Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Gary Edwards zakladateľ občianskeho združenia Červený Nos Clowndoctors je online: Pýtajte sa!

Gary Edwards zakladateľ občianskeho

01.10.2012 10:10

BRARTISLAVA - Gary Edwards prvýkrát navštívil nemocnicu ako klaun v roku 1976. Odvtedy vyučuje a pomáha pri rozvoji projektov zameraných na klaunovanie v nemocniciach po celom svete. Po štúdiu hudby v Kalifornii získal štipendium na prvej americkej akreditovanej klaunskej škole Dell Arte School of Physical Theater. Koncept "liečby humorom" rozvinul ... viac »


Vyradený farmár Jano: Modlím sa, aby ma vrátili späť!

Vyradený farmár Jano: Modlím

01.10.2012 08:58

BRATISLAVA – Skončili hneď dvaja! Počas sobotňajšej časti statkárskej šou sa museli s farmou rozlúčiť Martina Štetiarová (29) a Ján Strausz (27). Zatiaľ čo strieborná finalistka súťaže Dievča leta 2012 vypadla v dueli, drsný Košičan bol vyradený. A to z dôvodu, že neustále porušoval pravidlá programu. Dôvodom bola vraj potreba vrátiť sa domov k priateľke. ... viac »


Farmárka Spišáková očiernila kolegov: Ona je tupá, on špina!

Farmárka Spišáková očiernila kolegov:

20.09.2012 07:00

BRATISLAVA – Všetko nasvedčuje tomu, že markizácka šou Farma nie je pre každého. Svoje o tom vie aj najmladšia súťažiaca Lýdia Spišáková (18), pre ktorú bol život na zanedbanej usadlosti až taký náročný, že zo šou dobrovoľne odstúpila. Okrem drsných podmienok jej na statku evidentne vadili aj niektorí ľudia, do ktorých si počas online rozhovoru trochu rypla. viac »


Farmárka Nikola naložila súperom: Peter je gay, Jana blbá prostitútka!

Farmárka Nikola naložila súperom:

17.09.2012 09:00

BRATISLAVA – Dlho nevydržala! Statkárska šou Farma má po sobote o jedného finalistu menej. Súťaž opustila Nikola Čajkovská (19), ktorá dobrovoľne odstúpila. Mladá Bratislavčanka sa zo začiatku hry snažila držať hrdinsky, pár dní pred duelom však priznala, že už to na opustenom statku psychicky nezvláda. K tomu sa navyše pridali aj nepríjemné zdravotné ... viac »


Daniel Lipšic bol online: Manželstvo je zväzok jedného muža a jednej ženy!

Daniel Lipšic je online

04.09.2012 13:05

BRATISLAVA - Exminister vnútra Daniel Lipšic a jeho bývalá kolegyňa z KDH Jana Žitňanská už zbierajú podpisy na založenie hnutia Nová väčšina. Sľubujú nový projekt a výrazné zmeny, stranu by však mali tvoriť známe tváre. Aký program ponúknu občanom? Aké budú ich priority? Ako chcú zlepšiť stav našej krajiny? Prečítajte si aké sú viízie budúceho predsedu Novej väčšiny. viac »


Odborníčka na výchovu psov: Ak vás napadne pes, zachovajte pokoj, prerušte očný kontakt!

Odborníčka na výchovu psov:

21.08.2012 11:07

BRATISLAVA - Útoky psov sa v posledných dňoch množia. Kto za to môže? Sú na vine majitelia? Ako vychovať bojové plemeno? Ako pri útoku postupovať a čo robiť, keď sa na vás rúti zúrivý pes? Odborníčka na výchovu aj bojových pleniem Drahomíra Fridrichová bola online. viac »


Víťaz Pláže 33 Emo Hirič: Dúfam, že Maťa sa ku mne nasťahuje!

Víťaz Pláže 33 Emo

20.08.2012 09:30

BRATISLAVA - V sobotu sa absolútnym víťazom Pláže 33 stal Emanuel Hirič (28) z Banskej Bystrice. Vo finále sa na základe diváckych hlasov stal druhým najobľúbenejším hráčom. Viac sympatií už získala len Daniela Biháryová, nad ktorou však vyhral v dvoch súťažných disciplínach. Ako víťazný večer prežíval a čo urobí s výhrou, sa ho môžete spýtať už teraz! viac »


Vyradená kráska Martina z Pláže 33 naložila Mikimu: Si slaboch!

Vyradená kráska Martina z

13.08.2012 09:30

BRATISLAVA - Martina Jendrušáková (22) sa v sobotu musela rozlúčiť so svojimi kolegami z Pláže 33. V dueli ju totiž porazila súperka Romana Horváthová (25). Plavovláska z Veľkej Lomnice tak po piatich týždňoch opustila priestory letného baru. V pondelkovom online rozhovore prezradila nielen to, že s Emanuelom Hiričom (26) plánujú spoločnú budúcnosť, ... viac »


Vyradený Marek z Pláže 33 bol online: Daniela je vypočítavá, Jano egoista!

Vyradený Marek z Pláže

06.08.2012 09:40

BRATISLAVA - So šou Pláž 33 sa doteraz museli rozlúčiť už piati súťažiaci. Posledným z nich je Marek Korpa (36), ktorého v sobotňajšom dueli porazila Martina Jendrušáková (22). Chcete vedieť, čo rodák z Východu počas večera prežíval? Zaujímajú vás pikošky zo zákulisia súťaže? Pýtajte sa! Marek vám odpovie počas online rozhovoru, ktorý prebehne na topkách už v pondelok o 9:30. viac »


Ako si vybrať správneho advokáta?

Mgr. Juraj Veverka

31.07.2012 09:03

Viete, kto je pokútnik? A viete, že sa aj vy možno dopúšťate trestného činu neoprávneného podnikania spolupáchateľstvom? viac »


Vyhodená Anna z Pláže 33 naložila súperkám: Romana je skazená, Martina falošná!

Vyhodená Anna z Pláže

30.07.2012 09:30

BRATISLAVA - Koniec v súťaži! V sobotu sa na Pláži 33 konal ďalší duel. Tentoraz sa stal osudným pre blondínku Annu Pitnerovú (22). Mladá súťažiaca však po verdikte o vyhadzove prezradila, že už aj tak chcela zo šou odísť domov. V pondelok prišla na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem iného ste sa pýtali aj na ... viac »


Matovič a Hlina boli online: Starosta Žehry pred nami Rómov skrýval!

Igor Matovič a Alojz

27.07.2012 12:35

BRATISLAVA – Šéf Obyčajných ľudí Igor Matovič spolu so svojím straníckym kolegom Alojzom Hlinom sa na požičanom karavane vybrali na východ Slovenska, aby na vlastnej koži zistili, ako to v skutočnosti funguje v rómskych osadách. Počas Tour de Roma, ako akciu nazvali, strávili v osadách dokopy päť dní. viac »


Chalani z HEXu boli online: Yxo chce byť prezidentom!

Hex online rozhovor

24.07.2012 00:02

BRATISLAVA - Tento rok je skupina Hex vyťaženejšia ako tie predchádzajúce. Ešte na jar precestovala celé Slovensko v rámci svojho klubového turné COOLtúra, ktoré si zopakovala po dlhej 6ročnej prestávke. viac »


Herec Dano Dangl zarába 540 000 mesačne!

Herec Dano Dangl zarába

23.07.2012 11:01

BRATISLAVA – Dano Dangl (37) sa v súčasnosti podieľa na tvorbe markizáckej cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku. Herec, režisér a scenárista má však už na konte pripísané aj úspešné humoristické relácie ako SOS alebo Partička. Počas pondelkového online rozhovoru odpovedal na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradil aj to, aký je jeho priemerný ... viac »


Harhovský z Pláže 33 prezradil, či mal v sprche sex s Kováčom!

Harhovský z Pláže 33

23.07.2012 11:00

BRATISLAVA - Na výhru musí zabudnúť! S markizákcou šou Pláž 33 sa musí po tomto víkende rozlúčiť aj Jozef Harhovský (20), ktorý skončil v súťaži už po dvoch týždňoch od jej začiatku. V pondelkovom online rozhovore vám o zákulisí celej šou čo-to prezradil. Mladík, ktorý sa netají tým, že je bisexuál, odpovedal aj na otázku, či mal sex s Adamom Kováčom (24). viac »


Klaudia Varaniová z Pláže 33: Kašle na Adama!

Klaudia Varaniová z Pláže

16.07.2012 09:40

BRATISLAVA – Prvý odpadlík! V markizáckej šou Pláž 33 je o jedného finalistu menej. V sobotu sa totiž počas priameho prenosu rozhodlo, že sa musela s reláciou rozlúčiť Klaudia Varaniová (19). Vyradená finalistka prišla na online rozhovor do topiek, kde vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Keďže sa tmavovláska netajila náklonnosťou k súperovi Adamovi ... viac »


Talentované sestry Velďákové sú online: Pýtajte sa!

Sestry Velďákové

09.07.2012 10:00

Najznámejšie športové dvojičky Jana a Dana Velďákové, ktoré patria k najtalentovanejším športovcom u nás a Slovensko úspešne reprezentujú v atletike, budú už tento pondelok od 10,00 hod. online na Magio pláži, kde odpovedia na všetky vaše otázky. viac »


Moderátorka Parišková plánuje odchod zo Slovenska!

Aneta Parišková
Foto

02.07.2012 09:58

BRATISLAVA – Známa tvár televízie Joj Aneta Sedlmair-Parišková (39), ktorá moderuje Noviny o 17:00, dnes odpovedala na vaše zvedavé otázky v online rozhovore z Magio pláže. Plavovláska okrem iného prezradila, že sa s manželom Markom pohrávajú s myšlienkou odchodu zo Slovenska do Kanady. Viac sa dozviete z rozhovoru. viac »


Finalisti Farmy Tomáš a Rado: Tajná dohoda pred duelom!

Finalisti Farmy Tomáš a

18.06.2012 09:00

BRATISLAVA - V piatok večer v semifinálovom dueli na Farme vypadla Ľudovíta Mládková. V sobotu sa tak o víťazstvo pobili Radomír Spireng a Tomáš Mrva. Súťaž sa podarilo vyhrať Radovi. V pondelok prišli na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedali na vaše otázky. V ňom okrem iného finalisti prezradili tiež to, že sa už pred duelom dohodli, že s výhrou sa podelia! viac »


Šéf SaS Sulík bol online: Vláda pácha ekonomickú vlastizradu obrovských rozmerov!

Šéf SaS Sulík bol

12.06.2012 10:24

BRATISLAVA – Pred časom sa nechal počuť, že Grécko opustí eurozónu už tento rok. Problémy a skomplikovanie situácie pritom pripisuje bruselským lídrom. Stojí si stále za slovom? A ktorá ďalšia krajina spomedzi eurozóny má na mále? Na vaše otázky odpovie, kto iný, ak nie najväčší odporca záchranných balíkov zadlženým krajinám Richard Sulík. viac »


Najčítanejšie články