Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Tomáš Sloboda z Le Payaco prezradil pravdu o experimentoch s drogami a ľahkými ženami

Tomáš Sloboda z Le

10.06.2014 14:30

Tomáš Sloboda je multiinštrumentalista, hudobný producent, skladateľ a v neposlednom rade spevák v kapele Le Payaco, ktorú tvorí spolu s Martinom Stempelom a Jurajom Vitezom. viac »


Herec Braňo Deák bol online: Halčákovej som musel civieť na prsia!

Herec Braňo Deák bol

04.06.2014 10:50

BRATISLAVA – Herca Branislava Deáka (31) veľmi dobre poznajú nielen priaznivci divadla, ale aj fanúšikovia slovenských seriálov. Aký je však súčasný sexsymbol v súkromí? Čo má rád a čo ho teší? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v umelcovej novej knihe s názvom Chute a vône života. Viac sa o ňom môžete dozvedieť aj v našom online rozhovore. viac »


Víťaz X Factoru Peter Bažík: Čo urobí s výhrou 200 000 €?

Víťaz X Factoru Peter

26.05.2014 09:00

BRATISLAVA - Šou X Factor v nedeľu vyvrcholila svojím finálovým kolom. V ňom sa stal víťazom historicky prvej série tejto speváckej súťaže u nás Peter Bažík. Šťastný výherca odpovedal na vaše otázky v online rozhovore. Okrem iného v ňom prezradil, ako plánuje naložiť s výhrou 200 000 eur. viac »


Vratko Rohoň z Inekafe je online!

Vratko Rohoň z Inekafe

23.05.2014 09:53

BRATISLAVA - Vratko Rohoň je frontman, spevák a gitarista punkrockovej skupiny Iné Kafe. Vratko pôsobí v kapele od jej vzniku, dohromady neuveriteľných 19 rokov. Za tento čas s kapelou nahral 6 štúdiových albumov a odohral nespočet vypredaných koncertov na Slovensku a v Čechách. Aktuálne pripravujú nový album a oslavy 20. výročia vzniku kapely, ktoré bude na budúci rok. viac »


Slovák Matej Valuch, obvinený zo špionáže pre CIA, bol online: Vianoce boli najťažší deň!

Matej Valuch

22.05.2014 15:55

BRATISLAVA - Matej Valuch bol začiatkom roka 2013 obvinený zo špionáže pre CIA. Kvôli tomu si v Iráne posedel pol roka v jednej z najznámejších a najbrutálnejších väzníc. Ak chcete vedieť, v akých podmienkach žil a ako znášal basu, určite si nenechajte ujsť štvrtkový online rozhovor na topkách. Mladý Slovák bude odpovedať na vaše zvedavé otázky od 18:00. viac »


Skupina Komajota je online. Vypočujte si novú pesničku Do Tla a pošlite otázku kapele!

Komajota
Video

19.05.2014 10:05

Komajota odhalila ďalší singel pred blížiacou sa letnou festivalovou sezónou. K novinke Do Tla vznikol súčasne aj decentný videoklip s menším režisérskym úletom v závere. viac »


Billy Barman, Walter Schnitzelsson a Bad Karma Boy prezradili aj intímne detaily ohľadom svojej spodnej bielizne!

Billy Barman, Walter Schnitzelsson

10.04.2014 05:59

BRATISLAVA - Zostava turné BACK TO THE CLUBS bude online. Trojica skupín Billy Barman, Walter Schnitzelsson a Bad Karma Boy ukončia spoločnú šnúru poslednými dvoma vystúpeniami - štvrtkovým v Bratislave a budúcotýždňovým v Martine. Vyspovedať môžete frontmanov Juraja Podmanického (Billy Barman), Jozefa Rezníka (Walter Schnitzellson) a Juraja Marikoviča (Bad Karma Boy). viac »


Víťazi Radio_Head Awards Korben Dallas boli online!

Víťazi Radio_Head Awards Korben

01.04.2014 00:00

BRATISLAVA - Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roku 2010. Skupinu založili spevák a gitarista Juraj Benetin a basgitarista Lukáš Fila, bubeníkom sa po dlhom hľadaní stal Ozo Guttler. Debutový album Pekné cesty vznikol v roku 2011, druhý album Karnevalová vrana vyšiel v roku 2013. Na Radio_Head Awards 2013 premenili hudobníci tri nominácie ... viac »


Jana Kirschner prezradila: Chcem druhé dieťa!

Jana Kirschner prezradila: Chcem

31.03.2014 06:01

Jana Kirschner chystá jediný koncert v Bratislave! Úspešná speváčka a skladateľka vystúpi pod hlavičkou Orange Music Live 18. mája v bratislavskom Ateliéri Babylon! Po úspešnom minuloročnom turné majú bratislavsík fanúšikovia poslednú príležitosť naživo počuť skvelý album „Moruša Biela“. Najpredávanejšie CD roka 2013 vysoko ohodnotili slovenskí aj českí ... viac »


Raperi z formácie 4D boli online

Raperi z formácie 4D

28.03.2014 00:00

BRATISLAVA - Formáciu 4D tvoria raperi Čistychov, DNA, spevák Mišo Biely a producent G-Bod. Aktuálne dokončujú album s jednoduchým názvom 4. Okrem toho sa predstavia aj na turné po celom Slovensku. Viac sa dozviete v našom online rozhovore v piatok o 10.00. viac »


Raper VEC bol online

Raper VEC bol online

27.03.2014 00:00

BRATISLAVA - Branislav Kováč, známy hlavne pod umeleckým menom VEC, je raper, hudobný producent aj moderátor. Často je označovaný ako otec alebo legenda slovenského hip-hopu. V týchto dňoch púta pozornosť spoločným projektom s bubeníkom Martinom Valihorom. Viac sa dozviete v našom online rozhovore. viac »


Martin Valihora bol online. Prezradil, s ktorou kapelou sa najlepšie žúruje.

Martin Valihora bol online.

20.03.2014 13:05

BRATISLAVA - Martin Valihora (37) hrá na bicie nástroje a perkusie. Narodil sa v hudobníckej rodine, jeho otec Dušan bol profesionálny basgitarista a mama Jana Beláková zas speváčka. Najprv sedel za klavírom, neskôr mu učarovali bubny, študoval aj na svetoznámej Berklee College of Music v Bostone. Spolupracuje s domácimi i zahraničnými umelcami. Už ... viac »


Kapela Slobodná Európa bola online!

Kapela Slobodná Európa bola

07.03.2014 00:02

BRATISLAVA - Kultová slovenská kapela Slobodná Európa je na scéne už 25 rokov. Svoje štvrťstoročie sa rozhodla osláviť celoročným koncertným turné po Slovensku a Českej republike. Ako bonus k tomu pridá vydanie zbrusu nového albumu už na jar 2014. Pri tejto príležitosti ste mohli skupinu vyspovedať v našom online rozhovore. viac »


Rado Procházka bol online: Na prezidentský úrad kandiduje pár!

Rado Procházka bol online:

14.02.2014 10:07

BRATISLAVA - Občiansky kandidát na post prezidenta SR. Absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a právo študoval aj na Yale Law School v USA, kde v roku 2001 získal titul doktor právnych vied. Bol pedagógom na Univerzite Komenského v Bratislave. Okrem pedagogickej práce sa venuje ochrane ľudských práv, pracoval ako právnik v pražskej ... viac »


Ján Čarnogurský bol online: O Biľakovom pohrebe aj vytratení sa do neznáma

Ján Čarnogurský bol online:

06.02.2014 11:20

BRATISLAVA - Vie, čo je to byť na politickom výslní, ale okúsil aj trpkosť pobytu za mrežami. Niekdajší disident, bývalý podpredseda vlády ČSFR a kandidát na prezidenta Ján Čarnogurský bude online vo štvrtok od desiatej hodiny doobeda. viac »


Kandidát na prezidenta Robert Fico bol online: Lucinke kúpim letenku, aby ma mohla ísť voliť!

Kandidát na prezidenta Robert

04.02.2014 18:05

BRATISLAVA - Robert Fico sa narodil v roku 1964 v Topoľčanoch. Vyštudoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. V roku 1987 vstúpil do Komunistickej strany Slovenska a po revolúcii sa stal členom Strany demokratickej ľavice. Ľavicový politik, ktorý v roku 1999 založil stranu Smer, a zároveň je jej šéfom. Patrí medzi najpopulárnejších ... viac »


Kandidátka na prezidenta Helena Mezenská bola online: Patrím všetkým!

Kandidátka na prezidenta Helena

31.01.2014 11:50

BRATISLAVA - Helena Mezenská sa narodila v roku 1973. Vyštudovala pedagogiku a pracovala ako mediátorka, manažérka mimosúdneho spotrebiteľského centra, v publicistike a spravodajstve ako aj občianskom aktivizme a komunálnej sfére. Vo voľbách do Národnej rady v roku2012 kandidovala na kandidátke Obyčajných ľudí a nezávislých osobností. Teraz kandiduje ... viac »


Kandidát na prezidenta Gyula Bárdos bol online: Slovenské ľudovky patria ku klenotom kultúry!

Kandidát na prezidenta Gyula

30.01.2014 10:10

BRATISLAVA - Gyula Bárdos je exposlancom a kandidátom Strany maďarskej komunity. Na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave vyštudoval odbor slovenčina a maďarčina a pracoval ako redaktor v rôznych maďarských periodikách. Chce byť kandidátom všetkých menšín a všetkých demokraticky zmýšľajúcich a otvorených ľudí. Politicky pôsobí v Republikovom ... viac »


Milan Kňažko bol online: Našu krajinu poškodili viac doktori práv ako herci!

Milan Kňažko bol online:

27.01.2014 18:25

BRATISLAVA - Jedna z tvárí nežnej revolúcie a niekdajší minister zahraničných vecí či kultúry. Narodil sa v roku 1945. Tvrdí, že dnešná situácia začína opäť pripomínať situáciu spred roku 1989, znovu tu máme vládu jednej strany, máme nezávislé inštitúcie, ktoré sú však personálne prepojené na jednu osobu. Oznámil, že chce kandidovať na post hlavy štátu ... viac »


Kapela Divokej Bill bola online

Kapela Divokej Bill bola

26.01.2014 23:00

BRATISLAVA - Skupina Divokej Bill už na scéne pôsobí dlhých 15 rokov. K tomuto výročiu po štyroch rokoch prestávky vydala aj nový album s názvom 15. Kapela ho fanúšikom predstaví na svojej koncertnej šnúre, ktorú odohrá počas februára a marca. Ďalšie novinky môžete zistiť v našom online rozhovore v utorok o 10.00. viac »


Najčítanejšie články