Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Online rozhovory

Prezident Asociácie cestovného ruchu je online: Pýtajte sa!

Roman Berkes

Roman Berkes

30.05.2019 10:59

BRATISLAVA - Zaujíma vás ako sa dotkne dusná atmosféra okolo boeingov dovolenkárov na Slovensku a či sú kvôli nej ohrozené vaše výlety? Aké sú trendy dovoleniek na rok 2019? Alebo chcete vedieť viac o otvorení Piešťastného letiska? Do redakcie Topky.sk príde prezident Asociácie cestovného ruchu Roman Berkes a bude odpovedať na všetky vaše zvedavé otázky. Vo štvrtok o 11:00! viac »

Petr Jonáš z MasterChefa: Miša nie je taká svätica!

Petr Jonáš z MasterChefa:

11.12.2012 09:00

BRATISLAVA - Porazil úplne všetkých! Petr Jonáš (28) od začiatku súťaže MasterChef neskrýval svoju túžbu vyhrať. Tá sa mu nakoniec aj splnila. Cesta však nebola ľahká. Ako celú šou vnímal a ako sa cíti ako víťaz, sa môžete dozvedieť v našom online rozhovore. viac »


Farmárka Edita: Svalnáča Mária som sklamala, je koniec!

Farmárka Edita: Svalnáča Mária

10.12.2012 09:30

BRATISLAVA – Sobotňajší súboj v markizáckej reality šou Farma sa stal osudným pre Editu Orosovú. Tá sa v dueli stretla so silnou súperkou Silviou Haluzovou, na ktorú nestačila. Ak chcete vedieť, ako vyradená blondínka zvláda vyhodenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si dnešný online rozhovor. Finalistka v ňom prezradila aj to, ... viac »


Skupina NO NAME bola online!

No Name

04.12.2012 14:50

Slovenská skupina NO NAME sa rozhodla na záver roka ponúknuť svojim fanúšikom dva špeciálne projekty. viac »


Tomáš Šimrák z Farmy: Takto schudol v drsných podmienkach!

Tomáš Šimrák z Farmy:

03.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Opäť o jedného menej! Sobotňajší duel reality šou Farma sa stal osudným „banditovi“ Tomášovi Šimrákovi (23). Mladý Bratislavčan v súboji podľahol farmárskemu Herkulesovi Máriovi Drobnému (21). Ak chcete vedieť, ako zvláda Tomáš vyradenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si pondelkový online rozhovor. Okrem iného ... viac »


Herec Ady Hajdu prezradil, aký má vzťah s Luknárom!

Herec Ady Hajdu prezradil,

30.11.2012 14:10

BRATISLAVA - Herec výraznej individuality, vlastným menom Vladimír Hajdu, vyštudoval herectvo na VŠMU. A spolu s Romanom Luknárom absolvoval aj polročnú stáž na Kráľovskej akadémii dramatických umení v Madride. viac »


Na termínovanom vklade môžete zarobiť až 30-násobne viac ako na bežných účtoch

Nebojte sa viazať v

30.11.2012 09:00

Chcete mať peniaze poruke, a preto si ich nechávate na bežných či sporiacich účtoch s nízkymi úrokmi? Bojíte sa viazať? Alebo si myslíte, že ak zrušíte svoj terminovaný vklad skôr, prídete o všetky našetrené úroky? Omyl! viac »


Víťaz Talentu Jozef Pavlusík bol online: Stále sa z toho neviem spamätať!

Víťaz Talentu Jozef Pavlusík

26.11.2012 10:45

BRATISLAVA – Tretia séria šou Česko Slovensko má talent už pozná svojho víťaza. Stal sa ním Jozef Pavlusík, ktorý zaujal divákov operným spevom. V pondelkovom online rozhovore vám odpovedal na vaše zvedavé otázky. viac »


Vyradená farmárka Kállayová naložila Andrei: Je ťažká feťáčka a gamblerka!

Vyradená farmárka Kállayová naložila

26.11.2012 08:58

BRATISLAVA – Posledný súboj markizáckej šou Farma sa stal osudným Jane Kállayovej (27), ktorá sa v duelantskej chatke ocitla celkovo už sedemkrát. Z hry ju vyradila Andrea Vaničková (40). A to aj napriek tomu, že dlhovlasá blondínka mala v priebehu týždňa imunitu. O tú však po bitke s vyštudovanou pedagogičkou prišla. Obľúbená aj nenávidená finalistka ... viac »


Ako si poupratovať v úveroch?

Ako si poupratovať v

22.11.2012 16:00

V dnešnej dobe má už hádam každý z nás nejaký úver, hypotéku alebo pôžičku. Vianočné darčeky, nová chladnička či nábytok, a ani neviete ako máte na krku hneď aj tri či štyri splátky. Čo robiť, aby vám ich splácanie neprerástlo cez hlavu? Viete ako konsolidovať ? A koľko môžete ušetriť na splácaní ? Pýtajte sa online, na všetky vaše otázky odpovie v ... viac »


Zuzana Piussi, ktorej filmy rozhnevali mocných: Robím svoju prácu a nechcem sa hanbiť!

Zuzana Piussi

22.11.2012 10:40

BRATISLAVA - Nezávislá filmárka, ktorá za svoj film Nemoc tretej moci čelí žalobe o vysoké odškodné. Jej posledný film Od Fica do Fica odmietli veľké slovenské kiná premietať. Zuzana Piussi bude dnes o 13:00 online odpovedať na vaše otázky. viac »


Maestro Patrovič prezradil: Bílá sa mi za urážky prišla ospravedlniť!

Maestro Patrovič prezradil: Bílá

19.11.2012 09:00

BRATISLAVA - Stály účastník! Jozef Patrovič (71) sa objavil vo viacerých súťažiach. Hoci jeho spev nie je kvôli rôznym nepriaznivým okolnostiam dokonalý, publikum si dokázal získať. Vďaka tomu sa prebojoval do sobotného semifinále šou Česko Slovensko má talent, kde na ňom však porotkyňa Lucie Bílá nenechala nitku suchú. Ako prezradil dôchodca v dnešnom ... viac »


Ako na úvery s rozumom?

Angelika Farkašová

16.11.2012 09:00

Úvery sú pred Vianocami ešte obľúbenejšie ako inokedy. Mnohí z nás často siahajú po prvej ponuke a podmienky úveru si dostatočne nepreštudujú. Čo všetko by ste teda mali vedieť predtým, ako sa rozhodnete zobrať si úver? Na vaše otázky odpovedala Angelika Farkašová, vedúca oddelenia úverových produktov Poštovej banky. viac »


Skupina Divokej Bill bola online: "Máme pro strach uděláno"

Divokej Bill bude vo

15.11.2012 16:01

BRATISLAVA - Vo štvrtok o 15tej bude česká skupina Divokej Bill naživo u nás. Pripravte sa na ňu, aby ste sa nezabudli spýtať na to, čo ste už dávno chceli vedieť. viac »


Herec Jiří Mádl bol online: Mlátil som hlavou o stenu!

Herec Jiří Mádl bol

15.11.2012 08:59

BRATISLAVA - Za svoju prvú filmovú rolu vďačí kastingu. Vybrali ho z 1 600 detí. V priebehu nasledujúcich desiatich rokov stihol nakrútiť viac ako 25 filmov. Z rolí teenegerov plynulo prešiel do dramatických postáv mladých mužov. viac »


Chcete si rozumne uložiť svoje peniaze? Nesiahajte hneď po prvej ponuke!

Chcete si rozumne uložiť

09.11.2012 06:35

BRATISLAVA - Pýtali ste sa online na všetko, čo ste chceli vedieť o tom, ako si rozumne vybrať najvýhodnejšie finančné produkty. Odpovedala vám Eva Pavlíková, odborníčka na vkladové produkty a účty z Poštovej banky. viac »


Sexi farmárka Veronika priznala, že ju v 13-tich znásilnili!

Sexi farmárka Veronika priznala,

05.11.2012 09:50

BRATISLAVA – Jej pôsobenie v šou netrvalo dlho! Iba po necelých dvoch týždňoch musela markizácku reality šou Farma opustiť „banditka“ Veronika Bohumelová (19). Mladá Bratislavčanka podľahla v dueli skúsenejšej súperke Jane Kállayovej (27). Pre ňu totiž išlo už o štvrtý súboj. V pondelkovom online rozhovore vám sexi go-go tanečníčka toho o sebe prezradila ... viac »


Tamara Heribanová je online, pýtajte sa!

Tamara Heribanová

29.10.2012 11:33

Má len 27 rokov, no stihla toho aj za dvojnásobok. Spisovateľka, novinárka, moderátorka Tamara Heribanová. Základnú školu i gymnázium vyštudovala v susednom Rakúsku a už ako 17-ročná tam vyhrala celoštátnu poviedkovú súťaž, ktorej cenu prevzala od rakúskeho prezidenta Heinza Fischera. viac »


Farmár Štefan o reality šou: Trápnosť, faloš... Už nikdy viac!

Farmár Štefan o reality

29.10.2012 09:00

BRATISLAVA – Na statku zostalo 9 finalistov! Po sobote sa musel so súťažou rozlúčiť statkár Štefan Vaško (34). V dueli ho porazil vyzývateľ Peter Vaculčík (20). Stropkovčan sa po vyradení porozprával s našimi čitateľmi prostredníctvom online rozhovoru a prezradil viac o živote na Farme. viac »


KAM ROZUMNE ULOŽIŤ SVOJE PENIAZE? PÝTAJTE SA ONLINE

Online rozhovor

26.10.2012 11:03

Slováci si do našich bánk za posledný rok uložili o 6% viac peňazí, pričom najviac ich dali na klasické „termiňáky“. Stále platí to, že sme národ skôr šetrný, než zadlžený a momentálne vraj sporíme ešte viac ako v období pred krízou. viac »


Vyradení manželia z Farmy: Bol to podraz!

Vyradení manželia z Farmy:

08.10.2012 05:59

BRATISLAVA – Spolu prišli, naraz odišli! Zvláštnosťou aktuálnej série markizáckej šou Farma bol manželský pár Renáta (42) a Vladimír (46) Kovárovci. Živnostník sa už dávnejšie netajil tým, že by uvítal, ak by jeho žena odišla domov za deťmi. Zrejme vtedy príliš nerátal s možnosťou, že budú zo súťaže vyhodení spoločne. V pondelok odpovedali na vaše zvedavé ... viac »


Najčítanejšie články