Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Tvoja tvár znie povedome

Jedna diagnóza za druhou: Japonské drogy, Mojsejová vyšla z basy a... Vyhral to kozmonaut!

Piate kolo šou Tvoja tvár znie povedome bolo naozaj kvalitné.

Piate kolo šou Tvoja tvár znie povedome bolo naozaj kvalitné.

07.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Piate kolo zábavnej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome opäť ukázalo neskutočné výkony účinkujúcich, a tak trochu pripomínalo návštevu psychiatrickej kliniky. O zábavu sa však nepostarali len šialené masky. Zahviezdili aj tí, ktorí favoritmi doteraz neboli. viac »

Fialová neverí vlastným ušiam: Teraz mám hlas ako pi*a?!

Fialová neverí vlastným ušiam:
FotoVideo

12.10.2016 11:30

BRATISLAVA - Toto jej vyletelo z úst! Cez víkend sa na obrazovkách Markízy opäť objaví obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome a diváci sa budú mať veru na čo pozerať. Okrem zaujímavých speváckych, hereckých a tanečných čísel, ktoré predvedú naše známe tváre, sa blysnú zaujímavými hláškami aj porotcovia. Markíza v týchto dňoch už totiž zverejnila ukážku ... viac »


Obscénnosti markizáckej rosničky, Bičanov vypchatý rozkrok a vychudnutá Čírová v ultrakrátkych šortkách!

Obscénnosti markizáckej rosničky, Bičanov
Foto

10.10.2016 18:00

BRATISLAVA - Známe tváre nášho šoubiznisu aj túto nedeľu predvádzali na obrazovkách Markízy svoje spevácke aj herecké nadanie pri stvárňovaní svetových a slovenských hviezd. Lenka Vavrinčíková sa pri Madonne nevyhla obscénnostiam a Andrej Bičan predviedol poriadne naprataný rozkrok, ktorý naozaj zaujal porotu. Mária Čírová zas v ultrakrátkych šortkách ... viac »


Vačková vytasila prsia, vzrušený Kuly a potom... Veľký podvod!

Vačková vytasila prsia, vzrušený
Foto

26.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu už štvrtou epizódou. Osmička známych Slovákov predviedla vystúpenia v štýle svetoznámych hviezd, ktoré si vyžrebovala v predchádzajúcej. A aj tentoraz si televízni diváci rozhodne prišli na svoje. Za pozornosť stála najmä Zuzana Vačková (47) ako koketná dračica, či maximálne rozvášnený ... viac »


»Víťazka« Tvojej tváre: Výrazne schudla a... Ľuďom bola na smiech!

»Víťazka« Tvojej tváre: Výrazne

20.09.2016 11:30

BRATISLAVA - Markizácka rosnička Lenka Vavrinčíková (29) sa napodobnením MC Hammera zaradila medzi prvých víťazov druhej série šou Tvoja tvár znie povedome. My sme ju nedávno kvôli šou vyspovedali. Prezradila nám, že výrazne schudla a... Kvôli tomu, čo musela absolvovať v šou, bola mnohým na smiech! viac »


Markizácka rosnička prevetrala prsia, ohyzdná Barbie a Fialová v slzách!

Markizácka rosnička prevetrala prsia,
Foto

19.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Osmička známych tvárí opäť na obrazovkách Markízy predvádzala vystúpenia v štýle hviezd, ktoré si v predchádzajúcej časti vyžrebovali. A aj v tomto prípade sa bolo rozhodne na čo pozerať. Mužské pohľady zaujala Lenka Vavrinčíková (29) v podobe sexi dračice, hotový gejzír zábavy spustil Andrej Bičan (41) ako ohyzdná Barbie a o prvé slzy ... viac »


Vačková pred viac ako 15 rokmi: Pozrite, veď to nie je ani ona!

Vačková pred viac ako
Foto

13.09.2016 13:30

BRATISLAVA – Zmenila sa! Herečku Zuzanu Vačkovú (47), ktorá aktuálne hviezdy v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, si diváci pamätajú predovšetkým ako výrečnú Alicu z obľúbeného jojkárskeho seriálu Panelák. Pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti retro foto spred viac ako 15 rokov a je na nej na nepoznanie. Pozrite, ako herečka vyzerala v minulosti! viac »


Čisté psycho, obscénne návrhy a... Toto čo bolo?! Diváci Markízy neverili vlastným očiam!

Čisté psycho, obscénne návrhy
Foto

12.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Po týždni sa osmička známych Slovákov opäť predviedla v šou Tvoja tvár znie povedome v maskách známych hviezd. Fanúšikom sa naskytol pohľad na čisté psycho, zazneli aj obscénne návrhy. No a to, čo sa na pódiu objavilo na záver... Diváci Markízy skrátka neverili vlastným očiam! viac »


Markizácka rosnička na nespoznanie: Toto strašidlo nemôže byť ona!

Markizácka rosnička na nespoznanie:

09.09.2016 11:30

BRATISLAVA – Poriadne zmenená! Markizáčka Lenka Vavrinčíková (29) je divákom známa predovšetkým ako moderátorka Počasia. Momentálne však hviezdi aj v speváckej šou Tvoja tvár znie povedome. Tu sa fanúšikom hneď v úvode predviedla ako sexi dračica Natalia Oreiro. No nie vždy je za krásku. Dôkazom sú zábery z tréningov, kde by ste ju zrejme vôbec nespoznali... viac »


Rosnička ukázala nohavičky, Partlovej mladík v podväzkoch, hrošica Fialová: Tvoja tvár odštartovala!

Rosnička ukázala nohavičky, Partlovej
Foto

05.09.2016 18:00

BRATISLAVA - Veľkolepý návrat! Po úspechu prvej série šou Tvoja tvár znie povedome pamovali isté obavy, či aj tá druhá dokáže tak zabaviť. Podobné pocity priznal aj porotca Dano Dangl. Prvé kolo však dokázalo, že vybratí adepti majú čo ponúknuť - diváci sa dočkali skvelých speváckych vystúpení, mnohých vtipných momentov aj pikantných prekvapení. viac »


Markíza, toto v Tvári nevyšlo: Výsledky známe dopredu a naozaj nejasné hodnotenie vo finále!

Markíza, toto v Tvári

03.05.2016 06:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer na obrazovkách televízie Markíza vyvrcholila šou Tvoja tvár znie povedome. Slováci si vychutnali posledné vystúpenia súťažiacich a porotcovia rozhodli o absolútnom víťazovi... No s vyhlasovaním výsledkov to Markíze trochu nevyšlo. Nielen, že hodnotenie bolo úplne nejasné, ale diváci poznali meno víťaza ešte skôr, ako bolo reálne vyhlásené! viac »


Finále markizáckej šou: Veľký podvod na pódiu a... TOTO je absolútny víťaz!

Finále markizáckej šou: Veľký
Foto

02.05.2016 06:00

BRATISLAVA - Prvá séria markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome pozná svojho víťaza! V nedeľu večer sa totiž konalo veľké finále, v ktorom sa o všetkom rozhodlo. Ešte predtým si však diváci mohli vychutnať osmičku zaujímavých vystúpení, v rámci ktorých sa stali svedkami aj veľkého podvodu na pódiu. viac »


Moderátor o veľkosti svojej mužnosti, striptíz, urevaná Čobejová... A poznáme finalistov!

Moderátor o veľkosti svojej

28.04.2016 19:00

BRATISLAVA - Streda na Markíze patrila netradične šou Tvoja tvár znie povedome. Išlo o semifinálové kolo, ktoré prinieslo viacero pikantných momentov. Moderátor Martin Pyco Rausch sa odviazal natoľko, že zaznela poznámka o veľkosti jeho mužskej pýchy. Helena Krajčiová zas robila striptíz. A Michaela Čobejová opäť neudržala slzy. Navyše sa rozhodlo, ... viac »


Nemiestny vtip markizáckeho moderátora a úplne bizarná situácia: Diváci neverili vlastným ušiam a očiam!

Nemiestny vtip markizáckeho moderátora
Foto

25.04.2016 06:00

BRATISLAVA - To sa len tak nevidí! Televízia Markíza slovenským divákom už po ôsmykrát priniesla šou Tvoja tvár znie povedome. Tentoraz však nepútali pozornosť len súťažiaci... Moderátorovi večera Martinovi Pycovi Rauschovi (38) sa totiž podarilo povedať poriadne nemiestny vtip, za ktorý sa musel neskôr ospravedlňovať. No na obrazovkách nastala aj skutočne ... viac »


Čobejová sa zosypala pred kamerami: Nezvládla to a plakala!

Čobejová sa zosypala pred

18.04.2016 18:00

BRATISLAVA - Emotívne zrútenie! Herečka Michaela Čobejová (45) si toho na plecia zjavne naložila viac, ako dokáže zvládnuť. Už siedmy týždeň účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome a jej výkony patria k tým najslabším. V aktuálnom vydaní mohli diváci vidieť, že blondínka to už úplne nezvláda. Na tréningoch si plačlivým hlasom pýtala od všetkých objatie ... viac »


Bičan v slipoch, škandál so Sklovskou a bombastický Skrúcaný... Toto nikto nečakal!

Bičan v slipoch, škandál
Foto

11.04.2016 18:00

BRATISLAVA - Už po šiestykrát si diváci televízie Markíza mohli v nedeľu večer vychutnať zábavu v podobe šou Tvoja tvár znie povedome. Známi Slováci sa opäť prezliekli za svetové hviezdy a postarali sa o poriadne šokujúce momenty. Napríklad taký Andrej Bičan (41) sa pred kamerami ukázal len v slipoch, reč prišla aj na energickú Sisu Sklovskú (50) a ... viac »


Bizarná scénka na Markíze: Bradavky v pozore, problémy s penisom a... Slováci v kŕčoch od smiechu!

Bizarná scénka na Markíze:

29.03.2016 06:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza mali v nedeľu opäť o zábavu postarané. Známe tváre sa totiž v šou Tvoja tvár znie povedome znova prezliekali za svetové hviezdy. No a výnimkou nebol ani Andrej Bičan (41). Vďaka nemu boli mnohí Slováci doslova v kŕčoch od smiechu. Zamaskovaný za Samanthu Fox (49) ukázal pred kamerami nielen bradavky, ale riešil ... viac »


Markizácka herečka verejne odhalená ako nikdy predtým: Hneď ju chytal za zadok!

Markizácka herečka verejne odhalená
Foto

28.03.2016 13:00

BRATISLAVA - Šou Tvoja tvár znie povedome stavia známe osobnosti do polôh, v ktorých by sme ich azda nikdy nemali možnosť vidieť. Takýto prípad je aj herečka Helena Krajčiová (40). Ryšavka, ktorá v Búrlivom víne stvárňuje cudnú Dorotku, sa totiž tentokrát objavila pred kamerami odhalená ako nikdy predtým. A ten pohľad stál za to. Svojimi zvodnými tvarmi ... viac »


Urazený odchod z pódia, namiesto Cher Sklovská, kopanec do Christovej a... Najlepšie kolo markizáckej šou!

Urazený odchod z pódia,
Foto

21.03.2016 06:00

BRATISLAVA - Bolo sa na čo pozerať! Tretie kolo markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome poriadne zamotalo porote hlavy. Zhodli sa totiž, že išlo o doteraz najlepšie výkony v rámci tejto súťaže. A premeny tiež stáli za to, rovnako ako drobné detaily, ktoré sme si vo vysielaní všimli. viac »


Toto v Markíze už dávno nezažili: Môžu za to tie najväčšie hviezdy!

Toto v Markíze už
Foto

16.03.2016 06:00

BRATISLAVA - Opäť na vrchole! Televízia Markíza zaznamenávala v poslednom období výrazné problémy, čo sa sledovanosti týka. Strácala svojich verných fanúšikov a rating pri jednotlivých programoch dosahoval historické dno. No pred dvomi týždňami modro-žltá televízia doslova trafila do čierneho. Vďaka šou Tvoja tvár znie povedome a napodobňovaniu svetových ... viac »


Uletená zábava na Markíze: Krajčiovej nohavičky, striptíz podľa Banášovej a Skrúcaný doslova žiaril!

Uletená zábava na Markíze:
Foto

14.03.2016 18:00

BRATISLAVA - Po týždni si diváci na obrazovkách televízie Markíza mohli opäť vychutnať spevácke vystúpenia osmičky známych tvárí, ktoré sa na chvíľu prevtelili do svetových hudobných hviezd. A rozhodne sa bolo na čo pozerať! Herečka Helena Krajčiová (40) ukázala na pódiu svoje nohavičky, moderátorka Adela Banášová (35) odhalila pred celým Slovenskom ... viac »


Najčítanejšie články