Fotogalérie | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.
Fotoreportáž

Zhrozenie v centre Bratislavy: Pred justičákom sa močila a opaľovala mladá slečna!

Netradičný spôsob, ako zabiť
Foto

20.06.2014 00:05

BRATISLAVA - Letné horúčavy často prinútia ľudí povoliť uzdu slušnému správaniu sa a vyvádzajú rôzne hlúposti v snahe ochladiť sa. To sa zrejme stalo aj pani na fotografiách, ktorá využila zjavne najbližšiu fontánu v okolí jej obydlia na ochladzovanie. Nielenže je využívanie mestských fontán na podobné účely zakázané, no na tomto konkrétnom mieste je to aj doslova šialené. viac »


FOTO Svetových metropol predtým a teraz: Fascinujúci pokrok ľudstva!

FOTO Svetových metropol predtým
Foto

17.05.2014 06:50

BRATISLAVA - Dnes patria medzi najväčšie a najvýznamnejšie mestá na svete. Pred desiatkami rokov to však boli bezvýznamné časti púšte, alebo dedina plná drevených chatiek. Neuveriteľná premena svetových metropol ukazuje pokrok ľudstva, ako aj to ako sa naša planéta zmenila za posledné krátke obdobie v jej histórii. viac »


FOTOREPORTÁŽ Exoti v MHD: Cestovanie s nimi je zážitok!

FOTOREPORTÁŽ Exoti v MHD:
Foto

06.02.2014 00:55

PRAHA - Cestovanie mestskou hromadnou dopravou je väčšinou nudná záležitosť. Na zážitok sa mení v okamihu, keď v nej naďabíme na indivíduá, ktoré skôr ako do metra, autobusov či električiek patria do filmu. Na Facebooku hviezdi stránka nazvaná Divnolidi v MHD, ktorá zhromažďuje fotografie z českej MHD. Pri ich prezeraní sa úsmevu neubránite. viac »


Blázni do cigaretových škatuliek z celého sveta ukázali Topkám svoje zbierky: A nestratil sa ani Slovák!

Zbierka - Martin Korčok
Foto

14.11.2013 09:15

BRATISLAVA - Pre niektorých je koníčkom ich práca, pre iných rodina, ale človek vždy potrebuje aj nejaké súkromné potešenie, ktorému obetuje čas, energiu aj financie. Martin Korčok zo Šale sa už roky venuje zbieraniu cigaretových krabičiek a v Európe vlastní najväčšiu kolekciu červených tvrdých neotvorených marlboriek z vyše 100 krajín. Teší ho však ... viac »


FOTOGALÉRIA vašich jesenných záberov: Keď sa farby vybláznia!

FOTOGALÉRIA vašich jesenných záberov:
Foto

06.10.2013 18:04

BRATISLAVA - Po návale letného tepla nás omráčil jesenný chlad, ktorý nás donútil vytiahnuť čižmy, bundy aj čiapky. Príroda sa tiež zahalila rovnako ako my, ale tentokrát do tých najkrajších odtieňov a ponúka nám svoju najpestrejšiu tvár. Svedčia o tom aj vaše zábery, ktoré ste nám do redakcie poslali. Bolo ich však také množstvo, že ani nemôžeme uverejniť všetky. viac »


SÚŤAŽ Najväčšie úlovky našich čitateľov: Žralok, mečúň a 13-kilový kapor!

SÚŤAŽ Najväčšie úlovky našich
Foto

28.06.2013 13:45

BRATISLAVA - Veľké či malé, žraloky aj kapry! Rybačky nie sú našim čitateľom rozhodne cudzie. Svoje lovecké schopnosti ukázali na fotkách, ktoré poslali do našej súťaže. V ankete získal najväčší počet hlasov (275) Miloš Hanzel, ktorému gratulujeme. Zaujímavú cenu získa od Discovery Channel. viac »


FOTOREPORTÁŽ zo zaplaveného Devína: Od katastrofy ho delí len pár centimetrov!

Reportáž z izolovanej mestskej
Foto

05.06.2013 18:45

BRATISLAVA – Izolovanú bratislavskú mestskú časť Devín dnes navštívil minister obrany Martin Glváč aj minister vnútra Robert Kaliňák. Situácia je mimoriadne kritická, pomáhať musia vojaci. Vodu totiž držia už len zábrany, ktoré majú rezervu pár centimetrov. Kvôli prepúšťaniu vody na niektorých miestach začala armáda s barikádou pomocou vriec plnených ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Farebná jar ovládla celé Slovensko: Pozrite sa na to!

FOTOREPORTÁŽ Farebná jar ovládla
Foto

29.05.2013 18:00

BRATISLAVA - Prebúdzajúca sa príroda poskytuje na jar nekonečné farebné obrazy. To, že jej sviežosť sa dá zachytiť aj na fotkách, ste nám dokázali práve vašimi zábermi, za ktoré vám ďakujeme. Dokonalá pastva pre oči. viac »


Slováci žijú hokejom: Vytasili dresy, pomaľovali tváre a kričia Slovenskooo!

Slováci žijú hokejom: Vytasili
Foto

16.05.2013 15:30

BRATISLAVA - Do štvrťfinálového zápasu Slovenska s domácimi Fínmi zostáva už len chvíľa. O tom, že na tento športový zážitok čakáte s napätím doma, v práci či v škole, nepochybujeme. A že viete fandiť, ste dokázali aj na fotkách, za čo vám ďakujeme. Držme teda palce našim chlapcom. Slovenskooo! viac »


SÚŤAŽ Vaši domáci maznáčikovia sa na moment zmenili na modelov: Pozrite sa!

SÚŤAŽ Vaši domáci maznáčikovia
Foto

27.04.2013 21:15

BRATISLAVA – Vidno, že čitatelia Topiek svojich zvieracích miláčikov doslova milujú. Svedčí o tom množstvo fotografií, ktoré ste nám poslali, za čo vám ďakujeme. Vychutnajte si pohľad na nevinné stvorenia. viac »


Fotoreportáž

Najčítanejšie články