Piatok21. jún 2024, meniny má Alojz, zajtra Paulína, Paula, Pavla

Speváčka (43) z Atomic Kitten RAPÍDNE schudla: Aktuálne FOTO v bikinách!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: Profimedia)

LONDÝN - Speváčka Kerry Katona (43) sa preslávila spievaním vo formácii Atomic Kitten a v povedomí verejnosti je dodnes. Začiatkom minulého roka priznala, že veľmi pribrala a potrebuje schudnúť približne 19 kíl. V októbri sa chválila, že už má 15 dole... A zdá sa, že sa jej podarilo zhodiť aj zvyšné 4. Aha, aktuálne FOTO v bikinách!

Na chudnutie sa speváčka dala kvôli blížiacej sa svadbe. „Chcela by som schudnúť približne 19 kilogramov. Nepáči sa mi, ako momentálne vyzerám a odmietam takto predstúpiť pred oltár. Musím sa dostať do formy skôr, než bude svadba. Chcem sa počas svadby cítiť dobre,“ uviedla pred rokom Katona. Na jeseň minulého roka sa chválila, že má už 15 kíl dole. 

No a všetko nasvedčuje tomu, že sa plavovláske podarilo zhodiť aj zvyšné 4 kíla. Svedčia o tom aktuálne fotky, ktoré sa podarilo nafotiť paparazzom v Španielsku. Kerry je na nich v bielych bikinách a vidno, že jej postavičku od dokonalosti delí naozaj už len minimum. Bruško má ploché a nohy štíhle... Už jej v plánovaní svadby nebráni naozaj nič! 

Speváčka (43) z Atomic
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Atomic KittenKerry Katona
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu