Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Ján Gordulič bol online!

Ján Gordulič bol online!

26.09.2013 09:01

BRATISLAVA - Ján Gordulič (33) je známy najmä z relácie Pošta pre teba, kde niekoľko rokov stvárňoval poštára Janka. V televíznom zákulisí však pracoval už predtým. V súčasnosti sa venuje napríklad žánru stand-up comedy pod názvom Silné reči. Ak chcete o ňom vedieť viac, prečítajte si online rozhovor viac »


Koučka S. Langermann bude o 10:00 online: Pýtajte sa na problémy v práci

Silvia Langermann, Coaching-poradna.sk

25.09.2013 10:01

BRATISLAVA - Silvia Langermann pôsobí nielen ako koučka, ale aj ako psychologička. Denne sa potýka s problémami ľudí z pracovnej oblasti - ako zvýšiť pracovný výkon, ako zostať motivovaný v práci, ako správne viesť ľudí, ako aj ďalšie témy. Jej úlohou je naviesť ľudí na správny smer. Ak potrebujete poradiť, položte jej otázku. Zodpovie vám na ňu dnes ... viac »


Kríza v eurozóne nie je ani tak krízou eura, ako krízou dôvery

Kríza v eurozóne nie

24.09.2013 11:33

BRATISLAVA - Hoci je výkon našej ekonomiky o cca desatinu vyšší ako v roku 2007, na tvorbe nových pracovných miest sa to v posledných rokoch neprejavilo. Všetko je to ovplyvnené tým, že naša ekonomika je malá, otvorená a silne zameraná na export. Každé tretie euro vyprodukované v ekonomike pochádza z priemyslu a ten, ako dobre vieme, je takpovediac jednoliaty. viac »


Miroslav Bruise Žilka z Talentu bol online!

Miroslav Bruise Žilka z

23.09.2013 09:30

BRATISLAVA – O krok bližšie k výhre! Šou Česko Slovensko má talent pozná meno ďalšieho semifinalistu. Stal sa ním tanečník Miroslav Žilka, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Bruise. Talentovaný tanečník vám počas pondelkového online rozhovoru odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Pikantné priznanie Nora z Vyvolených: Sex s Majou na jednu noc!

Pikantné priznanie Nora z

23.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Dal by si povedať! V sobotu večer sa v rámci jojkárskej šou VyVolení - Dom snov konal ďalší súboj. Ten sa stal osudným Norbertovi Tokárovi (26) z Gelnice, ktorý v pondelok prišiel na online rozhovor do topiek. Potetovaného fešáka ste sta pýtali aj na to, či by sa dokázal intímne zblížiť so súperkou Máriou Petrovičovou (24). viac »


M. Števková bola online: Ponúknite svetu, čo viete robiť najlepšie

M. Števková bola online:

17.09.2013 09:22

BRATISLAVA - Chceli by ste aj vy zarábať na vašom koníčku alebo si iba privyrobiť pri súčasnom zamestnaní? Ako je to možné, vám prezradí Mirka Števková, majiteľka portálu JaSpravim.sk. Pýtajte sa už teraz otázky, ktoré vás zaujímajú. Odpovie vám na ne v online rozhovore dnes o 10:00 hod. na KarieraInfo.sk. viac »


Sexi dievčatá Forsomeone z Talentu boli online!

Sexi dievčatá Forsomeone z

16.09.2013 11:09

BRATISLAVA – O krok bližšie k výhre! V nedeľu večer odštartoval na obrazovkách Jojky a Primy už štvrtý ročník šou Česko Slovensko má talent. Hneď po prvom vysielaní je už známe meno prvých postupujúcich do semifinále. Je to štvorica dievčat z formácie Forsomeone, ktorá ohúrila porotu aj divákov skladbou Never Ever od All Saints. Slečny prišli na online ... viac »


Vyradená Ráchel z VyVolených prehovorila o sexe v Dome snov!

Vyradená Ráchel z VyVolených

16.09.2013 09:15

BRATISLAVA - Ďalší z hry von! Jojkársku šou VyVolení - Dom snov najnovšie opustila Ráchel Körösyová (18). V pondelok prišla na online rozhovor do topiek, kde odpovedala na vaše zvedavé otázky. Mladej študentky ste sa tiež pýtali na to, či sa počas súťaže intímne zblížila s niektorým zo svojich súperov. viac »


Radoslav Procházka bol online: Úrad prezidenta nemá byť politickým dôchodkom!

Radoslav Procházka

09.09.2013 15:40

Študoval právo na Právnickej fakulte UK v Bratislave, no je aj absolventom renomovanej americkej Yale University. Tú navštevovali bývalí americkí prezidenti Gerald Ford, George Bush starší aj mladší, Bill Clinton, viceprezident Dick Cheney, taliansky premiér Mario Monti, no aj herecké osobnosti Jodi Foster, Paul Newman, Meryl Streep, či Edward Norton. viac »


Vlado z VyVolených zaútočil na súpera: Prije*aný cigánik!

Vlado z VyVolených zaútočil

09.09.2013 09:15

BRATISLAVA - Počet finalistov jojkárskej šou VyVolení - Dom snov sa každým týždňom znižuje. S vidinou výhry sa museli rozlúčiť už Miroslava Janovčíková (34) a Žaneta Renczesová (23), ktoré neuspeli v sobotňajších súbojoch. Súťaž sa počas tohto týždňa rozhodol dobrovoľne opustiť aj bývalý trestanec Martin Boháčik (33). V sobotu vypadol z hry ďalší súťažiaci ... viac »


Bitka blondínok z VyVolených má dohru: Maťa bude ešte plakať, tvrdí Žaneta!

Bitka blondínok z VyVolených

02.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Nezostane jej nič dlžná! Počet súťažiacich v jojkárskej šou VyVolení - Dom snov sa znižuje každý týždeň. Ako druhá v poradí vypadla Žaneta Renczesová (23), ktorú hneď po príchode na pozemok fyzicky napadla súperka Martina Maliterná (26). Blondínka z Pezinka prišla na online rozhovor do topiek, kde okrem iného reagovala aj na tému týkajúcu ... viac »


ONLINE PORADŇA: Čo prezradil odborník o cholesterole?

Na otázky odpovedá odborník

26.08.2013 18:00

BRATISLAVA - Aj keď je cholesterol pre náš organizmus veľmi dôležitý, pri jeho nadmernom množstve v krvi sa stáva jedným z významných rizikových faktorov srdcovo-cievnych ochorení. Cholesterol bol témou uplynulých dvoch týždňov, ku ktorej ste mali možnosť posielať nám svoje otázky. Pozrite sa na odpovede od odborníka na liečbu obezity MUDr. Ivana Majerčáka. viac »


Životné trápenie Mirky z VyVolených: Prehovorila o pekle!

Životné trápenie Mirky z

26.08.2013 09:15

BRATISLAVA - Prvý odpadlík! Jojkárska šou VyVolený - Dom snov je v plnom prúde. Štvorica súťažiacich odišla na špeciálne školenia a zvyšných dvanásť účastníkov má za sebou prvé vyraďovanie. Ako prvá sa musela s reláciou rozlúčiť Miroslava Janovčíková (34). Tá zavítala do topiek, aby vám počas online rozhovoru odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem ... viac »


Gastroenterológ MUDr. Jozef Klucho je online: Pýtajte sa na trávenie

MUDr. Jozef Klucho

19.08.2013 11:48

Máte problémy s trávením? Nenechajte si ujsť online rozhovor s gastroenterológom MUDr. Jozefom Kluchom, ktorý je teraz od 11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Je špecialistom na ochorenia tráviaceho traktu, virtuálnym medicínskym poradcom a majiteľom prvej slovenskej virtuálnej gastroenterologickej ambulancie. MUDr. Jozef Klucho vám môže poskytnúť užitočné ... viac »


Víťazka šou Slnko, seno, slanina: Nepopiera, že spala so starým Bučkom!

Víťazka šou Slnko, seno,
Foto

19.08.2013 08:40

BRATISLAVA – A je po všetkom! Pred necelými dvoma mesiacmi sa na farmu v Sihle nasťahovalo desať odvážlivcov. Tí sa chceli raz a navždy rozlúčiť so svojimi kyprými tvarmi. Dali sa preto na dlhý boj plný tvrdej práce, vytrvalosti a potu. No a v piatok sa o všetkom rozhodlo. Zhodiť najväčší podiel svojej hmotnosti sa podarilo Zvolenčanke Martine (37). ... viac »


Gastroenterológ MUDr. Jozef Klucho bude online: Pýtajte sa na trávenie

Gastroenterológ MUDr. Jozef Klucho

15.08.2013 18:00

BRATISLAVA – Máte problémy s trávením? Nenechajte si ujsť online rozhovor s gastroenterológom MUDr. Jozefom Kluchom, ktorý bude 19. augusta od 11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. viac »


ONLINE PORADŇA: Pýtajte sa odborníka na všetko o cholesterole!

ONLINE PORADŇA: Pýtajte sa

14.08.2013 16:00

BRATISLAVA - Určite ste už počuli o strašiakovi - vysoký cholesterol. Toto ochorenie postihuje čoraz viac ľudí a obmedzuje ich. Našťastie sa s vysokým cholesterolom dá bojovať a nejde o nezvratný stav. Cholesterol je témou na najbližšie dva týždne, ku ktorej môžete posielať svoje otázky. Odpovedať bude odborník na liečbu obezity MUDr. Ivan Majerčák. viac »


B. Zlocha bude online: Pýtajte sa, čo vás zaujíma o revolúcii vo vzdelávaní

B. Zlocha bude online:

14.08.2013 12:28

BRATISLAVA - Ak nemáte čas študovať na vysokej škole kvôli časovej náročnosti, máme pre vás tip, ako si ísť za svojim cieľom. Východiskom je online štúdium na vysokej škole. Takéto štúdium poskytuje aj Vysoká škola manažmentu, ktorá momentálne ponúka odbor „Manažment v kocke“. Ak ste zvedaví, ako takéto štúdium prebieha, pýtajte sa už teraz Branislava ... viac »


Predná očarená českým sexsymbolom: Dyk je úžasný!

Predná očarená českým sexsymbolom:

23.07.2013 09:01

BRATISLAVA – Zdenka Predná (29) na seba upozornila ešte v prvej sérii speváckej šou SuperStar. Odvtedy prešlo dlhých deväť rokov, no speváčka na sebe neprestáva pracovať. V týchto dňoch prichádza s novou piesňou Walk In My Shoes, ktorej videoklip mal premiéru v utorok. Môžete si ho pozrieť na stránke hudba.sk. Ak vás zaujíma, čo interpretka hovorí na ... viac »


Zabávač Richard Genzer prezradil, čo sa mu nepáči na Slovensku

Zabávač Richard Genzer prezradil,

17.07.2013 11:00

BRATISLAVA – Českého zabávača Richarda Genzera (46) mnohí poznajú najmä vďaka šou Tele Tele. Program sa však na televíznych obrazovkách neobjavuje už dlhých 6 rokov, herec v súčasnosti hviezdi v improvizačnej Partičke. Najnovšie však účinkuje v letnej komédii Revival, ktorá žne úspechy na festivaloch a v týchto dňoch prichádza aj do našich kín. Ak vás ... viac »


Najčítanejšie články