Posledná zmena v Tvojej tvári: Aha, koho odtiaľ vyšupli! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Posledná zmena v Tvojej tvári: Aha, koho odtiaľ vyšupli!

Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome
Zdroj: TV MARKÍZA
04.08.2018 15:00

BRATISLAVA - Keď topky.sk v júni priniesli prvé mená, ktoré by mali hviezdiť v šou Tvoja tvár znie povedome, televízia Markíza jedno z nich okamžite potvrdila. Ako vtedy informovala aj na svojom instagrame, do šou bola angažovaná komička Eva Evelyn Kramerová. Dnes je však všetko inak a blondínka nikoho na obrazovkách imitovať nebude.


Televízia Markíza dnes potvrdila kompletnú zostavu súťažiacich, ktorí sa objavia v šou Tvoja tvár znie povedome. Väčšina mien nie je žiadnym prekvapením, pretože sme o nich na topkách už informovali. Zaujímavé však je, že chýba meno, ktoré Záhorská Bystrica potvrdila ako prvé z nášho zoznamu. 

Televízia Markíza koncom júna po našom článku potvrdila ako súťažiacu komičku Evelyn.
Posledná zmena v Tvojej
Zdroj: Instagram Tv Markíza

V konečnej zostave nefiguruje práve Evelyn. Sú potvrdené mená: Jasmina Alagič, Martin Nikodým, Mária Bartalos (Mary Havranová), Juraj Loj, Ivana Regešová, Dárius Koči, Miro Šmajda. A blonďavú komičku nahradí iná plavovláska. Flek získala herečka Zuzana Haasová. 

Za neúčasťou Evelyn zrejme bude nový džob, ktorý získala v Markíze ako moderátorka jubilejnej Farmy. A to nám potvrdila aj samotná Kramerová, keď sme ju oslovili. „Napriek tomu, že som sa už na Tvár pripravovala, do toho vošla Farma a spoločne s kompetentnými sme sa dohodli na tom, že predsa len zoberiem Farmu. Avšak budete ma môcť vidieť aj na Tvári. Nedalo sa stíhať naraz oba projekty, sú časovo náročné a krylo sa niekoľko termínov, čo sa naozaj nedá stíhať,” povedala pre Topky. 

Namiesto Evelyn sa v šou ukáže Zuzana Haasová.
Posledná zmena v Tvojej
Zdroj: Facebook Z.H.

Myslíte si, že Zuzana Haasová sa hodí do speváckej šou?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1166Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články