Piatok21. jún 2024, meniny má Alojz, zajtra Paulína, Paula, Pavla

Slávna speváčka priznala PSYCHICKÉ PROBLÉMY: Musela vyhľadať odborníkov!

Kerry Katona Zobraziť galériu (2)
Kerry Katona (Zdroj: Instagram)

LONDÝN - Známa britská speváčka Kerry Katona (43), ktorá sa preslávila pôsobením vo formácii Atomic Kitten, si počas svojho života prešla veľmi náročnými skúškami. Tie sa žiaľ, podpísali aj na jej psychike. Ako blondínka najnovšie priznala, často trpí záchvatmi paniky, ktoré zrejme spôsobuje posttraumatická stresová porucha.

Kerry Katona sa preslávila ako speváčka dievčenskej speváckej skupiny Atomic Kitten. Z tej ju však vyhodili, pretože fyzicky napadla jednu z kolegýň. Následne sa zviditeľnila v niekoľkých reality šou a taktiež mala aj vlastný program, ktorý mapoval jej život. 

Okrem toho však mnohých zaujímalo i jej súkromie. Televízna hviezda si toho totiž v troch manželstvách vytrpela poriadne veľa. Jej prvý manžel ju podvádzal a druhý minul väčšinu jej úspor. Najviac si však vytrpela s tretím mužom. George Kay ju totiž fyzicky týral a to aj v čase, keď bola tehotná.

Jej neľahký život na jej duši zanechal značné stopy. Vo svojom stĺpčeku v magazíne OK! priznala, že trpí častými záchvatmi paniky, ktoré musela riešiť s odborníkmi. Tí jej povedali, že by to mohlo mať súvis práve s traumami z minulosti.

„Tento týždeň sa necítim dobre, pretože som mala veľa panických záchvatov. Netuším, čo sa deje. Mala som ich aj v minulosti, ale teraz je to iné. Cítim, akoby som nemohla dýchať a potom sa emočne zrútim. Išla som preto k doktorovi, ktorý mi povedal, že by to mohla byť posttraumatická stresová porucha. Budem musieť začať chodiť na terapie. Aj keď som silný človek, tak nemám problém požiadať o pomoc," uviedla Katona.

Viac o téme: Kerry Katona
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu