Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Spisovateľ Jozef Banáš otvorene: Občas čelím vyhrážkam!

Spisovateľ Jozef Banáš otvorene:

30.10.2013 00:00

BRATISLAVA - Jozef Banáš (65) patrí k úspešným slovenským spisovateľom. Na svojom konte má hneď niekoľko bestsellerov. Najnovšie sa rozhodol šokovať voľným pokračovaním kontroverzného románu Kód 9. Titul s názvom Kód 1 sa venuje téme kresťanstva a autor sa v rámci kritiky cirkvi nedržal pri zemi. Dôsledkom sú občasné nenávistné maily, v ktorých nechýbajú ... viac »


Miro Jaroš odhalil faloš v šoubiznise: Títo dvaja mi zaťali dýku do chrbta!

Miro Jaroš odhalil faloš

29.10.2013 15:30

BRATISLAVA - Mira Jaroša (35) si azda každý pamätá z prvej série speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. No hoci sa mu v projekte nepodarilo dostať až do samotného finále, hudbe sa úspešne venuje až doteraz. Najnovšie má na svojom konte aj knihu pre deti s názvom Čisté rúčky, ktorá obsahuje aj cédečko s rovnomennou skladbou. V utorok prišiel umelec ... viac »


Postupujúci semifinalista z Talentu Lubomír Kábrt bol online

Postupujúci semifinalista z Talentu

28.10.2013 10:59

BRATISLAVA - V nedeľu večer sme sa dozvedeli meno ďalšieho z postupujúcich semifinalistov šou Česko Slovensko má talent. Stal sa ním tanečník Lubomír Kábrt, ktorý prišiel v pondelok na online rozhovor do topiek, aby odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Amazonka (20) z VyVolených prehovorila o vzťahu so súperom Igorom (45): Nechcela som mu ublížiť!

Amazonka (20) z VyVolených

28.10.2013 09:00

BRATISLAVA – S jojkárskou šou VyVolení - Dom snov sa musela najnovšie rozlúčiť Kristína Verníčková (20), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Mladej tmavovlásky ste sa okrem iného pýtali aj na to, aký má vzťah so súperom Igorom Džadoňom (45). viac »


Alicka z Paneláku sex nezanedbáva: Mám ho, koľko chcem!

Alicka z Paneláku sex

25.10.2013 13:13

BRATISLAVA – V týchto dňoch vyšla nová kniha obľúbenej Evity Urbaníkovej (36). Ide o bláznivé a zároveň pikantné poviedky s názvom Sex a iné city 3, ktoré sú akoby rozprávaním zážitkov Alice Rosenthal z jojkárskeho seriálu Panelák. Tú stvárňuje sympatická herečka Zuzana Vačková, ktorá počas online rozhovoru odpovedala ja na otázky o sexuálnych vášňach. viac »


Herec Jozef Vajda sa svadbe nebráni: Nikdy nehovor nikdy!

Herec Jozef Vajda sa

24.10.2013 14:00

BRATISLAVA – Jozef Vajda (58) je všetkým veľmi dobre známy. Na konte má účinkovanie v mnohých divadelných predstaveniach, filmoch a seriáloch. Najnovšie sa nám prihovára prostredníctvom knihy s názvom Moja cesta, v ktorej čitateľom napríklad radí, ako zvládnuť krízové situácie a ako zlepšiť svoj život. Zaujímavosťou je, že pri písaní tohto diela vychádzal ... viac »


Šanzoniérka Eliška z Talentu bola online

Šanzoniérka Eliška z Talentu

21.10.2013 10:00

BRATISLAVA - Spoznali sme ďalšieho nadaného človeka! V nedeľu večer patrili obrazovky televízie Joj opäť programu Česko Slovensko má talent. A diváci sa dozvedeli meno ďalšieho postupujúceho. Novým semifinalistom sa stala šansoniérka Eliška Lüftnerová, ktorá v pondelkovom online rozhovore odpovedala na vaše zvedavé otázky. viac »


Vyvolená Maja naložila súperke: Si falošná a primitívna!

Vyvolená Maja naložila súperke:

21.10.2013 09:30

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v šou Vyvolení - Dom snov opäť konal vyraďovací súboj. V boji o zotrvanie v súťaži sa ocitol Marek Fekiač a Mária Petrovičová. Ostatní súťažiaci svojimi hlasmi rozhodli, že ďalej v dome nechcú sympatickú Trnavčanku. Blondínka prišla v pondelok na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem ... viac »


Kandidát na bratislavského župana Daniel Krajcer: Ak ma zvolia, odídem z parlamentu!

Kandidát na bratislavského župana

18.10.2013 11:15

BRATISLAVA – Snaží sa zamiešať karty v krajských voľbách v Bratislave. Stoja proti nemu silní kandidáti pravice aj ľavice a preto tvrdí, že keď vyhrá, vzdá sa mandátu poslanca NR SR. Pre hlavné mesto by chcel vytvoriť novú relaxačnú zónu a tvrdí, že je za ním úspešná práca na ministerstve kultúry, kde sa mu podarilo rozbehnúť projekt obnovy slovenských ... viac »


Zdenka Predná: Čo povedala o zrušení Slávika a marihuane?

Zdenka Predná: Čo povedala

15.10.2013 13:30

BRATISLAVA – Speváčka Zdenka Predná (29) prichádza v týchto dňoch s novým albumom, ktorý nesie názov AMULET. Sympatická brunetka na ňom pracovala tri roky a zdá sa, že bude skutočnou lahôdkou pre jej fanúšikov. Chcete toho o najnovšom počine vedieť viac? Prečítajte si náš online rozhovor. Umelkyňa v ňom prezradila aj to, čo si myslí o zrušení hudobnej ... viac »


Trápenie Indiánky z Talentu: Šikanovali ma!

Trápenie Indiánky z Talentu:

14.10.2013 11:00

BRATISLAVA - O krok bližšie k splneniu sna! V nedeľu večer sme spoznali meno ďalšieho postupujúceho semifinalistu obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Stala sa ním speváčka Lucie Dobrovodská (28), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Mladá umelkyňa vám okrem iného prezradila, že kvôli svojmu exotickému vzhľadu si toho v minulosti dosť vytrpela. viac »


VyVolený Tomáš bez hanby: Prezradil detaily sexu so Šelmičkou!

VyVolený Tomáš bez hanby:

14.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Nemá problém! Sobotňajší duel jojkárskej šou VyVolení - Dom snov bol osudným pre Tomáša Patáka (25), ktorý prišiel na online rozhovor do topiek. Mladík sa zviditeľnil najmä mileneckým vzťahom so súperkou Zuzanou Šelmičkou Dzvoníkovou (22), a tak sa nevyhol ani pikantným otázkam týkajúcim sa ich vzťahu. viac »


Kandidát na župana Konárik bol online: Ako dieťa som žil v blahobyte, teraz ho chcem dopriať ostatným!

Karol Konárik ml.

10.10.2013 14:10

BRATISLAVA - Ako vníma svoje šance v župných voľbách kandidát SNS Karol Konárik. Aké sú najväčšie problémy na Banskobystrickom kraji a čo si myslí národniar o svojich protikandidátoch? Viac sa môžete dozvedieť v online rozhovore, ktorý začal dnes o 13:00. viac »


Evita prezradila, čo robiť, keď sa to na vás v súkromí sype

Evita prezradila, čo robiť,

09.10.2013 11:59

BRATISLAVA – Na pulty kníhkupectiev sa v týchto dňoch dostáva nová kniha obľúbenej Evity Urbaníkovej (36). Ide o bláznivé a zároveň pikantné poviedky s názvom Sex a iné city 3. Spisovateľka pri tejto príležitosti prišla na online rozhovor do topiek, kde odpovedala na všetky zvedavé otázky. Prezradila aj to, ako bojovať s tým, keď sa vám v súkromí nedarí. viac »


Malej Dejv z Talentu prezradil, či »fičí« na drogách!

Malej Dejv z Talentu

07.10.2013 11:00

BRATISLAVA - O krok bližšie k splneniu sna! V nedeľu večer sme spoznali meno ďalšieho postupujúceho semifinalistu obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Je ním Malej Dejv, ktorý zaujal divákov svojím kreslením. V pondelkovom online rozhovore vám toho o sebe prezradil viac. viac »


Šelmička z VyVolených priznáva: Som štetka, Tomáš ma vyt*tkal jak ďábel!

Šelmička z VyVolených priznáva:

07.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Bez hanby! Sobotňajší duel jojkárskej šou VyVolení - Dom snov bol osudným pre Zuzanu Šelmičku Dzvoníkovú (22), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Tmavovláska reagovala aj na otázky intímnejšieho charakteru, kde okrem iného okomentovala aj sex so svojím súperom Tomášom Patákom (25). viac »


Dan Bárta o Rytmusovi: Patrik je milý a tichý!

Dan Bárta o Rytmusovi:

04.10.2013 05:58

BRATISLAVA - Český spevák a hudobník Dan Bárta vydáva po piatich rokoch nový album. Spolu so skupinou Illustratosphere nahral jedinečné CD Maratonika, ktoré je odlišné od jeho doterajšej tvorby. Album predstaví na turné, ktoré odštartuje 21. októbra 2013 koncertom v Bratislave. Viac ste sa o ňom mohli dozvedieť v online rozhovore na topkách. V ňom okrem ... viac »


MUDr. Martin Klein bol online: Za nadváhu neobviňujte svoje gény

MUDr. Martin Klein je

03.10.2013 12:13

BRATISLAVA - Trápia vás prebytočné kilogramy? Chcete schudnúť bez hladu a s chutnými jedlami? Nenechajte si ujsť online rozhovor s MUDr. Martinom Kleinom v magazíne Vysetrenie.sk, ktorý bude 3. októbra od 11:00 – 12:00. MUDr. Martin Klein je odborným konzultantom a lekárom v centre chudnutia, ktoré je zamerané na liečbu nadváhy a obezity pomocou bielkovinovej diéty PROTISSIMO®. viac »


Talentovaný Sýkora s rečovou vadou prosí: Pomôžte mi vyliečiť sa!

Talentovaný Sýkora s rečovou

30.09.2013 11:00

BRATISLAVA – O krok bližšie k výhre! Šou Česko Slovensko má talent pozná meno ďalšieho semifinalistu. Stal sa ním spevák Miroslav Sýkora (25), ktorý svojím spevom a neľahkým životným príbehom dojal divákov aj samotnú porotu. Talentovaný umelec bol v pondelok online. Počas rozhovoru niekoľkokrát zdôraznil, že hľadá niekoho, kto mu pomôže vyliečiť jeho rečovú vadu. viac »


Vyradený Milan z VyVolených vyťahuje špinu na favoritov: Igor a Marcel si výhru nezaslúžia!

Vyradený Milan z VyVolených

30.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Von z hry! V sobotu večer sa v rámci jojkárskej šou VyVolení - Dom snov konal opäť súboj, ktorý bol osudným pre ďalšieho súťažiaceho. S vidinou výhry sa musel najnovšie rozlúčiť Milan Krnšiak (54), ktorý v pondelok prišiel na online rozhovor do topiek. V odpovediach na vaše zvedavé otázky prezradil, že najväčší favoriti šou Igor a Marcel si výhru nezaslúžia. viac »


Najčítanejšie články