Online rozhovory | Topky.sk

°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Online rozhovory

Klavírny virtuóz Jozef Hollý je ONLINE! Spýtajte sa ho na čokoľvek

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák

17.08.2020 10:00

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák s podmanivým hlasom. Precestoval takmer celý svet a vypredal desiatky koncertov na Slovensku. V pondelok 17.8. máte jedinečnú šancu spýtať sa čo Vás zaujíma o jeho živote, hraní alebo súkromí. Napíšte svoju otázku prostredníctvom formulára v článku. viac »

Cigánske diablice Šarköziové: Prezradili, prečo odsúdili Kormúthovú!

Cigánske diablice Šarköziové: Prezradili,

23.07.2014 12:00

BRATISLAVA - Silvia Šarköziová (40) sa koncom augusta predstaví spolu so zoskupením Cigánski diabli na festivale Lodenica. V letnom období, kedy hudobníci nemajú práve času nazvyš, si však tmavovláska našla chvíľu, aby prišla do redakcie Topiek na online rozhovor. Počas neho spolu so svojou rovnako talentovanou dcérkou Vanessou odpovedali na vaše zvedavé ... viac »


Organizátor Žákovic open, Tomáš Yxo Dohňanský bol online!

Organizátor Žákovic open, Tomáš

22.07.2014 08:58

BRATISLAVA - Tomáš Dohňanský z kapely Hex, známy predovšetkým pod prezývkou Yxo, bol v Topkách a odpovedal na vaše zvedavé otázky. Ak vás zaujíma, aké vzťahy medzi chalanmi v známej kapele vládnu alebo čo má nové v súkromnom živote, prečítajte si náš online rozhovor. viac »


Raper Suvereno bol online: Prezradil, aký názor je podľa neho obmedzený!

Raper Suvereno bol online:

01.07.2014 08:59

BRATISLAVA - Slovenský raper Lukáš Lacko (29), známy najmä pod menom Suvereno, vydal v týchto dňoch dlhoočakávaný album z názvom Jednoducho! Ten, ako už u umelca býva zvykom, je rozdelený na tri časti, ktoré obsahujú motivačné, vtipné aj spirituálne piesne. V utorok pred obedom bol u nás na online rozhovore a prezradil, aký názor je podľa neho obmedzený. viac »


Indický majster bol online: Prezradil, ako dosiahnuť osvietenie

Indický majster bol online:

19.06.2014 11:00

BRATISLAVA - Slovenská spisovateľka Alana Dev Priya Židziková odišla do Indie cvičiť jogu, tá jej napokon zmenila pohľad na svet. Ukázala jej cestu, kade sa v živote uberať, aby našla zdravie, šťastie a pokoj v duši. K tomu všetkému sympatickú blondínku priučil majster Swami Shri Sanjiv Kashyap, ktorý odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Herečka Michaela Čobejová prekvapuje: Porno je super!

Herečka Michaela Čobejová prekvapuje:

18.06.2014 12:00

BRATISLAVA - Herečka Michaela Čobejová (44) sa narodila 16. júna 1970 v Trnave. Je vydatá a s manželom Ivanom majú dve dcéry - Ivanu (21) a Táničku (5). Blondínka je známa z divadla aj televíznych seriálov. V roku 2008 dokonca vyhrala tanečnú súťaž Let´s Dance. Čo sa aktuálne deje v jej pracovnom aj osobnom živote, sa môžete dozvedieť v online rozhovore. ... viac »


Tamara Heribanová sa bude vydávať: Svadba bude čoskoro!

Tamara Heribanová sa bude

17.06.2014 08:59

BRATISLAVA - Tamara Heribanová je dcérou známej moderátorky Aleny Heribanovej. Tmavovláska je mimoriadne aktívna - venovala sa písaniu pre ženský magazín, vedie vlastnú PR agentúru, píše knihy a čoskoro odštartuje aj svoju vlastnú talkshow. Darí sa jej aj v súkromí, už zakrátko z nej bude vydatá pani. Viac môžete zistiť v našom online rozhovore. viac »


Tomáš Sloboda z Le Payaco prezradil pravdu o experimentoch s drogami a ľahkými ženami

Tomáš Sloboda z Le

10.06.2014 14:30

Tomáš Sloboda je multiinštrumentalista, hudobný producent, skladateľ a v neposlednom rade spevák v kapele Le Payaco, ktorú tvorí spolu s Martinom Stempelom a Jurajom Vitezom. viac »


Herec Braňo Deák bol online: Halčákovej som musel civieť na prsia!

Herec Braňo Deák bol

04.06.2014 10:50

BRATISLAVA – Herca Branislava Deáka (31) veľmi dobre poznajú nielen priaznivci divadla, ale aj fanúšikovia slovenských seriálov. Aký je však súčasný sexsymbol v súkromí? Čo má rád a čo ho teší? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v umelcovej novej knihe s názvom Chute a vône života. Viac sa o ňom môžete dozvedieť aj v našom online rozhovore. viac »


Víťaz X Factoru Peter Bažík: Čo urobí s výhrou 200 000 €?

Víťaz X Factoru Peter

26.05.2014 09:00

BRATISLAVA - Šou X Factor v nedeľu vyvrcholila svojím finálovým kolom. V ňom sa stal víťazom historicky prvej série tejto speváckej súťaže u nás Peter Bažík. Šťastný výherca odpovedal na vaše otázky v online rozhovore. Okrem iného v ňom prezradil, ako plánuje naložiť s výhrou 200 000 eur. viac »


Vratko Rohoň z Inekafe je online!

Vratko Rohoň z Inekafe

23.05.2014 09:53

BRATISLAVA - Vratko Rohoň je frontman, spevák a gitarista punkrockovej skupiny Iné Kafe. Vratko pôsobí v kapele od jej vzniku, dohromady neuveriteľných 19 rokov. Za tento čas s kapelou nahral 6 štúdiových albumov a odohral nespočet vypredaných koncertov na Slovensku a v Čechách. Aktuálne pripravujú nový album a oslavy 20. výročia vzniku kapely, ktoré bude na budúci rok. viac »


Slovák Matej Valuch, obvinený zo špionáže pre CIA, bol online: Vianoce boli najťažší deň!

Matej Valuch

22.05.2014 15:55

BRATISLAVA - Matej Valuch bol začiatkom roka 2013 obvinený zo špionáže pre CIA. Kvôli tomu si v Iráne posedel pol roka v jednej z najznámejších a najbrutálnejších väzníc. Ak chcete vedieť, v akých podmienkach žil a ako znášal basu, určite si nenechajte ujsť štvrtkový online rozhovor na topkách. Mladý Slovák bude odpovedať na vaše zvedavé otázky od 18:00. viac »


Skupina Komajota je online. Vypočujte si novú pesničku Do Tla a pošlite otázku kapele!

Komajota
Video

19.05.2014 10:05

Komajota odhalila ďalší singel pred blížiacou sa letnou festivalovou sezónou. K novinke Do Tla vznikol súčasne aj decentný videoklip s menším režisérskym úletom v závere. viac »


Billy Barman, Walter Schnitzelsson a Bad Karma Boy prezradili aj intímne detaily ohľadom svojej spodnej bielizne!

Billy Barman, Walter Schnitzelsson

10.04.2014 05:59

BRATISLAVA - Zostava turné BACK TO THE CLUBS bude online. Trojica skupín Billy Barman, Walter Schnitzelsson a Bad Karma Boy ukončia spoločnú šnúru poslednými dvoma vystúpeniami - štvrtkovým v Bratislave a budúcotýždňovým v Martine. Vyspovedať môžete frontmanov Juraja Podmanického (Billy Barman), Jozefa Rezníka (Walter Schnitzellson) a Juraja Marikoviča (Bad Karma Boy). viac »


Víťazi Radio_Head Awards Korben Dallas boli online!

Víťazi Radio_Head Awards Korben

01.04.2014 00:00

BRATISLAVA - Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roku 2010. Skupinu založili spevák a gitarista Juraj Benetin a basgitarista Lukáš Fila, bubeníkom sa po dlhom hľadaní stal Ozo Guttler. Debutový album Pekné cesty vznikol v roku 2011, druhý album Karnevalová vrana vyšiel v roku 2013. Na Radio_Head Awards 2013 premenili hudobníci tri nominácie ... viac »


Jana Kirschner prezradila: Chcem druhé dieťa!

Jana Kirschner prezradila: Chcem

31.03.2014 06:01

Jana Kirschner chystá jediný koncert v Bratislave! Úspešná speváčka a skladateľka vystúpi pod hlavičkou Orange Music Live 18. mája v bratislavskom Ateliéri Babylon! Po úspešnom minuloročnom turné majú bratislavsík fanúšikovia poslednú príležitosť naživo počuť skvelý album „Moruša Biela“. Najpredávanejšie CD roka 2013 vysoko ohodnotili slovenskí aj českí ... viac »


Raperi z formácie 4D boli online

Raperi z formácie 4D

28.03.2014 00:00

BRATISLAVA - Formáciu 4D tvoria raperi Čistychov, DNA, spevák Mišo Biely a producent G-Bod. Aktuálne dokončujú album s jednoduchým názvom 4. Okrem toho sa predstavia aj na turné po celom Slovensku. Viac sa dozviete v našom online rozhovore v piatok o 10.00. viac »


Raper VEC bol online

Raper VEC bol online

27.03.2014 00:00

BRATISLAVA - Branislav Kováč, známy hlavne pod umeleckým menom VEC, je raper, hudobný producent aj moderátor. Často je označovaný ako otec alebo legenda slovenského hip-hopu. V týchto dňoch púta pozornosť spoločným projektom s bubeníkom Martinom Valihorom. Viac sa dozviete v našom online rozhovore. viac »


Martin Valihora bol online. Prezradil, s ktorou kapelou sa najlepšie žúruje.

Martin Valihora bol online.

20.03.2014 13:05

BRATISLAVA - Martin Valihora (37) hrá na bicie nástroje a perkusie. Narodil sa v hudobníckej rodine, jeho otec Dušan bol profesionálny basgitarista a mama Jana Beláková zas speváčka. Najprv sedel za klavírom, neskôr mu učarovali bubny, študoval aj na svetoznámej Berklee College of Music v Bostone. Spolupracuje s domácimi i zahraničnými umelcami. Už ... viac »


Kapela Slobodná Európa bola online!

Kapela Slobodná Európa bola

07.03.2014 00:02

BRATISLAVA - Kultová slovenská kapela Slobodná Európa je na scéne už 25 rokov. Svoje štvrťstoročie sa rozhodla osláviť celoročným koncertným turné po Slovensku a Českej republike. Ako bonus k tomu pridá vydanie zbrusu nového albumu už na jar 2014. Pri tejto príležitosti ste mohli skupinu vyspovedať v našom online rozhovore. viac »


Rado Procházka bol online: Na prezidentský úrad kandiduje pár!

Rado Procházka bol online:

14.02.2014 10:07

BRATISLAVA - Občiansky kandidát na post prezidenta SR. Absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a právo študoval aj na Yale Law School v USA, kde v roku 2001 získal titul doktor právnych vied. Bol pedagógom na Univerzite Komenského v Bratislave. Okrem pedagogickej práce sa venuje ochrane ľudských práv, pracoval ako právnik v pražskej ... viac »


Najčítanejšie články