Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Tvoja tvár znie povedome

Finále markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome: Tiekli potoky sĺz... TOTO je absolútny víťaz!

Finále šou Tvoja tvár znie povedome je za nami.

Finále šou Tvoja tvár znie povedome je za nami.

FotoVideo
11.11.2019 05:45

BRATISLAVA - Piata séria markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome pozná svojho víťaza! V nedeľu večer sa totiž konalo veľké finále, v ktorom sa o všetkom rozhodlo. Ešte predtým si však diváci mali možnosť vychutnať osmičku zaujímavých vystúpení a súťažiaci sa neubránili slzám. viac »

Držte sa, je tam aj Máziková: Kompletný zoznam súťažiacich v Tvoja tvár 3!

Držte sa, je tam

16.02.2017 09:00

BRATISLAVA - Súťažiaci sú už vybraní! Čoskoro Markíza uvedie tretiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. Prvé mená prezradila televízia už pred pár dňami, dnes je už známa kompletná zostava. Dokonca je už nakrútená aj upútavka, ktorá začína tou najväčšou hviezdou - Evou Mázikovou (67)! viac »


Víťaz Tvojej tváre nám odhalil svoje súkromie: Prvýkrát o dcérke, Vianociach a... Už stačí!

Víťaz Tvojej tváre nám
Video

20.12.2016 06:00

BRATISLAVA - Zo speváka Lukáša Adamca (29) sa pred dvomi mesiacmi stal dvojnásobný otec. A hoci verejnosť do svojho súkromia doposiaľ príliš nevpúšťal, nám ho v rozhovore trochu poodhalil. Prvýkrát porozprával o svojej dcérke, o tom, ako budú vyzerať ich Vianoce a... Toto už stopercentne stačí! viac »


Žiarlivostná scéna Banášovej, totálne mešuge na pódiu a... TOTO je absolútny víťaz: Finále markizáckej Tváre!

Žiarlivostná scéna Banášovej, totálne
Foto

07.11.2016 21:59

BRATISLAVA - Je rozhodnuté! Presne 10 týždňov sa diváci televízie Markíza mohli každú nedeľu tešiť na druhú sériu zábavnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. Včera večer projekt vyvrcholil veľkým finále. Hosťujúca porotkyňa Adela Banášová (36) predviedla pred kamerami žiarlivostnú scénu, po vystúpení Zuzany Vačkovej (47) a Andreja Bičana (41) zavládlo ... viac »


Pyco v prdeli, domina Vačková, Harich s 300 kg navyše a Fialová má v ... na lehátku!

Pyco v prdeli, domina
Foto

31.10.2016 05:45

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pomaly končí. Druhá séria pokračovala v nedeľu už semifinálovým kolom a diváci sa dozvedeli, kto postúpil do finále. Ešte predtým sa však na javisku vystriedalo 8 umelcov v rôznych maskách, z ktorých Martin Harich mal tú úplne najťažšiu. Čítajte, čo všetko sa pred kamerami odohralo. viac »


Partlová ako chodiaci sex, historický moment s Bičanom a... ďalšie prekvapenie roka v Tvári!

Partlová ako chodiaci sex,
Foto

24.10.2016 18:45

BRATISLAVA - Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu ôsmym kolom. O skvelé zážitky sa aj tentoraz postarala osmička známych tvárí, ktorú už nabudúce čaká semifinále. Najväčšiu pozornosť prítomných si v tejto epizóde vyslúžila Mirka Partlová (31) ako maximálne zvodná dračica, svojím speváckym vystúpením všetkých doslova odrovnal mĺkvy ... viac »


Nečakaná zmena v Markíze: Toto zaskočí všetkých divákov!

Nečakaná zmena v Markíze:
Video

21.10.2016 06:00

BRATISLAVA - V televíznom svete sa veci často menia! A rovnako tak aj v ďalšom kole bláznivej šou Tvoja tvár znie povedome uvidíte, čo ste ešte nevideli. V programe totiž nastala nečakaná zmena, ktorá určite zaskočí mnohých divákov pri televíznych obrazovkách. V porote sa totiž ocitne okrem hosťa i ďalšia nová tvár, ktorá nahradí jedného z porotcov. Koho a prečo? viac »


Fialová v markizáckej Tvári urazila úplne každého, arogantný Harich sa pustil do Kulyho!

Fialová v markizáckej Tvári
Foto

17.10.2016 18:45

BRATISLAVA - V šou bolo poriadne dusno! Diváci televízie Markíza si v nedeľu vychutnali už 7. kolo druhej série šou Tvoja tvár znie povedome. A stali sa svedkami skutočne prekvapivých momentov. Arogantný spevák Martin Harich (21) sa totiž pred všetkými pustil do porotcu Mária Kulyho Kollára (45)... A Zuzana Fialová (42) urazila úplne každého. viac »


Fialová neverí vlastným ušiam: Teraz mám hlas ako pi*a?!

Fialová neverí vlastným ušiam:
FotoVideo

12.10.2016 11:30

BRATISLAVA - Toto jej vyletelo z úst! Cez víkend sa na obrazovkách Markízy opäť objaví obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome a diváci sa budú mať veru na čo pozerať. Okrem zaujímavých speváckych, hereckých a tanečných čísel, ktoré predvedú naše známe tváre, sa blysnú zaujímavými hláškami aj porotcovia. Markíza v týchto dňoch už totiž zverejnila ukážku ... viac »


Obscénnosti markizáckej rosničky, Bičanov vypchatý rozkrok a vychudnutá Čírová v ultrakrátkych šortkách!

Obscénnosti markizáckej rosničky, Bičanov
Foto

10.10.2016 18:00

BRATISLAVA - Známe tváre nášho šoubiznisu aj túto nedeľu predvádzali na obrazovkách Markízy svoje spevácke aj herecké nadanie pri stvárňovaní svetových a slovenských hviezd. Lenka Vavrinčíková sa pri Madonne nevyhla obscénnostiam a Andrej Bičan predviedol poriadne naprataný rozkrok, ktorý naozaj zaujal porotu. Mária Čírová zas v ultrakrátkych šortkách ... viac »


Vačková vytasila prsia, vzrušený Kuly a potom... Veľký podvod!

Vačková vytasila prsia, vzrušený
Foto

26.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu už štvrtou epizódou. Osmička známych Slovákov predviedla vystúpenia v štýle svetoznámych hviezd, ktoré si vyžrebovala v predchádzajúcej. A aj tentoraz si televízni diváci rozhodne prišli na svoje. Za pozornosť stála najmä Zuzana Vačková (47) ako koketná dračica, či maximálne rozvášnený ... viac »


»Víťazka« Tvojej tváre: Výrazne schudla a... Ľuďom bola na smiech!

»Víťazka« Tvojej tváre: Výrazne

20.09.2016 11:30

BRATISLAVA - Markizácka rosnička Lenka Vavrinčíková (29) sa napodobnením MC Hammera zaradila medzi prvých víťazov druhej série šou Tvoja tvár znie povedome. My sme ju nedávno kvôli šou vyspovedali. Prezradila nám, že výrazne schudla a... Kvôli tomu, čo musela absolvovať v šou, bola mnohým na smiech! viac »


Markizácka rosnička prevetrala prsia, ohyzdná Barbie a Fialová v slzách!

Markizácka rosnička prevetrala prsia,
Foto

19.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Osmička známych tvárí opäť na obrazovkách Markízy predvádzala vystúpenia v štýle hviezd, ktoré si v predchádzajúcej časti vyžrebovali. A aj v tomto prípade sa bolo rozhodne na čo pozerať. Mužské pohľady zaujala Lenka Vavrinčíková (29) v podobe sexi dračice, hotový gejzír zábavy spustil Andrej Bičan (41) ako ohyzdná Barbie a o prvé slzy ... viac »


Vačková pred viac ako 15 rokmi: Pozrite, veď to nie je ani ona!

Vačková pred viac ako
Foto

13.09.2016 13:30

BRATISLAVA – Zmenila sa! Herečku Zuzanu Vačkovú (47), ktorá aktuálne hviezdy v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, si diváci pamätajú predovšetkým ako výrečnú Alicu z obľúbeného jojkárskeho seriálu Panelák. Pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti retro foto spred viac ako 15 rokov a je na nej na nepoznanie. Pozrite, ako herečka vyzerala v minulosti! viac »


Čisté psycho, obscénne návrhy a... Toto čo bolo?! Diváci Markízy neverili vlastným očiam!

Čisté psycho, obscénne návrhy
Foto

12.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Po týždni sa osmička známych Slovákov opäť predviedla v šou Tvoja tvár znie povedome v maskách známych hviezd. Fanúšikom sa naskytol pohľad na čisté psycho, zazneli aj obscénne návrhy. No a to, čo sa na pódiu objavilo na záver... Diváci Markízy skrátka neverili vlastným očiam! viac »


Markizácka rosnička na nespoznanie: Toto strašidlo nemôže byť ona!

Markizácka rosnička na nespoznanie:

09.09.2016 11:30

BRATISLAVA – Poriadne zmenená! Markizáčka Lenka Vavrinčíková (29) je divákom známa predovšetkým ako moderátorka Počasia. Momentálne však hviezdi aj v speváckej šou Tvoja tvár znie povedome. Tu sa fanúšikom hneď v úvode predviedla ako sexi dračica Natalia Oreiro. No nie vždy je za krásku. Dôkazom sú zábery z tréningov, kde by ste ju zrejme vôbec nespoznali... viac »


Rosnička ukázala nohavičky, Partlovej mladík v podväzkoch, hrošica Fialová: Tvoja tvár odštartovala!

Rosnička ukázala nohavičky, Partlovej
Foto

05.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Veľkolepý návrat! Po úspechu prvej série šou Tvoja tvár znie povedome pamovali isté obavy, či aj tá druhá dokáže tak zabaviť. Podobné pocity priznal aj porotca Dano Dangl. Prvé kolo však dokázalo, že vybratí adepti majú čo ponúknuť - diváci sa dočkali skvelých speváckych vystúpení, mnohých vtipných momentov aj pikantných prekvapení. viac »


Markíza, toto v Tvári nevyšlo: Výsledky známe dopredu a naozaj nejasné hodnotenie vo finále!

Markíza, toto v Tvári

03.05.2016 06:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer na obrazovkách televízie Markíza vyvrcholila šou Tvoja tvár znie povedome. Slováci si vychutnali posledné vystúpenia súťažiacich a porotcovia rozhodli o absolútnom víťazovi... No s vyhlasovaním výsledkov to Markíze trochu nevyšlo. Nielen, že hodnotenie bolo úplne nejasné, ale diváci poznali meno víťaza ešte skôr, ako bolo reálne vyhlásené! viac »


Finále markizáckej šou: Veľký podvod na pódiu a... TOTO je absolútny víťaz!

Finále markizáckej šou: Veľký
Foto

02.05.2016 06:00

BRATISLAVA - Prvá séria markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome pozná svojho víťaza! V nedeľu večer sa totiž konalo veľké finále, v ktorom sa o všetkom rozhodlo. Ešte predtým si však diváci mohli vychutnať osmičku zaujímavých vystúpení, v rámci ktorých sa stali svedkami aj veľkého podvodu na pódiu. viac »


Moderátor o veľkosti svojej mužnosti, striptíz, urevaná Čobejová... A poznáme finalistov!

Moderátor o veľkosti svojej

28.04.2016 19:00

BRATISLAVA - Streda na Markíze patrila netradične šou Tvoja tvár znie povedome. Išlo o semifinálové kolo, ktoré prinieslo viacero pikantných momentov. Moderátor Martin Pyco Rausch sa odviazal natoľko, že zaznela poznámka o veľkosti jeho mužskej pýchy. Helena Krajčiová zas robila striptíz. A Michaela Čobejová opäť neudržala slzy. Navyše sa rozhodlo, ... viac »


Nemiestny vtip markizáckeho moderátora a úplne bizarná situácia: Diváci neverili vlastným ušiam a očiam!

Nemiestny vtip markizáckeho moderátora
Foto

25.04.2016 06:00

BRATISLAVA - To sa len tak nevidí! Televízia Markíza slovenským divákom už po ôsmykrát priniesla šou Tvoja tvár znie povedome. Tentoraz však nepútali pozornosť len súťažiaci... Moderátorovi večera Martinovi Pycovi Rauschovi (38) sa totiž podarilo povedať poriadne nemiestny vtip, za ktorý sa musel neskôr ospravedlňovať. No na obrazovkách nastala aj skutočne ... viac »


Najčítanejšie články