáti? Vedia vám poradiť, ak ste už podpísali nevýhodné zmluvy? O vašich právach a povinnostiach sa môžete zhovárať s JUDr. Karolom Šiškom, členom predsedníctva Slovenskej ... viac »


Víťaz šou VyVolení - Dom snov Igor šokuje: Chce sa zbaviť výhry!

Víťaz šou VyVolení -

02.12.2013 09:00

BRATISLAVA - Je dobojované! V sobotu večer sme spoznali meno víťaza jojkárskej šou VyVolení - Dom snov. Stal sa ním Igor Džadoň. Veselý stavbár vám počas pondelkového online rozhovoru odpovedal na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradil tiež to, že výhry v podobe nehnuteľnosti sa plánuje zbaviť. viac »


Známa lekárka Alexandra Novotná prezradila, čo si myslí o celebritkách s kačacími perami!

Známa lekárka Alexandra Novotná

26.11.2013 13:01

BRATISLAVA – Zaujímajú vás najnovšie trendy v oblasti krásy? Prečítajte si online rozhovor s doktorkou Alexandrou Novotnou z bratislavskej kliniky krásy, v ktorom reagovala na vaše zvedavé otázky. Odborníčka okrem iného prezradila tiež to, čo si myslí o tom, ak si dá niekto spraviť tzv. kačacie pery. viac »


Adela Banášová prezradila, či má hviezdne maniere a kedy môže pôsobiť arogantne!

Adela Banášová prezradila, či

20.11.2013 10:00

BRATISLAVA – Adela Banášová sa narodila 12.10.1980 v Bratislave. Diváci si ju pamätajú hlavne ako moderátorku speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. V médiách však pôsobí oveľa dlhšie – neodmysliteľnou súčasťou Funrádia totiž bola viac ako 15 rokov. Aktuálne sa stala patrónkou charitatívneho kalendára pre rok 2014 s názvom Kvietky z ADELI, ktorý je ... viac »


Spevák Tomáš Bezdeda bol online: Prezradil, čo má s dvojičkou Molnárovou!

Spevák Tomáš Bezdeda bol

14.11.2013 11:00

BRATISLAVA - Práve v týchto dňoch vydal spevák Tomáš Bezdeda (27) svoj nový album s názvom Bronzový. Vo štvrtok bol v topkách na online rozhovore a v odpovediach na vaše otázky prezradil aj mnoho zo svojho súkromia - napríklad tiež to, čo má s dvojičkou Petrou Molnárovou. viac »


Advokát Veverka bol online: Máte negatívne skúsenosti s obchodníkmi, poradíme vám!

Mgr. Juraj Veverka

14.11.2013 09:30

BRATISLAVA - Viete, ako bojovať za vlastné práva? V čase, keď sa množia správy o prehratých sporoch či nekalých praktikách obchodných spoločností, je táto otázka viac ako na mieste. Ak neviete, ako v podobných prípadoch postupovať, spýtajte sa advokáta Mgr. Juraja Veverku zo Slovenskej advokátskej komory a on vám v online rozhovore poradí, ako sa domáhať ... viac »


Šok po návrate z VyVolených do reality: Zrada poza Marekov chrbát!

Šok po návrate z

11.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Sklamanie! V jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov ostali už iba piati stavbári, veľké finále sa teda nezadržateľne blíži. Sobotňajší súboj bol osudným pre vlasového stajlistu Mareka Fekiača (22), ktorý daroval svoj život súperke Miroslave Janovčíkovej (34). V pondelok prišiel mladík na online rozhovor do topiek, kde okrem iného prezradil, ... viac »


Postupujúci semifinalista z Talentu Mika Ronos bol online

Postupujúci semifinalista z Talentu

11.11.2013 08:59

BRATISLAVA – V nedeľu večer sme sa dozvedeli meno ďalšieho postupujúceho obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Stal sa ním bubeník s umeleckým menom Mika Ronos. V pondelok prišiel na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Patrícia Vitteková bola online: Prezradila recept na krásu!

Patrícia Vitteková bola online:
Foto

07.11.2013 11:00

BRATISLAVA – Patrícia Vitteková (33), manželka úspešného futbalistu Róberta Vitteka, rozhodne patrí medzi najsexi ženy slovenského šoubiznisu. Slovenská Victoria Beckham sa do povedomia verejnosti dostala pred troma rokmi ako súťažiaca v markizáckej šou Let's Dance. Tmavovláska sa najnovšie stala patrónkou charitatívneho projektu, kvôli ktorému sa neváhala ... viac »


Monika si z VyVolených odniesla záhadné zdravotné problémy: Nevyhnutná hospitalizácia!

Monika si z VyVolených

04.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Musela odstúpiť! V jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov ostali už iba šiesti stavbári. Túto sobotu sa s hrou rozlúčila Monika Lombárová (31), ktorú sužovali vážne zdravotné problémy. Sympatická brunetka prišla v pondelok na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradila, že kvôli komplikáciám ... viac »


Najčítanejšie články