Online rozhovory | Topky.sk

°C

Štvrtok, 16. júl 2020. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Online rozhovory

Boris Kollár bol ONLINE: Spovedali ste lídra hnutia Sme rodina

Boris Kollár je online!

Boris Kollár je online!

14.02.2020 10:02

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár si stabilne drží svoje preferencie a do parlamentu sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostane. Jeho hnutie patrí k tým, ktoré môžu zamiešať karty pri zostavovaní vlády. Kollár bol dnes na Topkách online. Toto ste sa lídra Sme rodina pýtali. viac »

Šelmička z VyVolených priznáva: Som štetka, Tomáš ma vyt*tkal jak ďábel!

Šelmička z VyVolených priznáva:

07.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Bez hanby! Sobotňajší duel jojkárskej šou VyVolení - Dom snov bol osudným pre Zuzanu Šelmičku Dzvoníkovú (22), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Tmavovláska reagovala aj na otázky intímnejšieho charakteru, kde okrem iného okomentovala aj sex so svojím súperom Tomášom Patákom (25). viac »


Dan Bárta o Rytmusovi: Patrik je milý a tichý!

Dan Bárta o Rytmusovi:

04.10.2013 05:58

BRATISLAVA - Český spevák a hudobník Dan Bárta vydáva po piatich rokoch nový album. Spolu so skupinou Illustratosphere nahral jedinečné CD Maratonika, ktoré je odlišné od jeho doterajšej tvorby. Album predstaví na turné, ktoré odštartuje 21. októbra 2013 koncertom v Bratislave. Viac ste sa o ňom mohli dozvedieť v online rozhovore na topkách. V ňom okrem ... viac »


MUDr. Martin Klein bol online: Za nadváhu neobviňujte svoje gény

MUDr. Martin Klein je

03.10.2013 12:13

BRATISLAVA - Trápia vás prebytočné kilogramy? Chcete schudnúť bez hladu a s chutnými jedlami? Nenechajte si ujsť online rozhovor s MUDr. Martinom Kleinom v magazíne Vysetrenie.sk, ktorý bude 3. októbra od 11:00 – 12:00. MUDr. Martin Klein je odborným konzultantom a lekárom v centre chudnutia, ktoré je zamerané na liečbu nadváhy a obezity pomocou bielkovinovej diéty PROTISSIMO®. viac »


Talentovaný Sýkora s rečovou vadou prosí: Pomôžte mi vyliečiť sa!

Talentovaný Sýkora s rečovou

30.09.2013 11:00

BRATISLAVA – O krok bližšie k výhre! Šou Česko Slovensko má talent pozná meno ďalšieho semifinalistu. Stal sa ním spevák Miroslav Sýkora (25), ktorý svojím spevom a neľahkým životným príbehom dojal divákov aj samotnú porotu. Talentovaný umelec bol v pondelok online. Počas rozhovoru niekoľkokrát zdôraznil, že hľadá niekoho, kto mu pomôže vyliečiť jeho rečovú vadu. viac »


Vyradený Milan z VyVolených vyťahuje špinu na favoritov: Igor a Marcel si výhru nezaslúžia!

Vyradený Milan z VyVolených

30.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Von z hry! V sobotu večer sa v rámci jojkárskej šou VyVolení - Dom snov konal opäť súboj, ktorý bol osudným pre ďalšieho súťažiaceho. S vidinou výhry sa musel najnovšie rozlúčiť Milan Krnšiak (54), ktorý v pondelok prišiel na online rozhovor do topiek. V odpovediach na vaše zvedavé otázky prezradil, že najväčší favoriti šou Igor a Marcel si výhru nezaslúžia. viac »


Ján Gordulič bol online!

Ján Gordulič bol online!

26.09.2013 09:01

BRATISLAVA - Ján Gordulič (33) je známy najmä z relácie Pošta pre teba, kde niekoľko rokov stvárňoval poštára Janka. V televíznom zákulisí však pracoval už predtým. V súčasnosti sa venuje napríklad žánru stand-up comedy pod názvom Silné reči. Ak chcete o ňom vedieť viac, prečítajte si online rozhovor viac »


Koučka S. Langermann bude o 10:00 online: Pýtajte sa na problémy v práci

Silvia Langermann, Coaching-poradna.sk

25.09.2013 10:01

BRATISLAVA - Silvia Langermann pôsobí nielen ako koučka, ale aj ako psychologička. Denne sa potýka s problémami ľudí z pracovnej oblasti - ako zvýšiť pracovný výkon, ako zostať motivovaný v práci, ako správne viesť ľudí, ako aj ďalšie témy. Jej úlohou je naviesť ľudí na správny smer. Ak potrebujete poradiť, položte jej otázku. Zodpovie vám na ňu dnes ... viac »


Kríza v eurozóne nie je ani tak krízou eura, ako krízou dôvery

Kríza v eurozóne nie

24.09.2013 11:33

BRATISLAVA - Hoci je výkon našej ekonomiky o cca desatinu vyšší ako v roku 2007, na tvorbe nových pracovných miest sa to v posledných rokoch neprejavilo. Všetko je to ovplyvnené tým, že naša ekonomika je malá, otvorená a silne zameraná na export. Každé tretie euro vyprodukované v ekonomike pochádza z priemyslu a ten, ako dobre vieme, je takpovediac jednoliaty. viac »


Miroslav Bruise Žilka z Talentu bol online!

Miroslav Bruise Žilka z

23.09.2013 09:30

BRATISLAVA – O krok bližšie k výhre! Šou Česko Slovensko má talent pozná meno ďalšieho semifinalistu. Stal sa ním tanečník Miroslav Žilka, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Bruise. Talentovaný tanečník vám počas pondelkového online rozhovoru odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Pikantné priznanie Nora z Vyvolených: Sex s Majou na jednu noc!

Pikantné priznanie Nora z

23.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Dal by si povedať! V sobotu večer sa v rámci jojkárskej šou VyVolení - Dom snov konal ďalší súboj. Ten sa stal osudným Norbertovi Tokárovi (26) z Gelnice, ktorý v pondelok prišiel na online rozhovor do topiek. Potetovaného fešáka ste sta pýtali aj na to, či by sa dokázal intímne zblížiť so súperkou Máriou Petrovičovou (24). viac »


M. Števková bola online: Ponúknite svetu, čo viete robiť najlepšie

M. Števková bola online:

17.09.2013 09:22

BRATISLAVA - Chceli by ste aj vy zarábať na vašom koníčku alebo si iba privyrobiť pri súčasnom zamestnaní? Ako je to možné, vám prezradí Mirka Števková, majiteľka portálu JaSpravim.sk. Pýtajte sa už teraz otázky, ktoré vás zaujímajú. Odpovie vám na ne v online rozhovore dnes o 10:00 hod. na KarieraInfo.sk. viac »


Sexi dievčatá Forsomeone z Talentu boli online!

Sexi dievčatá Forsomeone z

16.09.2013 11:09

BRATISLAVA – O krok bližšie k výhre! V nedeľu večer odštartoval na obrazovkách Jojky a Primy už štvrtý ročník šou Česko Slovensko má talent. Hneď po prvom vysielaní je už známe meno prvých postupujúcich do semifinále. Je to štvorica dievčat z formácie Forsomeone, ktorá ohúrila porotu aj divákov skladbou Never Ever od All Saints. Slečny prišli na online ... viac »


Vyradená Ráchel z VyVolených prehovorila o sexe v Dome snov!

Vyradená Ráchel z VyVolených

16.09.2013 09:15

BRATISLAVA - Ďalší z hry von! Jojkársku šou VyVolení - Dom snov najnovšie opustila Ráchel Körösyová (18). V pondelok prišla na online rozhovor do topiek, kde odpovedala na vaše zvedavé otázky. Mladej študentky ste sa tiež pýtali na to, či sa počas súťaže intímne zblížila s niektorým zo svojich súperov. viac »


Radoslav Procházka bol online: Úrad prezidenta nemá byť politickým dôchodkom!

Radoslav Procházka

09.09.2013 15:40

Študoval právo na Právnickej fakulte UK v Bratislave, no je aj absolventom renomovanej americkej Yale University. Tú navštevovali bývalí americkí prezidenti Gerald Ford, George Bush starší aj mladší, Bill Clinton, viceprezident Dick Cheney, taliansky premiér Mario Monti, no aj herecké osobnosti Jodi Foster, Paul Newman, Meryl Streep, či Edward Norton. viac »


Vlado z VyVolených zaútočil na súpera: Prije*aný cigánik!

Vlado z VyVolených zaútočil

09.09.2013 09:15

BRATISLAVA - Počet finalistov jojkárskej šou VyVolení - Dom snov sa každým týždňom znižuje. S vidinou výhry sa museli rozlúčiť už Miroslava Janovčíková (34) a Žaneta Renczesová (23), ktoré neuspeli v sobotňajších súbojoch. Súťaž sa počas tohto týždňa rozhodol dobrovoľne opustiť aj bývalý trestanec Martin Boháčik (33). V sobotu vypadol z hry ďalší súťažiaci ... viac »


Bitka blondínok z VyVolených má dohru: Maťa bude ešte plakať, tvrdí Žaneta!

Bitka blondínok z VyVolených

02.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Nezostane jej nič dlžná! Počet súťažiacich v jojkárskej šou VyVolení - Dom snov sa znižuje každý týždeň. Ako druhá v poradí vypadla Žaneta Renczesová (23), ktorú hneď po príchode na pozemok fyzicky napadla súperka Martina Maliterná (26). Blondínka z Pezinka prišla na online rozhovor do topiek, kde okrem iného reagovala aj na tému týkajúcu ... viac »


ONLINE PORADŇA: Čo prezradil odborník o cholesterole?

Na otázky odpovedá odborník

26.08.2013 18:00

BRATISLAVA - Aj keď je cholesterol pre náš organizmus veľmi dôležitý, pri jeho nadmernom množstve v krvi sa stáva jedným z významných rizikových faktorov srdcovo-cievnych ochorení. Cholesterol bol témou uplynulých dvoch týždňov, ku ktorej ste mali možnosť posielať nám svoje otázky. Pozrite sa na odpovede od odborníka na liečbu obezity MUDr. Ivana Majerčáka. viac »


Životné trápenie Mirky z VyVolených: Prehovorila o pekle!

Životné trápenie Mirky z

26.08.2013 09:15

BRATISLAVA - Prvý odpadlík! Jojkárska šou VyVolený - Dom snov je v plnom prúde. Štvorica súťažiacich odišla na špeciálne školenia a zvyšných dvanásť účastníkov má za sebou prvé vyraďovanie. Ako prvá sa musela s reláciou rozlúčiť Miroslava Janovčíková (34). Tá zavítala do topiek, aby vám počas online rozhovoru odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem ... viac »


Gastroenterológ MUDr. Jozef Klucho je online: Pýtajte sa na trávenie

MUDr. Jozef Klucho

19.08.2013 11:48

Máte problémy s trávením? Nenechajte si ujsť online rozhovor s gastroenterológom MUDr. Jozefom Kluchom, ktorý je teraz od 11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Je špecialistom na ochorenia tráviaceho traktu, virtuálnym medicínskym poradcom a majiteľom prvej slovenskej virtuálnej gastroenterologickej ambulancie. MUDr. Jozef Klucho vám môže poskytnúť užitočné ... viac »


Víťazka šou Slnko, seno, slanina: Nepopiera, že spala so starým Bučkom!

Víťazka šou Slnko, seno,
Foto

19.08.2013 08:40

BRATISLAVA – A je po všetkom! Pred necelými dvoma mesiacmi sa na farmu v Sihle nasťahovalo desať odvážlivcov. Tí sa chceli raz a navždy rozlúčiť so svojimi kyprými tvarmi. Dali sa preto na dlhý boj plný tvrdej práce, vytrvalosti a potu. No a v piatok sa o všetkom rozhodlo. Zhodiť najväčší podiel svojej hmotnosti sa podarilo Zvolenčanke Martine (37). ... viac »


Najčítanejšie články