Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Superstaristka Mandzáková prezradila svojho víťaza: Milenec šiel bokom!

Superstaristka Mandzáková prezradila svojho

07.05.2013 18:00

BRATISLAVA – Opäť o jedného menej! Čierneho Petra si v nedeľnom kole vytiahla Slovenka Tereza Mandzáková. Nesadli jej lovesongy, ktoré potrápili aj jej kolegov. Ak vás zaujíma, čo hovorí tmavovláska na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si dnešný online rozhovor. V ňom okrem iného prezradila aj to, kto je jej adeptom na víťazstvo. viac »


Hokejista Tatar prekvapuje otvorenosťou: V sexe som vynaliezavý!

Hokejista Tatar prekvapuje otvorenosťou:

02.05.2013 14:30

BRATISLAVA - Rodák z Dubnice nad Váhom začínal svoju kariéru v domácom Spartaku. Následne v mládežníckych kategóriách hrával za neďaleký Trenčín, kde patril k tímovým lídrom. Svoju extraligovú premiéru medzi seniormi zaznamenal Tomáš Tatar v sezóne 2008/2009 vo farbách zvolenského HKm. V online rozhovore prezradil všeličo zo sveta športu, ale aj pár súkromných vecí. viac »


Vyradená superstaristka Debnárová: Je mi z toho smutno!

Vyradená superstaristka Debnárová: Je

30.04.2013 11:00

BRATISLAVA - Počet nádejných spevákov v šou SuperStar sa stále znižuje. V hre zostalo už len šesť finalistov. V nedeľu totiž musela súťaž opustiť Kristína Debnárová (17). Ako vníma svoje vyradenie, čomu sa momentálne chce venovať a čo hovorí na bozk na ústa, ktorý dostala od zadaného Martina Šafaříka, čítajte v našom online rozhovore. viac »


Obľúbená kapela Helenine oči bola online: Čo na seba chalani prezradili?

Obľúbená kapela Helenine oči

24.04.2013 00:00

BRATISLAVA - Obľúbená koncertná skupina Heľenine Oči z Prešova má nový singel Plavčík Milan, ktorý je ochutnávkou z tretieho pripravovaného albumu. Skupina má na konte množstvo veselých pesničiek s vtipnými textami a roky patrí medzi festivalové stálice. viac »


Jaroslav Smejkal zo SuperStar: Do koho sa zamiloval?!

Jaroslav Smejkal zo SuperStar:

23.04.2013 13:30

BRATISLAVA – V markizáckej šou SuperStar je po nedeli o ďalšieho menej. Piate finálové kolo venované legendárnym hitom sa stalo osudným Jaroslavovi Smejkalovi (21). Potetovaný mladík sa so súťažou musel rozlúčiť. V utorok odpovedal v online rozhovore na vaše zvedavé otázky. Čo o sebe všetko prezradil? Ako znáša vypadnutie? S kým prežil vo vile platonickú ... viac »


Vyradená Virgínia zo SuperStar: Bola som najslabšia!

Vyradená Virgínia zo SuperStar:

16.04.2013 00:00

BRATISLAVA – Ďalší z kola von! Nedeľné finále venované filmovým hitom sa stalo osudným ďalšiemu súťažiacemu. Tentoraz sa porota aj diváci zhodli, že najlsabším článkom bola Virgínia Buberníková (18). Tá v utorok ráno zavítala do markizáckeho Telerána, kde odpovedala na zvedavé otázky z topkárskeho online rozhovoru. V ňom okrem iného prezradila, že popri ... viac »


Ewa Farna o afére so superstaristom Štefanom: Tak ja vám poviem pravdu!

Ewa Farna o afére

12.04.2013 23:00

BRATISLAVA - Bláznivá aj kruto úprimná! Taká je Ewa Farna (19) v aktuálnej sérii SuperStar. Mladá speváčka sa v úlohe porotkyne ale najviac preslávila svojím obdivom k súťažiacemu Štefanovi Pčelárovi (24). V piatkovom online rozhovore vám okrem iného prezradila, aká je pravda o ich vzťahu. viac »


Superstarista Daniel Šmidák prezradil: Vo vile boli hádky!

Superstarista Daniel Šmidák prezradil:

09.04.2013 00:00

BRATISLAVA – Z kola von! Miláčik dievčat Daniel Šmidák si už v SuperStar nezaspieva. Osudným mu bolo rockové kolo. Ak vás zaujíma, čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si jeho odpovede v našom online rozhovore. viac »


Pikantné priznanie Jána Bučka: Prezradil veľkosť svojej mužnosti!

Pikantné priznanie Jána Bučka:

08.04.2013 09:00

SIHLA - Jojkárska reality šou Bučkovci sa teší veľkej obľube. Narastajúca popularita robí radosť najmä najstaršiemu synovi svojráznej rodinky Jánovi, ktorý stretáva svojich fanúšikov všade, kde sa objaví. V pondelok ste mali možnosť záletného farmára vyspovedať. Jano vám svojským spôsobom odpovedal aj na tie intímnejšie otázky. viac »


Superstarista Komenda bol online: Komu želá víťazstvo?!

Superstarista Komenda bol online:

03.04.2013 00:00

BRATISLAVA – A opäť je o jedného menej! Prvé finálové kolo sa stalo osudným pre 19-ročnú Natáliu Kubištovú, túto nedeľu sa musel so SuperStar rozlúčiť jej údajný priateľ Karol Komenda (21). Ten v stredu ráno odpovedal na vaše zvedavé otázky. Prezradil, ku komu mal v súťaži najbližšie a kto si podľa neho zaslúži celkové víťazstvo. viac »


Fešná superstaristka šokuje: Rozmýšľam o plastikách!

SuperStar - Natálie Kubištová

26.03.2013 00:00

BRATISLAVA - Nie je spokojná?! Natálie Kubištová (19) sa ako prvá finalistka musela v nedeľu rozlúčiť so šou SuperStar. Vyradená speváčka preto odpovedala na otázky v našom online rozhovore. V ňom dostala niekoľko komplimentov na svoje prirodzené prsia. Mladá Češka ale vzápätí šokovala vyhlásením, že ešte pouvažuje o plastických vylepšeniach. viac »


Kontroverzný Matovičov poslanec Štefan Kuffa bol ONLINE: Som pozemšťan!

Poslanec Štefan Kuffa na

21.03.2013 12:00

BRATISLAVA - Kontroverzný politik, ktorý posiela homosexuálov na liečenie a chce zakázať upírske bábiky. Ale aj riaditeľ hospicu svätej Alžbety, ktorý sa stará o umierajúcich ľudí. V jednej osobe - poslanec parlamentu Štefan Kuffa. Vo štvrtok od dvanástej hodiny bude odpovedať na vaše otázky. Posielať ich však môžete už teraz. viac »


Kveta Horváthová bola online: Niektoré otázky ju dostali do rozpakov!

Kveta Horváthová bola online:

25.02.2013 11:00

BRATISLAVA - Kveta Horváthová sa narodila 8. 12. 1976 v Bánovciach nad Bebravou. V televízii začínala ako neplnoletá v mládežníckej relácii Crn-crn ešte s priezviskom Kmotorková. Je vydatá a má dcérku Paulínu. viac »


Legendárny režisér Zdeněk Troška bol online: Odpovedal aj na intímne otázky!

Legendárny režisér Zdeněk Troška

21.02.2013 10:59

BRATISLAVA - Zdeněk Troška sa narodil v roku 1953 v Hošticích u Volyně. Už od detstva rád počúval rozprávky a spolu s mladším bratom Pavlom (1956) inscenovali ochotnícke amatérske divadlo. V týchto dňoch prichádza do slovenských kín jeho nová komédia Babovřesky. Ak toho o spomínanom filme chcete vedieť viac, prečítajte si online rozhovor. V ňom režisér ... viac »


Režisér SuperStar Pepe Majeský: Prezradil detaily speváckej šou!

Pepe Majeský

06.02.2013 08:59

BRATISLAVA - Už čoskoro to odštartuje! V nedeľu Markíza začne vysielať novú sériu speváckej súťaže SuperStar. Pod ňu sa režisérsky podpisuje Pepe Majeský, ktorý má na konte napríklad Hlas Česko Slovenska či kontroverzných Mojsejovcov. V stredu vám počas online rozhovoru prezradil, ako bude celá šou vyzerať. viac »


Herec Marko Igonda bol online!

Online rozhovor - Marko

23.01.2013 10:00

17. januára, prišiel do kín nový celovečerný film režisérky Mariany Čengel Solčanskej. viac »


Herečka Marcinková z top 100 najkrajších žien bola online: Čo prezradila?!

Herečka Marcinková z top

23.01.2013 08:29

BRATISLAVA – Mladá herečka Gabriela Marcinková (24) patrí k tým umelcom, ktorí našu krajinu v zahraničí úspešne reprezentujú. Okrem toho, že sa ocitla v rebríčku 100 najkrajších žien sveta, zahrala si aj po boku svetovo známych hercov. Najnovšie sa objavuje aj v markizáckom seriáli Horúca krv. V stredu príde na online rozhovor do topiek. Ak vás život ... viac »


Kandidát na českého prezidenta Fischer bol online: Fandí Sparte a amnestie by neudelil!

Ján Fischer

09.01.2013 12:44

BRATISLAVA/PRAHA - Česká republika už tento víkend pristúpi ku prvému kolu prezidentských volieb. Hlavu štátu si Česi historicky prvý raz budú voliť priamo. Favoritmi voľby sú expremiéri Miloš Zeman a Jan Fischer. Práve Jan Fischer bude v stredu od 13:00 odpovedať na vaše otázky. viac »


Šéf SNS Danko bol online: Nečakal som, že Smer hrubo zaútočí na dôchodcov a invalidov!

sef SNS Andrej Danko

20.12.2012 10:00

BRATISLAVA - Po dlhých rokoch kraľovania Jána Slotu na poste šéfa SNS ho vystriedala mladá krv. Zaujíma vás, čo zamýšľa strana pod vedením nového predsedu? Alebo ako sa darí Jánovi Slotovi? Pýtajte sa Andreja Danka už vo štvrtok od 10:00! viac »


Víťaz Farmy Mário sa s výhrou nepodelí: Súperov nechce ani vidieť!

Víťaz Farmy Mário sa

17.12.2012 09:00

BRATISLAVA – A je to tu! Po dlhých mesiacoch drsného prežívania o hlade, v zlých hygienických podmienkach a bez akéhokoľvek kontaktu so svojimi blízkymi, sa teší z víťazstva Mário Drobný (21). Z Farmy si odnáša 50 000 €. Ak vás zaujímajú prvé dojmy mladého Herkulesa zo statku, prečítajte si online rozhovor. V ňom víťaz markizáckej šou okrem iného prezradil, ... viac »


Najčítanejšie články