Online rozhovory | Topky.sk

°C

Streda, 25. november 2020. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Online rozhovory

Klavírny virtuóz Jozef Hollý je ONLINE! Spýtajte sa ho na čokoľvek

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák

17.08.2020 10:00

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák s podmanivým hlasom. Precestoval takmer celý svet a vypredal desiatky koncertov na Slovensku. V pondelok 17.8. máte jedinečnú šancu spýtať sa čo Vás zaujíma o jeho živote, hraní alebo súkromí. Napíšte svoju otázku prostredníctvom formulára v článku. viac »

Spevák Tomáš Bezdeda bol online: Prezradil, čo má s dvojičkou Molnárovou!

Spevák Tomáš Bezdeda bol

14.11.2013 11:00

BRATISLAVA - Práve v týchto dňoch vydal spevák Tomáš Bezdeda (27) svoj nový album s názvom Bronzový. Vo štvrtok bol v topkách na online rozhovore a v odpovediach na vaše otázky prezradil aj mnoho zo svojho súkromia - napríklad tiež to, čo má s dvojičkou Petrou Molnárovou. viac »


Advokát Veverka bol online: Máte negatívne skúsenosti s obchodníkmi, poradíme vám!

Mgr. Juraj Veverka

14.11.2013 09:30

BRATISLAVA - Viete, ako bojovať za vlastné práva? V čase, keď sa množia správy o prehratých sporoch či nekalých praktikách obchodných spoločností, je táto otázka viac ako na mieste. Ak neviete, ako v podobných prípadoch postupovať, spýtajte sa advokáta Mgr. Juraja Veverku zo Slovenskej advokátskej komory a on vám v online rozhovore poradí, ako sa domáhať ... viac »


Šok po návrate z VyVolených do reality: Zrada poza Marekov chrbát!

Šok po návrate z

11.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Sklamanie! V jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov ostali už iba piati stavbári, veľké finále sa teda nezadržateľne blíži. Sobotňajší súboj bol osudným pre vlasového stajlistu Mareka Fekiača (22), ktorý daroval svoj život súperke Miroslave Janovčíkovej (34). V pondelok prišiel mladík na online rozhovor do topiek, kde okrem iného prezradil, ... viac »


Postupujúci semifinalista z Talentu Mika Ronos bol online

Postupujúci semifinalista z Talentu

11.11.2013 08:59

BRATISLAVA – V nedeľu večer sme sa dozvedeli meno ďalšieho postupujúceho obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Stal sa ním bubeník s umeleckým menom Mika Ronos. V pondelok prišiel na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Patrícia Vitteková bola online: Prezradila recept na krásu!

Patrícia Vitteková bola online:
Foto

07.11.2013 11:00

BRATISLAVA – Patrícia Vitteková (33), manželka úspešného futbalistu Róberta Vitteka, rozhodne patrí medzi najsexi ženy slovenského šoubiznisu. Slovenská Victoria Beckham sa do povedomia verejnosti dostala pred troma rokmi ako súťažiaca v markizáckej šou Let's Dance. Tmavovláska sa najnovšie stala patrónkou charitatívneho projektu, kvôli ktorému sa neváhala ... viac »


Monika si z VyVolených odniesla záhadné zdravotné problémy: Nevyhnutná hospitalizácia!

Monika si z VyVolených

04.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Musela odstúpiť! V jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov ostali už iba šiesti stavbári. Túto sobotu sa s hrou rozlúčila Monika Lombárová (31), ktorú sužovali vážne zdravotné problémy. Sympatická brunetka prišla v pondelok na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradila, že kvôli komplikáciám ... viac »


Spisovateľ Jozef Banáš otvorene: Občas čelím vyhrážkam!

Spisovateľ Jozef Banáš otvorene:

30.10.2013 00:00

BRATISLAVA - Jozef Banáš (65) patrí k úspešným slovenským spisovateľom. Na svojom konte má hneď niekoľko bestsellerov. Najnovšie sa rozhodol šokovať voľným pokračovaním kontroverzného románu Kód 9. Titul s názvom Kód 1 sa venuje téme kresťanstva a autor sa v rámci kritiky cirkvi nedržal pri zemi. Dôsledkom sú občasné nenávistné maily, v ktorých nechýbajú ... viac »


Miro Jaroš odhalil faloš v šoubiznise: Títo dvaja mi zaťali dýku do chrbta!

Miro Jaroš odhalil faloš

29.10.2013 15:30

BRATISLAVA - Mira Jaroša (35) si azda každý pamätá z prvej série speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. No hoci sa mu v projekte nepodarilo dostať až do samotného finále, hudbe sa úspešne venuje až doteraz. Najnovšie má na svojom konte aj knihu pre deti s názvom Čisté rúčky, ktorá obsahuje aj cédečko s rovnomennou skladbou. V utorok prišiel umelec ... viac »


Postupujúci semifinalista z Talentu Lubomír Kábrt bol online

Postupujúci semifinalista z Talentu

28.10.2013 10:59

BRATISLAVA - V nedeľu večer sme sa dozvedeli meno ďalšieho z postupujúcich semifinalistov šou Česko Slovensko má talent. Stal sa ním tanečník Lubomír Kábrt, ktorý prišiel v pondelok na online rozhovor do topiek, aby odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Amazonka (20) z VyVolených prehovorila o vzťahu so súperom Igorom (45): Nechcela som mu ublížiť!

Amazonka (20) z VyVolených

28.10.2013 09:00

BRATISLAVA – S jojkárskou šou VyVolení - Dom snov sa musela najnovšie rozlúčiť Kristína Verníčková (20), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Mladej tmavovlásky ste sa okrem iného pýtali aj na to, aký má vzťah so súperom Igorom Džadoňom (45). viac »


Alicka z Paneláku sex nezanedbáva: Mám ho, koľko chcem!

Alicka z Paneláku sex

25.10.2013 13:13

BRATISLAVA – V týchto dňoch vyšla nová kniha obľúbenej Evity Urbaníkovej (36). Ide o bláznivé a zároveň pikantné poviedky s názvom Sex a iné city 3, ktoré sú akoby rozprávaním zážitkov Alice Rosenthal z jojkárskeho seriálu Panelák. Tú stvárňuje sympatická herečka Zuzana Vačková, ktorá počas online rozhovoru odpovedala ja na otázky o sexuálnych vášňach. viac »


Herec Jozef Vajda sa svadbe nebráni: Nikdy nehovor nikdy!

Herec Jozef Vajda sa

24.10.2013 14:00

BRATISLAVA – Jozef Vajda (58) je všetkým veľmi dobre známy. Na konte má účinkovanie v mnohých divadelných predstaveniach, filmoch a seriáloch. Najnovšie sa nám prihovára prostredníctvom knihy s názvom Moja cesta, v ktorej čitateľom napríklad radí, ako zvládnuť krízové situácie a ako zlepšiť svoj život. Zaujímavosťou je, že pri písaní tohto diela vychádzal ... viac »


Šanzoniérka Eliška z Talentu bola online

Šanzoniérka Eliška z Talentu

21.10.2013 10:00

BRATISLAVA - Spoznali sme ďalšieho nadaného človeka! V nedeľu večer patrili obrazovky televízie Joj opäť programu Česko Slovensko má talent. A diváci sa dozvedeli meno ďalšieho postupujúceho. Novým semifinalistom sa stala šansoniérka Eliška Lüftnerová, ktorá v pondelkovom online rozhovore odpovedala na vaše zvedavé otázky. viac »


Vyvolená Maja naložila súperke: Si falošná a primitívna!

Vyvolená Maja naložila súperke:

21.10.2013 09:30

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v šou Vyvolení - Dom snov opäť konal vyraďovací súboj. V boji o zotrvanie v súťaži sa ocitol Marek Fekiač a Mária Petrovičová. Ostatní súťažiaci svojimi hlasmi rozhodli, že ďalej v dome nechcú sympatickú Trnavčanku. Blondínka prišla v pondelok na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem ... viac »


Kandidát na bratislavského župana Daniel Krajcer: Ak ma zvolia, odídem z parlamentu!

Kandidát na bratislavského župana

18.10.2013 11:15

BRATISLAVA – Snaží sa zamiešať karty v krajských voľbách v Bratislave. Stoja proti nemu silní kandidáti pravice aj ľavice a preto tvrdí, že keď vyhrá, vzdá sa mandátu poslanca NR SR. Pre hlavné mesto by chcel vytvoriť novú relaxačnú zónu a tvrdí, že je za ním úspešná práca na ministerstve kultúry, kde sa mu podarilo rozbehnúť projekt obnovy slovenských ... viac »


Zdenka Predná: Čo povedala o zrušení Slávika a marihuane?

Zdenka Predná: Čo povedala

15.10.2013 13:30

BRATISLAVA – Speváčka Zdenka Predná (29) prichádza v týchto dňoch s novým albumom, ktorý nesie názov AMULET. Sympatická brunetka na ňom pracovala tri roky a zdá sa, že bude skutočnou lahôdkou pre jej fanúšikov. Chcete toho o najnovšom počine vedieť viac? Prečítajte si náš online rozhovor. Umelkyňa v ňom prezradila aj to, čo si myslí o zrušení hudobnej ... viac »


Trápenie Indiánky z Talentu: Šikanovali ma!

Trápenie Indiánky z Talentu:

14.10.2013 11:00

BRATISLAVA - O krok bližšie k splneniu sna! V nedeľu večer sme spoznali meno ďalšieho postupujúceho semifinalistu obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Stala sa ním speváčka Lucie Dobrovodská (28), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Mladá umelkyňa vám okrem iného prezradila, že kvôli svojmu exotickému vzhľadu si toho v minulosti dosť vytrpela. viac »


VyVolený Tomáš bez hanby: Prezradil detaily sexu so Šelmičkou!

VyVolený Tomáš bez hanby:

14.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Nemá problém! Sobotňajší duel jojkárskej šou VyVolení - Dom snov bol osudným pre Tomáša Patáka (25), ktorý prišiel na online rozhovor do topiek. Mladík sa zviditeľnil najmä mileneckým vzťahom so súperkou Zuzanou Šelmičkou Dzvoníkovou (22), a tak sa nevyhol ani pikantným otázkam týkajúcim sa ich vzťahu. viac »


Kandidát na župana Konárik bol online: Ako dieťa som žil v blahobyte, teraz ho chcem dopriať ostatným!

Karol Konárik ml.

10.10.2013 14:10

BRATISLAVA - Ako vníma svoje šance v župných voľbách kandidát SNS Karol Konárik. Aké sú najväčšie problémy na Banskobystrickom kraji a čo si myslí národniar o svojich protikandidátoch? Viac sa môžete dozvedieť v online rozhovore, ktorý začal dnes o 13:00. viac »


Evita prezradila, čo robiť, keď sa to na vás v súkromí sype

Evita prezradila, čo robiť,

09.10.2013 11:59

BRATISLAVA – Na pulty kníhkupectiev sa v týchto dňoch dostáva nová kniha obľúbenej Evity Urbaníkovej (36). Ide o bláznivé a zároveň pikantné poviedky s názvom Sex a iné city 3. Spisovateľka pri tejto príležitosti prišla na online rozhovor do topiek, kde odpovedala na všetky zvedavé otázky. Prezradila aj to, ako bojovať s tým, keď sa vám v súkromí nedarí. viac »


Najčítanejšie články