SMER - sociálna demokracia - Voľby 2012 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

SMER - sociálna demokracia

Kaliňák sa o Lipšicove vyšetrovanie Penty nezaujíma

Robert Kaliňák

Robert Kaliňák

18.04.2012 14:16

BRATISLAVA - Minister vnútra Robert Kaliňák sa zatiaľ nezaujímal o prípad Privatbanky, patriacej do portfólia skupiny Penta, v súvislosti s ktorou exminister vnútra Daniel Lipšic začiatkom apríla informoval, že kontrolóri finančnej polície pri druhej kontrole v Privatbanke narazili na dve podozrivé transakcie. viac »

Okrúhly stôl s Ficom: Kádeháci Figeľ a Hrušovský prišli v červených kravatách!

Okrúhly stôl s Ficom:
Foto

15.03.2012 11:25

BRATISLAVA - Strana Smer organizuje okrúhly stôl zástupcov politických strán, ktoré sa dostali do Národnej rady. Už pred desiatou hodinou sa začali v historickej budove parlamentu schádzať všetci lídri. Fico si na nich počkal, keďže dorazil ako prvý. Mikuláš Dzurinda zase ako jediný prišiel na miesto rokovania pešo. Nechýbali však ani luxusné limuzíny. viac »


Smer obsadí kľučové rezorty svojimi ľuďmi, tvrdia politológovia

Róbert Fico

15.03.2012 09:00

BRATISLAVA - Všetkým kľúčovým rezortom budú v novej vláde šéfovať ľudia z najsilnejšej strany Smer-SD, zhodujú sa politológovia Miroslav Kusý aj Michal Horský. Robert Fico bude musieť robiť mnoho nepopulárnych opatrení, a preto niektoré rezorty obsadí nestraníkmi, na ktorých sa bude môcť neskôr odvolávať. viac »


Veľká anketa Topiek: Koho by ste chceli za ministrov novej vlády?

Veľká anketa Topiek: Koho

13.03.2012 19:23

BRATISLAVA - Parlamentné voľby sú za nami a majú jednoznačného víťaza. Predstavitelia strany Smer, ktorá obsadila v Národnej rade pohodlnú väčšinu, v týchto dňoch dávajú hlavy dokopy a hľadajú šéfov jednotlivých rezortov. Pomôžte im a vyberte svoj ministerský kabinet v ankete Topiek! viac »


Čaplovič chce rezort školstva: Bol som predsedom školského výboru

Dušan Čaplovič

13.03.2012 11:15

BRATISLAVA - Podpredseda Smeru-SD a bývalý vicepremiér pre ľudské práva a menšiny Dušan Čaplovič by si prial riadiť ministerstvo školstva. Či sa mu to splní, rozhodne podľa jeho slov stranícke predsedníctvo. viac »


Fico so zrušením trestnoprávnej imunity problém nemá

Robert Fico

13.03.2012 08:55

BRATISLAVA - Predseda Smeru-SD Robert Fico nevidí dôvod, prečo by mali mať poslanci Národnej rady SR takú výhodu, že by na ich trestné stíhanie bol potrebný súhlas parlamentu. S predložením návrhu na zrušenie trestnoprávnej imunity poslancov Smer problém nemá. Povedal to v rozhovore pre dnešné vydanie denníka Sme. viac »


Personálne otázky sa ešte neriešili, tvrdí Raši

Richard Raš

13.03.2012 08:23

BRATISLAVA - Exminister zdravotníctva Richard Raši (Smer-SD) zatiaľ nechce prezradiť, či opätovne ašpiruje na tento post. "Nakoľko sme len dva dni po voľbách, personálne otázky sa ešte neriešili," skonštatoval. Raši bol ministrom za prvej vlády Roberta Fica od júna 2008 do júla 2010. Preferenčné hlasy ho v sobotných (10.3.) voľbách posunuli na kandidátke ... viac »


Čo môžeme čakať od novej vlády: Dobrého Fica, Spišiakov pád aj vyššie dane!

Čo môžeme čakať od

12.03.2012 10:42

BRATISLAVA - Koniec reforiem v súdnictve, zvýšenie daní, výmenu policajného prezidenta, ale aj Ficovu "lepšiu tvár". To všetko môžeme podľa politológov čakať od vlády, ktorá sa vytvorí v najbližších dňoch a takmer isto bude pozostávať len zo strany Smer. viac »


Predbežné výsledky potvrdené: Smer oficiálnym víťazom so 44,41%!

Robert Fico si volebný

11.03.2012 18:10

BRATISLAVA - Víťazom predčasných parlamentných volieb sa stala strana Smer-SD so ziskom 44,41 percenta platných hlasov voličov. Oficiálne výsledky sobotňajších predčasných volieb do Národnej rady (NR) SR potvrdila Ústredná volebná komisia (ÚVK) pre voľby do NR SR na dnešnej tlačovej besede v Bratislave. Na druhom mieste je KDH s podporou 8,82 percenta. ... viac »


Fico deň po voľbách: Vyššie dane pre banky a opätovný štart PPP

Robert Fico

11.03.2012 15:20

BRATISLAVA - Smer-SD pripúšťa možnosť vlády jednej strany a deň po voľbách otvorene hovorí o vyššom daňovom zaťažení pre banky a bohatých. Naopak, zvyšovať dane nechce ľuďom s nízkymi a strednými príjmami. viac »


Smerácka oslava triumfu: Ficov gorilí výsmech voličom s Coca-Colou!?

Smerácka oslava triumfu: Ficov
Foto

11.03.2012 07:16

BRATISLAVA - V centrále Smeru sa oslavuje vo veľkom. Niet sa čo diviť, strana poráža protivníkov na plnej čiare. Po piatich hodinách pustili novinárov v centrále v bratislavskom Ružinove medzi oslavujúcich predstaviteľov strany. Na druhom poschodí, kde dovtedy nemali prístup, ich našli spievať ľudovky, tancovať a tešiť sa z úspechu. Predseda Smeru Robert ... viac »


Najčítanejšie články