Voľby 2012 – Parlamentné voľby Slovensko | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Voľby 2012

99%: Voľby boli protiústavné, budeme požadovať zrušenie výsledkov!

99%: Voľby boli protiústavné,

21.03.2012 11:23

BRATISLAVA - Hnutie 99% - občiansky hlas dnes podá sťažnosť na protiústavnosť parlamentných volieb, ktoré sa konali 10. marca. viac »


Hrušovský bude šéfovať KDH, Solymos klubu Mosta-Híd

László Solymos

20.03.2012 14:26

BRATISLAVA - Poslaneckému klubu KDH bude v novom volebnom období šéfovať dosluhujúci predseda parlamentu Pavol Hrušovský, potvrdil to dnes podpredseda kresťanských demokratov Július Brocka. viac »


Do vedenia parlamentu zrejme zasadne aj žena

Predseda ÚVK Péter Nyilfa

20.03.2012 14:04

BRATISLAVA - Vo vedení Národnej rady SR by mala byť aj žena. Minimálne jedno zo štyroch podpredsedníckych kresiel by za Smer-SD mala obsadiť príslušníčka nežného pohlavia. Kto to bude, dnes líder Smeru-SD Robert Fico neprezradil. viac »


Fica volebný výsledok prekvapil, čakal 37,5 percenta

Robert Fico

18.03.2012 15:10

BRATISLAVA - Percento, ktoré strana Smer získala v parlamentných voľbách prekvapilo aj samotného Roberta Fica. Ten tipoval 37,5 percenta hlasov. Povedal to dnes v relácii TV Markíza Na telo. Dodal, že chce naštartovať nové vzťahy medzi koalíciou a opozíciou. viac »


Fico zvládne byť predsedom vlády aj strany, tvrdí Kaliňák

Robert Kaliňák a Robert

18.03.2012 14:50

BRATISLAVA - Strana Smer-SD bez Roberta Fica na čele nie je dobré riešenie. Dobrý nápad nie je ani oddelenie funkcií šéfa strany od predsedu vlády. Myslí si to podpredseda sociálnych demokratov Robert Kaliňák. "Robert Fico zvládne byť aj predsedom vlády aj strany," povedal v dnešnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike. viac »


Fico podľa Kaliňáka zreje ako víno, Lipšic jeho zmene veľmi neverí

Robert Kaliňák a Robert

18.03.2012 12:03

BRATISLAVA - Budúci premiér Robert Fico (Smer-SD) je ako dobré slovenské víno, ktoré vekom zreje. Myslí si to podpredseda sociálnych demokratov Robert Kaliňák, podľa ktorého je Fico dnes v najlepšej forme. V diskusnej relácii televízie TA3 V politike tak reagoval na otázku, či je dnes Fico iný ako v minulosti. viac »


Smer chce zlúčiť rezorty: Vnútro a obrana, alebo zdravotníctvo a sociálne veci?!

Smer chce zlúčiť rezorty:

18.03.2012 07:00

BRATISLAVA – Smer-SD začal uvažovať o reorganizácii štátnej správy. Podľa informácií vedenie Smeru-SD sa zaoberalo myšlienkou spojiť niektoré ministerstvá. Malo by ísť o integráciu silových rezortov vnútra a obrany, ale tiež sociálnych vecí a zdravotníctva. viac »


Csáky: Máme šancu žiť v Slovenskej socialistickej republike

Csáky: Máme šancu žiť

17.03.2012 18:00

BRATISLAVA – Člen predsedníctva neparlamentnej Strany maďarskej koalície Pál Csáky vníma výsledok parlamentných volieb ako veľký návrat do minulosti a obáva sa, že máme šancu žiť v Slovenskej socialistickej republike. Ako povedal, opozícia de facto neexistuje a bude neefektívna. viac »


Figeľ: Zrušením rovnej dane môže Slovensko vybrať na daniach menej

Ján Figeľ

17.03.2012 15:23

BRATISLAVA – Zrušením rovnej dane by mohlo Slovensko dostať do rozpočtu menej peňazí z daní ako doteraz. Upozornil na to predseda KDH Ján Figeľ v dnešnej diskusnej relácii Slovenského rozhlasu Sobotné dialógy, kde sa stretol spolu s predsedom Smeru-SD Robertom Ficom. viac »


V Smere ešte nevedia koho podporia na post podpredsedu

V Smere ešte nevedia

17.03.2012 14:42

BRATISLAVA – Poslanci za Smer-SD zatiaľ nehovoria, ktorej strane by radšej prisúdili druhý podpredsednícky post v parlamente prináležiaci opozícii. Miroslav Číž, ktorý funkciu podpredsedu vykonával v rokoch 2006-2010 hovorí, že je potrebné zvažovať nielen matematické počty, ale aj kvalitu a skúsenosť potenciálnych kandidátov. viac »


Potvrdené: Kaliňák bude minister vnútra!

Potvrdené: Kaliňák bude minister

17.03.2012 14:39

BRATISLAVA - Predseda Smer-SD Robert Fico, ktorého prezident poveril zostavením vlády, definitívne potvrdil, že na post ministra vnútra opäť nominujú Roberta Kaliňáka. viac »


Nič nám nebráni definitívne zrušiť FNM, tvrdí Fico

Nič nám nebráni definitívne

17.03.2012 14:06

BRATISLAVA - Rušenie ministerstiev za vlády Smer-SD, ktorú teraz zostavujú, je zatiaľ len v rovine úvah. Vyplýva to z vyjadrení predsedu strany Roberta Fica v Sobotných dialógoch Slovenského rozhlasu. viac »


Tajnostkári Matovičovci: Našli kandidáta na podpredsedu parlamentu!

Igor Matovič

16.03.2012 19:35

BRATISLAVA - Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) už majú svojho kandidáta na podpredsedu Národnej rady (NR) SR. Dohodli sa na ňom počas dnešného rokovania poslancov, ktorí budú hnutie Igora Matoviča zastupovať v parlamente. Meno zatiaľ taja, prezradiť ho chcú v pondelok 19. marca. viac »


Jarjabek: Ak sa opozícia nedohodne na postoch, bude voľné hlasovanie

Jarjabek: Ak sa opozícia

16.03.2012 14:52

BRATISLAVA - Ak sa opozícia nedohodne na obsadení postov podpredsedov parlamentu a predsedov parlamentných výborov, ktoré jej ponúkol Smer-SD, budú o nich poslanci tejto strany s vysokou pravdepodobnosťou hlasovať voľne, podľa svojho vedomia a svedomia. Povedal to poslanec Smeru-SD Dušan Jarjabek. viac »


Smer by mal dnes zložiť vládu: Ako bude vyzerať?!

Smer by mal dnes

16.03.2012 14:35

BRATISLAVA – Po piatku by mali byť jasné v Smere-SD aj posledné dve personálne nominácie na členov vlády. Dnes by o zložení novej vlády malo rozhodovať úzke vedenie strany a na budúci týždeň by ho malo definitívne schváliť predsedníctvo. viac »


Najčítanejšie články