Únos Vietnamca - aktuálne správy z vyšetrovania | Topky.sk | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 16. august 2018. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Únos Vietnamca

Tvrdé slová Bugára: Ak sa potvrdia podozrenia pri únose Vietnamca, koalícia končí

Predseda strany Most-Híd Béla Bugár

Predseda strany Most-Híd Béla Bugár

včera o 14:59

BRATISLAVA - Ak sa potvrdí, že došlo k únosu vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha a Slovensko v ňom bolo zneužité, mali by sme vyhostiť vietnamského veľvyslanca. Myslí si to predseda Mosta-Híd a podpredseda Národnej rady SR Béla Bugár. Zopakoval, že pokiaľ sa tiež potvrdí, že niektoré z našich štátnych orgánov sa vedome a aktívne zúčastnili na ... viac »

Ďalší mimoriadny výbor v kauze únosu Vietnamca: VIDEO Šéf SIS prehovoril, ich účasť bola nulová

Grendel a šéf SIS
FotoVideo

10.08.2018 14:40

BRATISLAVA – Úloha SIS v kauze únosu vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha bola nulová. Po informáciách, ktoré zazneli na rokovaní mimoriadnej schôdze Osobitného kontrolného výboru Národnej rady SR na kontrolu činnosti SIS, na ktorom vystúpil riaditeľ tajnej služby Anton Šafárik, to uviedol jeho predseda Gábor Grendel. Podľa Grendela by však mala ... viac »


Nový konflikt v Smere: Kvôli kauze únosu to vrie, Pellegrini narazil na Kaliňáka

Saková si musí dávať
FotoVideo

10.08.2018 09:06

BRATISLAVA - Zdá sa, že situácia je napätá nielen medzi vládnymi stranami, ale aj v samotnom jadre najsilnejšej strany Smer. Po štvrtkovom mimoriadnom výbore vysvitlo, že Saková zrejme klamala, keď uviedla, že Krajčirovič je postavený mimo služby. Porušila tak sľub, ktorý dala premiérovi Pellegrinimu. Krajčirovič je totiž na nútenej dovolenke. Saková ... viac »


Mimoriadny výbor k únosu Vietnamca: VIDEO Padli nové závažné obvinenia!

Mimoriadny výbor k únosu
FotoVideo

09.08.2018 13:02

BRATISLAVA - Po medializácii svedeckých výpovedí policajtov v kauze únose Vietnamca sa opäť narušil pokoj vo vládnej koalícii i medzi ostatnými stranami. Opozícia preto iniciovala zvolanie mimoriadneho brannobezpečnostného výboru, ktorý sa má začať dnes o desiatej. Stále však nie je jasné, či bude prístupný pre médiá, alebo nie. Predseda výboru Anton ... viac »


FOTO Kaliňákov detektor lži rozosmial Slovensko, naj vtipy: Jediný, kto mu verí, je detektor

Robert Kaliňák
Foto

09.08.2018 09:00

BRATISLAVA - Kauza únosu vietnamského občana, do ktorej je podľa najnovších informácií namočené Slovensko až po uši, je aj naďalej témou číslo jeden. viac »


Publicista Hrabko upozorňuje na kľúčovú vec: Odchod Mosta-Híd nemusí znamenať pád vlády

Béla Bugár

09.08.2018 08:15

BRATISLAVA – Ak by Most–Híd vyhodnotil kauzu s únosom vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha tak, že v súlade s vyhlásením svojho predsedu Bélu Bugára opustí vládnu koalíciu, neznamená to automaticky predčasné voľby a dokonca ani pád vlády. V diskusii na TABLET.TV to vyhlásil publicista Juraj Hrabko. viac »


Nepresvedčil ich: Kaliňákov test na detektore lži vyvolal búrku reakcií

Robert Kaliňák

08.08.2018 20:30

BRATISLAVA – Exminister vnútra Robert Kaliňák v utorok informoval verejnosť o výsledkoch testu na detektore lži. Jeho politických oponentov však tento test neuspokojil. Prostredníctvom sociálnej siete Facebook vyjadrili svoje podozrenia a pohoršenia z Kaliňákového pokusu o preukázanie jeho nezainteresovanosti v kauze únosu vietnamského občana. viac »


Gál po stretnutí s Kiskom: VIDEO Prvýkrát na plné ústa, vystúpenie Mosta z koalície je v hre

Gábor Gál a Andrej
FotoVideo

08.08.2018 12:10

BRATISLAVA - Prezident Andrej Kiska sa dnes stretol s ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom. Témou stretnutia bol nový spôsob výberu ústavných sudcov. Okrem toho sa nevyhol otázkam novinárov o kauze únosu vietnamského občana. Podľa neho je situácia veľmi zlá. viac »


Veľvyslanec po stretnutí s Kiskom: Nemci nás ohľadom vyšetrenia únosu berú za slovo

Andrej Kiska

08.08.2018 11:40

BRATISLAVA - Nemecká strana vzala Slovensko za slovo, že urobí kroky pre vyšetrenie okolností únosu vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha. Vyplýva to zo stanoviska nemeckého veľvyslanectva v SR. viac »


Sulík sa oprel do Fica: Šéf Smeru zrejme nie je pri zmysloch, blúzni o protivládnom sprisahaní

Igor Matovič, Robert Fico

08.08.2018 11:33

BRATISLAVA - Poslanec Národnej rady SR a predseda strany Smer-SD Robert Fico svojimi videoposolstvami opäť otvára otázku, "či je celkom pri zmysloch, ak bezprecedentnú blamáž svojej vlády ohľadom únosu vietnamského podnikateľa interpretuje ako sprisahanie voči súčasnej vláde". Uviedol to predseda SaS Richard Sulík. viac »


Komentár Ivana Zuzulu: Uhorková sezóna a nezodpovedané otázky

Ivan Zuzula

08.08.2018 08:45

BRATISLAVA - Akosi tomu prestávam rozumieť. Verejnosťou a médiami v uhorkovej sezóne lomcuje prípad uneseného Vietnamca, pričom asistovať údajne mali aj naše policajné orgány. Prípad sa však mal stať asi pred rokom. Prečo ten rozruch až dnes? viac »


Sonda do mysle smerákov po kauze únosu: Smer chce odstaviť Kisku predčasnými voľbami

Robert Kaliňák včera informoval,
Foto

08.08.2018 05:55

BRATISLAVA - Medzinárodný škandál únosu vietnamského občana vyvolal lavínu reakcií. Premiér, predseda parlamentu, prezident i generálny prokurátor vo svojich vyhláseniach zaujali jednoznačný postoj. Čižnár s Pellegrinim a Ficom kritizovali Kisku a prezident vyjadril nedôveru ministerke vnútra Denise Sakovej. Niekoľkokrát sa k téme vyjadril aj Robert ... viac »


MIMORIADNE Kaliňák bol na detektore lži! Toto sú výsledky na otázky o únose Vietnamca

Robert Kaliňák
FotoVideo

07.08.2018 19:29

BRATISLAVA - Medzinárodný škandál únosu vietnamského občana rozvíril politické vody. Po včerajších stretnutiach a brífingu generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára dnes ohlásil tlačovku exminister vnútra Robert Kaliňák. Vo svojom vyhlásení uviedol, že absolvoval detektor lži, ktorý potvrdil, že je nevinný. viac »


Veľká výzva SaS Bugárovi v kauze únosu: FOTO Toto je vaša posledná šanca

Ľubomír Galko a Jozef
Foto

07.08.2018 16:00

BRATISLAVA – Liberáli vyzývajú predsedu strany Most-Híd Bélu Bugára, aby nevstúpil do svojej prezidentskej kampane s ďalším podvodom na občanoch Slovenska a vyviedol stranu z "katastrofálnej koalície". Vyhlásil to Ľubomír Galko. viac »


Kauza únosu pokračuje: Kiska sa stretol s nemeckým veľvyslancom, oznámil mu zásadné skutočnosti

Joachim Bleicker (vľavo) s

07.08.2018 15:58

BRATISLAVA - Prezident SR Andrej Kiska sa v utorok stretol s nemeckým veľvyslancom na Slovensku Joachimom Bleickerom a oznámil mu, že Slovensko začalo robiť potrebné kroky na objasnenie podozrenia zo zapojenia slovenských štátnych orgánov do únosu občana Vietnamu z Nemecka. viac »


Obyčajným ľuďom detektor lži nestačí: Kaliňák by mal okamžite podstúpiť vypočutie

Veronika Remišová

07.08.2018 15:32

BRATISLAVA - Podozrenia zo spáchania trestných činov sa neoverujú na detektore lži, ale musia byť riadne vyšetrené orgánmi činnými v trestnom konaní. Na používanie detektora lži sú rozporuplné názory a slovenské súdy ho neuznávajú ani ako dôkaz. viac »


Najčítanejšie články