Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Online rozhovory

Boris Kollár bol ONLINE: Spovedali ste lídra hnutia Sme rodina

Boris Kollár je online!

Boris Kollár je online!

14.02.2020 10:02

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár si stabilne drží svoje preferencie a do parlamentu sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostane. Jeho hnutie patrí k tým, ktoré môžu zamiešať karty pri zostavovaní vlády. Kollár bol dnes na Topkách online. Toto ste sa lídra Sme rodina pýtali. viac »

Kandidát na rektora STU v Bratislave bol ONLINE!

Kandidát na rektora Slovenskej

26.11.2014 09:58

BRATISLAVA - Slovenská technická univerzita (STU) v Bratislave si bude po štvorročnom období spomedzi štyroch kandidátov voliť nového rektora. Jedným z uchádzačov na tento post je aj profesor Alojz Kopáčik, súčasný dekan Stavebnej fakulty STU, ktorý odpovedal na vaše otázky týkajúce sa školstva a jeho osemročných skúseností vo funkcii dekana. viac »


Miro Jaroš na roztrhanie: Vďaka tomuto získal stovky fanúšikov!

Miro Jaroš na roztrhanie:

25.11.2014 08:59

BRATISLAVA - Od čias prvej série speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar sa z Mira Jaroša (36) stal obľúbený skladateľ a spevák. Po viacerých úspešných knižkách pre deti, ktoré boli zakaždým doplnené aj o chytľavú pieseň, interpret najnovšie vydal celý album „Pesničiek pre (ne)poslušné detičky“. A ako prezradil v našom online rozhovore, o novinku je ... viac »


Kapela Mňága a Žďorp bude online v utorok o 10:00!

Mňága a Žďorp

21.11.2014 15:04

Česká kapela Mňága a Žďorp vydáva album Made in China. Formácia nahrala novinku v Číne, konkrétne v pekinskom štúdiu A-string Entertainment. viac »


Vendula Svobodová bola online!

Vendula Svobodová bola online!

21.11.2014 10:00

BRATISLAVA - Manželka zosnulého skladateľa Karla Svobodu (†68) a zakladateľka nadácie Kapka naděje v ČR, Vendula Svobodová (42), pricestovala v týchto dňoch na Slovensko. Priviedol ju sem benefičný koncert Noc nádejí 2014. Ten totiž organizuje slovenská Nadácia Kvapka nádeje, ktorej je známa Češka patrónkou. Pri tejto príležitosti blondínka zavíta aj ... viac »


Módna návrhárka Lýdia Eckhardt bola online

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt

18.11.2014 11:00

BRATISLAVA - Už dlhých 23 rokov patrí Lýdia Eckhardt (52) medzi najznámejšie tváre módneho priemyslu na Slovensku. Každoročne predstavuje nové kolekcie na módnych prehliadkach doma i v zahraničí a jej šaty nosia mnohé známe osobnosti politického, kultúrneho a spoločenského života. Tentokrát však podnikateľka predstavila novinku z úplne iného súdka - ... viac »


Ján Berky - Mrenica bude online v piatok o 10:00!

Ján Berky - Mrenica

12.11.2014 12:30

Orchester „Diabolské husle“ bol založený v roku 1991. Hlavnú zásluhu na jeho vzniku má popredný slovenský huslista a skladateľ - Ján Berky-Mrenica st., ktorý je aj zároveň hlavným tvorcom folklórnej časti repertoáru tohto telesa. viac »


Cestovateľ Dan Přibáň je ONLINE: Zistite, prečo jazdí na trabante!

Dan Přibáň

11.11.2014 10:15

Dan Přibáň je český novinár, filmár, cestovateľ a šéf partie bláznov, ktorí sa na trabantoch rozhodli precestovať Áziu, Afriku, Južnú Ameriku a na budúci rok zaútočia na Austráliu. Stojí aj za úspešným filmovým projektom Trabantem až na konec světa, ktorý bol dva týždne po premiére druhým najlepšie hodnoteným českým filmom na portáli csfd.cz. viac »


Dorota Nvotová bude online v stredu o 10:00!

Dorota Nvotová bude online

03.11.2014 11:00

Dorota Nvotová bude online a máte možnosť baviť sa s ňou aj o jej nastávajúcom koncerte, ktorý sa uskutoční dňa 6.11. v bratislavskom klube Randal. viac »


Koučka Silvia Langermann: Stres je pozitívny, ak trvá krátko

Silvia Langermann

27.10.2014 16:00

BRATISLAVA - Máme pre vás dobrú správu. Pociťovanie stresu ešte neznamená úplné zrútenie sa. Keďže stres nie je poruchou ani chorobou, nedá sa z neho liečiť, ale dá sa ho učiť ovládať tak, že ho môžete dokonca využiť vo svoj prospech. Mnohých ľudí stres dokonca motivuje, prípadne im pomáha podať lepší výkon. Stres je pozitívny hlavne, ak trvá krátko. ... viac »


Kapely Le Payaco a Para budú online!

Kapely Le Payaco a

17.10.2014 15:39

Hudobná jeseň na Slovensku sa nesie v znamení veľkého prekvapenia, ktoré robí radosť fanúšikom dnes už legendárnych kapiel Le Payaco a Para. Obe skupiny totiž cestujú po Slovensku bok po boku v rámci spoločného klubového turné „Le Payaco | Para Galaxy Alpha Tour 2014“! V pondelok od 10tej budú na Topkách ONLINE frontmani oboch zoskupení, Lasky a Tomáš Sloboda! viac »


Otec One day jazz festivalu - Martin Valihora bol online!

Otec One day jazz

10.10.2014 17:00

V pondelok 13. októbra od 11.hodiny bude ONLINE uznávaný slovenský bubeník Martin Valihora, ktorý je zároveň už niekoľko rokov organizátorom známeho ONE DAY JAZZ FESTIVALU. Ďalší z cyklu svojich jazzových festivalov uvedie už o pár dní, 7. novembra v bratislavskom Istropolise. Po legendách Hiromi, Tower of Power či Chaka Khan prijal tentokrát Martinovo ... viac »


Šéfka 'Kobry' bola online: Ako na priestupky zamestnávateľov!

Miroslava Skičková, šéfka ,,Kobry“

08.10.2014 08:30

BRATISLAVA - V minulom roku Národný inšpektorát práce zistil viac ako 8 tisíc porušení zákona, pričom ich počet medziročne stúpol takmer o štvrtinu. Najčastejšie dochádza k porušovaniu pri stanovení náležitostí pracovnej zmluvy, pri nesprávnom uvedení výkonu práce, neuvedení výplatného termínu, pracovného času alebo výpovednej doby. Chýba vám jedna ... viac »


Speváčka Layla má tajnosti: Ktorý prominentný hosť príde pokrstiť jej nový album LST?

Foto: Martina Nemcekova
www.martinanemcekova.com

02.10.2014 14:30

Layla je spevácky talent slovenského RnB sveta a nedávno vydala svoj debut s názvom LST. Album sa pokrstí v sobotu 4.10. v Refinery Gallery počas La Femme XS Party, kde sú ohlásení mnohí zaujímaví hudnobní hostia. Meno krstného rodiča však Layla drží v utajení. Topky ju pozvali na online rozhovor , aby ste ju mohli vyspovedať. Kto sa s exotickou kráskou objaví na pódiu? viac »


Motivátor Ivo Toman bol online: Aké finty poradil zamestnancom?

Motivátor Ivo Toman bol

23.09.2014 11:00

BRATISLAVA - Ivo Toman je odborník na marketing a PR, no už roky sa zaoberá aj rozvojom osobnosti. Napísal niekoľko kníh o predaji, na konte má ale aj školiace a motivačné publikácie. Jeho najnovším dielom je Štěstí na míru, ktoré odpovedá na rôzne životné otázky. Viac sa dozviete z nášho online rozhovoru. viac »


Vypadnutá Anna z markizáckej Farmy: Prezradila, čo bolo na statku najhoršie!

Vypadnutá Anna z markizáckej

08.09.2014 11:30

BRATISLAVA - Dvanásť odvážlivcov, ktorí sa odhodlali bojovať v drsných podmienkach markizáckej Farmy o rozprávkovú výhru 50 000 eur, už má za sebou prvý duel. Ten piatkový sa stal osudným pre 19-ročnú Annu Koleňákovú. Tá v online rozhovore prezradila, či neľutuje svoju účasť, kto zo súťažiacich jej nesadol a aj to, čo bolo na statku úplne najhoršie. viac »


Autorka knihy o Jozefovi Bednárikovi (†65) bola online: Čo prezradila o režisérovi?

Autorka knihy o Jozefovi

21.08.2014 00:01

BRATISLAVA - Andrea Coddington patrí k najobľúbenejším slovenským autorkám súčasnosti. Po smrti uznávaného režiséra Jozefa Bednárika sa podujala vytvoriť knihu o tomto jedinečnom človeku. Na zvedavé otázky vám spisovateľka odpovedala v online rozhovore na topkách. viac »


Chorvátska skupina Colonia bola online!

Chorvátska skupina Colonia bola

19.08.2014 10:00

BRATISLAVA - Populárna skupina Colonia po rokoch zavítala na Slovensko. Členovia skupiny pobudnú v Bratislave dva dni, počas ktorých prišli aj do Topiek. Ak vás zaujíma či sa skupine na Slovensku páči, prečítajte si online rozhovor. viac »


Kapela Zoči Voči bola online

Kapela Zoči Voči bola

28.07.2014 10:59

BRATISLAVA - Kapela Zoči Voči má v týchto dňoch poriadne nabitý program. Okrem koncertov a festivalov ich zamestnáva aj nahrávanie nového albumu a tiež finišovanie videoklipu ku skladbe Láska - Nenávisť. No napriek tomu si chalani našli chvíľu čas, aby sa zastavili v topkách a odpovedali na vaše otázky. Prečítajte si online rozhovor. viac »


Spevák Kuko z Horkýže Slíže: O tvorivej kríze aj kradnutí textov

Spevák Kuko z Horkýže

23.07.2014 12:29

BRATISLAVA - Peter KUKO Hrivňák je basgitarista a frontman skupiny Horkýže Slíže, ktorá je na scéne už vyše 20 rokov. Hudobníkov z Nitry môžete aj tento rok stretnúť na viacerých letných festivaloch. Všetko, čo vás zaujíma, nájdete v online rozhovore. viac »


Cigánske diablice Šarköziové: Prezradili, prečo odsúdili Kormúthovú!

Cigánske diablice Šarköziové: Prezradili,

23.07.2014 12:00

BRATISLAVA - Silvia Šarköziová (40) sa koncom augusta predstaví spolu so zoskupením Cigánski diabli na festivale Lodenica. V letnom období, kedy hudobníci nemajú práve času nazvyš, si však tmavovláska našla chvíľu, aby prišla do redakcie Topiek na online rozhovor. Počas neho spolu so svojou rovnako talentovanou dcérkou Vanessou odpovedali na vaše zvedavé ... viac »


Najčítanejšie články