Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Spisovateľ Jozef Heriban bol online, prezradil ako sa udržiava vo forme

Spisovateľ Jozef Heriban bol

16.07.2013 08:58

BRATISLAVA – Jozef Heriban (60) má na svojom konte už niekoľko úspešných kníh. Aktuálne uzrelo svetlo sveta dielo s názvom Prelet sťahovavých vtákov, ktorému sa spisovateľ venoval takmer štvrťstoročie. Ak vás zaujíma, čo bolo jeho inšpiráciou pri písaní tohto rozsiahleho románu alebo prečo sa rozhodol zasvätiť život písaniu príbehov, prečítajte si online ... viac »


MUDr. Dostálová varuje: Za vznik znamienok nemôže len genetika

MUDr. Denisa Dostálová sa

14.07.2013 16:00

BRATISLAVA – Množstvo ľudí trápia alergické reakcie na pokožke, rôzne ekzémy, nevedia si rady s vyrážkami, fľakmi na tvári či pľuzgierikmi. Aj s týmito kožnými ochoreniami majú mnohí problémy. Svedčí o tom rozhovor s dermatovenerologičkou MUDr. Denisou Dostálovou, ktorá bola online 12. júla od 11:00 – 12:00 v magazíne Vysetrenie.sk. V online rozhovore ... viac »


MUDr. Dostálová bola online: Na akné používajte krém s vyšším SPF

MUDr. Denisa Dostálová sa

12.07.2013 11:35

BRATISLAVA – Trápi vás ekzém alebo psoriáza? Máte vyrážky po vystavení slnkom a zaujíma vás, či to nie je alergia? Obráťte sa na MUDr. Denisu Dostálovú, ktorá bude online v piatok 12. júla od 11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Je dermatovenerologičkou pre deti i dospelých v jednej zo slovenských súkromných polikliník ProCare. Venuje sa diagnostike a liečbe ... viac »


Mojsejová prezradila detaily novej knihy aj tajomstvo schudnutia!

Mojsejová prezradila detaily novej

02.07.2013 08:59

KOŠICE - Nora Mojsejová (54), ktorá je známa predovšetkým podrezaným jazykom, najnovšie vydala v poradí druhú knihu s názvom Narovinu. V nej rozoberá nielen svoje súkromie, ale venuje sa aj súdnym procesom, televíznej kariére, či iným pracovným aktivitám. Nezabudla však ani na známe tváre slovenského šoubiznisu. Ak vás zaujíma, prečo sa rozhodla vydať ... viac »


Nutricionistka Karolína Hlavatá bola online!

Nutricionistka Karolína Hlavatá bola

01.07.2013 12:00

PRAHA - Hovorieva sa, že raňajky sú základom dňa. Niečo na tom bude. No aj napriek tomu, že sa rozhodneme toto pravidlo dodržať, mnohí z nás nevedia, čo chutné si pripraviť. Najpodstatnejšie je najmä to, aby bolo jedlo nutrične vyvážené. Ak vás zaujíma, či sa stravujete správne alebo sa chcete poradiť ohľadom vášho jedálnička, nenechajte si ujsť náš ... viac »


Pikantné priznanie Tibora z Mama, ožeň ma: V posteli som mal naraz 3 ženy!

Pikantné priznanie Tibora z

01.07.2013 08:59

BRATISLAVA - Nádejný ženích Tibor (26) sa do povedomia verejnosti dostal účinkovaním v jojkárskej reality šou Mama, ožeň ma. Mladík sa netají svojou láskou k spevu a aj preto si vyslúžil prezývku "karaoke spevák". Ak vás zaujíma, ako vníma svoju novonadobudnutú slávu a či svojím umením chce preraziť do sveta slovenského šoubiznisu, prečítajte si náš ... viac »


Nutricionista Libor Javro: Prezradil, ako obmedziť chuť na sladké

Nutricionista Libor Javro: Prezradil,

30.06.2013 17:30

BRATISLAVA - Ak chcete zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu a schudnúť, najdôležitejšia je vyvážená pestrá strava. Ak si načasujete príjem základných nutričných látok k určitým častiam dňa, ste na správnej ceste. Výživový poradca Ing. Libor Javro prezradil i to, ako úspešne schudnúť a začať so zdravým stravovaním, ako obmedziť príjem sladkostí, ale aj ... viac »


Libor Javro bol online: Tuk sa nedá redukovať z určitej časti tela

Ing. Libor Javro je

28.06.2013 11:45

BRATISLAVA - Zaujíma vás, ako by mal vyzerať zdravý vyvážený jedálniček? Chcete poradiť, ako sa stravovať, aby ste úspešne schudli? Nielen s týmito otázkami sa môžete obrátiť v online rozhovore na výživového poradcu Ing. Libora Javra, ktorý je zakladateľom výživového štúdia SH Nutrition. Online bude už dnes o 11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. viac »


Ing. Libor Javro bude online: Pýtajte sa na všetko o výžive

Ing. Libor Javro je

25.06.2013 09:00

BRATISLAVA – Zaujíma vás, ako by mal vyzerať zdravý vyvážený jedálniček? Chcete poradiť, ako sa stravovať, aby ste úspešne schudli? Nielen s týmito otázkami sa môžete obrátiť v online rozhovore na výživového poradcu Ing. Libora Javra, ktorý je zakladateľom výživového štúdia SH Nutrition. Online bude už tento piatok 28. júna o 11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. viac »


Ako si nájsť prácu? Radí skúsený personalista

Ako si nájsť prácu?

24.06.2013 19:00

BRATISLAVA - Máte niekoľkoročné pracovné skúsenosti, ale stále nemáte prácu? Alebo túžite pracovať v inom odvetví než ste študovali alebo doteraz pracovali? Užitočné rady ohľadom práce vám minulý týždeň priniesol v online rozhovore na portáli KarieraInfo.sk Pavol Zuffa z personálnej agentúry AuJob. My vám z tohto rozhovoru vyberáme najzaujímavejšie témy a jeho rady. viac »


Personalista Pavol Zuffa bol online: Potrebujete sa odlíšiť od ostatných!

Personalista Pavol Zuffa bol

17.06.2013 09:20

BRATISLAVA - Hľadáte si prácu už dlhší čas? Neviete, ako sa môžete odlíšiť od ostatných kandidátov na pracovnú pozíciu? Ako upútať na pracovnom pohovore? Na tieto, ako aj ďalšie otázky ohľadom práce vám v online rozhovore zodpovie Pavol Zuffa, obchodný riaditeľ personálnej agentúry AuJob. Online rozhovor sa uskutoční v pondelok 17. júna o 10:00 hod ... viac »


MUDr. Lenka Bachratá bola online: Nie je ideálne potláčať stres

MUDr. Lenka Bachratá bola

13.06.2013 09:19

MUDr. Lenka Bachratá je všeobecnou lekárkou pre dospelých, ktorá pôsobí v zdravotnom centre Mind&Body. Trápia vás psychické problémy, ktoré vám spôsobujú zdravotné ťažkosti? Alebo bojujete s dlhodobým problémom, s ktorými si bežná medicína nevie rady? Nielen s týmito témami sa môžete obrátiť na MUDr. Lenku Bachratú, ktorá bude online 13. júna od 11:00 ... viac »


Hydrológ Michal Kravčík: Doby ľadovej sa možno dožije už naša generácia!

Hydrológ Michal Kravčík: Doby

12.06.2013 12:03

BRATISLAVA - Meno Michal Kravčík sa skloňuje najmä v posledných dňoch, ktoré boli na Slovensku poznačené povodňami. Je to totiž hydrológ, ekológ a odborník práve na túto problematiku. V roku 1999 dokonca získal Goldmanovu enviromentálnu cenu, ktorá sa udeľuje v San Franciscu. viac »


Pčelár a Křováková po finále SuperStar: Dobre, že to už skončilo!

Pčelár a Křováková po

04.06.2013 00:00

BRATISLAVA – Dlhoočakávané grandfinále speváckej šou SuperStar má svojho víťaza. Slovák Štefan Pčelár (25) a Češka Sabina Křováková (20) zviedli boj v štyroch sólových vystúpeniach a jednom duete. Z titulu novej speváckej hviezdy sa nakoniec tešila ryšavá súťažiaca. V našom online rozhovore sa netajili, že sú radi, že už majú súťaž za sebou. Obaja prezradili ... viac »


MUDr. Kubovčáková bola online: Posunutý spánkový režim je v poriadku

MUDr. Mariana Kubovčáková

30.05.2013 08:08

BRATISLAVA - MUDr. Mariana Kubovčáková je vedúcou lekárkou spánkového laboratória a odborníčkou na spánkové poruchy dýchania, ktorými sa zaoberá už od roku 1997. V dnešnom online rozhovore v magazíne Vysetrenie.sk prezradila i to, do akej mieri vplýva stres na spánok a ako vyriešiť problém, ak váš partner chrápe. viac »


Jožo Ráž bol online: Povedal, čo si myslí o Rómoch!

Jožo Ráž bol online:

27.05.2013 14:30

BRATISLAVA - Jožo Ráž sa narodil 24. októbra 1954. So spolužiakom Vašom Patejdlom a ďalšími hudobníkmi založil v roku 1968 skupinu Elán. Už roky sa držia na špičke slovenskej hudobnej scény. Spevák vám v pondelkovom online rozhovore na topkách odpovedal na vaše zvedavé otázky. Okrem iného ste sa ho pýtali tiež na to, či zvažuje sólovú kariéru a aký ... viac »


Plačkovej tajná minulosť: Dohadzovala mužom spoločníčky!

Plačkovej tajná minulosť: Dohadzovala

24.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Piatkové večery patria na obrazovkách televízie Joj zábavnej šou Nákupné maniačky. Aby ju tvorcovia okorenili, pozvali do relácie aj playmate Zuzanu Plačkovú (21). Blondínka sa pred svojím účinkovaním porozprávala s našimi čitateľmi v online rozhovore. V ňom prezradila, čím si zarábala počas trojročného pobytu v Taliansku. viac »


Superstarista Šafařík o vzťahu s krásnou Mandzákovou: Teším sa na svadbu!

Superstarista Šafařík o vzťahu

21.05.2013 00:00

BRATISLAVA – Martin Šafařík musel v nedeľu opustiť šou SuperStar. Zdá sa však, že sklamaný z toho nie je. Navyše, aj jeho láska Tereza Mandzáková je už z kola von. V našom online rozhovore superstarista netajil, že ich vzťahu dáva šancu na budúcnosť. Vie si predstaviť dokonca aj svadbu. viac »


Dr. Igor Bukovský bol online: Jednodňová hladovka je fajn

Igor Bukovský

15.05.2013 20:29

Napísal mnoho bestsellerov a radí svojim klientom, ako sa zdravo stravovať. Dr. Igor Bukovský je známym výživovým poradcom, ktorého ľudia spoznávajú vďaka jeho spolupráci s rôznymi médiami. Zaujíma vás, na ktorej knihe momentálne pracuje alebo chcete poradiť v oblasti zdravej výživy? Nielen na takéto otázky sa môžete spýtať Dr. Igora Bukovského, ktorý ... viac »


Superstaristka Stýblová prekvapuje: Vyhadzov bol vykúpením!

Superstaristka Stýblová prekvapuje: Vyhadzov

14.05.2013 13:54

BRATISLAVA - Ďalší z kola von! Nedeľné finále venované hitom z 90. rokov sa stalo osudným Veronike Stýblovej (18). Vyradenie mladej Češky bolo pre mnohých prekvapením, pretože bola označovaná za jednu z favoritiek projektu. Blondínka vám v online rozhovore na topkách odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradila, tiež to, že odchode zo súťaže vníma ako vykúpenie. viac »


Najčítanejšie články