Prezidentské voľby – voľby 2014 | Topky.sk
Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Prezidentské voľby 2014

Kiska prezradil, koho si berie do paláca: Sedem statočných, hovorcom redaktor Jojky!

Andrej Kiska

Andrej Kiska

29.05.2014 14:30

BRATISLAVA - Hovorcom zvoleného prezidenta Andreja Kisku bude novinár z Televízie JOJ Peter Petrus. Rozhovor s Kiskom odvysielali dnes v Rádiu Expres v relácii Braňo Závodský Naživo. Zvolený prezident predstavil aj tím svojich poradcov. viac »

Vieme, prečo vznikol konflikt Gašparovič vs. Kiska: Na túto absurdnosť sa pripravte!

Ivan Gašparovič

21.05.2014 11:40

BRATISLAVA - Prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi sa nepáčilo, že ho zvolený prezident Andrej Kiska po voľbách žiadal o stretnutie e-mailom. Súčasný prezident to v rozhovore uviedol ako jeden z dôvodov, pre ktoré sa s Kiskom odmietol osobne stretnúť. viac »


Maďari prosia Kisku o pomoc pri riešení káuz

Andrej Kiska

16.04.2014 17:35

BRATISLAVA - Maďarské občianske združenie Rada pre ľudskú dôstojnosť v otvorenom liste prosí zvoleného prezidenta Andreja Kisku, aby prispel k doriešeniu niekoľkých ľudsko-právnych problémov zaťažujúcich vzťahy medzi Maďarskom a Slovenskom. viac »


Kisku volili pre nadstraníckosť, Fica pre skúsenosti

Andrej Kiska a Robert

16.04.2014 16:02

BRATISLAVA - Na prezidentskom kandidátovi Andrejovi Kiskovi voliči najviac ocenili nadstraníckosť, jeho protikandidáta Roberta Fica volili pre jeho skúsenosti. viac »


Prokuratúra zrušila obvinenie Daňa, ktorý volil dvakrát

Prokuratúra zrušila obvinenie Daňa,

16.04.2014 14:57

BRATISLAVA - Prokurátor zrušil obvinenie Martina Daňa, ktorý počas prvého kola prezidentských volieb hlasoval viackrát a zverejnil to na internete. Vyplýva to z uznesenia Okresnej prokuratúry Bratislava V, ktoré Daňo tiež zverejnil na internete. viac »


SNS: Kiska spravil prvú politickú chybu ešte pred nástupom do funkcie

Andrej Kiska

14.04.2014 15:10

BRATISLAVA - Slovenská národná strana (SNS) vyzýva nastupujúceho prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, aby neudeľoval milosti v televíznych reláciách. viac »


Neúspešný kandidát Melník napadol voľby na ÚS: Žiada ich opakovanie!

Milan Melník

10.04.2014 15:01

KOŠICE – Neúspešný kandidát na prezidenta Milan Melník podal na Ústavný súd (ÚS) SR sťažnosť, ktorou napadol neústavnosť a nezákonnosť prezidentských volieb. V podaní navrhovateľ žiada, aby ÚS vyhlásil voľby prezidenta SR v prvom a druhom kole za neplatné a nariadil opakovať voľbu. viac »


Hrušovský a Abrhan rezignovali na svoje funkcie!

Pavol Hrušovský

07.04.2014 18:55

ČASTÁ-PAPIERNIČKA - Neúspešný kandidát KDH na prezidenta Pavol Hrušovský, ktorého v marcových voľbách podporovali aj Most-Híd a SDKÚ-DS, sa vzdal postu predsedu poslaneckého klubu KDH. viac »


Procházka odporúča Ficovi, aby sa uchádzal o post eurokomisára

Miroslav Beblavý, Radoslav Procházka

07.04.2014 15:44

BRATISLAVA - Nezávislí poslanci Národnej rady (NR) SR Radoslav Procházka, Miroslav Beblavý a Andrej Hrnčiar, ktorí pripravujú vznik nového pravicového subjektu, dnes odporučili premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD), aby sa uchádzal o post eurokomisára. viac »


Predsedníctvo a poslanci KDH budú hodnotiť prezidentské voľby

Pavol Hrušovský

07.04.2014 08:46

BRATISLAVA – Predsedníctvo KDH a poslanci NR SR za hnutie budú dnes v Častej Papierničke diskutovať o vyvodení dôsledkov z prezidentských volieb. Následne sa bude výsledkami volieb zaoberať Rada KDH v sobotu v Bojniciach. viac »


Zdá sa, že voľby neprebehli bez problémov: Polícia vedie až 11 trestných stíhaní

Zdá sa, že voľby

03.04.2014 09:32

BRATISLAVA - Polícia vedie pre prezidentské voľby 11 trestných stíhaní. viac »


Poslankyňa sa musela zblázniť, toto nie je 1. apríl: Chce vyhlásiť voľby za neplatné!

Mária Ritomská
312

02.04.2014 16:03

BRATISLAVA - Nezaradená poslankyňa Mária Ritomská chce napadnúť prezidentské voľby na ústavnom súde. Poslankyňa vypracovala návrh podania, pre ktorý začala zbierať podpisy poslancov. viac »


Prehru v prezidentských voľbách bude riešiť KDH na budúci týždeň

Pavol Hrušovský

02.04.2014 14:02

BRATISLAVA - Predsedníctvo a Rada KDH uzavrú na budúci týždeň otázku prezidentských volieb, v ktorých šéf klubu KDH Pavol Hrušovský skončil so ziskom len 3,3 percenta. Kresťanskí demokrati to považujú za porážku, o prípadných následkoch ale stále otvorene hovoriť nechcú. viac »


Maďarič pripúšťa zmeny k polčasu vládnutia

Maďarič pripúšťa zmeny k

02.04.2014 11:18

BRATISLAVA – Pod taktovkou nezvoleného kandidáta na prezidenta premiéra Roberta Fica (Smer-SD) zasadla dnes vláda, jej členovia sa k možnej rekonštrukcii kabinetu vyjadrovali odmerane. Šéf Ficovho volebného tímu Marek Maďarič (Smer-SD) sa vyjadril najjasnejšie. viac »


Fico po prezidentskej porážke prvýkrát na verejnosti: Novinárov obišiel!

Peter Pellegrini, Robert Fico

02.04.2014 10:58

BRATISLAVA – Premiér Robert Fico sa dnes prvýkrát od sobotňajšej porážky v prezidentských voľbách ukázal na verejnosti. Prišiel na úrad vlády, aby viedol dnešné rokovanie svojho kabinetu. Novinárov obišiel. viac »


Známku s novým prezidentom vydá pošta 13. júna

Andrej Kiska

02.04.2014 10:09

POPRAD – Slovenská pošta, a.s. pripravuje novú poštovú známku, ktorá vyjde pri príležitosti inaugurácie nového slovenského prezidenta Andreja Kisku. Známku plánuje pošta vydať v piatok 13. júna 2014. viac »


Prezidentskí kandidáti musia náklady na kampaň vyčísliť ministerstvu financií

Prezidentskí kandidáti musia náklady

02.04.2014 09:05

BRATISLAVA - Prezidentskí kandidáti majú necelý mesiac na to, aby vyčíslili náklady na svoju predvolebnú kampaň. Podľa zákona musia výšku výdavkov oznámiť ministerstvu financií do 30 dní od vyhlásenia výsledkov druhého kola volieb. Za prekročenie finančného limitu na kampaň hrozí pokuta - desaťnásobok sumy, o ktorú by kandidát prekročil limit. Pokutu... viac »


Syn prezidenta Kisku ide v otcových šľapajách: V Prahe rozbieha biznis!

Syn prezidenta Kisku ide
Foto

02.04.2014 00:00

BRATISLAVA – Andrej Kiska sa po zvolení za prezidenta dostal do centra mediálnej pozornosti. Odteraz sa dostane pod drobnohľad verejnosti a kamery mu budú stále v pätách. Tomuto sa nevyhne ani jeho rodina. O dcére Natálii sme už prednedávnom písali. Ale viete, čomu sa venuje jeho najstarší syn Andrej? viac »


Tvrdá rana demokracii, voľby sú neplatné: Fico vstal z mŕtvych, Kiska skolaboval!

Tvrdá rana demokracii, voľby
25936

01.04.2014 18:45

BRATISLAVA - Slovensko zažilo dnes šok. Prezidentské voľby sú neplatné. Topkám to potvrdil šéf Ústrednej volebnej komisie Peter Nyilfa. Voľby sa budú opakovať a k urnám pristúpime na konci apríla počas Veľkej noci. Andrej Kiska sa teda zatiaľ nestáva prezidentom a súboj s Robertom Ficom si bude musieť zopakovať! Opozícia hovorí o poslednej rane demokracii... viac »


Kiska odošle Gašparovičovi list so žiadosťou o stretnutie

Andrej Kiska

01.04.2014 10:40

BRATISLAVA - Víťaz prezidentských volieb a budúca hlava štátu chce už v najbližších dňoch poslať úradujúcemu prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi list so žiadosťou o stretnutie, povedal šéf jeho volebného štábu Rado Baťo. viac »


Baťo nebude hovorcom Kisku: Nikdy som to neplánoval

Iveta Radičová a Rado

01.04.2014 09:57

BRATISLAVA - Bývalý novinár a hovorca premiérky Ivety Radičovej Rado Baťo nebude robiť hovorcu víťazovi prezidentských volieb a budúcej hlave štátu Andrejovi Kiskovi. viac »


Najčítanejšie články