SMER - sociálna demokracia - Voľby 2012 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

SMER - sociálna demokracia

Kaliňák sa o Lipšicove vyšetrovanie Penty nezaujíma

Robert Kaliňák

Robert Kaliňák

18.04.2012 14:16

BRATISLAVA - Minister vnútra Robert Kaliňák sa zatiaľ nezaujímal o prípad Privatbanky, patriacej do portfólia skupiny Penta, v súvislosti s ktorou exminister vnútra Daniel Lipšic začiatkom apríla informoval, že kontrolóri finančnej polície pri druhej kontrole v Privatbanke narazili na dve podozrivé transakcie. viac »

Fico: Splnil sa mi sen, sme pripravení hovoriť o koalícii

Fico: Splnil sa mi

11.03.2012 06:39

BRATISLAVA - Strana Smer-SD je pripravená hovoriť o koaličnej spolupráci so stranami, ktoré prekročili brány parlamentu. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil líder Smeru-SD Robert Fico, ktorého strana získala v predčasných parlamentných voľbách v snemovni jasnú väčšinu a viac ako milión voličských hlasov. Počas príchodu Fica na tlačovku ho búrlivým ... viac »


Fico: Za okrúhly stôl pozveme všetky strany nad 5 percent

Fico: Za okrúhly stôl

10.03.2012 22:57

BRATISLAVA - Líder Smeru-SD Robert Fico predpokladá, že jeho strana dostane poverenie od prezidenta SR Ivana Gašparoviča na zostavenie vlády. Vyhlásil to dnes pred novinármi v reakcii na zverejnené exit polly. Podľa jedného by získal Smer-SD presne polovicu mandátov, podľa druhého by mal 69 mandátov. viac »


Fico verí, že Smer získa viac ako 35 percent

Fico verí, že Smer

10.03.2012 22:05

BRATISLAVA - Cieľom strany Smer-SD v predčasných parlamentných voľbách bolo získať viac ako v roku 2010. Vtedy sa výsledok strany blížil k 35 percentám a líder subjektu Robert Fico verí, že Smer-SD má na to, aby teraz získal viac. viac »


Smer si do centrály pustí 100 novinárov, aj zahraničných

Robert Fico odvolil v

10.03.2012 20:20

BRATISLAVA - Rovná stovka novinárov sa akreditovala na dnes do centrály najsilnejšej politickej strany Smer-SD, kde budú spolu s predstaviteľmi partaje Roberta Fica čakať na výsledky predčasných parlamentných volieb. viac »


Fico odvolil v Bratislave, chystá sa so psom von

Fico odvolil v Bratislave,
Video

10.03.2012 12:55

BRATISLAVA - Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico prišiel dnes pred obedom v sprievode svojej manželky Svetlany do Základnej školy A. Dubčeka na Majerníkovej ulici na bratislavských Dlhých dieloch, aby využil svoje volebné právo a zúčastnil sa na predčasných parlamentných voľbách. viac »


Predvolebnú kampaň Smeru ukončil honosný míting za 45 tisíc eur!

Predvolebnú kampaň Smeru ukončil
FotoVideo

09.03.2012 15:12

BRATISLAVA – Na záverečnom mítingu v Bratislave strana Smer rozhodne nešetrila! Veľkolepá šou, Národné tenisové centrum natrieskané do posledného miesta, koncert Michala Davida, pozvážaní ľudia zo západného Slovenska. To všetko malo sociálnych demokratov vyjsť na takmer 45 tisíc eur! viac »


Raši bude krúžkovať východniarov, Galbavý Žitňanskú

Raši bude krúžkovať východniarov,

09.03.2012 14:08

BRATISLAVA - Od roku 2004, kedy zákon trojnásobne zvýšil váhu preferenčných hlasov, ich význam výrazne stúpol a tento inštitút pri hlasovaní nezanedbávajú ani samotní kandidáti na poslancov. viac »


Fico: Na volebný deň sú pripravené obrovské provokácie

Fico: Na volebný deň

08.03.2012 18:59

BRATISLAVA - Počas volebného dňa sa chystajú obrovské provokácie. Na dnešnej tlačovej konferencii po poslednom centrálnom predvolebnom mítingu to vyhlásil líder Smeru-SD Robert Fico. viac »


Anonymous vyzývajú vo VIDEU Slovákov: Nevoľte Fica a stranu Smer!

Anonymous vyzývajú vo VIDEU
Video

08.03.2012 14:49

BRATISLAVA - Slovenskí prívrženci skupiny Anonymous pred tromi dňami na Facebooku vyzvali občanov, aby nevolili stranu Smer-SD a Roberta Fica. To, že svoj odkaz myslia vážne, potvrdili aj hacknutím regionálneho webu zilina.strana-smer.sk, kde umiestnili svoje vyhlásenie spolu s videom. viac »


Fico pripustil, že bude vládnuť sám: Hovorí tomu zodpovednosť!

Fico pripustil, že bude

06.03.2012 22:57

KOŠICE - V prípade, že by strana Roberta Fica Smer-SD získala nadpolovičnú väčšinu v Národnej rade SR v sobotných voľbách, zoberie plnú zodpovednosť za vládnutie v Slovenskej republike. Líder Smeru-SD to dnes vyhlásil na mítingu strany v Košiciach. viac »


Najčítanejšie články