Online rozhovory | Topky.sk

°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Online rozhovory

Boris Kollár bol ONLINE: Spovedali ste lídra hnutia Sme rodina

Boris Kollár je online!

Boris Kollár je online!

14.02.2020 10:02

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár si stabilne drží svoje preferencie a do parlamentu sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostane. Jeho hnutie patrí k tým, ktoré môžu zamiešať karty pri zostavovaní vlády. Kollár bol dnes na Topkách online. Toto ste sa lídra Sme rodina pýtali. viac »

Jožo Ráž bol online: Povedal, čo si myslí o Rómoch!

Jožo Ráž bol online:

27.05.2013 14:30

BRATISLAVA - Jožo Ráž sa narodil 24. októbra 1954. So spolužiakom Vašom Patejdlom a ďalšími hudobníkmi založil v roku 1968 skupinu Elán. Už roky sa držia na špičke slovenskej hudobnej scény. Spevák vám v pondelkovom online rozhovore na topkách odpovedal na vaše zvedavé otázky. Okrem iného ste sa ho pýtali tiež na to, či zvažuje sólovú kariéru a aký ... viac »


Plačkovej tajná minulosť: Dohadzovala mužom spoločníčky!

Plačkovej tajná minulosť: Dohadzovala

24.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Piatkové večery patria na obrazovkách televízie Joj zábavnej šou Nákupné maniačky. Aby ju tvorcovia okorenili, pozvali do relácie aj playmate Zuzanu Plačkovú (21). Blondínka sa pred svojím účinkovaním porozprávala s našimi čitateľmi v online rozhovore. V ňom prezradila, čím si zarábala počas trojročného pobytu v Taliansku. viac »


Superstarista Šafařík o vzťahu s krásnou Mandzákovou: Teším sa na svadbu!

Superstarista Šafařík o vzťahu

21.05.2013 00:00

BRATISLAVA – Martin Šafařík musel v nedeľu opustiť šou SuperStar. Zdá sa však, že sklamaný z toho nie je. Navyše, aj jeho láska Tereza Mandzáková je už z kola von. V našom online rozhovore superstarista netajil, že ich vzťahu dáva šancu na budúcnosť. Vie si predstaviť dokonca aj svadbu. viac »


Dr. Igor Bukovský bol online: Jednodňová hladovka je fajn

Igor Bukovský

15.05.2013 20:29

Napísal mnoho bestsellerov a radí svojim klientom, ako sa zdravo stravovať. Dr. Igor Bukovský je známym výživovým poradcom, ktorého ľudia spoznávajú vďaka jeho spolupráci s rôznymi médiami. Zaujíma vás, na ktorej knihe momentálne pracuje alebo chcete poradiť v oblasti zdravej výživy? Nielen na takéto otázky sa môžete spýtať Dr. Igora Bukovského, ktorý ... viac »


Superstaristka Stýblová prekvapuje: Vyhadzov bol vykúpením!

Superstaristka Stýblová prekvapuje: Vyhadzov

14.05.2013 13:54

BRATISLAVA - Ďalší z kola von! Nedeľné finále venované hitom z 90. rokov sa stalo osudným Veronike Stýblovej (18). Vyradenie mladej Češky bolo pre mnohých prekvapením, pretože bola označovaná za jednu z favoritiek projektu. Blondínka vám v online rozhovore na topkách odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradila, tiež to, že odchode zo súťaže vníma ako vykúpenie. viac »


Superstaristka Mandzáková prezradila svojho víťaza: Milenec šiel bokom!

Superstaristka Mandzáková prezradila svojho

07.05.2013 18:00

BRATISLAVA – Opäť o jedného menej! Čierneho Petra si v nedeľnom kole vytiahla Slovenka Tereza Mandzáková. Nesadli jej lovesongy, ktoré potrápili aj jej kolegov. Ak vás zaujíma, čo hovorí tmavovláska na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si dnešný online rozhovor. V ňom okrem iného prezradila aj to, kto je jej adeptom na víťazstvo. viac »


Hokejista Tatar prekvapuje otvorenosťou: V sexe som vynaliezavý!

Hokejista Tatar prekvapuje otvorenosťou:

02.05.2013 14:30

BRATISLAVA - Rodák z Dubnice nad Váhom začínal svoju kariéru v domácom Spartaku. Následne v mládežníckych kategóriách hrával za neďaleký Trenčín, kde patril k tímovým lídrom. Svoju extraligovú premiéru medzi seniormi zaznamenal Tomáš Tatar v sezóne 2008/2009 vo farbách zvolenského HKm. V online rozhovore prezradil všeličo zo sveta športu, ale aj pár súkromných vecí. viac »


Vyradená superstaristka Debnárová: Je mi z toho smutno!

Vyradená superstaristka Debnárová: Je

30.04.2013 11:00

BRATISLAVA - Počet nádejných spevákov v šou SuperStar sa stále znižuje. V hre zostalo už len šesť finalistov. V nedeľu totiž musela súťaž opustiť Kristína Debnárová (17). Ako vníma svoje vyradenie, čomu sa momentálne chce venovať a čo hovorí na bozk na ústa, ktorý dostala od zadaného Martina Šafaříka, čítajte v našom online rozhovore. viac »


Obľúbená kapela Helenine oči bola online: Čo na seba chalani prezradili?

Obľúbená kapela Helenine oči

24.04.2013 00:00

BRATISLAVA - Obľúbená koncertná skupina Heľenine Oči z Prešova má nový singel Plavčík Milan, ktorý je ochutnávkou z tretieho pripravovaného albumu. Skupina má na konte množstvo veselých pesničiek s vtipnými textami a roky patrí medzi festivalové stálice. viac »


Jaroslav Smejkal zo SuperStar: Do koho sa zamiloval?!

Jaroslav Smejkal zo SuperStar:

23.04.2013 13:30

BRATISLAVA – V markizáckej šou SuperStar je po nedeli o ďalšieho menej. Piate finálové kolo venované legendárnym hitom sa stalo osudným Jaroslavovi Smejkalovi (21). Potetovaný mladík sa so súťažou musel rozlúčiť. V utorok odpovedal v online rozhovore na vaše zvedavé otázky. Čo o sebe všetko prezradil? Ako znáša vypadnutie? S kým prežil vo vile platonickú ... viac »


Vyradená Virgínia zo SuperStar: Bola som najslabšia!

Vyradená Virgínia zo SuperStar:

16.04.2013 00:00

BRATISLAVA – Ďalší z kola von! Nedeľné finále venované filmovým hitom sa stalo osudným ďalšiemu súťažiacemu. Tentoraz sa porota aj diváci zhodli, že najlsabším článkom bola Virgínia Buberníková (18). Tá v utorok ráno zavítala do markizáckeho Telerána, kde odpovedala na zvedavé otázky z topkárskeho online rozhovoru. V ňom okrem iného prezradila, že popri ... viac »


Ewa Farna o afére so superstaristom Štefanom: Tak ja vám poviem pravdu!

Ewa Farna o afére

12.04.2013 23:00

BRATISLAVA - Bláznivá aj kruto úprimná! Taká je Ewa Farna (19) v aktuálnej sérii SuperStar. Mladá speváčka sa v úlohe porotkyne ale najviac preslávila svojím obdivom k súťažiacemu Štefanovi Pčelárovi (24). V piatkovom online rozhovore vám okrem iného prezradila, aká je pravda o ich vzťahu. viac »


Superstarista Daniel Šmidák prezradil: Vo vile boli hádky!

Superstarista Daniel Šmidák prezradil:

09.04.2013 00:00

BRATISLAVA – Z kola von! Miláčik dievčat Daniel Šmidák si už v SuperStar nezaspieva. Osudným mu bolo rockové kolo. Ak vás zaujíma, čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si jeho odpovede v našom online rozhovore. viac »


Pikantné priznanie Jána Bučka: Prezradil veľkosť svojej mužnosti!

Pikantné priznanie Jána Bučka:

08.04.2013 09:00

SIHLA - Jojkárska reality šou Bučkovci sa teší veľkej obľube. Narastajúca popularita robí radosť najmä najstaršiemu synovi svojráznej rodinky Jánovi, ktorý stretáva svojich fanúšikov všade, kde sa objaví. V pondelok ste mali možnosť záletného farmára vyspovedať. Jano vám svojským spôsobom odpovedal aj na tie intímnejšie otázky. viac »


Superstarista Komenda bol online: Komu želá víťazstvo?!

Superstarista Komenda bol online:

03.04.2013 00:00

BRATISLAVA – A opäť je o jedného menej! Prvé finálové kolo sa stalo osudným pre 19-ročnú Natáliu Kubištovú, túto nedeľu sa musel so SuperStar rozlúčiť jej údajný priateľ Karol Komenda (21). Ten v stredu ráno odpovedal na vaše zvedavé otázky. Prezradil, ku komu mal v súťaži najbližšie a kto si podľa neho zaslúži celkové víťazstvo. viac »


Fešná superstaristka šokuje: Rozmýšľam o plastikách!

SuperStar - Natálie Kubištová

26.03.2013 00:00

BRATISLAVA - Nie je spokojná?! Natálie Kubištová (19) sa ako prvá finalistka musela v nedeľu rozlúčiť so šou SuperStar. Vyradená speváčka preto odpovedala na otázky v našom online rozhovore. V ňom dostala niekoľko komplimentov na svoje prirodzené prsia. Mladá Češka ale vzápätí šokovala vyhlásením, že ešte pouvažuje o plastických vylepšeniach. viac »


Kontroverzný Matovičov poslanec Štefan Kuffa bol ONLINE: Som pozemšťan!

Poslanec Štefan Kuffa na

21.03.2013 12:00

BRATISLAVA - Kontroverzný politik, ktorý posiela homosexuálov na liečenie a chce zakázať upírske bábiky. Ale aj riaditeľ hospicu svätej Alžbety, ktorý sa stará o umierajúcich ľudí. V jednej osobe - poslanec parlamentu Štefan Kuffa. Vo štvrtok od dvanástej hodiny bude odpovedať na vaše otázky. Posielať ich však môžete už teraz. viac »


Kveta Horváthová bola online: Niektoré otázky ju dostali do rozpakov!

Kveta Horváthová bola online:

25.02.2013 11:00

BRATISLAVA - Kveta Horváthová sa narodila 8. 12. 1976 v Bánovciach nad Bebravou. V televízii začínala ako neplnoletá v mládežníckej relácii Crn-crn ešte s priezviskom Kmotorková. Je vydatá a má dcérku Paulínu. viac »


Legendárny režisér Zdeněk Troška bol online: Odpovedal aj na intímne otázky!

Legendárny režisér Zdeněk Troška

21.02.2013 10:59

BRATISLAVA - Zdeněk Troška sa narodil v roku 1953 v Hošticích u Volyně. Už od detstva rád počúval rozprávky a spolu s mladším bratom Pavlom (1956) inscenovali ochotnícke amatérske divadlo. V týchto dňoch prichádza do slovenských kín jeho nová komédia Babovřesky. Ak toho o spomínanom filme chcete vedieť viac, prečítajte si online rozhovor. V ňom režisér ... viac »


Režisér SuperStar Pepe Majeský: Prezradil detaily speváckej šou!

Pepe Majeský

06.02.2013 08:59

BRATISLAVA - Už čoskoro to odštartuje! V nedeľu Markíza začne vysielať novú sériu speváckej súťaže SuperStar. Pod ňu sa režisérsky podpisuje Pepe Majeský, ktorý má na konte napríklad Hlas Česko Slovenska či kontroverzných Mojsejovcov. V stredu vám počas online rozhovoru prezradil, ako bude celá šou vyzerať. viac »


Najčítanejšie články